Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

+37
aivanko
Mastaliste
taratatira
Anthony's-girl
armin_rhcp_anthonyk
IgoRhcp
sl0e
Kixy__RHCP
Paja'95
Tanja
RHCP dreamer
SouL2SQueeZe
Nick The Spamlord
Dado_apa_92
Kei
ucitelj_caslav
angie
chili4ever
miki81
sun child
mary*frusciante
King_John
RHCP_MAN
RedHotChiliPeppers
4815162342
paprichitza
Langel
ekspanzi
kokica
Marchegianni
filip
*biber*
andyRHCP
Sanja
miss_kiedis
Alexis69
Charlie`From`Stadium
41 posters

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Charlie`From`Stadium 21st May 2008, 16:24

Gotovo da ne postoji fan koji nije prochitao ovu fenomenalnu knjigu koju je napisao Anthony Kiedis uz pomoc Larrya Slomana ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Your opinion?


Last edited by Charlie`From`Stadium on 19th January 2009, 14:57; edited 1 time in total
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Alexis69 22nd May 2008, 20:37

Knjiga "Scar Tissue" iliti "Ožiljci" me toliko oduševila da kada sam je prvi put uzela u ruke,nisam je ni ispuštala dok je nisam pročitala. Može se u biti svašta naučiti iz nje.
Alexis69
Alexis69
Under the bridge downtown

Number of posts : 40
Age : 30
Location : Šibenik,Croatia
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Charlie`From`Stadium 23rd May 2008, 02:41

Upravo tako ja sam je prochitao za osamdesetak sati, mislim da sam jednom ili dva puta malo odspavao izmedju :)

:cheers: Predivna knjiga :cheers:
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by miss_kiedis 25th May 2008, 12:09

procitala sam knjigu, i zahvaljujuci njoj razjasnila sve nedoumice koje su me mucile u vezi Anthonya i drugara... super je knjiga, planiram da je procitam jos jednom
miss_kiedis
miss_kiedis
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 172
Age : 41
Location : near Anthony :)
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Sanja 27th May 2008, 05:26

Procitala sam je za sad, dva puta. Totalno je super knjiga, dosta se sazna, npr. odakle inspiracija za pojedine pesme itd. By the way, sad nesto razmisljam kako bi bilo neverovatno fenomenalno predivno citati jednu takvu iz Johnove perspektive i njegovim recima napisanu!wow! loveshower
Sanja
Sanja
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 107
Age : 33
Location : Novi Sad
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Charlie`From`Stadium 27th May 2008, 05:31

uf kada bi John napisao knjigu charlie
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by andyRHCP 27th May 2008, 06:54

Charlie`From`Stadium wrote:uf kada bi John napisao knjigu charlie
točno to.. kad bi barem..
moram priznat da sam pročitala tek rvacko izdanje, a englesko još nisam iako ga imam doma - nikako da ga uzmem u ruke i cijelog pročitam
ja brijem da također pročitala sam ju u jednom komadu - jedeš, spavaš, piškiš & čitaš &.. pročitaš i oduževljen si
andyRHCP
andyRHCP
More will be revealed my friend

Number of posts : 400
Age : 32
Registration date : 2008-05-25

http://andyrhcp.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by *biber* 27th May 2008, 07:02

Joj moram reci da utiscima i odusevljenjima nikada kraja, kniga je ono... ma ne moze se to ni opisati jednostavno je nesto cudesno

Procitala sam je jednom i dobro se secam kako su mi dugo tekla ona dva dana koliko sam cekala da je charlie prvi procita

Sigurna sam da cu je procitati jos nekoliko puta, jednostavno osecam da moram !
loveshower
*biber*
*biber*
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 171
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-26

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by filip 30th May 2008, 07:13

ja sam knjigu poceo citat ima vec godinu dana, i nikako da ju zavrsim, tu mi stoji i na 150 sam stranici i nikako nikako, neznam ni sam zasto, mozda jer je na engleskom, ali sumnjam

ovo sto sam procitao je bilo u dva navrata, jedan put 70 pa iduci put 80 stranica, ali nikako da sad opet pocnem i zavrsim, a odusevila me kad sam ju god citao:)

cudno
filip
filip
Under the bridge downtown

Number of posts : 19
Registration date : 2008-05-30

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Charlie`From`Stadium 30th May 2008, 07:23

Mozda chuvash da ti shto duze traje :D uzivanje :reading:
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Marchegianni 30th May 2008, 07:50

Knjigu san dobio od cure za roðendan, i to izvornu eng. verziju. Nisan tio da mi prevod uništi orginalnost Anthonyjevog bolesnog naèina izražavanja, to je ionako neprevedivo. A šta da kažen, sad kužimo zašto je takav kakav je! Sriæon je oša kod starog živit, inaèe ne bi bilo Peppersa.
Marchegianni
Marchegianni
Under the bridge downtown

Number of posts : 25
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 2008-05-30

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by filip 30th May 2008, 08:51

Charlie`From`Stadium wrote:Mozda chuvash da ti shto duze traje :D uzivanje :reading:


heh:)

ko zna, mozda je nesvjesno to razlog, jer uvijek kad ju citam procitam puno strana, kad ju ostavim vise ju ne primim par mjeseci...njeznam:)
filip
filip
Under the bridge downtown

Number of posts : 19
Registration date : 2008-05-30

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by kokica 30th May 2008, 09:17

ja sam knjigu citala na srpskom, nisam na engleskom, mislim da je prevod dobar, ali nemam original pa ne mogu da poredim
knjigu sam pozajmila pred proslogodisnji koncert od drugarice i nekako mi je pojasnila neke stvari na koje nisam tako gledala, kao i neke pesme
njihovu zavisnost, prijateljstvo i jedino sto mi je bilo tesko da pratim jesu svi ljudi, i njihova imena, koji su se pojavljivali, kao u ruskim knjigama, pa sam onda morala da se vracam da vidim kog asad to pominje...
kokica
kokica
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 110
Age : 41
Location : oz
Registration date : 2008-05-26

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by ekspanzi 2nd June 2008, 01:18

i ja sam citao na srpskom (na zalost), i kao sto ste vecinom rekli trebalo je citati u originalu.. ali sta je tu je..

o knjizi.. hmmm.. mislim da je previse uoblicena od strane izdavaca samo da bi bila prihvatljiva sirokim narodnim masama i probabljiva svim vrstama fanova (kojih ima raznih dobi) a sve po strogo definiranim americkim zakonima.. mislim da je trebala biti puno sirovija i direktnija, ali to bi vjerovatno bilo malo previse ostro za opustene, debele i sretne amerikance kojima se servira neka druga prica o bilo cemu..

a inace, knjiga mi je pomogla da skontam masu stvari koje su se desavale oko kiedisa i peppersa i s te strane mi je dobro dosla..
ekspanzi
ekspanzi
Under the bridge downtown

Number of posts : 31
Age : 42
Registration date : 2008-05-29

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Charlie`From`Stadium 2nd June 2008, 03:44

Odlichan post.

o knjizi.. hmmm.. mislim da je previse uoblicena od strane izdavaca samo da bi bila prihvatljiva sirokim narodnim masama

Sa ovim se apsolutno slazem :yeah:

ali to bi vjerovatno bilo malo previse ostro za opustene, debele i sretne amerikance kojima se servira neka druga prica o bilo cemu..

A sa ovim se ni malo ne slazem.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by ekspanzi 3rd June 2008, 20:29

pa cek.. ako se slazes da je uoblicena za siroke narodne mase, kako se ne slazes da je uoblicena bas zato jer bi bila preostra za "nevinu" americku publiku?! :)
ekspanzi
ekspanzi
Under the bridge downtown

Number of posts : 31
Age : 42
Registration date : 2008-05-29

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Charlie`From`Stadium 4th June 2008, 00:17

pa cek.. ako se slazes da je uoblicena za siroke narodne mase, kako se ne slazes da je uoblicena bas zato jer bi bila preostra za "nevinu" americku publiku?! :)
Shiroke narodne mase ne postoje samo u Americi vech i u Rusiji, Nemachkoj, Avganistanu, Kini i po celom ovom belom svetu ... :)

Nevina publika ne postoji samo u Americi vech i u Rusiji, Nemachkoj, Avganistanu, Kini i po celome ovom belom svetu ... :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Langel 4th June 2008, 08:24

Super knjiga. Interesantna.
Pročitala sam ju par puta, a volim ponekad otvorit knjigu bzvz na nekoj stranici pa malo čitat. Pomogne ti da skužiš neke stvari, ne samo o RHCP i Anth-u, nego je i njegova filozofija interesatna.
Volim dio kad priča o Johnu i njegovim ranijim albumima, jednostavno osjetiš tu ljubav:
" Tada nisam slušao njegove solo albume. Nisam mogao sudjelovati u veličanju njegova stila života jer mi je to izgledalo kao da srlja u smrt. Našlo se puno ljudi koji su to dizali u nebesa te su željeli sudjelovati i dobiti besplatnu drogu. Priznajem, njegova umjetnost i pjesme koje je pisao bile su sjajne, ali nisam želio opravdavati propast jedne takve ekscentrične osobe. Taj je tip nekada bio moj najbolji prijatelj, a sad su mu ispadali zubi i ja na to nisam mogao gledati kako su to možda drugi ljudi mogli: "Oh, on je genij, to je u redu." Nije mi bilo bitno je li on genij ili jebeni idiot, ionako je trunuo i meni to nije bilo zabavno gledati."

Sve u svemu, jako dobra knjiga. Pročitala sam je na hrvatskom, ali bi htjela i na engleskom jer, kako ste vi to već dobro zamijetili, treba to pročitati u originalu, ne možeš prevest Anthonyja Kiedisa.
Langel
Langel
Under the bridge downtown

Number of posts : 58
Location : jungle
Registration date : 2008-05-31

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by ekspanzi 4th June 2008, 20:24

ej sad, charlie.. naravno da postoji i u tanzaniji, al posto se izdala u americi, mora se prvo zadovoljiti njihov zakon i domaca publika, zato samo spominjem amerikance, ne mislim nikoga diskriminirati.. a i cinjenica je da ako je nesto prihvatljivo za njihove standarde, svuda u svijetu lako prolazi jer su po tom pitanju rigorozniji od vecine ostalih zemalja (ne ubrajam zemlje u razvoju)..
ekspanzi
ekspanzi
Under the bridge downtown

Number of posts : 31
Age : 42
Registration date : 2008-05-29

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Charlie`From`Stadium 4th June 2008, 20:33

A kakve veze ima to koliko su oni debeli :lol!: heh ...nadam se da me razumesh !

PEACE !!! ☮
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by ekspanzi 4th June 2008, 20:36

hehe pa to sam samo malo zacinio :)
ekspanzi
ekspanzi
Under the bridge downtown

Number of posts : 31
Age : 42
Registration date : 2008-05-29

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Charlie`From`Stadium 4th June 2008, 20:42

E moj ekspanzi ... to nije lepo ... cigar

E zato sam odvio post na ono shto mi se svidelo charlie

I na ono shto mi se nije svidelo :runawey:

hehe :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by ekspanzi 4th June 2008, 21:08

normala :)
:hendrix:
ekspanzi
ekspanzi
Under the bridge downtown

Number of posts : 31
Age : 42
Registration date : 2008-05-29

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by paprichitza 20th June 2009, 03:49

ja sam pozajmila moju knjiigu drugarici...i vratila mi se u katastrofalnom stanju...ne mogu da verujem da je ljudima toliko tesko da ne guzvaju knjige i ne jedu nad njima... :grrr: ...
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Charlie`From`Stadium 20th June 2009, 03:51

:runawey:
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by 4815162342 20th June 2009, 03:58

nikad knjigu u zivotu nisam procitao... da da,to je veliki nedostatak...
a ovu cu morati naci, da li je ima na srpskom jeziku,posto "oziljci" je neko napisao?
4815162342
4815162342
More will be revealed my friend

Number of posts : 418
Age : 34
Location : Serbia - Sjenica
Registration date : 2009-06-04

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by paprichitza 20th June 2009, 04:08

ima je...oziljci su valjda hrvatska verzija...na srpskom se zove:zive rane....toplo preporucujem da procitas, divna je happystars
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Charlie`From`Stadium 20th June 2009, 04:09

ne znash za to Shocked


Anthonijeva autobiografija. Prochitaj.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by 4815162342 20th June 2009, 06:14

pogledacu u biblioteku :)
4815162342
4815162342
More will be revealed my friend

Number of posts : 418
Age : 34
Location : Serbia - Sjenica
Registration date : 2009-06-04

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by RedHotChiliPeppers 20th June 2009, 07:06

:) pa ne verujem da ces je bas naci tu....ali ne znam....vidi....ja sam ovu moju jedva nasla u nisu....a nema gde je nisam trazila....a tebi zelim srecu da je bilo gde nadjes...jer je knjiga stvarno dobra.... :)
RedHotChiliPeppers
RedHotChiliPeppers
More will be revealed my friend

Number of posts : 493
Age : 31
Registration date : 2009-01-04

Back to top Go down

Scar Tissue (knjiga) reviews comments ... Empty Re: Scar Tissue (knjiga) reviews comments ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum