Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

+12
sl0e
The Whistler
mary*frusciante
paprichitza
chili4ever
rhcpfan4ever
chili_tapper
Maki
RHCP dreamer
jecawaste
Charlie`From`Stadium
andyRHCP
16 posters

 :: Funky Cafe :: Muzika

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Guest 24th January 2009, 08:05

Zao mi je sto se vi niste bas odusevili kada ste ih videli uzivo... Sad

Gledala sam ih ja ranije na youtubeu, ali sinoc su bili MNOGO bolji, bas su se potrudili i cenim to. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Guest 24th January 2009, 08:11

Aaaa Andjo, čini se da ti je stvarno bilo fenomenalno!
Ja bi na neki tribute, kad već ne mogu na prave Pepperse, al u zadnje vrijeme ni toga nema ovdje... suša...
:)

Guest
Guest


Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Charlie`From`Stadium 24th January 2009, 09:37

RHCP_ARE_GODS wrote:Zao mi je sto se vi niste bas odusevili kada ste ih videli uzivo... Sad

Gledala sam ih ja ranije na youtubeu, ali sinoc su bili MNOGO bolji, bas su se potrudili i cenim to. :)

11 x sam ih gledao i 11 puta se nisam odushevio :)

Ali su jedini koji valjaju ima jos par takvih bendova
ali ovi su najbolji oni ostali su bash bash amateri.

Previse je 11 puta da bi bilo sluchajno i Mary ima isto mishljenje.

Ali dobro mi smo svi drugachiji tebi bi se svideli i da su joh gori nego shto jesu.
Ti si retko objektivna kada je u pitanju neshto o Peppersima. Tako da je to po
sredi a ne magichno veche :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Guest 24th January 2009, 11:32

Ju, ma ne, bas naprotiv, videla sam na Internetu milijardu RHCP tribute bandova koji mi se UOPSTE nisu svideli, koji nisu dobro uvezbani, tako ne branim ja bas sve tribute bandove, bas naprotiv, krivo mi je kada se RHCP tribute band ne prikaze u pravom svetlu. ;) Tako da UPRAVO ZATO sto toliko obozavam Pepperse, strasno me nervira kada tribute bandovi nisu dobro navezbani ili se ne trude, to je na neki nacin uvreda za Pepperse, a to nije OK. ;)

Jbg, zao mi je sto se vama nisu svideli... Jbg, vise srece drugi put... :) Ne kazem da se slucajno niste odusevili, jer sam ih i ja gledala ranije na netu i NISAM bila odusevljena uopste, tako da je VRLO MOGUCE da nisu bili dobri kada ste ih vi videli ali... Pretpostavljam da su sinoc bili navezbani. ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by chili_tapper 24th January 2009, 12:11

i josh jedno epsko nadmetanje mishljenja je upravo pochelo...ajde nekom se svidjaju nekom ne........budite happy sto i to imate....ko shto michelle reche,,,ovdje je suša...nièega.....nothing...non...nicht...... Sad Rolling Eyes
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by The Whistler 24th January 2009, 12:29

A neznam, neznam kaki bend bi to moro bit da otpjeva nest od peppersa BAS onako kako treba :)
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by mary*frusciante 24th January 2009, 13:32

hahah...stvarno...Andjo, ukusi su razliciti....zbog toga ovaj svet i jeste saren i zanimljiv... :) zbog razlicitih stavova i sl...meni se ne svidjaju (ni Charlie-ju), tebi se svidjaju...pa sta? ajmo dalje... :) :) :)
eeeee, kad bi nam dosli Peppersi, da idemo svi zajedno :) :) :) ne bi mi bilo dosta njihovih koncerata nikada :)
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Guest 24th January 2009, 13:35

Sto ja ispadam svadjalica? Ma ljudi, bre, nisam rekla da se ne slazem sa Charlijem i Mary... Bas naprotiv. Kazem i ja kako se NI MENI nisu svidjali do sinoc, verovatno su vise vezbali nego inace i samo sam rekla da mi je zao sto se vama nisu svideli kada ste ih videli uzivo. :)

I slazem se da su Peppersi jedni, jedini, jedinstveni i neponovljivi!!!!! :D


Last edited by RHCP_ARE_GODS on 24th January 2009, 13:40; edited 2 times in total

Guest
Guest


Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by mary*frusciante 24th January 2009, 13:37

:) jesu, jedini u Univerzumu... :) volem ih...mnogo loveshower
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Guest 24th January 2009, 13:45

I jaaaaaaaa!!!!!!!! loveshower loveshower loveshower

Guest
Guest


Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by mary*frusciante 24th January 2009, 13:47

srecha, srecha, radost loveshower srecha, uzivancijaaaaa loveshower
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Charlie`From`Stadium 24th January 2009, 17:03

I ja se slazem sa Andjinjim mishljenjemu samo se ne slazem sa delom u kojem su oni tog dana magichno svirali a pre dva dana kada sam ih ja gledao nisu bili uvezbani.

Znachi razumem njeno mishljenje u potpunosti SAMO!

Zelim da naglasim da se njoj svidjaju zato shto ona ima
drugachiji ukus (bash to sto vi sada govorite) i verovatno
nize kriterijume ochekivanja. Dok Mery ili ja ili neko trechi
ima drugi ukus i druge kriterijume ochekivanja.

A apsurdno je kako je po sredini srecha ili navezbanost.

Znachi ako pazljivo chitamo sa mishljenjem se veoma slazem.
Stvar o kojoj ja pricham je malo izvan ovoga svega metar ipo
do dva u desnu stranu sa strane.

I naravno da je srecha srecha radost ... charlie

chili_tapper wrote:ajde nekom se svidjaju nekom ne........budite happy sto i to imate....ko shto michelle reche

Anice dobra i Soul2Squeeze duse moje :) ... ovako ... evo iz ovog ugla da prinesem ... objasnim ...
mada debelo se vidi u mojim postovima ...

Znam znam mrzi ponekada chitati sve shto sam napisao ...

Ne radi se o tome "nekom se svidjaju nekome ne" naravno da je tako. Pingvini iz Madagaskara bi shvatili da je to tako ...
Radi se o tome da ako neko kaze da to shto sam ja video verovtano nije valjalo zato shto nisam imao sreche ...
Onda je to moje razlichito mishljenje o kome toliko prichamo pogazeno kao da nikada i nije postojaloi. Posto sam ja eto gledao nastup na kome oni nisu bili bas sjajni pa sam eto izneo pogresno mishljenje o njima a gledao sam ih 11 X.


Dakle ukus i kriterijum doprinos razlichitim mishljenjima u ovome sluchaju.

Ne srecha ili navezbanost.


To je moje mishljenje na vasha sva mishljenja ...u kojima chemo se udaviti ako ne razmishljamo :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Guest 24th January 2009, 17:27

Ma nisu mi nizi kriterijumi, bas NAPROTIV!!! Pravim Peppersima NIKO NIKADA nece moci ni da PRIDJE. ;) Samo kazem da mi se ovaj tribute band sinoc svideo mnogo vise nego kada sam ih gledala na netu. :) Ko zna, mozda bih se sledeci put razocarala, mozda bi sledeci put bilo losije. Ni sad nije bilo savrseno, trude se momci, ali, kao sto rekoh- Peppersi su JEDNI, JEDINI, NAJBOLJI, NEPONOVLJIVI, NEZAMENLJIVI!!!!!!!!!! charlie charlie charlie loveshower loveshower loveshower

Guest
Guest


Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by chili_tapper 25th January 2009, 03:18

Ne radi se o tome "nekom se svidjaju nekome ne" naravno da je tako. Pingvini iz Madagaskara bi shvatili da je to tako
jupi.sad sam josh pingvin iz madagascara...al dobor..bash su simpa...jel tako mischelle?...heheh...ok...skuzila sam.................charlie to sad objasnjava naveliko i nashiroko....( polako se pretvara u mene...hehe)....ok kuzim sta hocesh reci.....da se tebi tih 11 puta nisu svidjeli....tochnije da nisu ostavili neki dojam na tebe...a andji su se od prvog puta svidjeli iako ih je gledala samo taj 1 put....mislim da se upravo tu ochituje ta razlichitost ukusa.......i jedan i drugi ste u pravu jer se andji svidjaju i ona ima pravo na to svoje mishljenje i charieju i mary se ne svidjaju a oni isto imaju pravo na svoje mishljenje....btw..nemojte shvatiti kao da sad ja kazem da je netko rekao da netko nema pravo na mishljenje (o micek,ovo je zapetljano)......a ono.....opet ponavljam shto gore rekoh.............. :cheers:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Guest 25th January 2009, 04:15

Ne shvatate sta ja sve vreme pokusavam da kazem- preksinoc sy mi se svideli, ali mozda da sam ih videla kada i Charlie ili Mary, mozda mi se tad NE BI svideli, jer mi se pre kada sam ih gledala na netu NISU bas svideli. Razumete? ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by mary*frusciante 25th January 2009, 11:09

:lol!: joj, meni je smesno sve ovo.... a da zavrsimo diskusiju da li su losi ili nisu?! :)
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Charlie`From`Stadium 25th January 2009, 11:11

Ja nikada nisam o tome diskutovao.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by mary*frusciante 25th January 2009, 11:15

haha...ovo je bio malecki sukob misljenja... cancan
earthhug
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Guest 25th January 2009, 11:29

Ma ljudi NIJE SUKOB MISLJENJA uopste. Ja ne znam da li me vi zezate ili sta... :lol!: NIJE sukob misljenja, ja nisam pricala da su INACE super, samo kazem da su PREKSINOC bili OK, ali mozda da sam ih videla kad i Charlie i Mary, mozda mi se ne bi svideli.

Razumete? Ne znam kako bolje da objasnim, :lol!:

Guest
Guest


Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by mary*frusciante 25th January 2009, 11:33

:lol!: Andjo razumem te, sve je u redu... nije mi samo jasno zasto jos uvek pricamo o tome...svako je rekao sta misli and that's it :lol!: to je sve sto cu ja reci. nista vise.
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Guest 25th January 2009, 12:19

Slazem se, ne znam ni ja zasto jos pricamo o tome. Samo sam htela da razjasnim da u pitanju NIJE BIO sukob misljenja, jer NISAM rekla da se ne slazem sa vama. ;) Eto, toliko od mene. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by sl0e 30th January 2009, 13:43

Ja sam bio x puta na njihovim svirkama i nisu me preterano odusevili. Inace, u gomili tribute bendova Peppers-a, ovaj je za sada najbolji... Iako ne kapiram skroz tu Real-tribute filozofiju, postujem to sto se momci zaista trude...
sl0e
sl0e
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 149
Age : 35
Registration date : 2009-01-30

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Charlie`From`Stadium 30th January 2009, 13:56

Tachno to sam rekao u par postova iznad ... definitivno najbolji ...
Ali sam isto ostao ne odushevljen.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by sl0e 30th January 2009, 14:09

Ja sam trenutno u nekoj frci sa ispitima, ali kada i to zavrsim bacam se opet na rad sa ekipom za Chili tribute band... Za sada imamo 30-ak pesama spremljeno (sve matoro, do bssm-a) i sviramo za pivo! :rock:
sl0e
sl0e
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 149
Age : 35
Registration date : 2009-01-30

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Charlie`From`Stadium 30th January 2009, 14:18

hehe :) srechno ! i sa ispitima i sa tribute bandom ! :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by sl0e 30th January 2009, 14:22

Hvala :)
sl0e
sl0e
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 149
Age : 35
Registration date : 2009-01-30

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by RHCP dreamer 22nd March 2009, 13:33

ima u Dangubi u utorak njihova svirka! :rock:
RHCP dreamer
RHCP dreamer
More will be revealed my friend

Number of posts : 568
Age : 35
Location : Californication
Registration date : 2008-05-27

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Charlie`From`Stadium 23rd March 2009, 02:48

odlichno za tebe svideche ti se ... ok su oni gledao sam ih bash dosta puta.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by RHCP dreamer 23rd March 2009, 13:34

ja mislim da sam tri puta...ako su to isti :loudlaff:
RHCP dreamer
RHCP dreamer
More will be revealed my friend

Number of posts : 568
Age : 35
Location : Californication
Registration date : 2008-05-27

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by sl0e 25th March 2009, 14:26

Jel bio neko? Ja sam bio sa devojkom i sa jos nekim drustvom i smorio sam se Rolling Eyes
sl0e
sl0e
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 149
Age : 35
Registration date : 2009-01-30

Back to top Go down

REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers - Page 2 Empty Re: REAL TRIBUTE to RedHotChiliPeppers

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 :: Funky Cafe :: Muzika

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum