Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aerosmith

+13
RedHeaded
ivarhcp4ever
IgoRhcp
Kixy__RHCP
Nick The Spamlord
Tanja
Charlie`From`Stadium
rhcpfan4ever
Negative Creep
chili_tapper
mary*frusciante
Areychs
paprichitza
17 posters

 :: Funky Cafe :: Muzika

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Aerosmith - Page 2 Empty Re: Aerosmith

Post by paprichitza 30th August 2009, 21:01

:lol!: pa nije nemoguce
ja se ne tesim nicime, jer u srbiji su rhcp vec bili, tako da nije verovatno da ce doci opet.....mi nemamo more, pa im ovo nije nesto bas odmor :lol!: , tako da ne verujem ni da ce iz tih razloga da dodju...jedino da dodju ako ih zanima nasa kultira i istorija (u prevodu, da dodju da vide onu gomiletinu manastira) :lol!: ....u sta sumnjam...ali sad kad naprave novi album, pa krenu na neku turnejicu, pa dodju u neku susednu zemlju, nadam se da cu ih videti... :)
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Aerosmith - Page 2 Empty Re: Aerosmith

Post by Tanja 30th August 2009, 23:45

ajoooj a sta tek da vam ja pricam...msm sama rijec Bosna i odma ljudi odustanu....ovde niko ne dolazi na more zato sto je u Hrvatskoj ljepse....ne dolazi u manastire zato sto su u Srbiji ljepsi....ovde mogu doci samo da se ubiju od dosade...ja se licno nadam da ce mi se pruziti sansa da jednog dana obidjem sve i svasta....aaa kako bi to dobro bilo....al ovako gledajuci ja kontam pa ako su peppersi bili u srbiji onda je sad red da dodju u hrvatsku...kako je madona mogla mogu i oni....a ja to samo cekam :) i malo sa fulila topic al boze moj....a sto se aerosmitha tice sad sam se zarazila sa crazy... :)
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Aerosmith - Page 2 Empty Re: Aerosmith

Post by paprichitza 11th November 2009, 01:45

posto sam ja prethodna dva dana provela placuci toliko da sam dobila temperaturu (doktorka mi rekla da je na psiholoskoj bazi :): ) jer sam cula da steven napusta aerosmith , sad moram malo da vristim, jer sam upravo videla ovaj clanak i ovaj snimak i sad sam tako srecna (odmah mi je bolje :): )

[You must be registered and logged in to see this link.]