Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Operacija Intervju (ovo procitajte prvo)

Go down

Operacija Intervju (ovo procitajte prvo) Empty Operacija Intervju (ovo procitajte prvo)

Post by Charlie`From`Stadium 15th January 2009, 19:08

E ovako doshao sam na jednu sjajnu ideju. Postoje ovakve teme i na drugim forumima ali che moje ideje
dodatno zakomplikovati stvari i nadam se sve uchiniti dosta zanimljivijim od gore navedenih tema.

Ovako prvo stavljam na glasanje da izaberete koga bi najvishe zeleli da chujete kako odgovara na razna
ugodna i ona manje ugodna pitanja.

Govoricu vam dalja pravila i ono kako che se dalje odvijati stvari u nahoj "Operacija Intervju"
Kada budemo izabrali zvezdu sa kojom chemo prichati.

Izuzeo sam sebe iz glasanja posto cu kao autor ovoga biti izuzet iz prve "Operacije Intervju"
Da ne bude zabune biche josh mnogo krugova gde chu i ja biti izlozen vatri. Ovo je uradjeno
chisto zbog toga shto chu ja morati da budem slobodan i pokazem vam kako sam sve zamislio.

Dame i gospodo OPERACIJA INTERVJU !!!
:radost:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Last edited by Charlie`From`Stadium on 6th November 2009, 06:50; edited 1 time in total
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Operacija Intervju (ovo procitajte prvo) Empty Re: Operacija Intervju (ovo procitajte prvo)

Post by Charlie`From`Stadium 18th January 2009, 05:56

E ovako sada chu otvoriti temu gde mozete da postavljate pitanja The Whistler, ali
ona neche odgovarati na njih odmah. Nego che vasha pitanja imati shansu da budu
izabrana od strane onoga ko intervjuishe The Whistler (Maju)

Broj pitanja nije ogranichen svako moze da postavi koliko god zeli pitanja.
Budite mashtoviti mozda se bash vasha pitanja nadju ispred The Whistler.

Glavnicu pitanja smishlja novinar ili ti ovaj shto intervjuishe, svako od nas che se nachi
u obe uloge. Posto svaki pobednik glasanja i onaj ko je u vruchoj stolici sada, on/ona
intervjuishe u sledechoj Operaciji intervju.

E sada josh jedna bitna stavka i josh jedna stvar po chemu che se Operacija Intervju
razlikovati od ostalih forumskih intervjua ... The Whistler che biti Intervjuisana "uzivo"
preko MSNa a ne na forumu tako da stvari mogu ichi mnogo drugachijim tokom.
A na forumu che biti okachen transkript razgovora
:)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum