Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje je vase trenutno raspolozenje?

+22
mary*frusciante
The Whistler
redrose
rhcpfan4ever
Sanja
a certain someone
chili4ever
chili_tapper
paprichitza
kokica
by_the_way_5f
jecawaste
ekspanzi
Langel
J Butterfly
*biber*
Krokodil
andyRHCP
peppersovka
Alexis69
miss_kiedis
Charlie`From`Stadium
26 posters

Page 33 of 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 29th January 2009, 05:53

Hvala, hvala...
naravno, častim čipsom :)
(i ja sam svoj pojela, sad sam i ja bez čipsa, a još mi se jede... buhuhu, sad smo u istoj situaciji :))

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 29th January 2009, 06:10

Jesamja upoznala tu Mirnu??
ma jesi...to ti je ona shto je oblachila hlace u svlachioni....


bravo za michelle.... :cheers: sad se i meni jede chips...vjerojatno chu i otich do duchana...

ja sam uzasno umorna!!!!!....valjda,mislim....danashnji dan je vrlo dobar...ujutro sam sa frendicom gledala sweeney todda..ja po neznam koji put....pa smo od 12:20 ishle u skolu...da bi nam tamo Pudlica(profa iz engleskog) dala probni test iz engleskog za natjecanje....sranje,hrpa glupih malih shugavih stvari koje moram ponovit....iritiraju me takvi glupi detalji....al ok...budem ja to vech.......pa sam u 13:05 doshla kuchi...pa u 14:00 ishla u skolu...na 4 sata...iz testa iz hrvatskog sam dobila 3 a vishe nisam niti ocekivala,ne uzrujavam se niti ja niti profa jer smo slichnog stava da je glupo bubat napamet koja se slova mijenjaju a koja ne(glasovne promjene)...ionako chu na kraju imat petica na izvoz.........i poslje sam saznala da tata ima karte za finale rukometa happystars happystars happystars ..tata volim te...ovih 5 min..:).....i POGLEDOM ssam nazivcirala 2 kretena iz razreda........ahhhhh shto volim to radit! :woot: i tako da sam ok.....imam samo za sutra napisat zadachu iz matematike....i nauchit 1 lekciju iz biologije (droge...jiiiha).....i to bi bilo to.... :woot:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili4ever 29th January 2009, 08:33

Quote:
Jesamja upoznala tu Mirnu??

ma jesi...to ti je ona shto je oblachila hlace u svlachioni....

Ahaaa....to je taaa :) Ok sad znam...

.iz testa iz hrvatskog sam dobila 3 a vishe nisam niti ocekivala,ne uzrujavam se niti ja niti profa jer smo slichnog stava da je glupo bubat napamet koja se slova mijenjaju a koja ne(glasovne promjene)..

:lol!: Dobila i ja 3 iz hj...isto iz glasovnih promjena :lol!: :lol!:
koja glupa lekcija...nevirujen Shocked Shocked

Uglavnom ja sam supeeeer jer su mi uptavo gotove špagete i idem ih jest...DObar mi tek :) :lol!: :give it away: obožavam te mamine špagete..njam charlie
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by paprichitza 29th January 2009, 10:46

cestitam michelle :radost: ...

ja se osecam uzasno i sve mislim da cu danas ranije na spavanje....
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 29th January 2009, 10:53

Uglavnom ja sam supeeeer jer su mi uptavo gotove špagete i idem ih jest...DObar mi tek :) lol! give it give it obožavam te mamine špagete..njam
i naravno da cesh gore natrpat hrpu keèapa.....aj kako god......dobar tek....

i shto se testa tiche...ha chuj.
...ima neka TAJNA veza...... :lol!:

ja se osecam uzasno i sve mislim da cu danas ranije na spavanje....
a buuubach,,,,ajde pajkit....bit che bolje...:)

a kad smo vech kod spavanja...odspavala sam fino od 7 do 9..pa sam sad ko nova...hehheh....idem nashto korisno radit.
.......brisat crte po kojima smo pisale frendica i ja dok smo radile na plakatu.... :lol!:
i te droge moram malo ponovit za sutrA.......trebala bi nazvat Antha & co...oni bi mi mogli malo pomoch oko toga...hehhehehhh...
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by paprichitza 29th January 2009, 11:07

hehehehe....ja sad ne mogu da se odvojim od kompjutera, ali evo jos samo malo, pa cu ja da spaaaavam.....a sutra ucenje...ponovo...ali nema veze...samo da se ja naspavam....imam podocnjake do kolena :lol!: ....ccc, samo se zalim....sorry....

bye, idem ja da spavam.... :cheers:
laku noc svima flower
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by mary*frusciante 29th January 2009, 11:30

onako...prehladjena sam... '_' bzvz.... Sad
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 29th January 2009, 11:39

me too...
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by mary*frusciante 29th January 2009, 11:46

grozno...da li postoji ista gore od prehlade i komaraca?! uh...
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 29th January 2009, 12:24

Postoji. Zove se Tertium comparationis i gleda se po sva tri nivoa jezika kao sistema...

Ispalicu na zivce od ove kontrastivne analize, ajme tolko je dosadna...
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 29th January 2009, 12:30

daaaa...komarci!!!!....kod mene ih je bilo josh POCETKOM 11 MJESECA!!!!!...ja sam cisto i nacisto ispalila na zivce!....ja bih dodala i herpes/groznicu tom popisu jer me izluðuje....ok ne bash trenutacno(ko ni komarci..hehh)...ali inache...it drives me crazy!

ja sam polaaaako pospana...mislim da chu ichi chitati..
..biografiju Angeline jolie......jej....zakon od zene! :cheers:

the whistler sretno sa tim
,neèim što ja neznam niti napisati...hehh...god bless copy/paste...Tertium comparationis
oukey.....pretpostavljam da ova moja gramatika nije niti blizu tom...nechemu.....sretno..:)
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 29th January 2009, 12:46

Aj fala. Ma kolokvij je u subotu. Jedan od najdosadnijih predmeta iz engl ikad...
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Charlie`From`Stadium 29th January 2009, 13:01

Smesno ! :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili4ever 30th January 2009, 00:36

Im happy :dancegirl: :dancegirl:

Danas nemam školu...slobodna sma do ponedjeljka... 🍌
Popodne idem s prijateljima u jedan prostor....idemo svirat... :guitargirl: chad
I moramo ga malo počistit...malo punoo...jer se tamo slavio rođendan prošli vikend...pa ima nereda... :bang: :bang:
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 30th January 2009, 03:10

Ja sam ok... sad se, evo, bacam na učenje jer sutra imam kolokvij... došlo je vrijeme da se kaže - više nema vremena :)

Danas je sve u svemu bio dobar dan... nasmijala sam se mojim dragim anglistima - došla mi je jedna cura da me upozna s jednim kolegom jer je "on malo cinično i sarkastično stvorenje" a ja "tako vesela, prpošna i optimistična" da su zaključili da nas jednostavno moraju upoznat... hahaha

Anyway, da, idem učit :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 30th January 2009, 09:28

iiii, da... ne mogu reć da sam baš previše učila, ali recimo da znam upotrebe vremena, znam ih primijenit i isto s modalima... vokabular mi je tak-tak, al to mi je uvijek bila i ostat će slaba točka...
strah me tog kolokvija sutra... do sad me nije bilo, al sad sam malo počela paničarit...
ovaj, da, raspoloženje i nije najbolje...
jedva čekam da to sve prođe...
glupi kolokviji i glupi ispiti, samo kvare raspoloženje :lol!:

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 30th January 2009, 12:02

Nije dobro... Za 11 sati imam kolokvij a jos imam za ponavljat, neznam kak ce to izgledat...
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 30th January 2009, 12:36

wwwiiiiiiiihihihihiihihhii!!!!!!!!
bila na utakmici....tata je iznenadno dobio karte tako da sam bila i ostala presretna!!!.....hrvatska je pobjedila poljsku 29-23....i tako ushla u finale..........koje isto idem gledat!!!!!..... :cheers: :cheers: :cheers:
i istina da sam sva krepana..i da mi grlo tiho umire.....al sam ja sreeeetnaa!!!!

btw ljudi sretno sa svim ispitima i takvim stvarima....znaaam kako vam je...:)
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 30th January 2009, 21:35

Sretno Majo na kolokviju!
Ja upravo krećem na svoj...
wish me luck :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Charlie`From`Stadium 30th January 2009, 23:01

chili_tapper wrote:wwwiiiiiiiihihihihiihihhii!!!!!!!!
bila na utakmici....tata je iznenadno dobio karte tako da sam bila i ostala presretna!!!.....hrvatska je pobjedila poljsku 29-23....i tako ushla u finale..........koje isto idem gledat!!!!!..... :cheers: :cheers: :cheers:
i istina da sam sva krepana..i da mi grlo tiho umire.....al sam ja sreeeetnaa!!!!

btw ljudi sretno sa svim ispitima i takvim stvarima....znaaam kako vam je...:)

:) mogu misliti koliko si srechna :)

i srechno u finalu :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 31st January 2009, 00:52

FALA!!!...jesam!jesam!jesam!!!!....josh sam sad saznala da che josh ichi i ovi jedni rodjaci koji che doci iz Splita...i nisam ih vidla 100 godina....tako da sam josh vishe happy....ako je to uopche moguche....hehehe....!!!!!!!!!

Shocked jel to moguche da charlie nije rekao da je vodopad?!?!? Shocked :lol!: Shocked

btw...michelle & co....sretno na ispitima!
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 31st January 2009, 04:19

wOW, ANa, super za finale!

Ja sam bljak, fuj, fuj, bljak...
kolokvij je bio jako težak i zbedirali su me glupi tekstovi o Rwandi i Obami u koje je trebalo glagole umetat u pravo vrijeme, a ja pola riječi nisam uopće kužila šta znače jer je sve nešto politički bilo... i vokabular je stvarno bio brutalan, kak je lektorica rekla...
sve u svemu, nisam dobro raspoložena...

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by mary*frusciante 31st January 2009, 05:16

prehladjena sam (i dalje) nisam juce isla u skolu...xexexe....
Ali sad sam pala u bedak...tj kad sam procitala da nam je Andja otisla...bas mi je zao, ona mi je bas dobra likusa... Sad Sad Sad
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 31st January 2009, 05:22

Thanks Michelle! Ja uspila rijesit sve a sad koliko je tocno... Nadrobila je 15 pitanja, ajme kolokvij od sat i pol neprestaog pisanja, 3 a4 papira sam ispisala i otpala mi je ruka... Vidicemo. Javi kak je tebi proslo.

Mal sam umorna al sad idem hrv ucit.

Andja osla? Svast, pa sto ode?
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by mary*frusciante 31st January 2009, 05:25

pa, ne znam....kaze da nikako nije uspela da se slozi sa Charliem...bas mi je krivo... Sad
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by mary*frusciante 31st January 2009, 05:26

pise tamo, u onom delu gde treba da se predstavis kad se registrujes....ona je imenovana kao Guest...
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 31st January 2009, 05:28

Evo i mene. Nisam lose, samo je profanka ruskog ubila sve zivo u meni. Sad pricate sa podgrejanim lesom. Ali, posle idemo u pozoriste, Sonja, jedan drug i ja. A ja OBOZAVAM pozoriste. Jedva cekam!
Michelle i Majo, nadam se da ce dobro proci svi ti ispiti, kolokvijumi, i opasne stvari.
I da, htedoh da vas pitam za Andju, je l' ona bila RCHP_ARE_GODS, ili tako nesto?

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by mary*frusciante 31st January 2009, 05:29

axa, rhcp_are_gods
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 31st January 2009, 05:32

Je, vis stvarno pise. Nije mi ga markiro ko neprocitanog pa nisam vidila post...

Cudno mi sto je osla al ajde, ak se ne osjeca ugodno vamo...

Hvala Flowerchild, trebace mi sreca :)
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 31st January 2009, 05:41

Nema na cemu. :)
E daa, sad gledam tvoje sketcbook. Meni to ne ide, pa ne mogu sad da komentarisem nesto posebno, ali ja sam dazzled.
I mnogo mi se svidja devojcica koja drzi sake na obrazima. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 33 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum