Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koncerti

+9
4815162342
chili_tapper
rebel with a mission
chili4ever
Kixy__RHCP
jecawaste
_enjO_
Charlie`From`Stadium
andyRHCP
13 posters

 :: Funky Cafe :: Muzika

Go down

Koncerti Empty Koncerti

Post by andyRHCP 30th May 2008, 23:06

Ovo je je mjesto gdje bih ja voljela da članovi ovog foruma podjele s drugim članovima iskustva sa koncerata na kojima su bili :rock: Ako postoji koncert koji je na vas ostavio takav neizbrisiv trag da ga mjesecima ne možete zaboraviti, slobodno ga opišite ovdje.. ali ipak ovaj topic zamišljen je prvotno kao mjesto na kojem bi članovi opisivali najfriškija iskustva - zadnje koncerte na kojima su izgubili glas od pjevanja, bili mokri od skakanja u prvom redu, veselili se, plesali, uživali.. happystars
BY THE WAY nemojte niti pomišljati da ne stavite fotke :need:
andyRHCP
andyRHCP
More will be revealed my friend

Number of posts : 400
Age : 32
Registration date : 2008-05-25

http://andyrhcp.blog.hr

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by andyRHCP 30th May 2008, 23:36

So.. mogla bih ja početi, ha?

[You must be registered and logged in to see this link.] i to 31.5.08.

Koncert je bio u našem jedinom neštkoristi klubu -

Ovako je to nekako izgledalo na početku
[You must be registered and logged in to see this image.]
Počeli su s By the way, a kad su svirali the Zephyr song meni se srce trgalo od miline

Lagala bih kad bi rekla da sam zapamtila redosljed svih pjesama, ali znam da sam izgubila grlo jer sam pjevala (od početka do kraja) svaku & morala sam skinuti svoju RHCPmajicu jer jer atmosfera bila .. pa hot :lol!:
[You must be registered and logged in to see this image.]
ovo ja u prvom redu pucam od euforije. Vikala sam "Fleau" neka kaže da voli borovnice, ali nekako mi se čini da nije moje poruka doprjela do njega

Jednom kad vidiš Pepperse uživo ništa ti se ne čini bash tako dobro, pa tako bih ja i ovim dečkima mogla pronaći pokoju zamjerku(poput zaboravljanja stihova), ali čemu? Stvarno su priredili fenomenalan show & obožavam ovu fotku jer se jasno vidi kolika je energija izvirala s bine [You must be registered and logged in to see this image.]

Kad su krenuli s Give it away splašila sam se da je gotovo, ali spriječili smo mi njih - doslovno smo im frend & ja stali pred stepenice & nema dolje :pazi:
Onda su pozvali cure na binu & tako je nastala ova fotka
[You must be registered and logged in to see this image.]

Oni su nas pozdravili s Higher Ground, a ja vas pozdravljam sa osmjehom & nadom da neće moj post duugo ostati posljedni ovdje napisan :guitargirl: nemojte da pomislim da ne idete na koncerte chad

[You must be registered and logged in to see this image.]

loveshower
andyRHCP
andyRHCP
More will be revealed my friend

Number of posts : 400
Age : 32
Registration date : 2008-05-25

http://andyrhcp.blog.hr

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Charlie`From`Stadium 30th May 2008, 23:48

Odlichna tema i predivan post :) sada mi je samo zao shto nisam mogao biti tamo.
Ali ok biche prilika ... AndyRHCP puno hvala za ovako lepe vesti i ovako predivan post happystars
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by _enjO_ 15th June 2008, 05:16

predobar post... hehhe... tema je cOOLL.... hehe.... :rock: chad

_enjO_
Under the bridge downtown

Number of posts : 1
Registration date : 2008-06-15

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by jecawaste 17th June 2008, 01:50

Kuuul...Dobri su Real Tribute,i ovaj novi pevac lepo peva((:
jecawaste
jecawaste
Under the bridge downtown

Number of posts : 48
Age : 32
Registration date : 2008-05-30

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Guest 2nd December 2008, 11:16

Evo, ovo nema baš puno veze s Peppersim (ili, bolje rečeno, nimalo :)), ali s obzirom da je tema "koncerti", odlučila ja pisati malo o koncertu na kojem sam jučer bila...
dakle, radi se o sad već godišnjem Pozitivnom koncertu, koji se održava 01.12., na dan borbe protiv Aidsa... i sve je bilo u tom tonu, lijepo su na ulazu bili tipovi obućeni u spremiće i dijelili kondome :)
Uglavnom, svirali su Beatles Revival Band, Ramirez, Vatra, Pipschips & Videoclips i Massimo Savić...
Bilo je stvaaaarno odlično! Napjevala sam se, naplesala, skakala... ostala bez glasa i bole me noge cijeli dan, ali vrijedilo je!
Koncert su otvorili Beatles Revival Band s klasicima tipa Strawberry Field Forever, All You Need Is Love, She Loves You i sl... bili su baš fora, super su pjevali i svirali...

Evo i fotke: (malo je mutna, ali...)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Onda su izašli Ramirez (šta sam ja i čekala :)) i ovaj su put bili odlični! Zadnji put kad sam ih slušala uživo bili su skroz mlitavi, totalno neinspirirana svirka, ali jučer su rasturali! Aljoša (vokal) je bio u elementu, bio je krasan ( Embarassed ) i dečki su svirali super... skidam kapu Saši (gitarist) koji je svirao s temperaturom, svaka mu čast!

Ramirez:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Aljoša: loveshower

[You must be registered and logged in to see this image.]

bolesni Saša:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon Ramirezovaca jje bila Vatra... oni su definitivno napravili takvu atmosferu da je to bilo nevjerojatno! Tu sam skakala, pjevala, vrištala, plesala... Na kraju su, naravno, svirali Rusku i to je bio vrhunac, tu sam onak totalno podivljala!

Vatra:

[You must be registered and logged in to see this image.]

frontmen (Ivan Dečak):

[You must be registered and logged in to see this image.]

Onda su svirali Pipsi zbog kojih je večina ljudi i došla, tak da je to nekak i bio vrhunac koncerta jer je rulja totalno uživala, baš je bila neka posebna energija u zraku! I kad su tek došli na pozornicu, bili su tak dobri, imali su neke kape s rogovima na glavi i zborno otpjevali neku pjesmicu, savršeno!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na kraju je bio Massimo koji je totalno odskakao od svih prijašnjih izvođača po stilu i već se pomalo Tvornica ispraznila dok je on došao na red, al mi je drago što sam ostala i njega vidjet, to je fakat bio poseban doživljaj! Bio je tak drag, skoro sam se rasplakala (kak je tema cijelog koncerta borba protiv aidsa, svi su nešto o tome pričali, pa je tak on došao i reko nešto u stilu "ima pozitivnih ljudi, i to je koma, ali širite ljubav, samo ih dodirnite, dotaknite, zagrlite i bit će sve u redu" - to mi je bilo tak predivno)... Pjevao je stvrano one hitove koje svi, pa čak i ja, znaju tipa Loše Vino, Odjednom ti, Stranac u noći... i taj kraj je bio tak dirljiv, krasan... što je najbolje, Ramirezovci su bili s nama u publici, slušali Pipse i Massima (Aljoša je napisao par pjesama za novi Massimov album) i bilo je tak slatko kad je Massimo pjevao Ljubav (što je napisao Aljoša) svi su mu išli čestitat (Aljoši), a on se sav zacrvenio, totalno cute... i da, tak su oni stajali do nas u publici, Aljoša se praktički zaletio u mene dok je prolazio... i baš su fora bili!

Massimo:

[You must be registered and logged in to see this image.]

I još jedna (gleda ravno u moj fotić!!!! :))

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uglavnom, da, to je to... ispričavam se na podužem postu i puno slika, ali meni je bilo taaako dobro jučer da sam morala to podijeliti s vama :)

grouphag

Guest
Guest


Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Charlie`From`Stadium 2nd December 2008, 11:26

O univerzume pa nema potrebe da se isprichavash super super post :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Guest 2nd December 2008, 11:37

Charlie`From`Stadium wrote:O univerzume pa nema potrebe da se isprichavash super super post :)

Heh, hvala Charlie!

Guest
Guest


Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Kixy__RHCP 24th January 2009, 03:02

Owakooo. .
Bilo je to jednog lepog sunchanog dana. . Xex. . Samo se shalim. . xD
Na mene je jedan jedini koncert ostawio trag. . A to je koncert Peppersa u Indjiji. .
Ja i posle 2 godine ne mogu da zaborawim kako je bilo MOOOOOTJNOOOO! !
Ewo nekix slika. . mada se slabo widi. . !
[You must be registered and logged in to see this link.]
Kixy__RHCP
Kixy__RHCP
The wave you can't stop

Number of posts : 245
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Charlie`From`Stadium 24th January 2009, 03:07

Extra su ti slike ... hehe :) to niko neche zaboraviti nikada ... ja ga svaki dan gledam na kompu :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Kixy__RHCP 24th January 2009, 03:13

Xwala. . I ja. . :rock:
Kixy__RHCP
Kixy__RHCP
The wave you can't stop

Number of posts : 245
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by chili4ever 25th January 2009, 03:33

JoJ Kixy__RHCP tako dobro :) Ja nisma bila u prilici otić na koncert,ali biće prilika,nadam se :cheers:
Vjerujem da si uživala,ko nebi :) i stvarno lijepe slike 👅
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Guest 25th January 2009, 04:42

Joooj, ljudi, hocu da se vratiiiiiim i da ih gledam PONOVOOOOOOO... Sad

Guest
Guest


Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by rebel with a mission 7th June 2009, 01:18

koncert hladnog piva je bio jedan od najboljih na kojima sam bila,i jedva cekam 7. mjesec da ponovo idem :D
rebel with a mission
rebel with a mission
The wave you can't stop

Number of posts : 268
Age : 94
Registration date : 2009-06-06

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by chili_tapper 7th June 2009, 02:04

o-ho...ko to tu meni slusa HP???... :) :) :) :cheers: :cheers: :cheers: carevi!...bila sam na jednoj svirci koju su imali za jedne maturante....supeeeeer!!!!
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by 4815162342 7th June 2009, 03:16

bio sam samo na dva festa ukupno,sa jos nekim svirkama,i najvise mi se dopalo u prijepolju na Summer Festu posto je bilo prvi put,i bila je jako dobra atmosfera,opet valjda sto je prvi put,a na Key Festu u Novom Pazaru sam posle ludirao,mada je bilo vecinom metal,sto mi se i ne svidja,ali za sutke heheeee dobra!
4815162342
4815162342
More will be revealed my friend

Number of posts : 418
Age : 34
Location : Serbia - Sjenica
Registration date : 2009-06-04

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by rebel with a mission 7th June 2009, 03:19

hp rula happystars
rebel with a mission
rebel with a mission
The wave you can't stop

Number of posts : 268
Age : 94
Registration date : 2009-06-06

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Negative Creep 7th June 2009, 12:58

ja sam bila samo na 'certu riblje chorbe, ako vam je neshto xDDDDD
Negative Creep
Negative Creep
The wave you can't stop

Number of posts : 265
Age : 29
Location : In your mind...
Registration date : 2009-06-05

http://www.myspace.com/annonymyss33

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by rebel with a mission 4th August 2009, 22:20

u petak bijah na koncertu TBF-a <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
rebel with a mission
rebel with a mission
The wave you can't stop

Number of posts : 268
Age : 94
Registration date : 2009-06-06

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by chili4ever 4th August 2009, 23:27

rebel with a mission wrote:hp rula happystars

dobri su oni...bila sam na puno njihovih koncerata...al jedan od najgorih mi je bia u zagrebu na jarunu...doslovno sam upala u šutku iz koje sma izašla sa ono par modrica,pa sma se malo udaljila....jbga...neki ljudi stvarno pretjeraju...al ono....često oni sviraju u makarskoj,jer je stipe od wamo...pa ćemo sad u 8.mjesec opet ih imat priliku cut,po vec 2.put u ovo ljeto :P
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by The Scar 31st August 2009, 08:44

chili_tapper wrote:Ajme...ovo sam prvo cula od njih...kad jos nisam znala ni za pepperse ni za bon jovi ni engleski guknut.... treniram na tu pjesmu vec godinama...moja omiljena pjesma za zagrijavanja i razgibavanja :) predivno!predivno!predivno!
[You must be registered and logged in to see this link.]

e maximir...Èovjeèe koje je to ruglo.... uff....s.r.a.m.o.t.a.! mislim da sam to veæ negdje tu napisala...katastrofa!
Mah, if you ask me ak æe bit koncert za veliku regiju nek ga organiziraju na hipodromu! ko kad su bili Stonesi! a na maximiru ak baš moraju... fuuuj....
A da...èuj ima predviðanja od neke menadžerice od peppersa il johna...neznam..uglavnom, da bi mogli na turneju iduæe godine i to prvo u Europu... Pa to æe vjerojatno bit jesen/zima... i ako æe dolazit vrlo vjerojatno æe prije doæ u Arenu nego negdje van... al eto...živi bili pa vidjeli! :) A za Arenu bi to bilo super jer je tolko love uloženu u nju i da sad zjapi prazna.... Znam fakat puuuno kolko je problema bilo oko nje tak da bi bilo sad katastrofalno da se ne profitira na njoj!


da nastavimo off topic-pa kaj nije Dep.Mode bio malo rasprodan?? Ok however... ja se baš ne kreæem u tom krugu ljudi al znam jednog tipa koji je jedva došo o karte i tak... Joj volim te koncerte u Zg-u i opæenito u Hrvatskoj a i tu bliže... Još da se sagradi novi stadion..uff..pa di bi nam bio kraj? :rock: :eaceman:


Totalno smo otisli s teme,ovdje je prikladnije.


Za DM. Vjerovatno su neki sponzori vratili karte zbog odgodenog koncerta, a josje to i mankretiscki trik da u prodaju puste jos karata prijekoncerta, da se ne zaboravi, hehe


Za ove stadione. Eh, sad da se sagradi novi stadion onda bi isto to govorila kao i za arenu zagreb da zjapi prazna. Znaci sta god napravili nece biti dobro. btw. ZG Arena ne zjapi prazn, za tvoju informaciju, za razliku od nekih drugih dvorana u Hrv, i za razliku u kojoj drzavi zivimo(mislim na broj stanovnika, bogatost drzave i grada)
A kad ce se izgraditi novi stadiona, to jos nitko nezna, mozda za 10 mozda za 20 godina, boga pitaj. Ili Bandica. Mozda onda kadase opet budemo kandidirali za EURO 2026 godine sa Srbijom.
The Scar
The Scar
The wave you can't stop

Number of posts : 243
Age : 33
Location : The city River
Registration date : 2009-07-06

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Charlie`From`Stadium 31st August 2009, 08:47

Mozda onda kadase opet budemo kandidirali za EURO 2026 godine sa Srbijom.

e ovo mi se svidja :) zamisli samo to :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by The Scar 31st August 2009, 08:51

Pa to nam jedina prilika. Akoto ne dobijemo,pet cemomorati cekati 20 ikoliko godina da dobijemo.
The Scar
The Scar
The wave you can't stop

Number of posts : 243
Age : 33
Location : The city River
Registration date : 2009-07-06

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by chili_tapper 31st August 2009, 09:06

Wowow...scar èekèekèek..nisam rekla da Arena zjapi prazna.... Nego bi bilo šteta DA zjapi prazna... Bez brige... dobro sam upoznata i sa Arenom i sa svim time... trust me I know... A kolko je love doslovce prokockano za nju...trebala bi bit i ispunjenija al dobro.. nije ni ovo lose... Al ne.. Maksimirki stadion je užas fakat i koma je da nam REPREZENTACIJA igra na takvom stadionu... ja kužim da smo mi mala država i da smo još manji kaj se love tièe al u to ''održavanje'' su spiskane pare i pare..napredak?nikakav. znam,ponavljam se,al smo mogli imat veæ divan stadin za te pare koje su spiskane na održavanje... uostalom... Imamo super sportaše i trebalo bi se u sport ulagat što je više moguæe*
jao Bandiæ.... seljaci nam vladaju u dva najveæa grada... užas... ok ima Bandiæ i svojih lijepih trenutaka al ono...opæi dojam (barem meni)...J.A.O.
Èovjek je htio gradit METRO u Zagrebu. :lol!:

*o tim ulaganjima i tomu svemu govorim opæenito ne baš u ovom trenutku jer je recesija itd..


da...jesmo maaalkice off topic al sad je sve sreðeno :cheers:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by The Scar 31st August 2009, 09:13

Zasto ne metro u Zgrebu. Pa svi veci gradovi imaju metro, to normalno svagdje u svijetu, i bilo bi vec vrijeme da se to izgradi.

A fradnja stadiona je delikatna stvar. Nije to samo da dode bager i pocne kopat.Totije najlaksidio posla. A najtezi je izabir izvodada radova, pariri, gradevinske dozvole, novac, papiri koji su uzasno spori u nasoj drzavi, referendom. Sve dok stadion ne bude drzavi u nacionalnoj vaznosti on se nece krenut radit.

Da skroz smo skernuli teme :lol!: Nasa isprika
The Scar
The Scar
The wave you can't stop

Number of posts : 243
Age : 33
Location : The city River
Registration date : 2009-07-06

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by chili_tapper 31st August 2009, 09:34

Metro da al kad bi imali love.a mi nemamo love i imamo pametnijih stvari za realizirat prije nego sto na red doðe i metro.bar ja,balava 14ogodišnjakina, tako mislim kuzis meni je to totalno needless... imamo odliènu mrežu tramvaja,buseva i željeznice tak da bi to em je skupo,em bi razrovali cijeli grad (ak gledaš još za to bi trebalo izrovat i instalacije>cijeli grad bi bio jedno vrijeme bez struje,vode..blablabla) a i ne vidim smisla tomu nekak...premali smo grad (još) da bi nam trebao metro... a o planskom graðenju grada i metroa da ne prièam... jao...mrzim tu neorganiziranost!

jup,je delikatno...mislim prvo bi trebalo love i love samo za srušit ovaj postojeæi (sad se prièalo o nekom explozivu...jadne one zebre i slonovi preko puta.. :lol!: ) i daa....papira i papira majko mila... al trebalo bi se u to krenut planski a ne ko za Arenu da te stiscu rokovi i na kraju ispadne cijena veca nego predviðana... al kod nas oèito to tak ide... jedino kad je,istina, od nacionalne važnosti-onda se sve radi super brzo itd... mah...politika... heh znam ja kak to ide... tata mi radi u Ingri (si cuo za tu firmu? radila na areni itd..bavi se organizacijom graðevin.projekata) pa htjela-nehtjela znam kolko tu ima SVEGA.... al svejedno mislim da se za ovo vrijeme kolko se vec oteze to sve i daju novci ''u vjetar'' moglo se ak nis pocet nesto od radova! ..jao..ma bit ce...nadam se.... valjda... Rolling Eyes

da..mi smo sa najave koncerta dosli do gradskih instalacija i graðevine, mog tate, bandiæa itd..heheheh :) :lol!:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by SouL2SQueeZe 29th September 2009, 02:11

chili4ever wrote:
rebel with a mission wrote:hp rula happystars

dobri su oni...bila sam na puno njihovih koncerata...al jedan od najgorih mi je bia u zagrebu na jarunu...doslovno sam upala u šutku iz koje sma izašla sa ono par modrica,pa sma se malo udaljila....jbga...neki ljudi stvarno pretjeraju...al ono....često oni sviraju u makarskoj,jer je stipe od wamo...pa ćemo sad u 8.mjesec opet ih imat priliku cut,po vec 2.put u ovo ljeto :P

Oooo da, ja sam bila na nebrojeno puno njihovih koncerata, ali taj na Jarunu je bio grozan. Ozvučenje je bilo katastrofa, a bilo je puno i previše ljudi. Bezveze. Meni njihov najbolji koncert je bio prije 6-7 godina u Tvornici, bili su pregenijalni. I uz to, u Močvari kad sviraju, predobro,jer su to mali koncerti, a oni su tad najbolji, interakcija s publikom, stare stvari a ne samo ove od kad su se prodali nove :D i tako...
a inače, ja uglavnom i izlazim po koncertima, bila sam na svemu i svačemu, od malih koncertića underground bendova, do velikih što domaćih (HP, Rundek, TBF, Urban i tome slično), što stranih tipa U2, REM, Placebo, Franz Ferdinand, Rolling stones, Depeche mode, Prodigy, Kaiser Chiefs...
Meni je najbolji ikad bio ovogodišnji In music festival, tako da za sad je to, ali bit će još prilika da promjenim mišljenje :D recimo, ja još nisam bila na koncertu RHCP, no prva iduća prilika, ide definitivno, di god treba.
SouL2SQueeZe
SouL2SQueeZe
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2261
Age : 38
Location : Out of range
Registration date : 2009-09-27

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by chili4ever 30th September 2009, 10:33

SouL2SQueeZe wrote:
chili4ever wrote:
rebel with a mission wrote:hp rula happystars

dobri su oni...bila sam na puno njihovih koncerata...al jedan od najgorih mi je bia u zagrebu na jarunu...doslovno sam upala u šutku iz koje sma izašla sa ono par modrica,pa sma se malo udaljila....jbga...neki ljudi stvarno pretjeraju...al ono....često oni sviraju u makarskoj,jer je stipe od wamo...pa ćemo sad u 8.mjesec opet ih imat priliku cut,po vec 2.put u ovo ljeto :P

Oooo da, ja sam bila na nebrojeno puno njihovih koncerata, ali taj na Jarunu je bio grozan. Ozvučenje je bilo katastrofa, a bilo je puno i previše ljudi. Bezveze. Meni njihov najbolji koncert je bio prije 6-7 godina u Tvornici, bili su pregenijalni. I uz to, u Močvari kad sviraju, predobro,jer su to mali koncerti, a oni su tad najbolji, interakcija s publikom, stare stvari a ne samo ove od kad su se prodali nove :D i tako...
a inače, ja uglavnom i izlazim po koncertima, bila sam na svemu i svačemu, od malih koncertića underground bendova, do velikih što domaćih (HP, Rundek, TBF, Urban i tome slično), što stranih tipa U2, REM, Placebo, Franz Ferdinand, Rolling stones, Depeche mode, Prodigy, Kaiser Chiefs...
Meni je najbolji ikad bio ovogodišnji In music festival, tako da za sad je to, ali bit će još prilika da promjenim mišljenje :D recimo, ja još nisam bila na koncertu RHCP, no prva iduća prilika, ide definitivno, di god treba.

Anamarija bila si na R.E.M.-u...Jel to kad su 2004 swirali u Zg..ili negdi durgo?? Moja mama je jako ljubomorna na tebe sada :P Tribala je ona ić kad su svirali u Zg,ali imala je tada još malu dicu..ah..-.- sta se nisan prije rodila ?? Shocked
ides 14.2. na Depache Mode?? =) iako vidin da si već bila na njemu :D
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by SouL2SQueeZe 30th September 2009, 10:45

Hehe, da u Zagrebu.. ajme šta je to bilo tako davno. Meni je vrijeme proletilo. Pa ja sam već fax tad upisala Shocked starim... :lol!:
Super je bilo. Pozdravi mamu :D
Idem opet na Depeche, naravno. To se ne propušta! I jedva čekam <3 ideš ti?
SouL2SQueeZe
SouL2SQueeZe
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2261
Age : 38
Location : Out of range
Registration date : 2009-09-27

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by ivarhcp4ever 11th November 2009, 10:26

po meni najbolji koncert je bio od peppersa u inđiji.
takođe mi se svideo koncert ZZ topa u beogradskoj areni.
earthhug
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Koncerti Empty Re: Koncerti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 :: Funky Cafe :: Muzika

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum