Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

+22
SouL2SQueeZe
Nick The Spamlord
sl0e
SpigotBlister
eLi_rhcp
Kixy__RHCP
tarzi
mary*frusciante
RedHotChiliPeppers
rhcpfan4ever
*Tijana д &#
JJ
Alice.
My Smile is a Rifle
a certain someone
FruFan
paprichitza
chili4ever
The Zephyr :)
Ljuta Papricica
chili_tapper
Charlie`From`Stadium
26 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Charlie`From`Stadium 19th November 2008, 04:35

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?


Eto to je pitanje :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by chili_tapper 19th November 2008, 06:30

moja best frendica-njoj su tak-tak....nista posebno...ali joj anthov raspon glas odgovara njenom tako da moze pjevati njihove pjesme :cheers:
i uzasno joj ide na zivce kad ja pricam o njima...needless to say...ona vjecito prica o slashu,stones-ima...i jos hrpi drugih stvari...


ostali u mom razredu-vecini bas i nisu nesto posebno...a i oni slusaju ili metal ili cajke(ceca,karleusa&Co.) ili hiphop...techno...blablablabla
..neznaju oni sto je dobro... Rolling Eyes

jako malo ljudi zna kad im kazes Anthony Kiedis ili kad im kazes za bilo koga.....ako ima kazes:pjevac ili gitarist od peppersa onda samo kazu:aha.
ma sve u svemu...nista...

Rolling Eyes


ali sam zato ja fan za sve njih..hehehe cancan
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Charlie`From`Stadium 19th November 2008, 06:54

metal ili cajke ili hip-hop ili tehno meni su svi jednako ali potpuno jednako "bedni"
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 07:54

Pa vecini mog drustva se svidjaju neke pesme, ali ne mogu da ih nazovem fanovima. Jedna od mojih najboljih drugarica, moja Jovana sa kojom sedim u klupi, ih bas voli pored mene. I dosta mojih drugarica ih je bas zavolelo. Da budem iskrena, glavni razlog sto su zavolele Pepperse je Anthony, jer sve planiraju da se jednog dana udaju za njega :P, ali jaaaaako im se svidja muzika.

Moji roditeljima se takodje svidjaju, narocito mami, koja staaaaaaalno nosi moje RHCP majice, prica ljudima kako su fenomenalni, kako nikada nije bila na boljem koncertu, kako su jaaaaaako simpaticni i pozitivni, kako Anthony super izgleda i trudi se da od mene sazna sto vise o njima. Stalno zajedno gledamo snimke i ona mi stalno postavlja neka pitanja. flower Volim svoju mamu. :rock:

A sestra je jedna od osoba koja me ja navukla na Pepperse.

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Charlie`From`Stadium 19th November 2008, 08:05

daj i mamu i sestru na forum ... i pobedila si ... :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 08:09

Hehe... flower Mama mi se bas navukla na Pepperse. :rock:

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Charlie`From`Stadium 19th November 2008, 08:18

registruj je :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 08:27

Ma, nema ona vremena za net, PREVISE je zauzeta poslom.

A i da je registrujem, pa da se zena slogira posle mojih postova u kojima kukam koliko sam zaljubljena u Anthonyja. :lol!:

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Charlie`From`Stadium 19th November 2008, 08:38

ma ja se vise onako shalim :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 08:40

Hehe Andjo, super za mamu i sestru! Pozdravi ih od nas forumaša :cheers:

Mene je moj tata navukao na Pepperse (recimo... imao je par albuma koje smo stalno slušali u autu i tako se meni to dopalo dok sam bila manja i počela tražit i druge njihove stvari), a u obitelji sam ja navukla brata... A što se tiče društva, prije nisam znala skoro nikog tko sluša Pepperse (dakako, svi znaju za njih i svima je Snow najnajpjesma, ali to je sve što znaju o njima :lol!: ), a sad na faksu svaki dan otkrivam nove ljude koji su fanovi, koji ih fakat vole i baš sam sretna zbog toga! Volim svoj faks flower

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Charlie`From`Stadium 19th November 2008, 08:43

reklamiraj nas na faksu :) da se i mi volimo sa njima :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 08:43

Hehe, hoću, hoću :peaceman:

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 09:00

KAKO SAM OVO zaboravila da kazem?! Moja bratanica Sara (aka Zuta beba :lol!:) je BUKVALNO opsednuta Peppersima. Jos nije znala ni da prica lepo, a znala je tekstove nekoliko pesama Peppersa i zna spotove napamet, njihova imena, itd.... U stanju je da sa mnom gleda isti spot 30 puta zaredom i spotove za "Can't stop", "Californication", "Give it away" i "By the way" zna napamet. A zna mnogo vise pesama. BOZE, kako je to prelatko dete, da samo znate!!! :D :D :D Evo, bas sad mi sedi u krilu gledamo spotove! flower Ima 2, 5 godine. :rock:


Last edited by RHCP_ARE_GODS on 19th November 2008, 09:12; edited 3 times in total

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 09:03

Ajme, kako je to slatko!!!!!
Prava mala rhcp beba!
Ja uz onog brata kojeg sam navukla na pepperse imam još jednog koji ima 8 godina i obožava Californication i Aeroplane... na to nas dvoje skačemo skupa i pjevamo!

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 09:07

Salje im poljupce, ljubi mi ekran, pravi face kao oni, bukvalno zna NAPAMET spotove i zna ko ce sta u kom trenutku da uradi i kao sto rekoh, zna tekstove, njihova imena i prezimena, sve... :cheers: flower A sto je najzesce, sve to je znala i pre nego sto je naucila lepo da prica. :cheers: Joj, Boze, dodjemi da je lepo snimim, da mozete da je vidite! Taaaakav je mali sarmer i taaaaaaaako je pametna i preslatka!!! :cheers: flower

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 09:09

Awwwww!
Snimi, snimi (ako imaš kako, naravno), da možemo svi vidjet tu malu slatku mrvicu flower

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 09:13

Jooooj, to stvarno treba videti... Znaci, ne mogu da OPISEM koliko je preslatka!!! loveshower

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by chili_tapper 19th November 2008, 11:09

RHCP_ARE_GODS wrote:Pa vecini mog drustva se svidjaju neke pesme, ali ne mogu da ih nazovem fanovima. Jedna od mojih najboljih drugarica, moja Jovana sa kojom sedim u klupi, ih bas voli pored mene. I dosta mojih drugarica ih je bas zavolelo. Da budem iskrena, glavni razlog sto su zavolele Pepperse je Anthony, jer sve planiraju da se jednog dana udaju za njega :P, ali jaaaaako im se svidja muzika.

Moji roditeljima se takodje svidjaju, narocito mami, koja staaaaaaalno nosi moje RHCP majice, prica ljudima kako su fenomenalni, kako nikada nije bila na boljem koncertu, kako su jaaaaaako simpaticni i pozitivni, kako Anthony super izgleda i trudi se da od mene sazna sto vise o njima. Stalno zajedno gledamo snimke i ona mi stalno postavlja neka pitanja. flower Volim svoju mamu. :rock:

A sestra je jedna od osoba koja me ja navukla na Pepperse.

i ovo sa tvojom sestricnom(bratanica...jel to sestricna...engleski cousin??)...bas preslatko....covjece koja si ti sretnica...i mama ti obozava pepperse i svi oko tebe...a kmeeee....
moji roditelji NISTA ne slusaju...ali nista....uzaaaas.....
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 11:19

Da, cousin... Nije sestricina, vec bratanica, dete mog brata. flower
Ma, mama nema vremena da sama slusa muziku, ali uvek kada je ona kod kuce sa mnom, AUTOMATSKI slusa Pepperse, jer ih ja slusam non-stop. :lol!:

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by chili_tapper 19th November 2008, 11:47

a onda je necakinja...ok ....skopcala...

JA.ZELIM.TAKVU.MAMU.!!!
daj mi ju posudi...kmeee
:pillowfight:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 11:51

Hehe... :rock:

Btw, ljudi... Moja mama kao da je Anthonyjeva sestra! Shocked Znaci, taaako me podseca na njega... Ima ista usta, istu bradu, tj. liniju vilice, isti mali nos, isti profil... Shocked Jos kada gledam slike kada je bila mladja, pa je imala plavu kosu kao Anthony u "Californication" eri... Shocked Kao da mu je sestra... :cheers:

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by chili_tapper 19th November 2008, 11:55

ja cu riknut od zavisti...ljubomore...kmeeeee
Sad
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 11:58

Haha... Neeeeemoj.

Mene mama stalno tovari, kaze: "Zamisli, saznas jednog dana da ti je Anthony ujak... I ne mozes da se udas za njega, jer to je rod, to bi bio incest". :lol!: A ja se pravim blesava i lazem da nisam zaljubljena u njega, iako i slep moze da provali da jesam. :lol!:

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Ljuta Papricica 19th November 2008, 14:37

i moja keva voli Anthonyja.. manje grupu ali za Antha kaze da je pravi muskarac, frajer (sto i jeste) i da bi volela da ima takvog zeta :give it away:

ali ga posebno gotivi dok je imao dugu kosu..

dok, moja ortakinja jedna cim smatra i Pepperse, kako ona kaze "drekavcima",
onda nemam sta ni da pricam sa njom.. o tome..


:treeswing:
Ljuta Papricica
Ljuta Papricica
The wave you can't stop

Number of posts : 261
Location : Californication :)
Registration date : 2008-09-25

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Guest 19th November 2008, 19:20

I da, moja druga bratanice, starija osmogodisnja sestra male "Zute bebe" obozava Pepperse, staaaaaalno prica drustvu o njima, zaljubljena je u Anthonyja.... Posto zivimo u istoj kuci, samo na razlicitim spratovima, staaaaalno dolazi kod mene da gledamo slike, snimke... I sanja ih stalno, prica mi snove... :cheers: I stalno me zapitkuje, hoce da zna svasta o njima i njihovim porodicama, sve ljude oko sebe pita da li slusaju Pepperse...

Hehe, idem okolo i sirim Peppersmaniju! :rock:

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by chili_tapper 20th November 2008, 00:41

hehehe...bas...
tvoja obitelj (jel se to kaze porodica) i rodbina i prijatelji su peppersi =)..ukratko
happystars grouphag
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by The Zephyr :) 20th November 2008, 05:16

Ljudima oko mene nista ne znaci kad im kazes RHCP,al` im zato pustis Californication (ili Otherside) i svi odmah znaju :)
Meni je tata kad sam imala 7 godina doneo Rhcp i tada je sve pocelo. . .
The Zephyr :)
The Zephyr :)
Under the bridge downtown

Number of posts : 7
Registration date : 2008-11-19

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by chili4ever 22nd November 2008, 01:05

Evo ovako,u mene u kući s menom ih sluša mama...Ona ih stvarno voli i uvik gleda koncerte s menom....Sestri nisu dragi ona kaže da su bezveznjaci, al tako je to kad nema ukusa nego sluša one gluposti....Tata ih isto posluša s menom,al nije lud kao mama i ja....A prijatelji....uffff....od njih nitko ih nesluša,al znaju sve o njima jer im ja uvijek pričam o knjizi,o pjesmama,pjevam im i sviram...Oni su više neki na metalu,neki nažalost na technu(ako se tako piše),al sve u svemu uvijek s esmiju mojem plesu kad im plešem na neku pjesmu od Paprichica....hahaha :lol!: :pillowfight: :give it away:
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Charlie`From`Stadium 22nd November 2008, 04:46

Ma i ti na metalu i to je zalosno ... al tako je to ...
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by chili_tapper 22nd November 2008, 08:35

chili4ever wrote:Evo ovako,u mene u kuæi s menom ih sluša mama...Ona ih stvarno voli i uvik gleda koncerte s menom....Sestri nisu dragi ona kaže da su bezveznjaci, al tako je to kad nema ukusa nego sluša one gluposti....Tata ih isto posluša s menom,al nije lud kao mama i ja....A prijatelji....uffff....od njih nitko ih nesluša,al znaju sve o njima jer im ja uvijek prièam o knjizi,o pjesmama,pjevam im i sviram...Oni su više neki na metalu,neki nažalost na technu(ako se tako piše),al sve u svemu uvijek s esmiju mojem plesu kad im plešem na neku pjesmu od Paprichica....hahaha :lol!: :pillowfight: :give it away:
vi.trebate.vidjeti.njenu.mamu.!
ja.zelim.takvu.mamu.!
njena.mama.je.meni.pojam.za.zabavne.roditelje.!
njena.mama.je.zakon.
btw POZDRAV MAMI!
i tati..i sestri..i malenoj...
:dancegirl:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ? Empty Re: Sta ljudi oko vas misle o Peppersima ili o nekom chlanu benda posebno ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum