Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

+14
ImogenHelhoughton
Mastaliste
peppersovka
Sarcastic mister
rain-dance-maggie98
Charlie`From`Stadium
mutinho
21st Cherry Boy
miss psycho sexy
aivanko
RHCP_MAN
RedHeaded
Nick The Spamlord
Djole
18 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Djole 30th August 2012, 03:31

Ja ceo dan cekam da neko baci izvestaj sa koncerta, a ono nista? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ajmo budjenje, pricajte, opisite sve detalje, od polaska autobusom(oni iz okolnih zemalja) do povratka. Evo setliste:

1.Monarchy
2.Around the world
3.Snow
4.Otherside
5.Look around
6.TAYT
7.Can't stop
8.Emit Remmus
9.Maggie
10.Me and my friends
11.Universally speaking
12.Red Hot Mama(Funkadelic cover)
13.Under the bridge
14.Higher ground
15.Cosmic shop(Funkadelic cover, Flea singing!)
16.Suck my kiss
17.By the way

Encore

18.Chad & Mauro Jam
19.Californication ft. 2Cellos
20.Factory of faith
21.Give it away
22.Final jam

Djole
Under the bridge downtown

Number of posts : 99
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 2011-06-25

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Djole 30th August 2012, 03:35

[You must be registered and logged in to see this link.]

Djole
Under the bridge downtown

Number of posts : 99
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 2011-06-25

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Nick The Spamlord 30th August 2012, 04:17

Nemoj ti posao da mi krades :p


Pisali su neki u spam delu izvestaje [You must be registered and logged in to see this link.]
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by RedHeaded 30th August 2012, 04:32

Alright. Nebi bilo loše da Admin premjesti one već napisane izvještaje ovdje.
No dobro.
Nas par forumaša se našlo u 12h na Trgu, kod fontane, kako je bilo i planirano. Prošetasmo do gl.kolodvora gdje sjedosmo u bus. Izašli smo na hipodromu, obišli pola kvarta u potrazi za dućanom :D i vratili se pred ulaz. tada je bilo oko 13:30. Naravno, sunce prži, svaka grupica (bilo je ljudi koji su čekali pred ulazom od ranog jutra!) pušta nešto od Peppersa... Vesela atmosfera u svakom slučaju :)
Oko 15h se ekipa digla i stala pred ograđene ulaze iako se znalo da će puštati tek u 16h smor To je uvijek tako..čim se pojave stražari ekipa pomisli da će ih toga trena pustiti... ahh. Uglavnom, došla je vijest da neće pustati ljude s ruksacima. Super! Ljudi dolaze iz cijele regije i oni ne puštaju ruksake (ali puštaju torbe preko ramena i sl.) karate Shocked I kamo će sad Ana( jelte, ja) staviti ruksak? ništa, do prvog štanda s pivom, zamolila da ostavim ruksak ispod klupe, izvadih sve vrijednije stvari iz njega i zamolila neke više sile da ga pričuvaju.. Vrijednije stvari mi je pričuvala 21.Cherryboy u svojoj torbi i na tome joj neizmjerno HVALA! rukovanje
Anyway, počeli nas puštati u hotpit u 16h. smjestismo se 21.Cherryboy, Charlie, Mastaliste i ja pred Josha...I neka cekanje zapocne! Nesto prije 19h nam se pridruzila moja prijateljica i njen prijatelj. U međuvremenu smo još malo pričali sa par friendly raspolozenih ljudi oko nas...

U 19h je pocela ocajna, prva predgrupa. As Able As Kane. Grozota! Oglušila sam u 5 min! Glazba ima je neuredna, preglasna, zamorna, bez glave i repa... Najgora predgrupa koju sam doživjela!

Oko 20:15 su na scenu došli 2Cellos. Nemojte me hvatati za riječ, ali mislim da su svirali Smooth criminal, with or without you, purple haze (te 3 bez pratnje), you shook me all night long, highway to hell ( uz pratnju nekog mladog bubnjara) i back in black ( s chadom na bubnjevima) :) chad Dečki su mi odlični i baš mi je drago što sam ih vidjela live i što su dobili priliku svirati s RHCP :)
Evo baš objaviše na fb:

2Cellos (Sulic & Hauser)
It was such an honor to perform Californication with Red Hot Chili Peppers last night!! Huge thanks to the band, especially to Chad Smith who unexpectedly joined us for ''Back in Black'' in our opening set!! And Thank You Zagreb, You were a Fantastic audience!!!
:) :) :)

'Ajmo dalje. 21:30. RHCP na pozornici. Otvoriše s Monarchy-em. Kao po običaju... A što reći... Prštanje energije, totalna pozitiva, znoj teče u potocima.. Nakon 10ak min. se pojavljuju prvi pripiti, polugoli, znojni ljudi tako da je pogo na žešćim stvarima poput By the way-a bio neizbježan :D Već u sredini koncerta sam zahvaljujući skakanju i divljanju završila par metara lijevo od početne pozicije, dakle negdje između Josha i Antha :D
ako se i može izdvojiti neka posebna pjesma neka to bude Californication. Odsvirali su ju skupa s 2Cellos i zvučala je divno!
I sviraše FOF! aivanko Malo ljudi ju je znalo.. tim je veći gušt bilo s njima skakutati i pjevati alexandra kiedis:

Što da vam još kažem... Nakon koncerta sam sretno našla torbu i prijateljičina mama nas je odvezla kući.


I RHCP i njihova vjerna publika je živjela dugo i sretno...

horhor
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by RedHeaded 30th August 2012, 04:33

E da. Nick, gdje ti pronalaziš one ofišl live snimke? Ako naletiš na neku, pleeease postaj :)
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Nick The Spamlord 30th August 2012, 05:02

Salje mi neki lik sa stadium arcadiuma. Stavicu kad mi posalje
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by RedHeaded 30th August 2012, 05:40

Hvala :hvala:
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by RHCP_MAN 30th August 2012, 10:41

naidjoh
RHCP_MAN
RHCP_MAN
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2352
Age : 35
Location : Pancevo
Registration date : 2009-01-07

http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by aivanko 30th August 2012, 11:42

Eh da. Prvi red izmakao za sekundu.. Frendica i ja smo prve uletjele, jer smo otišle na ulaz na kojem skoro nikog nije bilo, dok netko iza nas nije viknuo "neeeee" i mi dok smo se okrenule da vidimo šta se događa, već je horda ljudi nahrupila.. Ah well. (Čula sam da je problem bio u tome što zaštitari nisu znali da je hot pit i fan pit jedno te isto, pa nisu sve odjednom pustili. glelol )
U svom tom trčanju i panici naletih na Charlija :D Najbrže upoznavanje ikad, haha. charlie Ostale nažalost nisam upoznala, jer sam došla tek nešto prije 4.

Drugi red, dovoljno dobar. :D I tu je počela bitka za preživljavanje, u jednom smo trenutku bili kao sardine, nitko se nije mogao pomaknuti. XD

Kad su počeli Cellosi, dalo se disati. :) BtW, bili su genijalni. Svaka im čast.

Prva predgrupa - ništa posebno.

Eeeee, zato kad su naše Papričice počele, nastao je kaos, doslovno. :) Ljudi su samo navalili na prve redove, s vremenom sam prihvatila to, i nije mi toliko smetalo. :D
Stvarno su bili odlični, tko mi slijedeći put kaže kako ne valjaju uživo, pa našamarat ću ga.
Bila sam sa lijeve strane bine (koja je btw, bila stvarno visoka), te sam Josha samo ponekad uspjela vidjeti.. I kamerman je skoro cijelo vrijeme bio ispred njega. Sad

Anthony mi je bio odličan, i skakutao je poput kakvog razigranog dječaka. :srcule

Flea je stvarno duša benda.. Stvarno obožavam tog lika. I totalno smo imali svoj moment, koji je potrajao ^_^ svira i gleda me u oči i smije se.. Pa vjerojatno sam se cerila poput kakvog idiota kad je toliko dugo gledao u mom smjeru hahah.

A Chad, heheh on je totalno kul tip. Predobro mi je bilo kad je zasvirao sa Cellosima!

Znači, setlista iz snova, da sam ju ja pisala, ne bi ju bolje složila. Svakom slijedećom pjesmom sam imala izraz lica - OMG ja ne vjerujem. Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D 779752

Izvedba Californicationa - aaa presavršeno.

Totalno pozitivna vibra benda prenijela se na publiku, što je rezultiralo savršenim koncertom.

Oduševljena sam i još uvijek pod dojmom. mhm zagrlinjo

:RHCP:
aivanko
aivanko
Say it out loud I'm freaky styley And I'm proud!

Number of posts : 897
Age : 35
Location : Hrvatska
Registration date : 2011-11-01

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by RedHeaded 30th August 2012, 12:01

Stvarno su bili odlični, tko mi slijedeći put kaže kako ne valjaju uživo, pa našamarat ću ga.
lol valja
I ja obožavam tu ekipu. Valjda dođu na koncert, zasjednu 39434km od pozornice i prate svaki ton... I onda ga s*ru da to nisu istine karate Ugl. totalno se slažem!

Flea je stvarno duša benda.. Stvarno obožavam tog lika. I totalno smo imali svoj moment, koji je potrajao ^_^ svira i gleda me u oči i smije se.. Pa vjerojatno sam se cerila poput kakvog idiota kad je toliko dugo gledao u mom smjeru hahah.
Zavidim! Ali totalno volim te momente... Imala sam ih već na koncertima... Predivan, predivan osjećaj! :srcule

Zao mi je sto se nismo upoznale, ali valjda ce biti jos pokoja prilika :)
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by miss psycho sexy 30th August 2012, 12:27

Evo konačno sam u Splitu.

Samo ću reć da su mi se ostvarili svi snovi i sutra ću dat detaljan izvještaj.

Iako sad ne razmišljam baš racionalno - najbolji RHCP koncert dosad <3
miss psycho sexy
miss psycho sexy
Under the bridge downtown

Number of posts : 68
Age : 38
Location : Split
Registration date : 2012-08-22

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by 21st Cherry Boy 30th August 2012, 21:33

RedHeaded je uglavnom sve rekla.
Meni je bilo malo awkward jer vas sve vidim prvi put pa ono... Al ugl, da nije bilo vas vjerovatno bih se pogubila tamo pred hipodromom ili nešto sl. Tako da, baš vam hvala.

Ugl, kao što je RedHeaded već rekla, bili smo točno ispred Josha. AAAK su bili katastrofa i ja se iz principa nisam htjela ni pomaknuti za vrijeme njihovog nastupa. Jedva da sam im dva puta zapljeskala.
Ali onda su izašli 2Cellos i totalno razvalili. Tada sam se razbacala i sve je bilo odlično.
Izašli Peppersi i svi su počeli gurati. Ja sam nekim čudom tada završila u drugom redu i imala sam jako lijep pogled na Anthonyja i Josha. Posebno na Josha.

I zanimljivo mi je to što mi je Josh mahnuo.
Dakle, Flea je držao neki svoj govor i cijela publika (barem oni koje sam ja vidjela i koji su bili oko mene) su bili okrenuti prema Fleau. Ja nisam dobro vidjela Flea zbog kamermana i nekih ljudi ispred mene, ali zato sam imala fantantastičan pogled točno ispred Josha. Stala sam na prste i s obje ruke u zraku mu počela mahati i razvukla sam kes od uha do uha. I primjetio me. Pogledao je ravno u mom smjeru, nasmijao se i mahnuo mi nazad.
Nakon koncerta sam si puno razmišljala o tome. Tipa "Što ako je netko iza mene još mahao?", "Što ako me sunce udarilo pa sam sve zahalirala?"... Ali nznm, kako vrijeme odmiče nekako sam 150% sigurna da je mahnuo meni. ^^
I nemojte mi to kvariti molim vas. Od nekoliko tisuća ljudi koliko je bilo na hipodromu, Josh Klinghoffer je mahnuo meni. Hvala. ^^

I eto, većina slika mi je ispala mutna. Ali nisam ih još na komp prebacila pa zapravo ne znam kakve su. Mislim da bi neke mogle biti dobre.

I napokon sam se uvjerila da su stvarni. Oni postoje! Haha.
Stvar je u tome što ih gledam samo preko slika i snimaka, a sada sam ih napokon vidjela uživo. Prekrasni su!

P.S. Još uvijek me bole noge od skakanja i malo čak i grlo od vrištanja. xP
21st Cherry Boy
21st Cherry Boy
More will be revealed my friend

Number of posts : 563
Age : 30
Registration date : 2012-01-09

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by mutinho 31st August 2012, 02:52

evo i mog opsirnjieg utiska
Kao prvo Zagreb je divan grad,bio sam sa super ekipom,ovo kratko putovanje mi je bilo pravi Road Trip :),pepersi su konstantno gruvali u kolima,jedino mi je krivo sto sam dosao kasnije pa nisam uspeo da se vidim sa ekipom sa foruma.
I na kraju sam upao u hot pit,ne znam kako ali sam upao :),bili smo na odlicnom mestu,nije bilo puno guzve oko nas,tako da smo prasili,skakali,poneki pogledi su izgledali ''da li su normalni ovi likovi'' :D.Sto se tice predgrupa,prvu nisam ni slusao a 2cellos su me odusevili,bio sam skeptican ali svaka im cast!O pepersima sta reci,to je nesto najbolje,najdivnije sto sam slusao,prosto sam uzivao,radovao se,nesto sto se ne moze opisati.Hvala im na predivnoj svirci i iskreno se nadam da cu ih jos koji put cuti uzivo. i bio sam u pravu kada sam rekao da ce 2cellos odsvirati californication sa njima :D
mutinho
mutinho
Under the bridge downtown

Number of posts : 99
Age : 35
Location : Stara Pazova
Registration date : 2012-01-15

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by aivanko 31st August 2012, 06:15

@RedHeaded, ma vidjet ćemo se sigurno, često ja nešto u zadnje vrijeme prolazim kroz Zagreb. :)

Ono kad sam ti slala poruku na mobitel, bila sam među ona tri prva ulaza gdje je bila hrpa ljudi, i onda je došao zaštitar i rekao da je cijeli red zapravo ulaz u hot pit, pa smo se mi odmakle, i dobro da jesmo, da nismo zastale, prvi red bi bio sigurno..
Prepoznala sam jedino Charlija još dok smo bili na ulazu, ali došla sam kasno i nisam se htjela gurati.

A Fleić <3! Predivan osjećaj stvarno! Kad znaš da sve to dolazi iz srca!
Frendica stoji kraj mene i viče, jel on to stvarno gleda u tebe, a ja se topim! UHHH! Potrajalo je jedno 5-10 sekundi, i neću to nikad zaboravit! loveshower

aivanko
aivanko
Say it out loud I'm freaky styley And I'm proud!

Number of posts : 897
Age : 35
Location : Hrvatska
Registration date : 2011-11-01

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Charlie`From`Stadium 31st August 2012, 06:22

Aivanko, to je bilo najbrze upoznavanje ikada. :) Trcimo i rukujemo se. Svaka cast, kako si me prepoznala. :) Ja nisam znao ni sta me je snaslo. Jos me Mastaliste tera da trcim bez nje. Kako bi zauzeo prvi red. Ona malisanka nije mogla brzo. U jednom trenutku, vise nije mogla ni da trci. Na kraju smo ipak uspeli! Dokopali smo se prvog reda. Sve ostalo je bilo bajka. :)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by aivanko 31st August 2012, 06:35

Šta da ti kažem Charlie, prepoznatljiv si. :) charlie
Drago mi je da sam bar tebe prepoznala, jer inače ne uočavam tako dobro ljude. :)
Frendica mi je rekla da skroz ličiš na Anthony-a, pa eto.. Možda je i to pomoglo u prepoznavanju, hehehe. :)

Joj da, hipodrom je ogroman, treba to sve pretrčat, ja sam također jedva dotrčala do hot pita. xD

Slikica vam je baš super. ^_^
aivanko
aivanko
Say it out loud I'm freaky styley And I'm proud!

Number of posts : 897
Age : 35
Location : Hrvatska
Registration date : 2011-11-01

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by rain-dance-maggie98 31st August 2012, 09:54

Ja stvarno nemam rijeci! I sad sam kao hipnotizirana i jos uvijek mislim da sam to sve sanjala! Kad je pocela Monarchy Of Roses i kad su izasli na pozornicu, nisam se mogla suzdrzati, rasplakala sam se k'o najveci kreten! Jednostavno nisam mogla vjerovati da se to događa! Na pola pjesama sam plakala, a pogotovo na Monarchy Of Roses, Snow, Otherside i Under The Bridge. Anthony uzivo ima tako prekrasan, bozanstven glas! Ja sam stajala odmah uz ogradu sto dijeli hot pit i travnjak (bila bi ja u hot pitu da se sve nije u zadnji tren iskompliciralo Sad Sad Sad ) i jako sam dobar pogled imala. Jos uvijek me grlo jako boli i noge ne osjecam. Mislim da su me i Oni mogli cut kako sam se jako derala, pjevala i urlala hahaha. Najbolji događaj u mom zivotu i sigurno ce tako ostati zauvijek! Hvala Im sto suispunili moju najvecu zelju!! PRESAVRSENI, PREKRASNI, PREDIVNI, BOZANSTVENI!!! Stvarno ne postoji rijec kojom bi ih mogla opisat! <3<3<3<3<3<3<3<3<3 RHCP ARE MY LIFE <3<3<3<3<3<3<3<3<3
rain-dance-maggie98
rain-dance-maggie98
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1648
Age : 26
Registration date : 2012-07-06

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by rain-dance-maggie98 31st August 2012, 09:56

Charlie, jesi li mozda u cetvrtak oko podne prolazio kod autobusnog kolodvora??
rain-dance-maggie98
rain-dance-maggie98
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1648
Age : 26
Registration date : 2012-07-06

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by aivanko 31st August 2012, 11:41


aivanko
aivanko
Say it out loud I'm freaky styley And I'm proud!

Number of posts : 897
Age : 35
Location : Hrvatska
Registration date : 2011-11-01

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by miss psycho sexy 31st August 2012, 13:05

[You must be registered and logged in to see this image.]

eto, bila sam i ja do vas malo :)
miss psycho sexy
miss psycho sexy
Under the bridge downtown

Number of posts : 68
Age : 38
Location : Split
Registration date : 2012-08-22

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Charlie`From`Stadium 31st August 2012, 19:46

Rain-dance-maggie98, jesam oko 14h :)

Aivanko, taj snimak je dokaz da RTL ima PRO SHOT celog koncerta. Sada samo kada bi nekako zalutao na You Tube. :)

Miss psycho sexy, transparent preko glave. I onda kuka kako joj se nisam javio. :) A ja je nisam mogao ni videti. :) Ali ipak smo uspeli. :) Super fotografija.

Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by miss psycho sexy 31st August 2012, 21:31

hehehehe :) ali ček, neke od vas nisam vidjela u prvim redovima a čekali ste tako dugo. Kako to?
miss psycho sexy
miss psycho sexy
Under the bridge downtown

Number of posts : 68
Age : 38
Location : Split
Registration date : 2012-08-22

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Charlie`From`Stadium 31st August 2012, 22:36

Ova fotografija iznad na kojoj smo mastaliste i ja. To je slika iz prvog reda. Odmah ispod Josha smo stajali.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by RedHeaded 1st September 2012, 00:21

miss psycho sexy wrote:hehehehe :) ali ček, neke od vas nisam vidjela u prvim redovima a čekali ste tako dugo. Kako to?
Ja sam bila 2. red iza Charlija, ali sam upala u pogo par puta i zavrsila negdje 4-5 red između Josha i Antha :D jihajiha
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Sarcastic mister 1st September 2012, 02:43

Dosadan koncert! Otisao kuci nakon AAAK Rolling Eyes
Uhvatio prvo mjesto na ogradi zahvaljujuci stampedu. Uglavnom sve prije Peppersa je nevazno, ostavili su dusu na stage-u i bili su fenomenalni. Jedino me iznendio rani izlazak Chada kad je s 2Cellosima odsvirao Back in Black chad . Odlicna atmosfera i drago mi je da sam upoznao ekipu, bar smo se zajedno przili na suncu :D


Sarcastic mister
Sarcastic mister
Under the bridge downtown

Number of posts : 22
Age : 31
Location : CaliCroatia
Registration date : 2012-08-15

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by peppersovka 1st September 2012, 04:25

^^ ja još uvijek nemrem naæi prave rijeèi da bi ovo opisala happystars
pola nas sa slike je bilo prvi red ispred flea =)
peppersovka
peppersovka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1531
Age : 31
Location : Krapina
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by rain-dance-maggie98 1st September 2012, 05:40

meni su AAAK bili KATASTROFA! nije ni cudo sto postoje vec 24 godine a nitko nije ni cuo za njih :D 2Cellos su mi bili odlicni, i skoro me herz strefio kad je Chad izasao valja Californication su stvarno fenomenalno odsvirali! Razocarala sam se kad sam cula da ce svirati u duetu ali ugodno su me iznenadili!

Charlie, ja sam te onda vidjela!
rain-dance-maggie98
rain-dance-maggie98
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1648
Age : 26
Registration date : 2012-07-06

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Charlie`From`Stadium 1st September 2012, 05:55

Evo i fotogarafija. charlie

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa leva na desno: Sarcastic mister, 21st Cherry Boy, neforumasica :), Migoda, Fuzzy, Charlie, Mastaliste, RedHeaded

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kampovanje ispred hipodroma.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Prvi red i iscekivanje koncerta.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo Mastaliste je par puta upucala AK.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Mastaliste 1st September 2012, 06:13

Da i ja napišem svoj dojam. Kao i svi, pod ogrooomnim sam utiskom. happystars
Iz Zagreba sam donela pregršt lepih, srećnih, osmehnutih trenutaka.
Zaista nežan, lep grad.
Svakako da ćemo ga opet posetiti, prebogat je ljudstvom, kulturom, duhom. :)

Kad je reč o samom danu koncerta, sve je do 21.30 svedeno pod izjavu: Iščekivanje. Ubijanje vremena.
Nikom, vidi se po slikama, i utiscima nije bilo teško da satima čeka nastup. Da se bori za mesto. Da preživi sunce, damu oskudno odevenu (čitajte: svučenu, budući da je bila svučena u grudnjak).
Upoznali smo ostale forumaše.

Mistera-ćutljiv i povčen, najmanje sam ga od svih drugih upoznala.

21st Chery Boy je divnica malena. Povučeni slatkiš, detence premedeno. Baš mi je nekako predraga osobica. Nežna, stidljivija, ali predraga.

Migoda je cakana. Devojčurak, šareniš, iz dragog Sarajeva. Baš sam joj pričala koliko želim posetiti Sarajevo. Koliko ga zamišljam divnim baš za jesen. Topla je osoba, pričliva, nasmejana.

FuZzy je zvrkić. dečačka devojčica. Slatka, strašno lepog lica, specifičnih očiju. Dečkočurak sa harizmom.

RedHeaded je dobrica, smirena, ćutljivija, ali prelepog i preširokog osmeha. Kad se nasmeje, vidite joj čitave rečenice osećanja i trenutka. Kad se nasmeši, iz nje progovoara njena dubina.

Podelili smo mnogo smešuljkastih trenutaka.
Volela sam te momente u Zagrebu, pred Hipodromom, na suncu. :)

Koncert - izvrstan. Pevala sam čak i pesme kojima nisam priklonjena.
Uživala. Baš neka sjajna energija, duh poseban. Prečaroban.

Žao mi što nisu bile neke pesme, koje oni inače i ne sviraju. :)

Inače, hostel je bio predivan. Naročite topline, alternativniji, nije bilo onih koje kad vidite pomislite baš to da im nije mesto tamo gde su. Da tamo ne pripadaju.







Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by miss psycho sexy 1st September 2012, 08:26

Joj eno i mene na slici :P

bas su vam lijepe slike svima!
miss psycho sexy
miss psycho sexy
Under the bridge downtown

Number of posts : 68
Age : 38
Location : Split
Registration date : 2012-08-22

Back to top Go down

Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D Empty Re: Hipodrom, Zagreb August 29, 2012 - izvestaji forumasa :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum