Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Van Gogh...

+7
alexandra kiedis
RHCP dreamer
mary*frusciante
Tanja
Charlie`From`Stadium
ivarhcp4ever
SomeoneElse^^Rhcp
11 posters

 :: Funky Cafe :: Muzika

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Van Gogh... Empty Van Gogh...

Post by SomeoneElse^^Rhcp 4th February 2011, 07:58

E, ovako, nisam ovo otvorila sto ih slusam i gotivim, volim, sta vec
Naravno da sam bila zaludjena nekim pesmama, ali sam sad totalno ravnodusna prema njima...

Jednostavno bih volela da cujem (vidim) vase misljenje o njima :gahy:
SomeoneElse^^Rhcp
SomeoneElse^^Rhcp
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 124
Location : Dark side of the moon
Registration date : 2010-07-11

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by ivarhcp4ever 4th February 2011, 08:36

Meni su ok....On su jedan od 3 domaća benda koja slušam....Ja inače imam tu potrebu da izbegavam domaću mizku,ali njih volim :D
Najviše mi se sviđa Aerodrom xx
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by Charlie`From`Stadium 4th February 2011, 15:08

bili su previse dobri da bi bilo realno kada se radi o nasim bendovi (ono davno sto su radli) i onda su sve zeznuli sa sve cajkama na bini u areni :D


Last edited by Charlie`From`Stadium on 5th February 2011, 00:50; edited 1 time in total
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by Tanja 4th February 2011, 23:47

ja nisam gorljivi fan..ali volim par pjesama :)
Sta ako mi je najdraza i Brod od papira :)
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by ivarhcp4ever 5th February 2011, 00:24

Charlie`From`Stadium wrote:bili su previse dobri da bi bilo realno kada se radi o nasim bendovima (ono davno sto su radli) i onda su sve zeznuli sa sve cajkama na bini u areni :D

rukovanje
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by mary*frusciante 6th February 2011, 01:30

Da, složila bih se sa svima. Previše su šta znam.... Isprani... Isfolirani...
Neke stare stvari su im super npr. Klatno, Opasan ples, Neko te ima...
Ne znam čemu služi ovo čime se danas bave. Shocked
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by Charlie`From`Stadium 6th February 2011, 01:37

mary*frusciante wrote:
Ne znam čemu služi ovo čime se danas bave. Shocked

Egzistencija.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by mary*frusciante 6th February 2011, 07:02

Da... Žalosno je to...
Mada... Uvek postoji neki način da se zaradi za hleb. Zašto ruše sve ono što su nekada izgradili? No, dobro... Mnogi bendovi to rade... Jača je ta ljudska strana. Jednostavno, čovek ne zna kada je dosta, uvek bi hteo još.
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by RHCP dreamer 6th February 2011, 15:20

previse su otisli u komercijalu ali ipak za nase uslove mogu da prodju...daj sta das Rolling Eyes
RHCP dreamer
RHCP dreamer
More will be revealed my friend

Number of posts : 568
Age : 35
Location : Californication
Registration date : 2008-05-27

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by ivarhcp4ever 7th February 2011, 02:58

U poređenju sa ostatkom naše muzike,Van Gogh su najdvniji bend ikada :D
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by Charlie`From`Stadium 7th February 2011, 03:16

Univerzume svasta ... EKV je.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by ivarhcp4ever 7th February 2011, 05:43

Charlie`From`Stadium wrote:Univerzume svasta ... EKV je.

Ne mislim da ex-yu muziku...Nego na današnju domaću muziku(Ceca,Aca Lukas,Grand & Company) :p
EKV je jedan od najboljih bendova ikad ♥
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by mary*frusciante 7th February 2011, 23:27

Charlie`From`Stadium wrote:Univerzume svasta ... EKV je.

:klap:
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by alexandra kiedis 27th February 2011, 21:53

ja sam bila totalno luda za albumom Kolo i svim onim pjesmama Disem-Vrteska - Plastelin - Do kraja sveta - Disem - Spisak razloga - Deo oko tebe -Ljubav je...
i omim starim Neko te ima,Klatno...mislim i sad ih volim, ali nekako mi je sve izbledijelo, negdje su se izgubili na svom putu...nazalost..
alexandra kiedis
alexandra kiedis
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1057
Age : 31
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-12-28

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by alexandra kiedis 11th April 2011, 00:40

[You must be registered and logged in to see this link.]
ovo mi divno..
podseca na neka stara vremena mog zivota...
lepo se setiti nekih starih ljubavi loveshower
alexandra kiedis
alexandra kiedis
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1057
Age : 31
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-12-28

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by Mastaliste 1st December 2011, 21:38

Nekada je Van Gogh bio sjajna grupa.
Dobra, po tekstovima a i zvuku.
Uživam i sada kada čujem neke stare pesme.
Imaju neku čudesnu draž.
Svetlucaju nekako.
A onda, ove nove, komercijala gde je uzela svoje.
Talože se.
Bezvezne su.

Tako da, sada i kada slušam stare, dobre pesme Van Gogh-a, neretko osetim gorčinu.
Jer vidim koliko se olako kvalitet ostavlja zarad zarade, uspeha i slave.
Kada nešto postignu, mrsko ljudima bude da nastave da se trude.
najpre zbog sebe. Potom i zbog onih koji su im bili verni.









Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by akilone 3rd December 2011, 06:02

ivarhcp4ever wrote:U poređenju sa ostatkom naše muzike,Van Gogh su najdvniji bend ikada :D
Ne lupetaj. Mi imamo jako puno kvalitetne muzike, od tradicionalne, pa do nekog pop-a (zabavnjaka). To sto ti ne slusas tu muziku, ne znaci da je to losa muzika. Ne razumem taj mentalitet da vam ne valja sve sto je domace. Kad bi se malo promenili aranzmani nekih domacih pesama, poptisujem da bi otkidali na njih. Npr. Zeljko Joksimovic je talenat nad talentima. Poslusajte par njegovih pesama, pa recite nesto. Van Gogh moze da se poredi samo sa nasom "bendovskom" scenom koja je neverovatno losa - skup netalentovanih narkomana. Ovo nije prostor za rock muziku. Potpisujem da 99 posto ljudi koji sviraju u nekim bendovima, poznatim i nepoznatim, su teski antitalenti koji sebe ne mogu da nazivaju muzicarima, jer su svetlnosnim godinama udaljeni od tog pojma. To su prljavi i narkomani i sto imaju neku krs gitaru i znaju da odsviraju ceitiri rifa, ih ne cini muzicarima. Meni je to sramotno. I opet cu reci, sav njihov zivotni trud i rad ne vredi pola takta neke pesme Zeljka Joksimovica. Druga je stvar sto ce se uvek naci kompleksasa koji ce da seru po Joksimovicu samo zato sto nije "alternativan" i koji ce slusati te "alternativce" samo zbog svojih dubokih psihosocijalnih problema. Ljudi morate da shvatite da nasa muzika nije samo Grand (i tu se mogu naci dobre stvari, bez zajebancije). Meni sva nasa "rock" muzika ukljujuci i ovaj Van Gogh zvuci tako ofucani, isprano i netalentovano da ne mogu da vam opisem. Nisu mi jasni ljudi koji ceo svoj zivot provedu baveci se necim za sta su utlimativno netalentovani.

akilone
Under the bridge downtown

Number of posts : 38
Registration date : 2011-05-08

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by RedHeaded 3rd December 2011, 06:13

..Isto kako meni doticni Joksimovic zvuci povrsno i na njemu slicnima se vecinom skuplja plitka publika Rolling Eyes Ali dobro, svatko ima ono što voli.


RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by akilone 3rd December 2011, 06:50

Sta ti zvuci povrsno? Da li si ikada pokusao da ga slusas, ili si cuo samo par pesama u prolazu? Jel ti tektovi ili muzika zvuci povrsno?

akilone
Under the bridge downtown

Number of posts : 38
Registration date : 2011-05-08

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by Mastaliste 3rd December 2011, 07:24

Akilone, ružno se izražavaš. Ne lupetaj je vrlo ružno obraćanje. Nepotrebno je osobito ako želiš o nečemu da diskutuješ.
Svako ima pravo na svoj ukus.
Recimo, ja osobito volim Željka Joksimovića.
Ne bih ga nipošto uvrstila u niz onih slepljenih istozvučnih pevača.
Kvalitetan je muzičar za mene. Volim njegovu muziku. I nipošto sebe zvog toga ne vidim kao plitku.
Stav prema muzici nije jedino što određuje čoveka.
Ali jeste takođe deo čoveka.

Međutim, naša muzička scena usled niza plagijata, tačnije hrpe nipošto više nije naša.
Takođe, ova tema je naslovljena grupom Van Gogh, stoga je treba ispoštovati i teme se držati.

Svakako, mislim da ako želiš da pišeš o Željku, temu možeš otvoriti, pa će tamo o tome slobodno moći da se piše.

Pozdrav

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by RedHeaded 3rd December 2011, 07:45

Agreed.
But just to mention
vecinom skuplja plitka publika
Ili je barem u Zagrebu tako.
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by ivarhcp4ever 3rd December 2011, 13:55

akilone wrote:
ivarhcp4ever wrote:U poređenju sa ostatkom naše muzike,Van Gogh su najdvniji bend ikada :D
Ne lupetaj. Mi imamo jako puno kvalitetne muzike, od tradicionalne, pa do nekog pop-a (zabavnjaka). To sto ti ne slusas tu muziku, ne znaci da je to losa muzika. Ne razumem taj mentalitet da vam ne valja sve sto je domace. Kad bi se malo promenili aranzmani nekih domacih pesama, poptisujem da bi otkidali na njih. Npr. Zeljko Joksimovic je talenat nad talentima. Poslusajte par njegovih pesama, pa recite nesto. Van Gogh moze da se poredi samo sa nasom "bendovskom" scenom koja je neverovatno losa - skup netalentovanih narkomana. Ovo nije prostor za rock muziku. Potpisujem da 99 posto ljudi koji sviraju u nekim bendovima, poznatim i nepoznatim, su teski antitalenti koji sebe ne mogu da nazivaju muzicarima, jer su svetlnosnim godinama udaljeni od tog pojma. To su prljavi i narkomani i sto imaju neku krs gitaru i znaju da odsviraju ceitiri rifa, ih ne cini muzicarima. Meni je to sramotno. I opet cu reci, sav njihov zivotni trud i rad ne vredi pola takta neke pesme Zeljka Joksimovica. Druga je stvar sto ce se uvek naci kompleksasa koji ce da seru po Joksimovicu samo zato sto nije "alternativan" i koji ce slusati te "alternativce" samo zbog svojih dubokih psihosocijalnih problema. Ljudi morate da shvatite da nasa muzika nije samo Grand (i tu se mogu naci dobre stvari, bez zajebancije). Meni sva nasa "rock" muzika ukljujuci i ovaj Van Gogh zvuci tako ofucani, isprano i netalentovano da ne mogu da vam opisem. Nisu mi jasni ljudi koji ceo svoj zivot provedu baveci se necim za sta su utlimativno netalentovani.

Htela sam se raspravljati,ali ne bi bilo poente.... Ti misli šta oćeš,a ja se odoh drogirat....
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by IgoRhcp 3rd December 2011, 14:07

akilone wrote:
ivarhcp4ever wrote:U poreðenju sa ostatkom naše muzike,Van Gogh su najdvniji bend ikada :D
Ne lupetaj. Mi imamo jako puno kvalitetne muzike, od tradicionalne, pa do nekog pop-a (zabavnjaka). To sto ti ne slusas tu muziku, ne znaci da je to losa muzika. Ne razumem taj mentalitet da vam ne valja sve sto je domace. Kad bi se malo promenili aranzmani nekih domacih pesama, poptisujem da bi otkidali na njih. Npr. Zeljko Joksimovic je talenat nad talentima. Poslusajte par njegovih pesama, pa recite nesto. Van Gogh moze da se poredi samo sa nasom "bendovskom" scenom koja je neverovatno losa - skup netalentovanih narkomana. Ovo nije prostor za rock muziku. Potpisujem da 99 posto ljudi koji sviraju u nekim bendovima, poznatim i nepoznatim, su teski antitalenti koji sebe ne mogu da nazivaju muzicarima, jer su svetlnosnim godinama udaljeni od tog pojma. To su prljavi i narkomani i sto imaju neku krs gitaru i znaju da odsviraju ceitiri rifa, ih ne cini muzicarima. Meni je to sramotno. I opet cu reci, sav njihov zivotni trud i rad ne vredi pola takta neke pesme Zeljka Joksimovica. Druga je stvar sto ce se uvek naci kompleksasa koji ce da seru po Joksimovicu samo zato sto nije "alternativan" i koji ce slusati te "alternativce" samo zbog svojih dubokih psihosocijalnih problema. Ljudi morate da shvatite da nasa muzika nije samo Grand (i tu se mogu naci dobre stvari, bez zajebancije). Meni sva nasa "rock" muzika ukljujuci i ovaj Van Gogh zvuci tako ofucani, isprano i netalentovano da ne mogu da vam opisem. Nisu mi jasni ljudi koji ceo svoj zivot provedu baveci se necim za sta su utlimativno netalentovani.

kakav bre Zeljko Joksimovic? Shocked
IgoRhcp
IgoRhcp
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3267
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-10-08

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by ivarhcp4ever 4th December 2011, 03:50

igorrr94 wrote:
akilone wrote:
ivarhcp4ever wrote:U poreðenju sa ostatkom naše muzike,Van Gogh su najdvniji bend ikada :D
Ne lupetaj. Mi imamo jako puno kvalitetne muzike, od tradicionalne, pa do nekog pop-a (zabavnjaka). To sto ti ne slusas tu muziku, ne znaci da je to losa muzika. Ne razumem taj mentalitet da vam ne valja sve sto je domace. Kad bi se malo promenili aranzmani nekih domacih pesama, poptisujem da bi otkidali na njih. Npr. Zeljko Joksimovic je talenat nad talentima. Poslusajte par njegovih pesama, pa recite nesto. Van Gogh moze da se poredi samo sa nasom "bendovskom" scenom koja je neverovatno losa - skup netalentovanih narkomana. Ovo nije prostor za rock muziku. Potpisujem da 99 posto ljudi koji sviraju u nekim bendovima, poznatim i nepoznatim, su teski antitalenti koji sebe ne mogu da nazivaju muzicarima, jer su svetlnosnim godinama udaljeni od tog pojma. To su prljavi i narkomani i sto imaju neku krs gitaru i znaju da odsviraju ceitiri rifa, ih ne cini muzicarima. Meni je to sramotno. I opet cu reci, sav njihov zivotni trud i rad ne vredi pola takta neke pesme Zeljka Joksimovica. Druga je stvar sto ce se uvek naci kompleksasa koji ce da seru po Joksimovicu samo zato sto nije "alternativan" i koji ce slusati te "alternativce" samo zbog svojih dubokih psihosocijalnih problema. Ljudi morate da shvatite da nasa muzika nije samo Grand (i tu se mogu naci dobre stvari, bez zajebancije). Meni sva nasa "rock" muzika ukljujuci i ovaj Van Gogh zvuci tako ofucani, isprano i netalentovano da ne mogu da vam opisem. Nisu mi jasni ljudi koji ceo svoj zivot provedu baveci se necim za sta su utlimativno netalentovani.

kakav bre Zeljko Joksimovic? Shocked

Igore pusti...Idemo mi da se dorgiramo,a on nek sluša ''pravu muziku'' Shocked
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by IgoRhcp 4th December 2011, 04:04

jeee charlie xD
IgoRhcp
IgoRhcp
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3267
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-10-08

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by ivarhcp4ever 4th December 2011, 05:10

igorrr94 wrote:jeee charlie xD

cigar
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by akilone 5th December 2011, 00:33

Lol, nisam rekao da ste vi narkomani. I pepersi su bili (nadam se da stoji ovo "bili) narkomani pa nemam nista protiv njih, jer su MUZICARI i prave muziku kakvu prave. Zasto ne zelis da se raspravljas na tu temu? Nasa bendovska scena jeste skup netalentovanih narkomana. Verujem da ima talentovanih pojedinaca, ali su oni u tolikoj manjini da su prakticno neprimetni.
Ne mozemo se raspravljati niti razmeniti misljenja ako ti na moj post od 20 redova odgovoris sa - Zeljko Joksimovic? . Da si napisao makar jedan argument, ja bih ti odgovorio. To ako se ti osecaj pametnije i uzvisenije ako ne slusas Joksimovica, je tvoj licni stav. Najveci problem zapravo lezi u tom stavu i meni je to jednostavno neshvatljivo. Muzika ne cini coveka. To sto je danas muzika izgubila svaki smisao i postala smo kategorija za raslojavanje i skoro jedini motiv za socializaciju medju tinejdzerima je opasan problem koji govori sam o tome koliko su ti isti mladi ljudi plitkih pogleda na svet. To sto ti i ja slusamo istu vrstu muzike ne znaci da mozemo biti dobri prijatelji, vec znaci da cemo sigurno imati bar jednu temu za pricu.
Druga stvar je pojam "prava muzika". Sta vam znaci "prava" muzika? Molio bih te da mi to objasnis.
Ovo te pitam najozbiljnije, i i voleo bih da mi odgovoris kako bismo mogli da nastavimo diskusiju.
Inace, okacicu vam par pesama koje je Joksimovic komponovao pa bih voleo da ih prokomentarisete, ako to nije ispod vaseg nivoa.
Ok, i da se okuplja plitka publika (sta god to znacilo). Da li to cini njegovu muziku?
Sta mislite o Rijaninoj muzici?

akilone
Under the bridge downtown

Number of posts : 38
Registration date : 2011-05-08

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by IgoRhcp 5th December 2011, 02:35

Ma mrzelo me da pisem. Hteo sam da kazem da ne mozes nikada da poredis Van gogh i Zeljka Joksimovica jer u van gogh-u oni pisu svoje pesme a Zeljko Joksimovic izvodi pesme koje je neko drugi napravio i nema nikakve veze sa proizvodnjom svojih pesama. I ako tako razmisljas ja stvarno ne razumem sto si dosao na ovaj forum xx
IgoRhcp
IgoRhcp
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3267
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-10-08

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by Mastaliste 5th December 2011, 03:06

Željko JOksimović radi sam svoju muziku, aranžmane, tekstove doduše retko.

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by Charlie`From`Stadium 5th December 2011, 03:13

igorrr94
Nije to jedan od argumenata zbog kojih je Zeljko "smesan" ne moze tu njemu da se spori da li on jeste ili nije muzicar. On to svakako jeste.

Ono sto njemu zaista moze da se spori jeste:

Rat klonova

Borba Željka Joksimovića, Vlade Georgijeva, Bojana Marovića, Sergeja Ćetkovića i ostalih im drugara ili oponenata za parče tržišnog kolača i ženskih srca.
Preferirano oružje na daljinu je sladunjava bljutavost.
Preferirano oružje prsa u prsa su frajerski pogledi tipa 'pevam samo za tebe'.
Kada poklekne jedan klon niču tri druga, opremljena neznatno promenjenim varijantama pesama posrnulog kolege.
U skorijoj budućnosti se ne vidi kraj okončanju sukoba, već samo eksponencijalni rast broja klonova.

Kljucna recenica:
Preferirano oružje na daljinu je sladunjava bljutavost.

To je kljucni problem te i teakve "muzike". Jeste to sve mnogo jeftino.

Sada bi stvarno trbealo razmisliti da ovde pocnemo pisati ipak samo o "Van Goghu".

Prijatan dan, svima. earthhug
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Van Gogh... Empty Re: Van Gogh...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 :: Funky Cafe :: Muzika

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum