Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Intervju

+5
IgorQ
peppersovka
slowhand
rain-dance-maggie98
93Towelie
9 posters

Go down

Intervju  Empty Intervju

Post by 93Towelie 20th August 2013, 03:23

[You must be registered and logged in to see this link.]

Iskreno, smorio sam se kao retko kad. Pa zasto Dzone, pobogu. Sumnjam da se opet drogira.
93Towelie
93Towelie
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 103
Age : 30
Location : Belgrade
Registration date : 2013-06-25

Back to top Go down

Intervju  Empty Re: Intervju

Post by rain-dance-maggie98 20th August 2013, 04:48

mene ovaj intervju totalno deprimira Sad nadam se da mu je supruga dobra podrska i da se nije vratio paklu droga
rain-dance-maggie98
rain-dance-maggie98
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1648
Age : 26
Registration date : 2012-07-06

Back to top Go down

Intervju  Empty Re: Intervju

Post by slowhand 21st August 2013, 10:28

sta ce,elektronska muzika i nacin pravljenja iste mu je postao mnogo zanimljiviji od rock muzike,koju je kako kaze mogao bez razmisljanja da stvara..razumijem ga potpuno...a ko zna sta bi bilo da flea prvi nije predlozio dvogodisnju pauzu...vjerovatno bi john ostao i odsvirao jos jedan album..
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 36
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Intervju  Empty Re: Intervju

Post by peppersovka 21st August 2013, 13:57

žalosno :/
peppersovka
peppersovka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1531
Age : 31
Location : Krapina
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Intervju  Empty Re: Intervju

Post by IgorQ 22nd August 2013, 02:41

Jedino zalosno po meni je sto taj novi pravac koji je otkrio nije nesto sto mene zanima, ali inace svi njegovi intervjui imaju toliko genijalnosti i inspiracije
IgorQ
IgorQ
Under the bridge downtown

Number of posts : 99
Age : 27
Location : Zrenjanin
Registration date : 2012-08-16

https://www.facebook.com/IgorQ

Back to top Go down

Intervju  Empty Re: Intervju

Post by Charlie`From`Stadium 22nd August 2013, 21:52

Taj novi pravac je apstraktno prose...... I uvek se setim sta je AK imao da kaze o tome. I potpuno se slazem sa tim. Stvaraju ga kako bi ispali neverovatni "UMETNICI", a ovi sto to toboze shvataju "SHVATAJU i SVIDJA IM SE", shvataju sve to iz istog tog prose..... I svi su tako fini, siroki, mudri i pametni.

Na kraju svega ovoga, pa sta ako je to John. Pa sta ako je to nesto najbolje sto se desilo ovoj planeti a tice se muzike, a verujem da on to jeste. Pa sta ako ga obozavam kao sopstveni zivot. Necu zbog toga propustiti da kazem da je ovo sve najveca gluparija ikada. Da se pravim pametan i pricam kako razumem te gluparije, da budem slepo zaludjeni fanatik? Pa da za tako nesto kazem, kako je eto to bas divna stvar ili ne znam kakava umetnost, ne dolazi u obzir. Dakle postujem odabir, ali sa dodatkom da se radi o cistom umisljaju i prose...... Apstraktno je dobro, donosi mastu, donosi najdivnija cuda i kreacije. Medjutim, da, ima svoje granice! Prijatan dan.

Na kraju ostavljaju coveka da lezi na podu mrtav od droge, gledaju ga kako nestaje i govore "neka ga, to je umetnik".

apac
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Intervju  Empty Re: Intervju

Post by IgoRhcp 26th August 2013, 12:59

Sramota.
IgoRhcp
IgoRhcp
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3267
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-10-08

Back to top Go down

Intervju  Empty Re: Intervju

Post by Nick The Spamlord 26th August 2013, 13:22

IgoRhcp wrote:Sramota.
Dodjoh, videh, izdominirah :p
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Intervju  Empty Re: Intervju

Post by Djole 17th February 2014, 12:04

Charlie`From`Stadium wrote:Taj novi pravac je apstraktno prose...... I uvek se setim sta je AK imao da kaze o tome. I potpuno se slazem sa tim. Stvaraju ga kako bi ispali neverovatni "UMETNICI", a ovi sto to toboze shvataju "SHVATAJU i SVIDJA IM SE", shvataju sve to iz istog tog prose..... I svi su tako fini, siroki, mudri i pametni.

Na kraju svega ovoga, pa sta ako je to John. Pa sta ako je to nesto najbolje sto se desilo ovoj planeti a tice se muzike, a verujem da on to jeste. Pa sta ako ga obozavam kao sopstveni zivot. Necu zbog toga propustiti da kazem da je ovo sve najveca gluparija ikada. Da se pravim pametan i pricam kako razumem te gluparije, da budem slepo zaludjeni fanatik? Pa da za tako nesto kazem, kako je eto to bas divna stvar ili ne znam kakava umetnost, ne dolazi u obzir. Dakle postujem odabir, ali sa dodatkom da se radi o cistom umisljaju i prose...... Apstraktno je dobro, donosi mastu, donosi najdivnija cuda i kreacije. Medjutim, da, ima svoje granice! Prijatan dan.

Na kraju ostavljaju coveka da lezi na podu mrtav od droge, gledaju ga kako nestaje i govore "neka ga, to je umetnik".

apac

Slozio bih se sa ovim u potpunosti!

A sto se tice droge, ja iz ovog teksta ne vidim nikakav nagovestaj da se vratio tome. Jednostavno John je oduvek bio uvrnut na neki svoj nacin(ko je citao Scar Tissue zna to veoma dobro), tako da kao sto me ne iznenadjuje ovakav radikalan zaokret sada, ne bi me iznenadilo ni da za 5 godina ponovo bude na bini sa gitarom u rukama. Nikad ne reci nikad...

Divno je sto nam je toliko predivnih stvari ostalo iza njega i to cemo moci da slusamo celog zivota ;)

Djole
Under the bridge downtown

Number of posts : 99
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 2011-06-25

Back to top Go down

Intervju  Empty Re: Intervju

Post by Charlie`From`Stadium 18th February 2014, 07:20

rukovanje 
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Intervju  Empty Re: Intervju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum