Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje je vase trenutno raspolozenje?

+22
mary*frusciante
The Whistler
redrose
rhcpfan4ever
Sanja
a certain someone
chili4ever
chili_tapper
paprichitza
kokica
by_the_way_5f
jecawaste
ekspanzi
Langel
J Butterfly
*biber*
Krokodil
andyRHCP
peppersovka
Alexis69
miss_kiedis
Charlie`From`Stadium
26 posters

Page 2 of 34 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Krokodil 5th June 2008, 12:16

ja sam neraspolozena jer je ujutro skola.. Sad
Krokodil
Krokodil
The wave you can't stop

Number of posts : 380
Age : 30
Location : Vukojebina
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 6th June 2008, 01:44

Ja onako... Tuzna sam uvek, zato sto hocu da vidim Pepperse opet i da ih upoznam, to je konstantno... Ali sad sam srecna, jer je PETAAAK!!! :D Jeste da i sutra idem u skolu, ali nema veze, nece sutra nista bitno da me pitaju... Jos par ispita i RASPUUUSSTTTTT!!!!!!! :cheers:

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Krokodil 6th June 2008, 02:12

ja sam isto sretna jer je kraj tjedna i meni sutra nema skole jeeeaaa,sloboda!!!
i danas idem na tecja za gitaru i sad idem malo svirati,tako da super,samo sam s fizicki iscrpljena al eto cancan

:dancedance: :dancedance: :dancedance:
Krokodil
Krokodil
The wave you can't stop

Number of posts : 380
Age : 30
Location : Vukojebina
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Langel 6th June 2008, 03:33

ja sam baš okej. zadnjih dana sam u malo letargičnom raspoloženju, ne znam kako da to opišem, ali danas sam baš okej. malo me stišću ovi ispiti, ali zasad mi super ide pa ne dopuštam da mi takve stvari upropaštavaju raspoloženje.
Langel
Langel
Under the bridge downtown

Number of posts : 58
Location : jungle
Registration date : 2008-05-31

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by peppersovka 7th June 2008, 00:46

heh malo umorno od juèer... :pillowfight:
peppersovka
peppersovka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1531
Age : 31
Location : Krapina
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by *biber* 7th June 2008, 01:30

Zelim sladoled, onako hladan, sladak, ukusan u VELIkiM kolicinama :D :hungry:
*biber*
*biber*
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 171
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-26

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Krokodil 7th June 2008, 08:51

ja imam dvije kutije doma,pa navrati.

jA se osjecam onako..PAF..wow..

jer sam danas vidjela tipa u busu za kojeg sam jednom mislila da je jf (MAŠTANJE)
i taj tip,taj tip je nosio GIBSON LES PAUL sa sobom (vidjelo se po obliku kovcega,i po natpisu naravno) i i ja sam samo gledala u tu gitaru tj kovceg ko da je neko najvece cudo..onako PAF!!! :happy:
kao da sam se zaljubila u to sto nosi..smrc

p.s. covjek uopce ne lici na jf (neznam kako sam to prije mislila)


:kucafijuu:


za one koji mozda neznaju: gibson lp: [You must be registered and logged in to see this link.]
Krokodil
Krokodil
The wave you can't stop

Number of posts : 380
Age : 30
Location : Vukojebina
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 7th June 2008, 16:16

Odvratno, uzasno, depresivno, sj*bano... Nazovite kako hocete, u svakom slucaju, uzas. Sad Zivot nije fer. Bog me mrzi. ZIVOT TAAAAKO nije fer da je to strasno.

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 10th June 2008, 08:45

UZASNO se osecam, jer sutra imam ispit iz gitare i moram da naucim mnoooooogo toga iz istorije! Rolling Eyes Odvalicu. Rolling Eyes

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by andyRHCP 10th June 2008, 09:00

ja sam tjeskobna jaaaako.. jer moram nategnut 3 ocjene da bi imala 5 na kraju & sad neznam odkud da počnem.. tak sam živčaan da sam opet počela pljugat Embarassed aktivno... A ta 3 predmeta su mi valjda nekaj najgore, ak ne računamo tjelsni Sad
andyRHCP
andyRHCP
More will be revealed my friend

Number of posts : 400
Age : 32
Registration date : 2008-05-25

http://andyrhcp.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Krokodil 11th June 2008, 09:41

u vrlo slicnom smo s*anju :runawey:

ja isto moram sutra da se borim (kem-najgore,bio-najvise toga moram nauciti,i eng-nemam prevelike sanse haha)
:grrr:
pa mi to unistava raspolozenje danas
Krokodil
Krokodil
The wave you can't stop

Number of posts : 380
Age : 30
Location : Vukojebina
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by andyRHCP 14th June 2008, 00:40

kakvog? hm.. takvog da je danas frend došao do mene & po očima mi vidio koliko sam plakala iako su prošli sati otkad sam zadnji put suzu ispustila .. ovo nije dobar dan
andyRHCP
andyRHCP
More will be revealed my friend

Number of posts : 400
Age : 32
Registration date : 2008-05-25

http://andyrhcp.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 14th June 2008, 02:48

Srecna sam jer sam NAPOKON zavrsila sa ispitimaaaaaa!!! Sledece nedelje jedva da idem u skolu, u utorak imam jedan cas i u sredu dva i to je to!!! Aaaaaaa!!! :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by peppersovka 14th June 2008, 02:55

èudnog...još me malo prati tuga od juèerašnjeg koncerta dylana i manic street preachersa...imala sam besplatnu kartu,besplatan prijevoz,starci su me prvo pustili i veæ je sve dog. bilo..i na dan koncerta mi rekli da nesmem iæi :/
peppersovka
peppersovka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1531
Age : 31
Location : Krapina
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 14th June 2008, 02:56

^Jbg. Sad

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 14th June 2008, 04:06

Srecna sam jako :S
Ooooooooooooooh girls just want to have fuuuuuuuuuuuuuuun :D:D:D
Nesto sam prsla od kako sam popila krv :S

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Langel 14th June 2008, 10:13

malo čudno.
Balansiram između "dobro" i "loše".
U biti, dobro :lol!:
Langel
Langel
Under the bridge downtown

Number of posts : 58
Location : jungle
Registration date : 2008-05-31

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 15th June 2008, 07:56

Prilično dobro...
začuđujuće koliko promjena frizure utječe na raspoloženje :lol!:

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Krokodil 17th June 2008, 01:50

ja sam super :D cancan
Krokodil
Krokodil
The wave you can't stop

Number of posts : 380
Age : 30
Location : Vukojebina
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by jecawaste 17th June 2008, 02:34

Bas opusteno,jedino mi je sunce udarilo u glavu,ali leto ce ipak za koji dan flower
jecawaste
jecawaste
Under the bridge downtown

Number of posts : 48
Age : 32
Registration date : 2008-05-30

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Charlie`From`Stadium 17th June 2008, 04:27

Odlichan dan ... Odlichno raspolozenje happystars
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 17th June 2008, 05:04

Ja sam danas baš super! Imala sam odličan dan, našla se s frendicom, puno, puno pričala (što mi je jaaako falilo ovih dana samovanja doma) i sad sam opet puna energije i optimizma (pa, nadajmo se da će to sad potrajat hihi)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 17th June 2008, 07:10

Danas mi se TOLIKO sranja izdesavalo... Pamticu ovaj dan zauvek... ALI ZAUVEK.

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by andyRHCP 17th June 2008, 07:21

opet sam ukrala test (iz geografije) & dobiću 5 cigar i onda bum imala 5 iz geo & 5 za kraj ( :lol!: ) pa sam si neak sretna
andyRHCP
andyRHCP
More will be revealed my friend

Number of posts : 400
Age : 32
Registration date : 2008-05-25

http://andyrhcp.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 19th June 2008, 03:29

ok... lijepo vrijeme, sunce vani grije, a čim je takvo, ja sam sva happy :lol!:

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by andyRHCP 22nd June 2008, 10:00

prešla sam s 5 što je lepo & sutra ću si nakon 2tjedna vidit dečka kaj je isto lijepo..
Malo me muči kaj se sutra moram u pol6 nać s curama jer idemo trčati... da budemo lepe za plažu :lol!:
andyRHCP
andyRHCP
More will be revealed my friend

Number of posts : 400
Age : 32
Registration date : 2008-05-25

http://andyrhcp.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by miss_kiedis 22nd June 2008, 14:54

nekako mi je konfuzija u glavi, zato sam verovatno i budna u ovo doba...i smorila sam se sto je moja drugarica vec zaspala kada sam htela sa njom da podelim svoje konfuzije :pillowfight:
miss_kiedis
miss_kiedis
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 172
Age : 41
Location : near Anthony :)
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 23rd June 2008, 09:59

nije najbolje danas... bolesna usred ovih vrućina... al bit će bolje hehe :lol!:

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Charlie`From`Stadium 23rd June 2008, 10:30

Warm Tape !!!
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 23rd June 2008, 20:08

Iznervirala sam se UZASNO zbog nezrele klinke koja nema pojma o Anthonyju, a sere da je postao mlak i dosadan i da je izgubio zestinu, ali se pravda kako ga jos uvek voli, iako po njenom misljenju on to vise ne zasluzuje. Rolling Eyes Znaci, strasno, prsla sam. I sad me naziva ludom i vredja me, misleci da cu da se uvredim. Jadna, zalim je na neki nacin. Zao mi je kada neko ima tako pogresnu sliku o nekome i jos zivi u iluziji da i drugi imaju takvu sliku... Ona ima jaaako pogresnu sliku. Ali, ja znam da ne postoje otkaceniji, zabavniji, niti ljudi sa vise energije od Peppersa.

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 34 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum