Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PBX Funicular Intaglio Zone- link za download

+2
21st Cherry Boy
Api_RHCP
6 posters

Go down

PBX Funicular Intaglio Zone- link za download Empty PBX Funicular Intaglio Zone- link za download

Post by Api_RHCP 14th September 2012, 00:49

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo linka za download

moje misljenje - fine pjesme, malo teske za svariti, ali ima dosta trenutaka kada vam pobudi neku emociju, favorit je definitivno Ratiug, genijalna pjesma, po nekoliko linija vokala istovremeno se prepliću, samo onako kako John to zna, jedina mana je nedostatak gitarskih dionica, da nema ove pjesme, album bi bio samo prosjecan, solida, ostale pjesme sam jednom preslusao, nisam ih zapamtio bas nesto posebno.... uzivajte
Api_RHCP
Api_RHCP
Under the bridge downtown

Number of posts : 63
Age : 32
Location : On Mercury
Registration date : 2009-12-17

Back to top Go down

PBX Funicular Intaglio Zone- link za download Empty Re: PBX Funicular Intaglio Zone- link za download

Post by 21st Cherry Boy 14th September 2012, 02:31

Baš sam ga preslušala i ne sviđa mi se.
Vidim da ljudi po internetu pišu kako je album divan, ali ja se ne mogu složiti s tim. Nekako mi se čak čini da se većini tih ljudi ovo sviđa samo zato jer vole i poštuju Johna.
Volim ga i ja, ali s ovim zadnjim radovima me samo razočarava.

Pjesma Mistakes i početak Uprane (pogotovo taj početak), po meni, imaju dosta potencijala za nešto predivno. Šteta.

Sve u svemu, za mene je cijeli album neka čudna besmislica sa nekoliko dobrih trenutaka koji su uništeni svim tim čudnim eksperimentiranjima i miješanjima svega i... et'.

Btw, hvala za link. ^^
21st Cherry Boy
21st Cherry Boy
More will be revealed my friend

Number of posts : 563
Age : 30
Registration date : 2012-01-09

Back to top Go down

PBX Funicular Intaglio Zone- link za download Empty Re: PBX Funicular Intaglio Zone- link za download

Post by slowhand 14th September 2012, 11:07

mistakes nije losa..ali sami pocetak pjesme je kao da sam upalio neku igricu na nintendu,joj...
lol
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 36
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

PBX Funicular Intaglio Zone- link za download Empty Re: PBX Funicular Intaglio Zone- link za download

Post by rain-dance-maggie98 14th September 2012, 23:40

Meni se ne sviđa, isto kao i Letur Lefr. Nije mi jasno sta on zeli ovim postici.
Stvarno si me razocarao, Johnny Sad
rain-dance-maggie98
rain-dance-maggie98
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1648
Age : 26
Registration date : 2012-07-06

Back to top Go down

PBX Funicular Intaglio Zone- link za download Empty Re: PBX Funicular Intaglio Zone- link za download

Post by Charlie`From`Stadium 15th September 2012, 02:30

21st Cherry Boy wrote:Baš sam ga preslušala i ne sviđa mi se.
Vidim da ljudi po internetu pišu kako je album divan, ali ja se ne mogu složiti s tim. Nekako mi se čak čini da se većini tih ljudi ovo sviđa samo zato jer vole i poštuju Johna.
Volim ga i ja, ali s ovim zadnjim radovima me samo razočarava.

Pjesma Mistakes i početak Uprane (pogotovo taj početak), po meni, imaju dosta potencijala za nešto predivno. Šteta.

Sve u svemu, za mene je cijeli album neka čudna besmislica sa nekoliko dobrih trenutaka koji su uništeni svim tim čudnim eksperimentiranjima i miješanjima svega i... et'.

Btw, hvala za link. ^^

Sve je receno. Plus bih dodao, da se njima isti album svidja, iz razloga sto oni eto shvataju tu umetnicku instancu. I to nesto sto mi smrtnici nikada necemo razumeti. :D :D :D
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

PBX Funicular Intaglio Zone- link za download Empty Re: PBX Funicular Intaglio Zone- link za download

Post by Api_RHCP 15th September 2012, 23:31

mislio sam da ce vam se barem Ratiug svidjeti, ona je najbliza onom starom Johnu, i nije ni slicna ostalim pjesmama sa albuma, koje su, skoro nemoguce za slusati mah
Api_RHCP
Api_RHCP
Under the bridge downtown

Number of posts : 63
Age : 32
Location : On Mercury
Registration date : 2009-12-17

Back to top Go down

PBX Funicular Intaglio Zone- link za download Empty Re: PBX Funicular Intaglio Zone- link za download

Post by slowhand 23rd October 2012, 12:42

[You must be registered and logged in to see this link.]
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 36
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

PBX Funicular Intaglio Zone- link za download Empty Re: PBX Funicular Intaglio Zone- link za download

Post by RHCP_MAN 23rd October 2012, 22:19

Mistakes [You must be registered and logged in to see this image.]
RHCP_MAN
RHCP_MAN
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2352
Age : 35
Location : Pancevo
Registration date : 2009-01-07

http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Back to top Go down

PBX Funicular Intaglio Zone- link za download Empty Re: PBX Funicular Intaglio Zone- link za download

Post by slowhand 24th October 2012, 02:58

RHCP_MAN wrote:Mistakes [You must be registered and logged in to see this image.]

svakacast
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 36
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum