Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Van Gogh...

+7
alexandra kiedis
RHCP dreamer
mary*frusciante
Tanja
Charlie`From`Stadium
ivarhcp4ever
SomeoneElse^^Rhcp
11 posters

 :: Funky Cafe :: Muzika

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Van Gogh... - Page 2 Empty Re: Van Gogh...

Post by akilone 5th December 2011, 09:57

igorrr94 wrote:Ma mrzelo me da pisem. Hteo sam da kazem da ne mozes nikada da poredis Van gogh i Zeljka Joksimovica jer u van gogh-u oni pisu svoje pesme a Zeljko Joksimovic izvodi pesme koje je neko drugi napravio i nema nikakve veze sa proizvodnjom svojih pesama. I ako tako razmisljas ja stvarno ne razumem sto si dosao na ovaj forum xx
Kao sto je vec neko rekao, Zeljko je pre svega kompozitor i sam radi svoju muziku i radi za druge (Jelena Tomasevic, Milena Vucic itd). IZvodjace tudje muzike, pevace koji nisu napisali jednu pesmu u zivotu, ne cenim nikako. Muzika koju Zeljko radi je kvalitetna ( o tekstovima ne pricam). Tekstovi tu postoji cista da ima sta da se peva, ponekad mogu biti smisleni i dobri, ne moraju, meni to ne predstavlja nikakav faktor u toj muzici. Inace su mi tekstovi poslednja rupa na svirali kad se prica o muzici. Sada zanemarite tekst i poslusajte neke Zeljkove pesme.
OTvoricu ja novu temu o Joksimovicu pa tamo mogu da se prebace ovi postovi, ako ovde spamujemo Van Gogh temu.
un exampl : [You must be registered and logged in to see this link.] OVo je JOksimovic radio. Jel losa pesma? Voleo bih da prokomentarisete ovu pesmu.

Sto se Van Gogh*-a tice, za mene je to jedan jako los bend. Nemaju muzickog kvaliteta, tekstovi su im narkomanski i prljavi, koncerti su im na matricu, ne zna se ko im je gitarista... Jednostavno mi se muzicki nikako ne dopaju. Nista originalno.

akilone
Under the bridge downtown

Number of posts : 38
Registration date : 2011-05-08

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 :: Funky Cafe :: Muzika

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum