Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sokantne cinjenice iz sveta muzike

+3
Nick The Spamlord
ivarhcp4ever
Kapljica
7 posters

 :: Funky Cafe :: Muzika

Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by Kapljica 7th January 2012, 00:10

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja sam procitala i meni je bilo prilicno sokantno Sad Mada vise tuzno.
Kapljica
Kapljica
The wave you can't stop

Number of posts : 374
Registration date : 2011-07-24

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by ivarhcp4ever 7th January 2012, 00:38

ovo je tragicno Shocked a najgora je poslednja cinjenica xD
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by Kapljica 7th January 2012, 00:47

Definitivno :D
Kapljica
Kapljica
The wave you can't stop

Number of posts : 374
Registration date : 2011-07-24

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by Nick The Spamlord 7th January 2012, 05:45

Pa ovo za prodaju i nije tragicno nista, pre 50 godina ljudi nisu kupovali mnogo ploca... Ali ovo sa rang listama Shocked
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by Tanja 7th January 2012, 06:34

Hhahah citala sam ovo prije par dana!

Sve redom su tragicne! i u najmanju ruku nevjerovatne...
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by Kapljica 7th January 2012, 12:37

Nick The Spamlord wrote:Pa ovo za prodaju i nije tragicno nista, pre 50 godina ljudi nisu kupovali mnogo ploca...

Da Nick, ali danas imas milion ljudi koji ne kupuju cd-ove vec ilegalno sve to skidaju s neta. A oni ne ulaze u ove brojke Sad
Kapljica
Kapljica
The wave you can't stop

Number of posts : 374
Registration date : 2011-07-24

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by RedHeaded 7th January 2012, 17:35

[You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by aivanko 9th January 2012, 01:25

Meni se ta stranica ne otvara?? :confused:
aivanko
aivanko
Say it out loud I'm freaky styley And I'm proud!

Number of posts : 897
Age : 35
Location : Hrvatska
Registration date : 2011-11-01

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by Nick The Spamlord 9th January 2012, 01:38

aivanko wrote:Meni se ta stranica ne otvara?? :confused:
Šokantne činjenice iz sveta muzike Video
B. Tasić | 27. 12. 2011. - 11:09h | Komentara: 182

Internet portal Buzzfeed.com napravio je spisak je 12 muzičkih činjenica za koje smo zaslužni mi sami, a koje svakog istinskog zaljubljenika u muziku ostavljaju u šoku. Pa, da počnemo...
Legendarni Džimi Hendriks ostao iza grupe Krid


1. Krid (Creed), američki post-grendž bend poznat po svojim sladunjavim baladama, po prodaji albuma ostavio je iza sebe velikog i najvećeg Džimija Hendriksa (Jimi Hendrix).



2. Led Cepelin (Led Zeppelin), REM i Depeš Mod (Depeche Mode) nikad nisu imali singl na broju jedan, dok ih je zvezdica Rijana (Rihanna) dosad već skupila deset.



3. Kejšina (Kesha) pesma ‘Tik-Tak’ (Tik Tok) prodata je u više kopija od bilo kojeg singla Bitlsa (The Beatles).



4. Pesma ‘Lou’ (Low) repera Flo Ride (Flo Rida) prodata je u više od osam miliona kopija – isto kao i legendarna pesma Bitlsa ‘Hej Džud’ (Hey Jude).



5. Hit ‘I gata filing’ (I Gotta Feeling) benda Blek Aj Pis (Black Eyed Peas), koji su po objavi mnogi kritičari proglasili najgorom pesmom u istoriji, poznatiji je od svih pesama Elvisa Prislija (Elvis Presley) ili Sajmona&Garfankela (Simon and Garfunkel).



6. ‘Foling into ju’ (Falling Into You) pevačice Selin Dion (Celine Dion) prodat je u više primeraka od bezvremenih hitova grupe Kvin (Queen), Nirvane (Nirvana) ili Brusa Springstina (Bruce Springsteen).



7. Pesma ‘Kam on over’ (Come on Over) Šanije Tvejn (Shania Twain) takođe je ostavio iza sebe prethodno spomenute muzičke veličine.



8. Keti Peri (Katy Perry) deli sa Majklom Džeksonom (Michael Jackson) rekord u broju singlova s jednog albuma koji su bili na prvom mestu.



9. Barbra Strejsend (Barbra Streisand) prodala je više albuma (140 miliona) od Perl Džema (Pearl Jam), Džonija Keša (Johnny Cash) i Toma Petija (Tom Patty) zajedno.



10. Album ‘Sam gejv ol…’ (Some Gave All) sladunjavog kantri pevača i oca Majli Sajrus (Miley Cyrus), Bilija Reja Sajrusa (Billy Ray), prodat je u 20 miliona primeraka, više od bilo kojeg albuma Boba Marlija (Bob Marley).



11. Tinejdžerska raspevana serija ‘Gli’ (Glee) imala je više pesama na muzičkim top listama od Bitlsa.



12. Džastin Biber (Justin Bieber) postoji... Evo i dokaza:





Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by aivanko 9th January 2012, 01:56

Hvala Nick. rukovanje :)

Užas. Samo kad se okrenem oko sebe i kad vidim šta ljudi slušaju, i na što se furaju, slabo mi je... sta
Ovo zadnje mi je najjače, hahaha valja
aivanko
aivanko
Say it out loud I'm freaky styley And I'm proud!

Number of posts : 897
Age : 35
Location : Hrvatska
Registration date : 2011-11-01

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by 21st Cherry Boy 9th January 2012, 03:26

Ovo je tužno.
Al sada se nekako osjećam privilegirano jer znam i jer sam čula za sve te sjajne bendove poput Pearl Jam itd... Osjećam se baš privilegirano jer ne slušam Biebera i znam za bolje od njega.
21st Cherry Boy
21st Cherry Boy
More will be revealed my friend

Number of posts : 563
Age : 30
Registration date : 2012-01-09

Back to top Go down

Sokantne cinjenice iz sveta muzike  Empty Re: Sokantne cinjenice iz sveta muzike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 :: Funky Cafe :: Muzika

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum