Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

+5
mary*frusciante
Charlie`From`Stadium
RHCP dreamer
Tanja
topicaca22
9 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by topicaca22 3rd November 2010, 09:56

Frontmen bendova Blur i Gorillaz Dejmon Albarn osnovao je treći bend sa basistom sastava Red Hot Cilli Peppers. Bend u kojem se nalaze Fli i Albarn još nema ime, ali se snimanje debi albuma "privodi kraju", rekao je Dejmon sajtu NME.

Zvuk koji će se naći na albumu zove se "afrobit" i nastao je u Africi sedamdesetih godina prošlog veka.
topicaca22
topicaca22
Under the bridge downtown

Number of posts : 42
Age : 36
Location : M.M
Registration date : 2010-10-20

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Tanja 3rd November 2010, 10:24

oho pa fino :D
hvala na informacijama :)
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by RHCP dreamer 3rd November 2010, 13:40

takmici se sa Chad-om! glelol
RHCP dreamer
RHCP dreamer
More will be revealed my friend

Number of posts : 568
Age : 35
Location : Californication
Registration date : 2008-05-27

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Charlie`From`Stadium 3rd November 2010, 23:16

bzvz meni.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by mary*frusciante 4th November 2010, 09:52

Iskreno, meni je ovo sve bezveze... Nemojte da me kamenujete, ali... Nije to vise ono...
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by ivarhcp4ever 4th November 2010, 10:21

RHCP dreamer wrote:takmici se sa Chad-om! glelol

valja valja valja valja valja
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Tanja 4th November 2010, 10:28

hmm sad....meni nije bezveze msm ako on zeli da svira slobodno :D ali da to sigurno nije to na sta smo mi navikli :D jer meni bar nikada niko nece biti kao peppersi :D
volim ih sve pojedinacno ali ono sto oni stvaraju zajedno je TO ono pravo :D
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by ivarhcp4ever 4th November 2010, 10:37

tanychy wrote:hmm sad....meni nije bezveze msm ako on zeli da svira slobodno :D ali da to sigurno nije to na sta smo mi navikli :D jer meni bar nikada niko nece biti kao peppersi :D
volim ih sve pojedinacno ali ono sto oni stvaraju zajedno je TO ono pravo :D

amin valja
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Tanja 4th November 2010, 10:44

haha a jesam otkrila ameriku :D
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by ivarhcp4ever 4th November 2010, 10:52

tanychy wrote:haha a jesam otkrila ameriku :D

valja
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by mary*frusciante 4th November 2010, 13:11

:klap:
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Nick The Spamlord 4th November 2010, 22:33

tanychy wrote:haha a jesam otkrila ameriku :D
Jesi i ja ti cestitam :D
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Tanja 4th November 2010, 22:39

thankyou
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Charlie`From`Stadium 4th November 2010, 23:12

Ne znam ja nikako ne bih radio stvari tako da sviram u dva ili vise bendova mislim to bi mi bilo kao da sam u dva ili vise braka (porodica) ... mislim da to nije to ... tako da ja bih se osecao totalno bzvz tj to ne bi ni radio ... tako nikada ne bih mogao da uzivam ... a pogotovo to ne bih radio kada sam clan takve grupe kao sto su peppersi ...

Plus sve to shto su radili odvojeno po pravilu nikada nije bilo nesto posebno od muzike cak
sta vise uvek sam se cudio kako moze biti tako prosecna i bzvz muzika a da je flea ili chad tu
neko ko sudeluje ...

Izuzetak su jedino Johnovi solo albumi. Ali tu je on vise nekako sam a ne u nekom bendu
tako da mi je jasno zasto nije izostajao kvalitet u odnosu na pepperse. Tako da jedino takvu vrstu radova izvan benda mogu da razumem ostalo mi je bzvz a i pokazalo se kao prosecno i lose.

Glupost. Shocked
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by slowhand 5th November 2010, 05:05

ne znam,meni je to ok,mislim ljudi sviraju i rade na razlicitim muzickim projektima,druze se i upoznaju razne muzicare ...i vjerovatno uzivaju...e sad,to sto se nama fanovima to ne svidja to je druga prica..
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Charlie`From`Stadium 5th November 2010, 05:48

Nisi ti razumeo post ... nije da se meni kao nekom "fanu" ne svidja to sto oni prave izlete. (tek tako zato sto njih volim i zato sto sam ljubomoran i zaslepljen) Ja sam tamo u postu iznad sve podrobno objasnio. Ja kazem da je muzika koju naprave vise nego prosecna obicna ... bzvz ... to je problem ... sto je logicno da je muzika takva kakva je kada su to ti leteci bendovi i putujuci cirkusi ... u bednu mora da postoji ljubav hemija ukorenjenost sa ostalim clanovima i tek tada pa ni onda mogu da nastanu magicne stvari ... zato je to meni glupo bzvz itd ... ne radi se tu o fanatizmu ili ne znam cemu ...

da oni naprave nesto kvalitetno ... u cemu cu ja da uzivam pa da i razgovaramo o tome ...

preslusaj malo te stvari ...


meni je ovo toliko klishe da ja nemam opisa. mislim da sam cuo xxxx slicnih stvari.





pazi tek ovog umetnika ^^ :)


Last edited by Charlie`From`Stadium on 5th November 2010, 05:58; edited 1 time in total
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Tanja 5th November 2010, 08:24

pa mozda imaju oni neke svoje razloge...mozda zele da eksperimentisu sa muzikom..da sviraju nesto sto nisu u mogucnosti sa Peppersima... :)
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Charlie`From`Stadium 5th November 2010, 10:08

sigurno imaju razloga ne mozda. doduse to nema veze sa onim sto sam ja pricao tj. po meni kakvi god da su razlozi oni prave pogresne stvari naravno iz mog ugla posmatrano ja sam mozda upravu mozda ne :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by mary*frusciante 5th November 2010, 13:27

Slazem se i sa vama, ali i sa Charlijem. Medjutim, moram reci (teska srca) i nije mi lako, ali peppersi su zavrsili svoju pricu. Sve je to lepo sto oni sada zele dalje, ali... Jedan takav bend je jedna prica. Takav kakav je bio, bend Red Hot Chili Peppers vise ne postoji. Onog trenutka kada je John zvanicno napustio bend, za mene je znacilo kraj. Zao mi je, uz njih sam odrasla i postala ovo sto sam danas, uz njih cu, nadam se, ostariti. Ali, ovo danas je tek bleda senka nekadasnjeg benda. I ne pisem ove redove samo kao fan. Mnogo ih volim, previse, naravno da bih volela da se nista nije promenilo. Ali jeste. I ovaj bend je zavrsio svoju pricu sa zavrsetkom SA turneje. Ovaj pokusaj sa Joshom je samo varijacija, improvizacija. Ne znam kako ce zvucati. Volela bih da bude super, ali se bojim da sam ja sve albume benda RHCP preslusala. Nemojte se ljutiti ili mi prebacivati, ali eto. Rekla sam. Ono sto sam JA ocekivala od njih, ispunjeno je. Sve ovo mi je bas, bas bezveze. I mislim da je svaka naknadna transformacija ovog benda suvisna. Mislim da bi trebalo da prihvate cinjenicu da ovo sto rade...nisu vise peppersi.

Nadam se da ste shvatili sta sam htela da kazem. Ovaj post je samo opsirnije izdanje gornjeg, starog nekoliko dana. I oprostite na eseju. :)

grouphag
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by RHCP dreamer 5th November 2010, 13:55

treba dati decku sansu.postojali su pepersi i pre John-a.. Rolling Eyes
RHCP dreamer
RHCP dreamer
More will be revealed my friend

Number of posts : 568
Age : 35
Location : Californication
Registration date : 2008-05-27

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Tanja 5th November 2010, 22:05

RHCP dreamer wrote:treba dati decku sansu.postojali su pepersi i pre John-a.. Rolling Eyes

upravo :)

Mary razumijem te --- msm da nikome nije svejedno, niko ne zna kako ce to da izgleda, ali opet treba sacekati :D svaki gitarista koji je bio s njima je donjeo nesto novo :) razumijem te jer ti volis Johna i tesko ti pada, ali ko zna mozda se nekada i vrati namig
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Charlie`From`Stadium 5th November 2010, 22:31

Ja mislim da su shanse 50 % - 50 % tesko da bi bilo ko od nas mogao znati shta ce se desiti
ali jedno je sigurno odmah posle narednog albuma cemo moci da znamo da li je Mary upravu ili ne.

a i ovo je velika istina

treba dati decku sansu.postojali su pepersi i pre John-a..
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by slowhand 6th November 2010, 02:02

chad je rekao da ce novi album imati tog afro pop smeka,nesto kao fela kuti..flea i josh su putovali po africi i tamo 'udisali' tu muziku..ja ocekujem da ce to biti novi zvuk pepersa,i puno funkerskiji nego recimo na albumu by the way
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Charlie`From`Stadium 6th November 2010, 02:55

sve moje nade su usmerene u to da ne bude ni 0.01 % afro bilo cega :) pogotovo ne popa u bilo kom obliku i izrazu. repriza SA stila bi bio jedini logican i kvalitetan nastavak najlepse bajke na svetu (znaci nesto tipa 10-12 pesma koje nisu svrstane na SA album) a prilicno sam ubedjen da ce tako i biti ... tu bi bilo svega sto peppersi zaista jesu ...
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by mary*frusciante 6th November 2010, 04:14

Charlie`From`Stadium wrote:
sve moje nade su usmerene u to da ne bude ni 0.01 % afro bilo cega :)

valja valja valja valja valja valja valja valja

Kapiram ja vas. :) Sve je to super. Htela sam samo da kazem da ne ocekujem nista. Naravno, slusacu taj album, volecu ih, ici na koncerte itd. Ali to nece imati isti smisao.

Nije stvar samo u Dzonu. xD Stvar je u magiji, koja je (meni, ne mora da znaci da je i drugima) nestala. Kao kada mnogo volite nekog decka/devojku. I obozavate to sto imate medju sobom, taj osecaj. I odjednom, vise niste sa tom osobom, izgubili ste osecaj koji ste imali samo sa tom osobom koja vas je cinila takvom kakvom jeste. I sada ste sa nekim drugim, lepo vam je, uzivate. Ali... ali. Samo ste ONDA osecali ono sto ste osecali. Komplikujem. :) Nebitno.

Pruzam sansu Joshu, nadam se da ce nas sve oboriti sa nogu (kum dragi <3), ali je to neka druga prica.

Volim vas ljudi! grouphag
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Tanja 6th November 2010, 05:33

Charlie`From`Stadium wrote:repriza SA stila bi bio jedini logican i kvalitetan nastavak najlepse bajke na svetu (znaci nesto tipa 10-12 pesma koje nisu svrstane na SA album) a prilicno sam ubedjen da ce tako i biti ... tu bi bilo svega sto peppersi zaista jesu ...

eh to to :D i ja se nadam :) :)

Mary vjeruj u kuma namig :D
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by RHCP_MAN 6th November 2010, 08:39

ja iskreno sumnjam da ce biti repriza SA... zatim - uopste mi ne bi smetao afro prizvuk
sto se tice gitariste - decku treba dati sansu, ali je jedan John, da se razumemo
side projekti - naravno da podrzavam, pobogu - muzika je njihov zivot i gledaju na svaki moguci nacin da budu aktivni. (kada ih gledam sa strane, gledam ih kao druge muzicare a ne kao razdvojene jedinke grupe Red Hot Chili Peppers)
RHCP_MAN
RHCP_MAN
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2352
Age : 35
Location : Pancevo
Registration date : 2009-01-07

http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by slowhand 6th November 2010, 11:09

RHCP_MAN wrote:ja iskreno sumnjam da ce biti repriza SA... zatim - uopste mi ne bi smetao afro prizvuk
sto se tice gitariste - decku treba dati sansu, ali je jedan John, da se razumemo
side projekti - naravno da podrzavam, pobogu - muzika je njihov zivot i gledaju na svaki moguci nacin da budu aktivni. (kada ih gledam sa strane, gledam ih kao druge muzicare a ne kao razdvojene jedinke grupe Red Hot Chili Peppers)

slazem se!
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Charlie`From`Stadium 6th November 2010, 14:40

To je ono sto 99% ljudi na ovoj planeti misli o side projektima. Mada stvari nisu tako jednostavne kao sto se u definicijima nalaze. A definicije su smor same po sebi treba ih zaobici i o svakoj stvari razmisliti na svoj nacin. Teze je ali je vrednije 10000 puta :)

Destruction leads to a very rough road but it also breeds creation

Mua mua cmok cmok kako ti je lepa sminka - lepa je i tebi tasna je jupi!
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by RHCP dreamer 7th November 2010, 12:26

po mom utisku jedna od vrlina koja krasi peperse jeste sto stalno probaju nove stvari ne ponavljaju i tako da ja msm da ce novi album biti skoro sigurno drugaciji od poslednjeg (kao sto su i svi dosad).ja iskreno ne bih zeleo da previse lici na SA, ne zato sto ga ne volim ili tako nesto vec jednostavno volim njihovu razlicitost i kreativnost! Rolling Eyes
sto se tice magije, sve ce biti otkriveno posle albuma kao sto je vec receno.tu ne msm samo na album i vec i na sam njihov nastup na sceni, tj. kako ce to vizuelno izgledati bez John-a. Rolling Eyes
moje licno misljenje je da ce ovaj album biti definitivno bolji od One Hot Minute...
RHCP dreamer
RHCP dreamer
More will be revealed my friend

Number of posts : 568
Age : 35
Location : Californication
Registration date : 2008-05-27

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum