Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

+6
aivanko
RHCP dreamer
slowhand
21st Cherry Boy
rain-dance-maggie98
Nick The Spamlord
10 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by rain-dance-maggie98 9th July 2012, 07:06

istina su mu solo dionice sve pomalo dosadne i slicne ali to je njegov stil i ja sam ga prihvatila takog kakav je
rain-dance-maggie98
rain-dance-maggie98
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1648
Age : 26
Registration date : 2012-07-06

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by slowhand 9th July 2012, 09:21

rain-dance-maggie98 wrote:istina su mu solo dionice sve pomalo dosadne i slicne ali to je njegov stil i ja sam ga prihvatila takog kakav je
[You must be registered and logged in to see this image.]
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by Charlie`From`Stadium 9th July 2012, 11:41

rain-dance-maggie98 wrote:istina su mu solo dionice sve pomalo dosadne i slicne ali to je njegov stil i ja sam ga prihvatila takog kakav je

Volim pepperse, vecini ovde nije potrebno da objasnjavam koliko. Medjutim ne mogu ja kao slepi fanatik, zbog toga sto su oni u pitanju, da ne budem objektivan i kazem da je Josh los gitarista, pogotovo za pepperse i njihov stil. Sa druge strane mogu da se nadam da ce tehnicki napredovati. Ukoliko ne. Nadam se zameni. :) On je po meni, realno, bez tog ljubavnog slepila. Dovoljan. Ali samo dovoljan. I potpuno mi je jasan Flea. Koji je u pocetku bio "thumbs down" za Josha. Posto je verovatno video i cuo to sto mi gledamo i cujemo danas. Obejktivno. Bez obzira sto su mi peppersi jedan od najdivnijih zivotnih uzitaka i ljubav.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by Dumbledore 9th July 2012, 21:30

i ja se nadam zamjeni, jer lijepo je njega gledati kako se on trga na pozornici, baca, skace, ali ono, solo i dalje isti, tako da koliko god su mi drag benda i koliko god ih slušam ne mogu reci da je ovo dobro...volim fanove kao Charlie, koji mogu reci da je nesto lose ako je lose, a ne slijepo govoriti predobro je to sve...

Dumbledore
Under the bridge downtown

Number of posts : 47
Age : 32
Registration date : 2009-08-13

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by duleagainstchuk 9th July 2012, 21:44

Realno , josh je ok gitarista , ali se prilicno neartikulisano ponasa na sceni!Po meni , koncert je izvado suck my kiss i duzina trajanja , a veliki minus zbog malo zastupljenosti sa stadiuma!

duleagainstchuk
Under the bridge downtown

Number of posts : 12
Location : serbia
Registration date : 2010-02-04

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by Mastaliste 10th July 2012, 01:10

21st Cherry Boy wrote:Pogledala sam ga ponovno.
Oni imaju dovoljno energije da odrade 4 koncerta za redom bez problema. Fantazija. :RHCP:

Kad su već toliko puni energije neka malo produže trajanje koncerta na tri sata.
Lako je biti hiperaktivan i skakutav sat ipo. :)
Meni su super veselice, ali nisam sigurna koliko bi se snašli na duže.

Svakako, super je kada procene realno koliko mogu da izdrže da pruže maksimum i toliko i sviraju. :)

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by slowhand 10th July 2012, 02:26

Charlie`From`Stadium wrote:
rain-dance-maggie98 wrote:istina su mu solo dionice sve pomalo dosadne i slicne ali to je njegov stil i ja sam ga prihvatila takog kakav je

Volim pepperse, vecini ovde nije potrebno da objasnjavam koliko. Medjutim ne mogu ja kao slepi fanatik, zbog toga sto su oni u pitanju, da ne budem objektivan i kazem da je Josh los gitarista, pogotovo za pepperse i njihov stil. Sa druge strane mogu da se nadam da ce tehnicki napredovati. Ukoliko ne. Nadam se zameni. [You must be registered and logged in to see this image.] On je po meni, realno, bez tog ljubavnog slepila. Dovoljan. Ali samo dovoljan. I potpuno mi je jasan Flea. Koji je u pocetku bio "thumbs down" za Josha. Posto je verovatno video i cuo to sto mi gledamo i cujemo danas. Obejktivno. Bez obzira sto su mi peppersi jedan od najdivnijih zivotnih uzitaka i ljubav.





A kad je to flea bio `thumbs down` za Josha?ja koliko znam
,Flea ga je nazvao `amazing artist-om` za vrijeme ceremonije Hall of Fame..isto
to su ponovili I chad I Anthony govoreci da je Josh nesto najbolje sto im se
moglo desiti u tom trenutku(kad su ostali bez Johna)
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by slowhand 10th July 2012, 02:32

E I kad je tako los gitarista koji se samo bacaka po bini I smarac
je,zasto onda tako iskusni muzicari jedva cekaju da s tim SMARACEM snimaju novi
materijal????????
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by slowhand 10th July 2012, 02:37

Maštalište wrote:
21st Cherry Boy wrote:Pogledala sam ga ponovno.
Oni imaju dovoljno energije da odrade 4 koncerta za redom bez problema. Fantazija. [You must be registered and logged in to see this image.]

Kad su već toliko puni energije neka malo produže trajanje koncerta na tri sata.
Lako je biti hiperaktivan i skakutav sat ipo. [You must be registered and logged in to see this image.]
Meni su super veselice, ali nisam sigurna koliko bi se snašli na duže.

Svakako, super je kada procene realno koliko mogu da izdrže da pruže maksimum i toliko i sviraju. [You must be registered and logged in to see this image.]





Pa oni nikad nisu imali nesto spektakularno dugacke koncerte
kao recimo Brus Springstin.uvijek bi svirali
sat I 45 maksimalno,a cesto I krace ,pogotovo kad je u pitanju neki
festival ,kao green fest…a I to su sve 50ogodisnjaci ,nije lako skakati 2 sata
u tim godinamaJ
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by Charlie`From`Stadium 10th July 2012, 19:39

slowhand wrote:
Charlie`From`Stadium wrote:
rain-dance-maggie98 wrote:istina su mu solo dionice sve pomalo dosadne i slicne ali to je njegov stil i ja sam ga prihvatila takog kakav je

Volim pepperse, vecini ovde nije potrebno da objasnjavam koliko. Medjutim ne mogu ja kao slepi fanatik, zbog toga sto su oni u pitanju, da ne budem objektivan i kazem da je Josh los gitarista, pogotovo za pepperse i njihov stil. Sa druge strane mogu da se nadam da ce tehnicki napredovati. Ukoliko ne. Nadam se zameni. [You must be registered and logged in to see this image.] On je po meni, realno, bez tog ljubavnog slepila. Dovoljan. Ali samo dovoljan. I potpuno mi je jasan Flea. Koji je u pocetku bio "thumbs down" za Josha. Posto je verovatno video i cuo to sto mi gledamo i cujemo danas. Obejktivno. Bez obzira sto su mi peppersi jedan od najdivnijih zivotnih uzitaka i ljubav.

A kad je to flea bio `thumbs down` za Josha?ja koliko znam
,Flea ga je nazvao `amazing artist-om` za vrijeme ceremonije Hall of Fame..isto
to su ponovili I chad I Anthony govoreci da je Josh nesto najbolje sto im se
moglo desiti u tom trenutku(kad su ostali bez Johna)

Upravo jedan od intervjua koji je Tanja okacila skoro. U kome lepo pise
da je na pocetku price Flea bio protiv toga da Josh bude ustolicen. A ja
sam jos dosta pre albuma, licno cuo Flea kako nije zadovoljan. Bila je u
pitanju neka radio emisija. [You must be registered and logged in to see this image.] A to "thumbs down" to je upravo citat iz
casopisa. Mislim da je "rolling stone", ali jedino to nisam siguran.

Prati malo toliko drage papprike.

EDIT: EVO CITATA IZ "Total Guitar Magazina" ogroman i lep intervju za Joshom.
Koji nisi smeo preskociti kada ga toliko volis. Sve jedno, mogao si mi verovati.
Cudno je da nisi. Nema veze. Evo i dokaza.
[You must be registered and logged in to see this image.]

When Josh’s gold -plated CV landed under the noses ot Chilis
triumvirate Anthony Kiedis (vocals). Flea (bass) and Chad Smith (drums),
his hiring was apparently a no-brainer, even for the bass legend who
has occasionally given a Caesar-style thumbs-down to guitarists in the
past.


slowhand wrote:E I kad je tako los gitarista koji se samo bacaka po bini I smarac
je,zasto onda tako iskusni muzicari jedva cekaju da s tim SMARACEM snimaju novi
materijal????????

Sto bi to bio toliko bitan argument. On i dalje moze biti los gitarista. Na
svojoj kozi smo osetili vrhunsku umetnost i muzicare vise puta. (John i
njegov poslednji commodore 64 album). Shvatam da ima gorih gitarista od
Josha koji saradjuju sa vrhunskim muzicarima. U svakom slucaju on bez
problema moze da im cepa akorde, teksture ili stisne po tri tipke na
klaviru u toku jedne pesme Gnarls Barkleya. Volim pepperse, ali moram
biti objektivan. I to je to.

I nema tu mnogo natezanja, nerviranja ili tipkanja gomile "??????" znakova pitanja za redom. To su misljenja i stavovi. Volim pepperse ali Josh nije nista posebno. I ta ljubav prema njima ne bi smela da me tera u takvu vrstu neobjektivnosti. A na YouTubu imas 30x bolje gitariste od Josha koji nikada nisi i nikada nece saradjivati ni sa kim od vrhunskih muzicara muzicara. Tako da to nije nikakav argument za ili protiv da neko ume sa gitarom. [You must be registered and logged in to see this image.]


Last edited by Charlie`From`Stadium on 10th July 2012, 19:49; edited 2 times in total
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by slowhand 11th July 2012, 03:14

Uopste nema natezanja I nerviranja,ti uzastopni znaci
pitanja su samo odraz velikog cudjenja na to da se josh karakterise kao los gitarista
a tako iskusni muzicari jedva cekaju da s njim rade novi album…mora da je tu
onda neko u zabludi :ili pepersi ili posjetioci foruma Balkan bbsm…


E I ja ne shvatam da ima mnogo gorih gitarista od Josha koji saradjuju sa vrhunskim
muzicarima…mislim da ti vrhunski muzicari imaju sluha da procijene da li je
neko dobar ili los gitarista…


A evo priznajem,nisam video ovo thumbs downu total gitar magazine,omanuo
sam ,al zato sam 90 posto intervjua od I m with you ere ispratio i u kojem god
intervjuu da je Flea pricao o Joshu
uvijek bi biranim rijecima pricao o njemu…isto kao I chad I anthony…a eto pade
mi na um da ga je I cuveni Jools Holand nazvao`amazing Josh`…

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo intervju u kom entoni prica kako su annie wants a
baby,ili Brendan death song nastale spontano,`immediately` I kaze CLEARLY THERE
WAS A PRE-EXISTING CONNECTION WITH US AND JOSH,AND RESPECT AND CONFIDENCE WE
HAD TO JOSH AS MUSICIAN,ARTIST,FRIEND,SONG
WRITER
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by Charlie`From`Stadium 11th July 2012, 05:11

Jools Holand radi svoj posao, na televiziji, najavljuje svoje goste onako kako treba. :) To opet nije nikakav argument. Fliju je jasno da je kasno da danas posle albuma prica ono sto je pricao pre albuma. To bi bilo preruzno. A to sto je Fli pricao pre. To ja vidim u njegovim ocima i danas dok svira JAM sa Joshom na bini.

I ako je tebi dovljno da AK kaze da je Josh dobar. Da bi i tebi bio odlican. To je u redu. Ja se npr. ne slazem slepo oko svega sa clanovima grupe koju volim do krvi.

Ugl. Fli je video ono sto ih je kasnije i snaslo sa Joshom. I ja sam na toj strani. Jednostavno.

I koliko god da je neko cuven "Jools Holand", koliko god da mi je neko omiljen "AK, John". Ja necu dozvoliti da njihovo misljenje obrazuje moje. Ili da njihove izjave brane moje stavove. Ili da citiram njihove izjave kako bi time branio svoje stavove.

Ja nezavisno od njih obrazujem svoje stavove. I branim ih sopstvenim argumentima. :)

Dakle, dok slusam Josha. Cujem da je on za rhcp, dovoljan dva. Dakle, neko je tu pomislio da se Josh vise baca po bini, nego sto ume da odsvira neku divnu solazu. I ja se sa tim veoma slazem. To su cinjenice. To je ono sto vidim i cujem.

Isto kao sto cujem da je poslednji Johnov album uzasan. Tako vidim da vodu drze Flea, Chad i AK. I to je odlicno drze. Josh je za sada samo kao nekava staka. Kao kada je nekome noga slomljena. Nadam se, ili da ce Josh napredovati. Ili da ce isti biti zamenjen. Cemu su peppersi veoma skloni, sto se tice gitarista. :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by slowhand 11th July 2012, 05:29

Ja da mi se ne svidja muzika koju josh stvara s
peprsima,reako bih da mi se ne svidja,dzaba bi bili svi hvalospjevi ostatka
rhcp…


A mislim da ako Anthony ,Chad ili Flea govore lijepe stvari
o Joshu,to ipak znaci da se radi o dobrom muzicaru,jer ipak se oni bolje
razumiju u muziku,komponovanje,sviranje I od mene I od tebe J
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by Charlie`From`Stadium 11th July 2012, 05:45

Ne treba nikakvo posebno razumevanje u muzicku teoriju ili muziku. Kako bi se primetilo da je Josh cesto katastrofalan. Ima drugih bendova i muzicara koji hvale svog kolegu iz benda do neba. Pa je kompletan bend krs. A kamo sam gitarista. To nikome ozbiljnom ne bi smelo da bude argument. Ili da sluzi nekome kako bi mu kreiralo utisak. Ja cujem losu svirku Josha. Kao sto cujem dobru svirku Johna ili svirku nekog klinje sa You Tuba. I nisam usamljen u tom misljenju da je Josh los gitarista. Koliko god Flea bio dobar muzicar ili AK recimo. I dalje, im moze biti jednako tesko kao i tebi, da danas budu objektivni kada je Josh u pitanju. I kada govore o njemu. Posto i oni su ljudi. Sa svojom psihom, manama ili vrlinama. I tu pada u vodu ko je koliki muzicar, i to kako njihove izjave o nekoj muzici ili muzicaru moraju biti ultimativan i tacan sud. :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by Nick The Spamlord 11th July 2012, 09:54

Meni se Josh svidja. Njegova energija je neverovatna i on nije los gitarista. John Frusciante je i zvanicno najbolji gitarista koji se pojavio u poslednjih 30 godina i da su doveli bilo kog gitaristu umesto njega bilo bi mnogo nezadovoljnih ljudi.
Charlie, napisao si da vidis u Flijevim ocima da nije zadovoljan Joshom dok sviraju. Ja sam stekao bas drugaciji utisak, vidim u njegovin ocima, narocito u poslednjih par meseci, onu istu srecu i radost koju je imao dok je svirao sa Johnom. Nisam siguran ali mislim da za vreme If You Have To Ask sa Bonnaroo festivala cesto vidi Flea kako zadovoljno gleda u Joshovu gitaru. Pogledaj i Californication intro sa Rock In Ria od pre par dana...
Vrlo retko sam procitao neku pohvalu za njega (Charlie ga i pohvali neki put, za Snow je bilo zadnje :D ) Mislim da nisam video nijednu pohvalu za instrumentalne delove u Hard To Concentrate (mozda sam zaboravio) koji su, po mom misljenju magicni. Ili za bezbroj encore jamova koji su uvek fenomenalni. Ili za pravi Frusantovski emotional solo na [You must be registered and logged in to see this link.]. Da ne zaboravim i If You Have To Ask solo+jam je uvek fenomenalan.
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by Charlie`From`Stadium 11th July 2012, 10:38

Zapravo hvalio sam ga, po nekada. Vise nego sto zasluzuje. Nisam ni ja imun, to su ipak nasi peppersi. :) Za Flija nisam rekao da ne ispoljava radost. To sam video. :) Tako da ovi primeri nisu bili potrebni. Ali sam pored radosti, vidjao i tugu. To je ponekad bilo vidljivo i kod AK. I ne bih se slozio sa ovim, da ne bi bili zadovoljni sa ostalim gitaristima. Samo na You Tubu ima pet anonimusa sa kojima bih bio veoma zadovoljan. Da ne govorim o muzickom svetu izvan You tubeta. :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by Dumbledore 14th July 2012, 13:52

Ovdje se slazem u potpunosti sa Charlijem, u zadnjih par komentara mislim.

Prvo John je jako dobar gitarist, ali sve što kažeš rolling stone ili neki drugi časopis za tih posljednjih 30 godina je glupost. Oni piš što hoće, kako oni vide stvari, to nije objektivno mišljenje. Nekom je John Petruci bolji i sigurno ima bolju tehniku.

Josh je slab, tanak, čak i backovima, kao da nije usklađen, jako dugo sviram i pjevam i mogu to čuti.

Flea, Chad i Anthony pricaju o njemu dobro jer bi bilo glupo da za svog člana kažu: e on je loš gitarist, ne zna solaže ali ono nismo imali boljega pa smo njega.

I da jos nesto, pricaju o njemu dobro jer i warner bros. tu ima prste, mislim to je sve institucija, nisu oni glupi, moraju i znaju točno reci sve lijepo kako bi nama fanovima sve izgledalo super.

Dumbledore
Under the bridge downtown

Number of posts : 47
Age : 32
Registration date : 2009-08-13

Back to top Go down

Rock in Rio Madrid - Youtube live stream  - Page 2 Empty Re: Rock in Rio Madrid - Youtube live stream

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum