Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

+22
slowhand
anonika07
ivarhcp4ever
Tanja
LittlePea
SouL2SQueeZe
rebel with a mission
Rhcpfun
RHCP_MAN
lady.freakette
WindUpSpace
Areychs
4815162342
Ercov
redrose
Ljuta Papricica
RedHotMeri
rhcpfan4ever
kokica
andyRHCP
peppersovka
Charlie`From`Stadium
26 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Charlie`From`Stadium 21st May 2008, 07:14

Sta ono shto vam se svidja, koja vam je omiljena pesma, kakvu poruku vidite ... i sve ostalo sto vi mislite da osecate u vezi ovog RHCP ostvarenja.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by peppersovka 24th May 2008, 03:42

iznenadili su me sa stvarima,nije njihov stil(bar veæina pjesma) al zato su stvari fenomenalne,melodiène i mogu ih slušat neprestano :P
voljela bi da su ubacili malo više funka (èast nekolicini pjesama), al i ovak su dobre opuštajuæe ma sve u svemu prekul su
i još samo jednu stvar da velim ..nije mi predug album :D
peppersovka
peppersovka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1531
Age : 31
Location : Krapina
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by andyRHCP 26th May 2008, 09:07

ovo je bio prvo studijski album od njih koji sam kupila.. bilo je to prvi dana kad je izašao & točno se sjećam - bila sam umorna od škole, ali odlučila sam ga cijelog preslušat pa sam iznjela CDplayer & sjela na balkon da me hladnoća održi budnom (nisam zaspala).. preslušala sam bez prekida sve pjesme & čitala usput textove.. Slušam te pjesme & imam feeling kao da sam ih već čula, ali opet nisu mi dosadne. uzbudljive su mi - kao prijatelji koji ti pričaju ponovno svoju priču..
Turn it again mi je najdraža zbog vibre & feelinga koji mi daje
Istina je da niej više tak funky, ali meni ima na neki način i puno više smila

grouphag grouphag
andyRHCP
andyRHCP
More will be revealed my friend

Number of posts : 400
Age : 32
Registration date : 2008-05-25

http://andyrhcp.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Charlie`From`Stadium 26th May 2008, 09:27

uh duboko iz dushe a tako je najbolje ...

"Breathing deep, breathing deep looooooong and deep..."

To be rekao Flea kao na Slane Castle neki sekund pre pocetka
"Throw Away Your TV" i onda ... dalje znate kako se osechate ...

Epa SA me u velikoj meri drzi veoma tog osechaja SA mi je album
prepun kako ja volim da kazem pravih malih bajki :) ili preciznije 28.
predivnih pesama. Za mena chak ne fali funka.
Ali ok zaista je drugachiji a to je ono zashto volim Pepperse. Volim ih zato shto
su oslobodjeni svih rutina !!!!

SA LOVE!!!!
charlie
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by kokica 28th May 2008, 20:28

ni vise pesama ni boljeg albuma, kao sto sam vec pomenula, sto vise sviraju sve su bolji, i mislim da je ovaj poslednji album privukao jos vise fanova, oni koji su ih voleli i dalje ih vole, culi su nesto novo, oni koji ih nisu voleli su se iznenadili i mozda ih zavoleli.. :lol!:
kokica
kokica
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 110
Age : 40
Location : oz
Registration date : 2008-05-26

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Guest 4th June 2008, 04:05

Savrsen album. Drugaciji od ostalih, a istovremeno mi se cini da obuhvata sve prethodne albume i stvara celinu. ODLICAN album, dokaz da i dalje prze i da ce uvek prziti!!! :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Charlie`From`Stadium 4th June 2008, 04:43

a istovremeno mi se cini da obuhvata sve prethodne albume i stvara celinu.

Sa ovim se veoma slazem.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by rhcpfan4ever 5th June 2008, 08:44

album je savrsen! :cheers:
rhcpfan4ever
rhcpfan4ever
The wave you can't stop

Number of posts : 261
Age : 29
Location : ~~~ ArOuNd ThE WoRld ~~~~~~!!!!!!!!!
Registration date : 2008-05-23

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by RedHotMeri 14th June 2008, 02:26

prvi album od peppersa koji sam dobila bio je SA...jednostavno mi se svidjelo pa sam nabavila i ostatak...i otad ne mogu bez peppersa....svaki dan poslušam barem 10ak pjesama...
a stadium arcadium je nešto drugaèije, a samim time i posebno...volim pjesme she looks to me, hey, snow, she's only 18....ma zapravo ih sve volim!


:treeswing:
RedHotMeri
RedHotMeri
Under the bridge downtown

Number of posts : 18
Age : 32
Location : Karlovac
Registration date : 2008-05-22

http://krvavameri999.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Ljuta Papricica 11th November 2008, 14:07

SA je jedan veoma zanimljiv album.. iako izdvajam samo 7,8 stvari da su mi bas superiska.. medjutim, njihova turneja promocije SA dovela ih je i u Srbiju, i, samim tim, meni je to dovoljno da kazem da je SA poseban uzitak slusati.. flower
Ljuta Papricica
Ljuta Papricica
The wave you can't stop

Number of posts : 261
Location : Californication :)
Registration date : 2008-09-25

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by rhcpfan4ever 1st January 2009, 13:54

meni je isto SA bio prvi album sto sam kupila od njih. i pre sam ih malo slusala,ali samo californication,otherside,i ostale hitove... ali kad sam kupila SA i preslusala ga,navukla sam se na rhcp :lol!: i mrzim ljude koji kazu(a ima ih puno) : super su mi peppersi i sve,ali ovaj novi stadium arcadium je shit! na skype-u,facebook-u,bilo gde,naisla sam na bar 20 ''fanova'' koji su to rekli... ne znam gde sam to procitala ili cula,ali mislim da je flea rekao da ko ne voli SA ne voli rhcp! i ja to kazem bilo kome ko kaze da je to shit,i prekinem kontakt :rock: :lol!:
rhcpfan4ever
rhcpfan4ever
The wave you can't stop

Number of posts : 261
Age : 29
Location : ~~~ ArOuNd ThE WoRld ~~~~~~!!!!!!!!!
Registration date : 2008-05-23

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Charlie`From`Stadium 1st January 2009, 21:34

Ja sam to citirao Flea na mome blogu :) mozda si tamo porchitala :)

To nisu fanovi ...

Samo se ti uzivaj to je vazno :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by rhcpfan4ever 2nd January 2009, 01:32

mislim da nisam tamo,negde drugde... ali nema veze :rock:
rhcpfan4ever
rhcpfan4ever
The wave you can't stop

Number of posts : 261
Age : 29
Location : ~~~ ArOuNd ThE WoRld ~~~~~~!!!!!!!!!
Registration date : 2008-05-23

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by redrose 10th January 2009, 13:27

He,he,presavrsen je...
Peppersi u svom najboljem izdanju,kao da je na ovom albumu sva njihova genijalnost,talenat,energija uklopljena na savrsen nacin,potpuno sistematicno i idejno dobro uklopljen..
Ma,presavrsen je...Svaka pesma me obara i tako take me all the way,cak do Marsa :)
Ali narocito mi se svidja jupiterski deo,ja se tako osecam pepersno- jupiterski skoro sve vreme..
redrose
redrose
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 120
Age : 33
Registration date : 2009-01-07

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Ercov 31st January 2009, 22:49

Ako uspeju da ovaj album nadmase........................ako je neko prvi, ko je bolji od njega????
Ercov
Ercov
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Age : 53
Registration date : 2009-01-31

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by 4815162342 4th June 2009, 22:28

procitao sam na nemackom rhcp sajtu kao biografiju albuma SA.Sorry,ne mogu da prevodim sve ovo,ako moze neko preko "translatera"...

Viele der Götter, Göttinnen, Engel, Dämonen und der Elemente des Universums haben sich zusammengeschlossen, um durch die RED HOT CHILI PEPPERS Botschaften aus dem Jenseits zur gegenwärtigen Zivilisation zu schicken. Nach einem und einem halben Jahr der Übertragung und des Ordnens, haben sich die Botschaften nun in Form des Doppelalbums Stadium Arcadium materialisiert.

Stille begab sich an die Seite der Band und lehrte sie ihr Lied. Wenn du loslassen kannst und der Musik ermöglichst, dich an der Hand zu nehmen, wird sie dich durch das Firmament der Klänge gleiten lassen. Sie wird dich hinauf ziehen, noch über den äußeren Raum hinweg, und sie wird dich Ebenen des Daseins sehen lassen, die nicht den Gesetzen und Bedingungen dieser Welt unterworfen sind. Und wenn sie dich zurück auf die Erde kommen lässt, wird sie sehr tief in deren Kot eintauchen. Aber sie wird dich lehren, rückwärts zu fallen, ohne dass du auf deinem Hintern landest, und kopfüber zu fallen, ohne dass du auf dem Gesicht aufprallst. Lass los, und du kannst an zwei Orten zugleich sein, du kannst gleichzeitig so groß wie das Universum und so klein wie ein Atom sein. Du kannst dich vorwärts, rückwärts und seitwärts durch die Zeit bewegen. Du kannst dich mit einem Stern, oder ein Pflanze vereinigen. Du bist alles, was du um dich herum siehst, und die Ideen in dieser Musik können der Anstoß dafür sein, dass du erkennst, was für eine große Kraft das ist!

Die RED HOT CHILI PEPPERS lernen alle diese Dinge mit jedem, der mit ihnen geht. Sie werden ihm oder ihr den Schutz des unsichtbaren und glorreichen Königreichs geben. Sie sind in den Korpus der Musik gedrungen und laden euch alle ein, hineinzukommen.

Alles ist Illusion, und das ist es, was uns allen die Möglichkeit gibt, mit allem existierendem zu spielen. Mit den Worten des glorreichen Gottes des Funk: „Nichts ist gut, wenn du nicht damit spielst.“ Die RED HOT CHILI PEPPERS haben die Natur zu einer entschieden psychedelischen Form modifiziert. Sie haben die Musik erschaffen, die dich an einen Ort bringen kann, an dem das Nichts Bewegung ist und wo Fortschritt und Stillstand eines ist. Sie haben mit dem Licht gespielt, mit der Dunkelheit, mit Klang, Stille, Form, Luft und Raum, um Musik zu schaffen, die mit dem Hörer spielt.

Als vier getrennte Menschen geboren, sind sie erfolgreich zu Einem geworden. Ihr Musik ist der Beweis, dass vier Seelen zu einer werden können, was die Frage aufwirft: Warum nicht gleich eine Milliarde Seelen? Sie empfehlen, dass du deinen Geist schweigen lässt, und dich von Stadium Arcadium dahin tragen lässt, wo Nichts und Alles eines ist. Sie empfehlen dir, dass du dich von der Musik an einen Ort mitnehmen lässt, wo alles gut ist.




i evo jos link posto ima jos... ali ovo je samo vezano za SA


[You must be registered and logged in to see this link.]
4815162342
4815162342
More will be revealed my friend

Number of posts : 418
Age : 34
Location : Serbia - Sjenica
Registration date : 2009-06-04

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Areychs 11th June 2009, 09:59

Peppersi su takav bend da ili rade ili ne rade, izgleda.. U stanju su da izdaju ovakav album a i da prave vishegodishnje pauze.. Kakogod album je super, nije lako stvoriti toliko hitova.. :radost:
Areychs
Areychs
Under the bridge downtown

Number of posts : 81
Age : 33
Location : Kos. Mitrovica
Registration date : 2009-05-17

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by WindUpSpace 14th June 2009, 19:49

sve od peppersa na jednom mjestu.savrsen album

WindUpSpace
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Registration date : 2009-06-14

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by lady.freakette 25th June 2009, 02:43

Stadium... Povratak Peppacha sa Stadiumom. Iskreno, album koji sam u početku, kad sam ga nabavila, stvarno puno slušala i upijala, a danas se vraćam na svega par pjesama. Ja sam ipak dijete prošlosti i moram priznati da mi više pašu pjesme koje su napravili u svoje staro zlatno doba.
Ipak, izdvojit ću par pjesama koje su mi dobre :cheers:
Charlie na prvom mjestu! Način na koji ta pjesma završava jednostavno....Svršavela! Predobro!
She's only 18 ima jak refren, ful mi se sviđa. Baš je divlja pjesma. :)
Slow cheetah mi je jako najs, odgovaraju mi nježni tonovi u toj pjesmi.
Stadium Arcadium as well as Wet Sand koji, btw, ima fenomenalne linije na gitari! :-o
Frusciante je pokazao kako se radi s gitarom, ostavila me bez daha više puta ta pjesma! Odlična!
Torture me, hehe, volim je, volim. :D Vrlo energična, baš kao i Tell me baby, fenomenalna Storm in a Teacup (štujem početak te pjesme!) te Turn it Again!
I za kraj, još bih navela She looks to me i Death of a Martian.
She looks to me je baš ljupka, a Death of a Martian je nekako apokaliptično-naturalistički uznemirujuće super, hehe. Osobito Kiedisov govor na kraju. :D Imam dojam ko da se izvanzemaljci spuštaju na zemlju, a kud koji - mili moji.... :D
lady.freakette
lady.freakette
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 101
Age : 34
Location : Zagreb, Hrvatska
Registration date : 2009-06-17

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by lady.freakette 25th June 2009, 02:50

I da, iskreno, ne želim nikoga uvrijediti, ali potrebno je poslušati sve od Peppersa da bi se stvorilo odgovarajuće i korektno mišljenje. Stadium Arcadium jest dobro napravljen album, ali nije ni upola od onoga što Peppersi u svojoj suštini uistinu jesu. I mislim da se ne bi trebalo suditi o Peppersima samo po Stadiumu jer Stadium je tek jedno zrno u cijelom njihovom glazbenom opusu. Ono o čemu govorim jest da neki ljudi stvaraju sudove o Peppersima samo po Stadiumu. Mlađe generacije obožavaju Pepperse zbog Stadiuma, starije generacije na neki način imaju negativno mišljenje o Peppersima zbog "komercijaliziranoga Stadiuma". Bio Stadium komercijaliziran ili ne, to je osobno mišljenje, ali ono od čega bismo svi trebali početi jest da cijenimo i sudimo o Peppersima uključujući cijeli njihov glazbeni izričaj. Da bismo cijenili nečiji rad, moramo upoznati način na koji je nešto došlo do toga da to isto bude cijenjeno.
lady.freakette
lady.freakette
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 101
Age : 34
Location : Zagreb, Hrvatska
Registration date : 2009-06-17

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Charlie`From`Stadium 25th June 2009, 03:23

Stadium - Arcadium

Treba vam jeza, treba vam pesma
koja che vam najeziti celo telo, dushu i ceo um. Ako je tako onda cete
uploviti u Stadium - Arcadium ili upravo negde izmedju ova dva!

Ova pesma je magla i sechanje i prostire se u vechnost,
vechnost i ljubav koja se prostire od Stadiuma do Arcadiuma ...
kao kada stavite ogledalo jedno naspram drugoga a i jedno i drugo daju
milion odraza jedan od ovog drugog. I svaki taj odraz kao da otvara po jedna nova vrata u neki novi univerzum ...


I u neke nove ne istrazene priche i ne istrazene
divljine vashe dushe, Stadium Arcadium? Nisam bash siguran ali Stadium
- Arcadium to je mozda bas taj ne istrazeni prostor u nashoj dusi to je
ono o cemu mozemo samo predpostavljati razne stvari a srechnici umeju
dobro i da ga osete ... Ja izmedju moga Stadiuma i Arcadiuma osecham
fino satkanu utopiju ... za koju je karakteristichno sve shto se vezuje
za utopije ali ne i ono glavno nije tuzna i u njoj nisi sam ... U njoj
si glavni njen spokoj ti ... U njoj si glavno uzivanje ti! Dok setas
kroz nju setas kroz sebe kroz svoju dusu! I njen vladar si ti! A jeza
trese grudi i odjekuje celim tvojim telom i dushom ... odjekuje kao
hiljadu odraza ogledala o ogledalo!


[You must be registered and logged in to see this link.]
Prashina i zraci ...

Alone inside my forest room
And it

I never thought I
And it

I never thought I
But this is where I start


Prashina i zraci ...

Cena vaseg sto duzeg zadrzavanja izmedju Stadiuma
i Arcadiuma je ogromna ... potrebno je da postanete totalni izdajnik
ljudske vrste !

Potrebno je da se vise osetite nekako kao zivotinja
(prochitajte ovo zivotinja nezno)
Prochitajte tu rec kao sto bi procitali rec "oblak" ...



(nadam se da sam se rodio za stadium - arcadium a ne za zemlju :)

And this is where I find !!!


[You must be registered and logged in to see this link.]


84` sam godishte verovatno spadam u starije generacije i apsolutno ne vidim
nikakvu razliku izmedju Stadium Arcadium albuma ili npr. BSSMegika :)
Cak shta vishe ne znam koji mi vishe grebe srce po povrshini !!!

Peppersi su sve ali nisu komercijalan bend ako nekome ne treba novca onda su to oni.
A svoja srca su pokazali i dokazali ... pa bash zato shto su izdali dupli album sa 24 pesme.
Da je do novca i komercijalizacije moglu su od SA da izbace dva albuma u dva razlichita
vremenska preioda sa po 12 pesama i zarade duplo vishe novca ...

fly


Last edited by Charlie`From`Stadium on 15th December 2009, 03:36; edited 1 time in total
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by 4815162342 25th June 2009, 03:35

Ja ne znam sto ti ne napises knjigu :)
Svaka cast,ti si pravi RHCP FAN!!!
4815162342
4815162342
More will be revealed my friend

Number of posts : 418
Age : 34
Location : Serbia - Sjenica
Registration date : 2009-06-04

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by RHCP_MAN 10th July 2009, 08:13

lepo je Flea rekao da je SA vrhunac njihove karijere...
jednom dobar album :eaceman:
RHCP_MAN
RHCP_MAN
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2352
Age : 35
Location : Pancevo
Registration date : 2009-01-07

http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Rhcpfun 19th July 2009, 08:57

peppersovka wrote:iznenadili su me sa stvarima,nije njihov stil(bar veæina pjesma) al zato su stvari fenomenalne,melodiène i mogu ih slušat neprestano :P
voljela bi da su ubacili malo više funka (èast nekolicini pjesama), al i ovak su dobre opuštajuæe ma sve u svemu prekul su
i još samo jednu stvar da velim ..nije mi predug album :D

slazem se sa vecinom sto si napisala, ali se ne slazem sa ovim da su trebali ubaciti malo vise funka... Smatram da su pesme savrsene i da ne bi trebalo nista menjati.. Mislim da ce i sledeci album biti slican ovom. Moj omiljeni album je BSSM ali ovaj album tj pesme na ovom albumu me uvek `dignu` oraspoloze i osecam se sjajno dok ih slusam..
Rhcpfun
Rhcpfun
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2090
Age : 33
Location : Parallel Universe
Registration date : 2009-06-27

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by rebel with a mission 24th July 2009, 02:32

meni je album super-definitivno album koji se najviše vrtio u mom playeru(čak više od californication!) ima pjesma koje su mi baš drage,i onih malo manje,al sve u svemu mi se svida ;)
rebel with a mission
rebel with a mission
The wave you can't stop

Number of posts : 268
Age : 94
Registration date : 2009-06-06

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by SouL2SQueeZe 29th September 2009, 02:15

lady.freakette wrote:Stadium... Povratak Peppacha sa Stadiumom. Iskreno, album koji sam u početku, kad sam ga nabavila, stvarno puno slušala i upijala, a danas se vraćam na svega par pjesama. Ja sam ipak dijete prošlosti i moram priznati da mi više pašu pjesme koje su napravili u svoje staro zlatno doba.
Ipak, izdvojit ću par pjesama koje su mi dobre :cheers:
Charlie na prvom mjestu! Način na koji ta pjesma završava jednostavno....Svršavela! Predobro!
She's only 18 ima jak refren, ful mi se sviđa. Baš je divlja pjesma. :)
Slow cheetah mi je jako najs, odgovaraju mi nježni tonovi u toj pjesmi.
Stadium Arcadium as well as Wet Sand koji, btw, ima fenomenalne linije na gitari! :-o
Frusciante je pokazao kako se radi s gitarom, ostavila me bez daha više puta ta pjesma! Odlična!
Torture me, hehe, volim je, volim. :D Vrlo energična, baš kao i Tell me baby, fenomenalna Storm in a Teacup (štujem početak te pjesme!) te Turn it Again!
I za kraj, još bih navela She looks to me i Death of a Martian.
She looks to me je baš ljupka, a Death of a Martian je nekako apokaliptično-naturalistički uznemirujuće super, hehe. Osobito Kiedisov govor na kraju. :D Imam dojam ko da se izvanzemaljci spuštaju na zemlju, a kud koji - mili moji.... :D

Evo, ne moram puno pisati, slažem se sa skoro svime u potpunosti! :))))
Ni ja ga više uopće ne slušam, tu i tamo pustim Death of a Martian jer mi je pjesma pregenijalna, a uz to, možda tu i tamo par pjesama. Nije to baš po mojem ukusu.
SouL2SQueeZe
SouL2SQueeZe
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2261
Age : 38
Location : Out of range
Registration date : 2009-09-27

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by LittlePea 20th October 2009, 22:52

Ma po meni daleko najbolji album koji su mogli napravit mhm
LittlePea
LittlePea
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 108
Age : 29
Location : Peppersland :) ;)
Registration date : 2009-09-20

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Charlie`From`Stadium 20th October 2009, 23:15

mogu se poprilicno sloziti.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Tanja 21st October 2009, 01:48

i ja se slazem :):

jedan od najboljih pored btw, californication i ohm... :):

nije mi jasno sto ga ljudi toliko kritikuju meni je odlican i vise od toga :):
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Charlie`From`Stadium 21st October 2009, 01:55

zasto - zato sto veze nemaju apac

flea je sam izjavio da ko ne voli ovaj album ... nema potrebe da voli pepperse posto peppersi
su od prve do poslednje note to shto je Stadium Arcadium kao album.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Stadium Arcadium (Warner Bros.) (2006)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum