Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite?

5 posters

Go down

Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite? Empty Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite?

Post by Charlie`From`Stadium 30th May 2008, 02:04

Sreca... radost... euforija... masta... Megaispunjenost crveno pretvaranje u solo koji toliko te dodirne a ti ono drhtis... Srce nesigurno pochinje da kuca kao da nije tvoje. A i nije uzeli su ti ga a oni koji uzimaju srca. A oni koji uzimaju srca su uvek bili najveci ljudi univerzuma, ne zemlje jer njihova nije zemlja. I srce drhti nesigurno je ali ne od buke, od muke i od straha da li ce u potpunosti razumeti i istrositi zvuke koji dolaze do njega ili shta chesh uchiniti ako se posle pesme osetish odbacheno pa pomislish da nisi razumeo poruku onda se vrachash ispochetka i shvatash... Srce je puno i sigurno do sledeche slicne extaze i tako vrteska ljuljaska sarena lujka devojchica te prati razume pomaze ti da se shto jache zaljuljash i zavrtish kao chigra zato shto su peppersi chigra i haos. Haos mashte u kome ne trebamo da se trudimo da stvari postavljamo na pravo mesto jer one su upravo tamo gde ih niste ochekivali. Ali sad ih vishe nikada ne bi ni pomerali sa tog istog mesta jer su ih bogovi postavili na novo i pravo mesto hvala im. Chigra sam, nemiran sam uzivam srecan toliko da nikada necu prestati da se vrtim i postacu cigra koja se vrtela zauvek a deca sedela u krug oko mene i gledala me sa divljenjem bash kao shto mi gledamo njih "magicna cigra koja ne prestaje da se vrti" to sam ja to su peppersi...zato charlie zivi pepperse slusha i dise pepperse...

Red Hot Chili Peppers - Onako Kako ih Charlie Vidi ... loveshower
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite? Empty Re: Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite?

Post by Guest 4th June 2008, 03:23

^Bravo Charile. :cheers:

Ono kako ih ja vidim, to je neopisivo... Oni su vise od Bogova, oni su... Ne mogu to da opisem. Stvoreni su da sviraju zajedno i da cine svet boljim. Oni su najbolje sto se ikada desilo u Univerzumu. flower Vise nego savrseni. flower

Guest
Guest


Back to top Go down

Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite? Empty Re: Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite?

Post by andyRHCP 20th August 2008, 23:47

They are the ones that will make me feel better
Oni su 4 prijatelja koji te ne ostavljaju
Oni su jeka koja ostaje kad nestane svega drugog
4 duše u jednoj pjesmi

Ima bandova koji znaju svirati - jako dobro.. Ima bandova čije su stihovi toliko funny da se osjećam poput malenog djeteta slušajući ih.. Ima drugih bandova koje volim.
Alo ovo znam : Kad sjedim s frendovima & počnu svirat Peppersi, oni pogledaju mene i to pogledom "ja nikad neću shvatit kako ti jedna pjesma radi ovo".. Cause just one note could make me float could make me float away
andyRHCP
andyRHCP
More will be revealed my friend

Number of posts : 400
Age : 32
Registration date : 2008-05-25

http://andyrhcp.blog.hr

Back to top Go down

Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite? Empty Re: Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite?

Post by paprichitza 24th September 2008, 22:26

oni su potreba...nesto poput vazduha za mene.... flower
obozavam ih...zivim za njih.... i obozavam taj osecaj kad cujem neku njihovu pesmu i stanem i kao da se vreme zaustavilo da bih ja mogla da slusam peperse...
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite? Empty Re: Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite?

Post by Bora 31st October 2008, 04:14

Nisu oni losi... :lol!:

Bora
Under the bridge downtown

Number of posts : 3
Registration date : 2008-10-31

Back to top Go down

Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite? Empty Re: Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite?

Post by Ljuta Papricica 9th November 2008, 12:44

sve sto mi je potrebno za bolji dan.. da se oraspolozim.. da ostanem optimista.. ne slusam samo njih, ima jos dobrih bendova, ali nijedan nije kao ovaj, nijedan drugi ne moze me tako uveseliti i uciniti da letim visoko, iznad oblaka, kao ovaj..
njihove pesme, njih cetvorica kao jedno, prava energija koja se oseti na daljinu..
da ih nema, svetska muzicka scena bi bila u velikom gubitku.. chad

I LOVE THEM SO MUCH !!!
:happy:
Ljuta Papricica
Ljuta Papricica
The wave you can't stop

Number of posts : 261
Location : Californication :)
Registration date : 2008-09-25

Back to top Go down

Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite? Empty Re: Red Hot Chili Peppersi onako kako ih vi vidite?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum