Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flea o albumu "supergrupe" Atoms For Peace

2 posters

Go down

Flea o albumu "supergrupe" Atoms For Peace Empty Flea o albumu "supergrupe" Atoms For Peace

Post by ivarhcp4ever 3rd October 2011, 06:54

"Nemam pojma kada bi album mogao da izađe. Ali, to sigurno neće biti uskoro." - kaže basista u intervjuu za magazin Rolling Stone.

Prošle nedelje je Thom Yorke iz grupe Radiohead u razgovoru za BBC Radio 1 show izjavio, između ostalog, i da je album koji snima sa "superbendom" Atoms for Peace (koji uz njega još čine Flea iz Red Hot Chili Peppers i producent Nigel Godrich) pred svojim završetkom, i da se može očekivati relatvno uskoro. Sada je, međutim, basista Flea u razgovoru za Rolling Stone rekao nešto više o upravo ovom projektu, a njihove procene o tome u kojoj je fazi album se, najblaže rečeno, ne slažu u potpunosti.

Kako kaže Flea, bend je proveo tri dana u studiju u radu na novim materijalima. On dodaje: "Thom i Nigel (Godrich) su onda uzeli sve što smo snimili, i svašta su onda radili sa tim. Čuo sam neke delove. Nemam pojma kada bi album mogao da izađe. Ali - to sigurno neće biti tako skoro." .

Flea takođe nije želeo da se upšta u diskusiju o tome kako bi novi album mogao da zvuči: "Nije na meni da pričam o tome. Kad je nešto tajno, onda tako treba i da ostane." Međutim, dao je nagoveštaj da bi Atoms for Peace verovatno organizovali još jednu turneju.

[You must be registered and logged in to see this link.]
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Flea o albumu "supergrupe" Atoms For Peace Empty Re: Flea o albumu "supergrupe" Atoms For Peace

Post by Tanja 3rd October 2011, 20:00

Pa naravno da nece, mislim da sad treba da se posveti Peppersima maksimalno! :)
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum