Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO

4 posters

Go down

The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO Empty The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO

Post by Charlie`From`Stadium 13th March 2011, 03:55



Rolling Eyes

Nije celi video ali za sada i ovo je super :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO Empty Re: The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO

Post by Charlie`From`Stadium 13th March 2011, 04:02

Koliko je Flea genijalan covek :) kada bi tako razmishljali roditelji svet bi bio za 100 % bolji!

Ajde zene u globalu one i razmishljaju kao Flea ali sa muskarcima to nije slucaj dok evo Flea razmishla na taj fantastican nacin cak i ako je musko sto je zapravo retkost ogromna.

... najvise mi se svidja deo gde kaze kako mu se ne svidja kako roditelji vecito provlace recenicu "ja sam onaj ko te je doneo na svet bla bla bla" ... on kaze kako je bas za potpuno suprotno i za to da njegova deca daju njemu razlog i zivot ...

Koliko mi je samo drago kada mi se neka moja ranija razmishljanja potrefe sa jednim toliko bitnim likom za mene.

Flea loveshower
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO Empty Re: The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO

Post by Tanja 13th March 2011, 06:05

Charlie`From`Stadium wrote:
... najvise mi se svidja deo gde kaze kako mu se ne svidja kako roditelji vecito provlace recenicu "ja sam onaj ko te je doneo na svet bla bla bla" ... on kaze kako je bas za potpuno suprotno i za to da njegova deca daju njemu razlog i zivot ...

da to je stvar koju mnogi roditelji zaboravljaju...nakon odredjenog vremena zaborave radost koju su ima pruzila ta djeca, samo pronalaze kritike...:)
slazem se Flea je fenomenalan otac..i fenomenalan covjek :D

i jedva cekam da vidim ovaj dokumentarac :)

i naravno hvala Charlie :) :)
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO Empty Re: The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO

Post by Charlie`From`Stadium 13th March 2011, 06:30

nema na cemu i drugi put yesyes
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO Empty Re: The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO

Post by RHCP_MAN 14th March 2011, 08:14

dusha od coveka
RHCP_MAN
RHCP_MAN
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2352
Age : 35
Location : Pancevo
Registration date : 2009-01-07

http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Back to top Go down

The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO Empty Re: The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO

Post by alexandra kiedis 15th March 2011, 00:12

diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivan, dusa loveshower
alexandra kiedis
alexandra kiedis
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1057
Age : 31
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-12-28

Back to top Go down

The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO Empty Re: The Other F Word Interview with Flea Michael Balzary on Fatherhood *VIDEO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum