Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

+3
chili4ever
paprichitza
Charlie`From`Stadium
7 posters

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Guest 8th January 2009, 05:32

Da, Charlie, slažem se potpuno!
Jednostavno je fenomenalan!
I zaista je nevjerojatno što taj čovjek može sa svojim glasom, kako ga transformira i kako zvuči u jednoj pjesmi skroz drugačije nego u drugoj...
apsolutno je napravio prekrasan cover, da ti se duša ispuni milinom dok to slušaš i ne želiš nikad prestat...
Kako je moja frendica danas rekla "Inače ne plačem na pjesme, al kad čujem Johna, samo krene iz mene. I ne zbog tuge, nego zbog ljepote." Mislim da to jako dobro opisuje i moje stanje dok slušam Johna...
A Song to the Siren je sama po sebi dirljiva pjesma koja te može dirnuti u srce i napokon, nakon niza loših obrada, došla je jedna koja može parirati originalu. Svaka čast Johnu!
Još uvijek sam malo u šoku koliko emocija je 44 sekunde uspijelo izvuć iz mene...

Guest
Guest


Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Charlie`From`Stadium 8th January 2009, 05:37

Još uvijek sam malo u šoku koliko emocija je 44 sekunde uspijelo izvuć iz mene...

... ne mogu da verujem ... shta mi se dogadja dok je slusham ...
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by chili_tapper 8th January 2009, 06:36

mmmmm,,,,mmmm,,,milina,,,mmmelem za mene;;;huhh neznam koju bih pjesmu izdvojila,,,svi kazete song to the siren,,,,meni je svaka za sebe posebna,,,evo sad slusham dark/light,,,,pjesma me njishe,,,u potpunosti;;heaven je rajska,,,potpuno,definitivno,,,,ahh ljudi ja to zelim sve do kraja poshlushati,,,sad,,trenutno,,odmah

I zaista je nevjerojatno što taj èovjek može sa svojim glasom, kako ga transformira i kako zvuèi u jednoj pjesmi skroz drugaèije nego u drugoj...
ou jeah! Shocked :cheers:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Guest 8th January 2009, 06:39

ma ja sam izdvojila Song to the Siren jer sam jedino od te imala neka očekivanja... i visoke standarde... i John je sve to ispunio, i postavio nove standarde kvalitete... Divim se tom čovjeku.
Ali naravno, cijeli album djeluje fenomenalno i jedva čekam da ga dobijem u ruke... prvi dan, čim izađe, u 6 ujutro čekam pred cd shopom dok se ne otvori i kupujem!!!! Aaaaaaaaaa! Ovo sad preslušavanje me još učvrstilo u tom naumu :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Charlie`From`Stadium 8th January 2009, 06:40

Ma ja sam izdvojio Song to the Siren jer sam jedino od te imao neka očekivanja... i visoke standarde... i John je sve to ispunio, i postavio nove standarde kvalitete... Divim se tom čovjeku.
Ali naravno, cijeli album djeluje fenomenalno i jedva čekam da ga dobijem u ruke..
:)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Guest 8th January 2009, 06:46

Hahaha, Charlie, fascinantno kako mi nekada imamo slična mišljenja...

Great minds think alike :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Charlie`From`Stadium 8th January 2009, 06:50

Da zaista neverovatno chak sam sada pisao odgovor i onda sam dobio poruku da si ti odgovorila pre mene ... i pogledam ja kad ono ista stvar :) pa sam mislio shta ja sada tu da menjam :)

hehe ...
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by chili_tapper 9th January 2009, 22:10

^hhahahaah,,,srodne dushice,,,, :lol!:
prvi dan, èim izaðe, u 6 ujutro èekam pred cd shopom dok se ne otvori i kupujem!!!!

oooujeah!!!!!otkud mi je to poznato?
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Guest 10th January 2009, 03:40

chili_tapper wrote:^hhahahaah,,,srodne dushice,,,, :lol!:
prvi dan, èim izaðe, u 6 ujutro èekam pred cd shopom dok se ne otvori i kupujem!!!!

oooujeah!!!!!otkud mi je to poznato?

Haha, hoćeš i ti i za ovo? Ili je ono bio one time thing, samo za g'n'r? :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by chili_tapper 10th January 2009, 07:52

ma kakvi....idem...samo hu sad trebat jedan dan otich u grad prije da se raspitam di dolazi itd...pa da tochno znam kuda chu! :cheers: :cheers: :cheers:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Guest 10th January 2009, 10:29

hehe, pa kad saznaš, javi! :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by chili_tapper 13th January 2009, 00:40

evo ja imam neke vijesti za one na podruèju grada Zagreba...ovako...danas sam ishla u grad pa se raspitah kad ce im doæ johnov album....

Dancing bear-rekli su da ništa ima ne dolazi ovaj mjesec...tek u drugom mjesecu (u veljaèi)

Aquarius records-reko je tip da æe doæ al nezna kad...jej

Muller(varteksova zgrada na trgu b.j.j.-na zadnjem katu)-zena je rekla da ce doc tamo valjda za 2 tjedna....


u croatia records i ostale nisam ni išla jer su seljaèki i nemaju bash neki strani izbor....

eto toliko.....sad barem okvirno znate gdje ce ga bit..i kada...=)
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Charlie`From`Stadium 13th January 2009, 02:14

lol znachi tacni kao i ovi kod nas.

DOWNLOAD !
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Guest 13th January 2009, 05:58

chili_tapper wrote:evo ja imam neke vijesti za one na podruèju grada Zagreba...ovako...danas sam ishla u grad pa se raspitah kad ce im doæ johnov album....

Dancing bear-rekli su da ništa ima ne dolazi ovaj mjesec...tek u drugom mjesecu (u veljaèi)

Aquarius records-reko je tip da æe doæ al nezna kad...jej

Muller(varteksova zgrada na trgu b.j.j.-na zadnjem katu)-zena je rekla da ce doc tamo valjda za 2 tjedna....


u croatia records i ostale nisam ni išla jer su seljaèki i nemaju bash neki strani izbor....

eto toliko.....sad barem okvirno znate gdje ce ga bit..i kada...=)

Yaay, znači sad download, a onda za 2 tjedna idemo u Muller po original! :):)

Guest
Guest


Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by chili_tapper 13th January 2009, 09:14

da...i ja chu tako!....btw charlie po neznam koji put hvala na linku za download! charlie
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara! - Page 4 Empty Re: Novi Johnov album "The Empyrean" izlazi 20. januara!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum