Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

+5
mary*frusciante
Charlie`From`Stadium
RHCP dreamer
Tanja
topicaca22
9 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. - Page 2 Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Nick The Spamlord 7th November 2010, 21:05

RHCP dreamer wrote:po mom utisku jedna od vrlina koja krasi peperse jeste sto stalno probaju nove stvari ne ponavljaju i tako da ja msm da ce novi album biti skoro sigurno drugaciji od poslednjeg (kao sto su i svi dosad).ja iskreno ne bih zeleo da previse lici na SA, ne zato sto ga ne volim ili tako nesto vec jednostavno volim njihovu razlicitost i kreativnost! Rolling Eyes
sto se tice magije, sve ce biti otkriveno posle albuma kao sto je vec receno.tu ne msm samo na album i vec i na sam njihov nastup na sceni, tj. kako ce to vizuelno izgledati bez John-a. Rolling Eyes
moje licno misljenje je da ce ovaj album biti definitivno bolji od One Hot Minute...
:klap:
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. - Page 2 Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Charlie`From`Stadium 8th November 2010, 00:53

Nick The Spamlord wrote:
RHCP dreamer wrote:po mom utisku jedna od vrlina koja krasi peperse jeste sto stalno probaju nove stvari ne ponavljaju i tako da ja msm da ce novi album biti skoro sigurno drugaciji od poslednjeg (kao sto su i svi dosad)
:klap:

fleajeva izjava je da je SA kopija jednog od predhodnih albuma tj. da svaka pesma sa SA ima sestru pesmu sa jednog od predhonih albuma i da je ceo SA tako radjen :) tako da toliko o tome :) znaci rekao je da je pocetna ideja bila upravo to
da svaka pesma bude ekvivalentna sa po jednom pesmom sa jednog od prehodnih albuma. sto sam ja slushajuchi zakljucio i komentarisao zajedno sa mojom devojkom jos pre nego sto cu videti ovu njegovu izjavu :) pa sam bio srecan sto sam to eto tako na taj nacin prepoznao.

jos jedna flea izjava je da ko ne voli SA taj ne voli ni pepperse i ne bi ni trebao da ih voli posto je SA album za njega nesto esencijalno od njih nesto sto je njihva dusa i sustina. <------ sto ja takodje isto mislim ali ne naravno zato sto mi je cika flea rekao da tako treba da mislim vec zato sto mi je SA dragulj muzike. mada obozavam i vecinu predhonih albuma prilicno podjednako. :) eto tako nekako ja vidim te stvari :)

Cekaj da li je zaista moguce da se nekome ne dopadnu pesme poput

Dani California, Charlie, Stadium Arcadium, Strip My Mind, Especially in Michigan, C'mon Girl, Wet Sand, Hey, Desecration Smile, Tell Me Baby, She Looks to Me, Readymade, Animal Bar, So Much I

Znaci dragulji !!! koje solaze koje divote !!!



Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. - Page 2 Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by slowhand 8th November 2010, 07:05

je,meni je,recimo, tell me baby slicna kao cant stop,mislim taj glavni riff...ili recimo riff wet sanda podsjeca na scar tissue
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. - Page 2 Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Tanja 9th November 2010, 11:14

pa cinjenica je da ce da nas iznenade....i meni je SA odlican album :) ali iako bih voljela da opet bude nesto slicno tome, msm da ce da urade nesto drugacije :D i da bice bolji od OHM :D
msm da bi bilo najbolje da cekamo i da vidimo :) necemo da sudimo prije albuma, ali stvarno imam neki predosjecaj da ce da bude odlicno :)

jedino sto ne volim uopsteno kod ljudi je sto sude unaprijed..je tacno John je genijalac ali to niko od nas nije znao dok nije uradio sa peppersima to sto jeste uradio :D mozda je Josh genijalac :) ostaje nam da vidimo :D

ali bice album strava namig
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. - Page 2 Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by slowhand 9th November 2010, 11:37

ma i ja vjerujem da ce album dobar biti i sto je isto jako vazno ,mislim da ce i uzivo i dalje dobro zvucati jer mi josh fino djeluje na sceni a ima lijepu boju glasa
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 37
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. - Page 2 Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by mary*frusciante 10th November 2010, 02:55

Da, Josh ima lepu boju glasa, ne znam koliko ste slusali Johnove starije albume, tamo se moze cuti. Predlog: Omission, sa albuma Shadows Collide With People. :radost:

E, sada, SA album obozavam, ali bih volela cuti nesto drugacije. Cak, mislim da je nemoguce ponoviti SA jer je druga energija u bendu. Sto je dobro. SA je SA, ne trebaju nam nastavci, zar ne? Ja bih volela da novi album bude bas divljacki, fankerski, sa nekim strava ritmovima :) A Josh jeste genije, mislim da ce ih sve promeniti (na bolje, nadam se!). Posto je nakon puno vremena postava benda nova, volela bih da urade nesto totalno neocekivano, nesto ludo. Dakle, da se oblik benda promeni. Josh je zmaj na sceni. :srcule

Dakle, ja ocekujem promenu od 180 stepeni. Nesto divljacko, agresivno, a sjajno na njihov nacin. I bas me zanima kakav ce biti omot albuma. :)
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. - Page 2 Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Charlie`From`Stadium 10th November 2010, 06:14

Ja sam za album poput SA, CALI, BTW.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. - Page 2 Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by RHCP dreamer 10th November 2010, 14:34

ja sam vec rekao da ocekujem nesto drugacije pogotovo posto stalno apostrofiraju kako sada na ovom albumu koriste klavir Rolling Eyes
ali ne verujem da ce biti toliki zaokret!mozda 45-60 stepeni xx a sumnjam i da ce biti sad nesto bas agresivno jer su ljudi ipak u godinama...sem ako im Josh ne ulije neku novu energiju!
:)
samo da Josh ne pokusava da kopira John-a vec neka gura neki svoj fazon i bice ok :)
RHCP dreamer
RHCP dreamer
More will be revealed my friend

Number of posts : 568
Age : 35
Location : Californication
Registration date : 2008-05-27

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. - Page 2 Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Tanja 11th November 2010, 02:39

pa da bice nesto novo :) ali mislim da ce i biti i nekih pjesama koje su slicne prethodnim :D
a ovo za klavir :srcule

uhhh ne ne ne nece da ga kopira, ne ne to nikako ne bi bilo dobro... :)
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Fli i  Dejmon Albarn osnivaju bend. - Page 2 Empty Re: Fli i Dejmon Albarn osnivaju bend.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum