Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

+4
Ercov
Bucher
peppersovka
Charlie`From`Stadium
8 posters

Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by Charlie`From`Stadium 21st May 2008, 08:42

Sta ono shto vam se svidja, koja vam je omiljena pesma, kakvu poruku vidite ... i sve ostalo sto vi mislite da osecate u vezi ovog RHCP ostvarenja i ono shta on vama predstavlja.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Re: Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by peppersovka 24th May 2008, 04:44

obožaam ovaj album..to se zove funk...to su Peppersi..
definitivno broj 1 kod mene...nemam nikakve loše kritike u vezi tog albuma..predivni su bili..rasturali su i svaka im èast
kaj su uspjeli sklepat tak dobar album!
love it!! ❤ ❤ :bounce: ❤ ❤
peppersovka
peppersovka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1531
Age : 31
Location : Krapina
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Re: Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by Charlie`From`Stadium 24th May 2008, 07:17

Da u potpunosti se slazem sa ovim napisanim i dosta mi smeta shto mnogo fanova ne voli chuti i poslushati ove albume. A oni su zaista posebni i imaju svakako ono neshto
shto mozda neki noviji neche posedovati. Ipak ne mozete voleti Pepperse bez jasnog razumevanja za The Uplift Mofo Party Plan to je jednako kao kad bi ste voleli neku osobu
sada kada je starija i porastila a kao bebu je niste voleli a bebe su taaaaako slatkeeee kao i The Uplift Mofo Party i toliko nestashne sharene i funky ... znam da ih volite gledati dok se gegaju okolo epa ko je onda taj koji ne voli da gleda gleda i slusha nashe Pepperse dok su se funky gegali okolo !!!!

:drunken: :drunken: :drunken:
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Re: Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by Bucher 30th August 2008, 14:30

Ovaj album je moj favorit jer on predstavlja srz ovog denda ono pravo Red Hot Chili Peppers...

Bucher
Under the bridge downtown

Number of posts : 3
Location : Prokuplje
Registration date : 2008-08-24

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Re: Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by Ercov 31st January 2009, 22:27

Pa i dalje na koncertima sviraju neke pesme sa ovog albuma, znaci da i njima puno znace.Po meni album je extra i po tome sto su sa ovim pesmama poceli sebi da lepe etiketu najboljeg live benda u kosmosu!
Ercov
Ercov
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Age : 53
Registration date : 2009-01-31

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Re: Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by WindUpSpace 14th June 2009, 19:43

ovaj i FS su odredili taj rhcp zvuk.i danas se osjeca duh ove energije koju je slovak iskristalisao.mnoooogooo dobrooo

WindUpSpace
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Registration date : 2009-06-14

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Re: Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by lady.freakette 25th June 2009, 02:32

Uplift je čisti zakon!
O tom albumu imam samo čiste i jake pohvale! Taj mi je album definitivno za ljeto, i za dobro društvo. Zapravo, ovaj mi se album nalazi negdje na vrhu mojih preferenci. Da, definitivno ga stavljam na svoj broj jedan!
Super, super, super! Nema ni jedne pjesme koja posustaje, sve su mi odlične!
Funky Crime i Subterranean Homesick Blues su mi jednostavno prelude, hehe. Odlične za skakanje i zezanciju! cancan
Special Secret Song Inside mi je ispunjena nekom žestokom rock erotičnošću, Walking Down the Road mi je za skupno pjevanje horhor , a Fight like a Brave jednostavno nenadmašna! loveshower
lady.freakette
lady.freakette
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 101
Age : 34
Location : Zagreb, Hrvatska
Registration date : 2009-06-17

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Re: Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by King_John 25th June 2009, 04:25

Meni ovaj album, iskreno, nije nista posebno, jedino mi se svidja Fight Like A Brave :)
King_John
King_John
Under the bridge downtown

Number of posts : 59
Age : 29
Location : Belgrade
Registration date : 2009-06-15

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Re: Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by Nick The Spamlord 3rd November 2009, 07:25

nije nista posebno aaa ALBUM JE ZAKON!
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Re: Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by peppersovka 29th September 2013, 20:59

bio juèer roðendan :)
peppersovka
peppersovka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1531
Age : 31
Location : Krapina
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987) Empty Re: Vas komentar na RHCP album The Uplift Mofo Party Plan (EMI) (1987)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum