Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

+7
ivarhcp4ever
Nick The Spamlord
Kapljica
Mastaliste
mary*frusciante
Charlie`From`Stadium
Tanja
11 posters

Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Tanja 22nd January 2012, 10:30

tanychy says:
Dobro vece!
Maštalište says:
Dobro veče

tanychy says:
Da li ti sve radi, mozemo li da pocnemo?
Maštalište says:
Možemo, bez brige.

tanychy says:
Ok onda mozemo sa pitanjima.
Maštalište says:
Svakako.

tanychy says:
Kako nas ipak sve Peppersi spajaju, krenucemo s njima
Od kada slusas Pepperse?
Maštalište says:
Hajde.
Pa, ja već napomenuh da nisam naročito pasionirani ljubitelj. Sećam se jednog subotnjeg popodneva u zrenjaninskom Kulturnom centru, gde se vrteo "Californication", 2003.godina beše, oktobar. Nakon toga, svideli mi se. Sporadično ih slušah.

tanychy says:
Da znam da si to rekla, pa da li se ista promjenilo sada, mislim da li ih slusas vise?
Maštalište says:
Pa da, svakako da ih sada slušam više no onda. Alii kažem, neprestano, to ne. Lako je zavoleti ih.

tanychy says:
Da to je tacno, stvarno ih je lako zavoljeti. :)
Maštalište says:
:)
tanychy says:
A da li se promjenilo tvoje misljenje o Fliju?
Maštalište says:
Nije. Prosto, iznela sam svoje viđenje. Možda je pogrešno moje, možda tuđe, ipak, samo njemu najbliži znaju ko je u pravu.

tanychy says:
Naravno, imas pravo da nekoga volis ili ne, to postujemo. A koji ti je najdrazi clan Peppersa, ako ga imas?
Maštalište says:
Nemam. Zaista nemam. Ne znam ništa više od najpovršnijih stvari o njima. Nije mi to toliko važno. Možda najviše, zbog knjige, znam o Entoniju, ali svakako, to je komad onoga što je odabrao da podeli sa nama.

tanychy says:
Znaci procitala si knjigu. Da li ti se svidja? tj. tvoje misljenje o istoj
Maštalište says:
Bila je zanimljiva. Pisala sam već prikaz knjige na forumu. Dakle, nije knjiga za sva vremena, ali odlomak življenja autora svakako jeste. Zanimljivi detalji, i anegdote. Autobiografije su zbog toga i čitanje. Naša voajerska sklonost.

tanychy says:
Kad smo vec kod knjiga, da li mozes da izdvojis neku knjigu kao omiljenu?
Maštalište says:
UH. Može nekoliko?

tanychy says:
znam da je to jako nezahvalno pitanje, ali naravno mozes par.
Maštalište says:
Par su dve, nekoliko je više njih.

tanychy says:
hehe, mozes navedi koliko zelis.
Maštalište says:
"Lužinova odbrana" Vladimir Nabokov, "Gradovi i himere" Jovan Dučić, "Derviš i smrt" Meša Selimović, "Dve Marije" Slavko Janevski.
Kod Janevskog moram pomenuti, da je to prvi makedonski roman toka svesti.
Ima još mnogo, ali navedh samo toliko. Pitanje je, i sama si rekla, nezahvalno.
I da dodam da isuviše volim Isidoru Sekulić.

tanychy says:
Znaci vise volis pisce sa ovih prostora, ili je to slucajnost?
Maštalište says:
Pa recimo da mnogo bolje poznajem srpsku književnost. To je moja oblast. Čitam šareno, raznoliko, ali ovo mi je nekako...najbliže.

tanychy says:
Zbog cega si bas odabrala da studiras knjizevnost, da li si ikada pokusala da pronadjes posao u struci?
Maštalište says:
Ostao mi je jedan ispit do kraja, stoga posao u struci priželjkujem tek nakon svršetka studija. Književnost želeh da studiram od 6.razreda. Vidim sebe ponajviše u tome. Reči su za mene čudesne stvari, moćne, nežne, krhke, ubojite. Volim njihovu mešavinu, sklop, da knjiga diše njima. Stoga najveća su mi ljubav.

tanychy says:
Da kao i meni, iskreno ti zelim da nadjes posao u struci jer to je bas za tebe.
Maštalište says:
Mislim i ja tako.

tanychy says:
A sta bi zeljela da radis? Da predajes ili...?
Maštalište says:
Da. Na časovima metodike nastave i praksi sam shvatila da jeste profesorski poziv za mene. Da se baš lepo uklapam, umem sa đacima, umem i sa gradivom.

tanychy says:
Da li imas neku posebnu zelju gdje da predajes? Osnovna, srednja skola ili fakultet?
Maštalište says:
Osnovna škola. Mislim da bih tu najviše mogla da doprinesem tome da učenici najzad nauče gramatiku, da vole lektire, i da uživaju na časovima. Tada im je dobro organizovana nastava najpotrebnija. Budući da sma obučena i za radioničarski rad u školama, to bi bilo još finije.

tanychy says:
Da slazem se, mislim da ako djeca steknu naviku u osnovnoj skoli, ako zavole lektire sigurno ce nastaviti da ih vole i u srednjoj skoli i daljem skolovanju.
Maštalište says:
Delimo mišljenje na tu temu.

tanychy says:
Po cemu ti pamtis osnovnu, srednju skolu i studiranje?
Maštalište says:
Osnovnu: Po sjajnoj dramskoj sekciji, po radu u biblioteci, po po nastavnici srpskog jezika, i po nekim bezbrižnim danima. Vidim sebe u osnovnoj kao devojčicu u tirkiznim farmericama, i sa dugom smeđom kosom.
Srednja škola: kao da u istoj nisam bila prisutna. otuđena od odeljenja, za mene to ostaše stranci.
Zavolela sam organsku hemiju, filosofiju, i uređivala časopis.
Fakultet: Uzela od istog najbolje za sebe. Nikad zakročila u trovačnicu od kantine, niti pauzu provela drugačije nego ili u menzi ili sa knjigom. Ah, da bibliotekarka je čudan tip. Žena kerber.

tanychy says:
Odlicno si to docarala :)
Maštalište says:
Drago mi je.
:)
tanychy says:
Da se vratimo knjigama na kratko. Da li postoji neki lik iz nekog djela s kojim se poistovjecujes?
Maštalište says:
Ne. Ne bih baš mogla da nađem lik sa kojim bih se poistovetila. U svakom svi možemo naći dašak svog bića, ali u celosti, baš ne.
Možda da izdvojim drage likove?

tanychy says:
Moze
Maštalište says:
Anri Tuluz-Lotrek (u knjizi "Mulen ruž", koja je biografija poznatog slikara). Ivan Galeb iz "Proljeća Ivana Galeba", misaoni junak ovog romana ideja. Ljuba Vrapče iz "kad su cvetale tikve", i moj predragi Sidarta iz istoimene Heseove knjige.
Mogla bih još, ali ukratko.

tanychy says:
Koja ti je najdraza pjesma ili pripovjetka?
Maštalište says:
Priča "Bure" Isidore Sekulić.
Pesma: "Mostarske kiše", Pere Zupca.

tanychy says:
Rekla si vec da ti se mnogo dopada knjiga Zarka Lausevica, pa da li postoji odredjeni citat iz knjige koji ti je ostao u sjecanju?
Maštalište says:
Ne volim da dobru knjigu određujem citatima. Njen kvalitet je u celokupnoj misaonosti junaka u nezgodnom položaju. Mnogo je dobrih mesta, šteta je da jedan odaberem. Celokupni roman je bogatstvo.
Moda citat u vidu podnaslova knjige: Dnevnik jedne robije.

tanychy says:
Fair enough! :)
Maštalište says:
:)
tanychy says:
Da li ti pises nesto, pjesme, price ili da li si ikada pisala?
Maštalište says:
Pišem. Pišem pesme, koje najčešće ispadnu poeme. Poetska proza takođe. Volim pisanje. Oslobađa. Daje duši prostor da oživi i ode dalje od misli.

tanychy says:
Da li ces mozda da podjelis nekada s nama na forumu neku pjesmu?
Maštalište says:
Možda jednom prilikom. :) Do tada, imate moje prikaze.

tanychy says:
Naravno, ali da znas da zeljno to iscekujemo, ili bar ja!
Maštalište says:
Na temi o knjigama. Namerno je pominjem, da bi forumaši više dolazili i čitali.
Hvala ti. :)

tanychy says:
Ja cu da ti se vrlo rado pridruzim kad god mogu, ako ce to ikoga navesi na citanje.
Maštalište says:
Pouzdano znam da na neke ljude iz moje okoline baš utičem.

tanychy says:
Ali moramo malo da mjenjamo temu, jer imam osjecaj da ce da me udave jer stalno pricam o knjigama, ali moram da kazem da volim strasno mnogo da pricam o knjigama koji djele ljubav prema istima.
Kao sto si ti. :)
Maštalište says:
Znam taj osećaj.
:)
tanychy says:
Onda idemo na drugu umjetnost. Da li imas neku omiljenu pjesmu i izvodjaca?
Maštalište says:
Obožavam Block out. To je "moj" bend. Većina njihovih tekstova je meni najdraža.
Volim i Muse. veoma.

tanychy says:
Uh i ja ih volim, mislim na Muse. Nisam znala da ih volis. Imas li omiljenu pjesmu?
Maštalište says:
Od njih?

tanychy says:
aha :)
Maštalište says:
"Hysteria."
Baš je volim.

tanychy says:
odlicna pjesma, nije mi omiljena ali odlicna!
Maštalište says:
Koja je tvoja?

tanychy says:
mozda "Undisclosed desires" ali i "Starlight" mi je isto draga.
Maštalište says:
Može prvopomenuta.

tanychy says:
:)
Kako ti zovi telefon? Znam da je relativno novi, pa da li si uspjela da postavis neku sebi dragu melodiju?
Maštalište says:
Nisam još. Neka klasična melodija. Moram to regulisati.

tanychy says:
Slazem se. :)
Koji ti je najdrazi koncert na kom si bila?
Maštalište says:
Anegdota: Jednom prilikom, u autobusu (gradskom) devojci je zvonio mobilni telefon "ja bih svaki dan dečko mi je umoran". Umrli smo od smeha. :)

tanychy says:
hahaha :) moram i ja jednu, skoro je to bilo, na predavanju iz gramatike, mi sjedimo i profesorica drzi predavanje i u jednom trenutku nekome zazvoni telefon i to nesto ja sam zla barbika....isto smo umrli.
Maštalište says:
Najdraži koncert? Block out.
Mada, nije mi omiljeni, ali pohvalila bih starog ali dobrodržećeg Čolića, nastupao je 24.decembra na Spensu, i izludeo masu.
Pre sam se ja umorila nego on. Dobro, za to je i plaćen. 3 sata pevanja.

:)
tanychy says:
Uh da Colic stvarno zna da napravi koncert, bila sam na dva i na oba sam uzivala iako nisam neki njegov fan.
Maštalište says:
Takođe- i Joksimović je sjajan na koncertu. Bila sam, i bilo je fenomenalno.

tanychy says:
Sta si slusala kao mala, da li se sjecas?
Maštalište says:
Kao mala sam slušala Crvenu jabuku, Mandu sam obožavala, i K2. Sećam se sestara Kovač, drage, skakutave devojke.
:)
tanychy says:
Crvena jabuka je meni grupa za sva vremena bar meni, slusala sam ih kao i mala, ali prosle godine sam bila na koncertu i odusevili su me, opet sam ih na neki nacin pronasla.
Maštalište says:
Omiljena njihova pesma, moram reći, mi je "čarolija"

tanychy says:
Obozavam tu pjesmu.
Maštalište says:
I Žera, u neobilaznim starkama.

tanychy says:
Naravno crvenim
Da li si ikada slusala narodnjake?
Maštalište says:
Pa lagala bih da kažem da ne znam pesme. Nekad sam baš džuboks. Osobito jer ispod moje zgrade ima neka birtija "Želja", i trešte. Znam dosta pesama, ali ih ne puštam nikada ja.

tanychy says:
Koliko god se mi trudili mislim da ih je nemoguce zaobici na ovim prostorima.
Maštalište says:
Tako je.

tanychy says:
Da li imas omiljeni film, glumca i glumicu?
opet nezahvalno pitanje, ali mozes nekoliko.
Maštalište says:
Uh, baš jedan nemam. Ovako, smao mogu da izdvojim omiljenu špansku knematografiju, recimo Giljerma del Toru. Sjajan je. Filmovi su po mom ukusu.
Glumac/glumica ne baš. Ali volim kako glumi Kejt Vinslet. Osobito u "Čitaču" i "Peru".
Da napomenem da je "Pero" film o Markizu de Sadu, gde lucidnog umetnika igra Džefri Raš.

tanychy says:
svasta cu da naucim veceras :)
Maštalište says:
Čovek se uči dok je živ. :)

tanychy says:
apsolutno :) a imas li omiljenu seriju? rekla si da volis "Kad lisce pada" da li si gledala jos turskih serija ili?
Maštalište says:
Volim seriju "Zločinački umovi" i naravno "Hausa". Njega više od svih.

tanychy says:
Da Zlocinacki umovi su mi najdraza serija? Koji ti je najdrazi lik u seriji?
Maštalište says:
Spenser Rid. :) Mada, Morgan je zogdan toliko da može anatomija da se uči na njemu.

tanychy says:
Ha znala sam! :) Vjerujem da ce se Bojani svidjeti ako ovo procita!
Maštalište says:
Baš volim te serije. Ali, kažem, Haus mi je svevremen, divan, i omiljen.

tanychy says:
naravno, moram opet da mjenjam temu!
Da li vise volis kafu ili caj?
Maštalište says:
Samo napred.
Kafu ne pijem. Od nje mi se strašno vrti u glavi. Čaj više od kafe, a od čaja, nescafe 3u1 mild.
U dobrom društvu najviše.
Baš me opusti, i uživam.

tanychy says:
Omiljeni slatkis?
Maštalište says:
Hajde omraženi: sve sa kikirikijem,i orasima.
Obožavam čokoladu Najlepše želje, mlečnu, i Milku sa čitavim lešnicima.

tanychy says:
uh tesko je odoljeti cokoladi, kakva god da bila! :)
Maštalište says:
Meni je istinski teško. Recimo, juče odnesenu čokoladu kao znak pažnje skoro celu sama pojedoh.
:)
tanychy says:
hahaha bas si me nasmijala sada :)
Maštalište says:
Naraovučenije: ne nadajte se da će vam slatkiš ostati čitav ako vam ga ja donesem.

:)
tanychy says:
imacemo to na umu.
Da li volis da putujes?
Maštalište says:
Volim. Mada, imam problem bolesti vožnje, te prespavam.

tanychy says:
Da li si putovala nekad van svoje zemlje? Ako da koja zemlja ti se najvise dopada?
Maštalište says:
Jesam, ali dosta malda bejah, jedva sećanja nalete. Kasnije, nisam daleko odlazila, imala problema sa zdravljem, i jedno letovanje u Mađarskom nam je preselo, jer sam se jako razbolela.
Privlači me Španija, goruća je, vatrena, živahna.
Turska mi se čini tako našom. Valjda jer dosta toga delimo od zajedničkog životarenja.

tanychy says:
Da li bi voljela zivjeti u nekoj od tih zemalja ili ipak bi ostala u Novom Sadu?
Maštalište says:
Zbog prirode posla, ipak bih ostala ovde, a i nekih budućih planova.

tanychy says:
Da li postoji neko mjesto u Novom Sadu na koje volis da odes da se odmoris od svega, a i sakrijes od svijeta?
Maštalište says:
Volim da se vozim gradskim prevozom, slušam muziku, i misli plove, nesmetano. Volim kafić "Frida", pun je duha ove sjajne slikarke, u njenom umnom šarenilu. Volim mesto "Coffee to go", najmanji prostor u kom bejah, ali pun divote, topline, i skroz je čaroban.
Slatka je i skroman poslastičarnica u centru grada "Figaro", jeftina, sa divnim šampitama, a jednom bejah, i sve vreme su puštali Pepperse. Odmah sam javila najvećem obožavaocu. Baš su puštali, svih sat vremena. Koliko sam ja boravila. :)

tanychy says:
A tvoj idealni odmor?
Maštalište says:
Moj idealni odmor može biti i najobičnije kampovanje sa voljenom osobom, i lepim trenucima.
Važno je napraviti sebi odmor, i idealno provedeno vreme ma gde bio.
Sećam se pretprošle godine sam išla na more sa roditeljima, bilo mi je divno. Baš smo bili luckasti, i lepo se proveli. Uzgred, i ispita dva spremih tih dana.

tanychy says:
Moze li sad par pitanja o tebi??
Maštalište says:
hajdee.

tanychy says:
Navedi neke svoje vrline i mane
Maštalište says:
Istrajna sam, dopadljiva, pouzdana.
Mane: Impulsivna sam veoma, nekada vrlo bezobrazna, i tvrdoglava.

tanychy says:
Da li umijes da sakrijes svoja osjecanja?
Maštalište says:
Ne. Eksplozivno reagujem, pa onda to sakrivanje nikako ne ide uz mene. Bila bi to imitacija.

tanychy says:
Da li se lako vezujes za ljude?
Maštalište says:
Kako kad. Zavisi od ljudi. Uglavnom ne, ali posebne osobe me lako pridobiju.

tanychy says:
Da li postoji neko s kim mozes da pricas o svemu?
Maštalište says:
"O svemu" je široko, preširoko, svakako da ma koliko sa nekim bili bliski, nešto ostaje baš samo za nas. Ali, da dosta razgovaram sa Mimom, najboljom prijateljicom, i sa dečkom.

tanychy says:
Sta prvo primjetis na osobi suprptnog pola?
Maštalište says:
Osmeh, oči, i energiju kojom odiše. Važno mi je kod partnera da ima lepe ruke, i prste na nogama. Detaljista sam.

tanychy says:
umijes li da cuvas tajnu?
Maštalište says:
Umem. To je važno kod bilo koje komunikacije.

tanychy says:
sta te izbaci iz takta?
Maštalište says:
Ljubomora. To mi je prvo palo na pamet. A da me izbaci iz takta.

tanychy says:
da li bi oprostila prevaru?
Maštalište says:
Uh, to je toliko zastupljeno pitanje.
Svi kažu da ne bi, a prevare se neprestano dešavaju. Moj odgovor je: "Čovek ne zna, dok mu se ne dogodi na vlastitoj koži". Lako je savetovati drugom, tek kad se desi nama, vidimo šta bismo i kako.

tanychy says:
da naravno!
vjerujes li u brak?
Maštalište says:
Verujem. Veoma mi je važan. jedva čekam. :)

tanychy says:
jos samo par pitanja, necu te dugo zadrzavati :)
Maštalište says:
Nema problema,
:)
Imam vremena.

tanychy says:
:)
koja ti je omiljena odjeca? ili odjevna kombinacija?
Maštalište says:
Volim šarenilo. Volim suknje, volim raznlikost boja. Odenem se kako se osećam. Volim svoju prolećnu pelerinu, tirkizno-ljubičasto-prljavobelu Seća me na prolećnu šetnju kroz zanosne drvorede.
Sve to izgleda sjajno uz neke helanke, i neki lep nakit. I da, volim baletanke.

tanychy says:
da omiljena boja ti je ljubicasta, postoji li neki odredjeni razlog?
Maštalište says:
Oduvek volim tu boju, kao da je ona našla mene, a ne ja nju. Kao da sam se srodila sa tom nijansom. I oni koji ne vole tu boju, ali ne mogu da ne kažu da mi divno stoji.
Boja večnosti, romantike, mesečine, radoznalosti i slobode.

tanychy says:
:)
po cemu pamtis proslu godinu?
Maštalište says:
Po neverovatnom divnom proleću, po Zoološkom vrtu, i divnom danu u Beogradu, po godini ljubavi, i maštanja. I po mnogo lepih trenutaka.
Pardon: mnogo lepim trenucima. Poetično nije isto što i gramatčki ispravno :)

tanychy says:
Kada se okrenes za sobom, da li si zadovoljna dosadasnjim zivotom, da li bi nesto promjenila, da li si uspjela da ostvaris neke snove o kojima si kao mladja osoba sanjala?
Maštalište says:
radije bih kroz vreme posmatrala sebe. Ne kroz događaje, već kroz ponašanja, promene, emocije.
Dakle, ne bih sve isto. Postoji mnogo trenutaka u kojima se nisam ponela baš najapametnije, i najprihvatljivije. Više bih bila smirena, i nekada manje hladna.
Volela bih da sam razvila neke druge talente osim pisanja, da nisu zakržljali koliko jesu.

tanychy says:
Da li izradjujes neke predmete, tipa nakit?
Maštalište says:
Ne. Pravila sam ukrase za kuću i jelku, volim rukotvorine, dekupaž metode me baš zanimaju,ali tek planiram da razradim neke rukotvorne hobije.

:)
tanychy says:
kao na primjer?
Maštalište says:
Kao izrađivanje predmeta od gline, ćupovi i vaze, recimo.

:)
Minđuše, takođe, ali i šivenje.
tanychy says:
super, nadam se da ces podjeliti s nama neke svoje radove
Maštalište says:
Čim ih savladam, naravno da hoću.

tanychy says:
:)
da li postoj odredjeni stih koji te opisuje?
Maštalište says:
Može citat?

tanychy says:
naravno :)
Maštalište says:
Evo dva, sada kojih se mogu setiti:
"Ljubav je najveće nespokojstvo i nasilje nad sobom i drugima." (Misao mog obožavanog Jovana Dučića).
Zanimljivo je da sam oduvek bila uverene da, ukoliko bismo bili istovremenici, ja bih bila devojka Jovana Dučića.
Drugi: "Čovek i žena su jedna celina razdvojena u dve polovine, koje jedna drugu traže u svim formama čežnje i nežnosti." Platon.

tanychy says:
Pa ko zna sta bi se desilo da ste bili istovremenici
Maštalište says:
Rekla sam ti: Bila bih mu devojka.
Verenica, to je bilo in onomad.
Kao Martin Hajdeger i Hana Arent.

tanychy says:
:)
kako si ti ta koja radi sledeci intervju, da li bi nekoga posebno voljela da intervjuises.
Maštalište says:
Mary. Ona ima neke sličnosti mom senzibilitetu. Mada bi bila zanimljiva i Kapljica.

tanychy says:
ko zna mozda ti se zelja i ostvari!
da li bi nesto zeljela da porucis drugim forumasima?
Maštalište says:
Da izbor muzike koju slušaju, bude odraz njihovih duša. Da ih muzika nesmetano oplemenjuje.

tanychy says:
jako lijepo :)
Pa hvala ti puno na ovom razgovoru, bilo je jako fino pricati s tobom.
Maštalište says:
Da, prošlo je više do sat vremena, a kao tren.

tanychy says:
Nadam se da cemo imati prilike da se jos nekada ispricamo, a isto se nadam da ce se ostalima svidjeti ovaj razgovor.
Maštalište says:
tebi hvala što si ovo, rođendansko veče provela kraj mene, i računara.

:)
tanychy says:
pa kad vec nisam dan, onda mogu vece!
Hvala ti jos jednom i vidimo se na forumu!
Laku noc
Maštalište says:
Vidimo se, još večeras, verujem.
Uživaj.



Last edited by tanychy on 22nd January 2012, 10:34; edited 1 time in total
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Tanja 22nd January 2012, 10:32

odmah moram da kazem izvinite zbog duzine teksta, ali zapricale smo se! :)
a i bilo mi je jako fino razgovarati sa Maštalište tako sam izgubila pojam o duzini! :)

Nadam se da cete uzivati u tekstu :)
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Charlie`From`Stadium 22nd January 2012, 11:10

Ja volim sto je intervju dugacak. I dobar je intervju. Mozda je ipak malo falilo trika i opasnosti, ali dobro. Fin intervju. :)

yesyes
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by mary*frusciante 22nd January 2012, 11:39

Predivan razgovor! :) Tako fino, iskreno, Tanja se odlicno snasla, moze se pratiti neka razvojna putanja. A Mastaliste odusevljava! Zaista, uzivala sam!

charlie
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Mastaliste 22nd January 2012, 11:53

[You must be registered and logged in to see this image.]Drago mi je da vam ne beše naporno.
Baš je živo tekao razgovor, nismo i osetile vreme.
Bilo je baš prirodno. :)

Tanychy je bila strpljiva jer ja kad krenem, nikad da stanem sa pričom. :)

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by mary*frusciante 22nd January 2012, 12:08

E, baš to - prirodno! Savršena reč. :)

Naprotiv, bilo je vrlo opuštajuće. Vrlo lep razgovor, kulturan, obojen, zanimljiv.

Uopšte, zanimljivo je koliko se svaki intervju razlikuje što dokazuje koliko smo svi različiti (što je fenomenalno)! Zapravo, svi uspevamo da pronađemo zajednički jezik uprkos različitim starosnim dobima, nac. pripadnosti, polu, opredeljenjima... Fantastično, ako mene pitate! Sve nas vezuje ljubav prema slobodi, prema mašti, umetnosti (u širem smislu).
:treeswing:
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Kapljica 22nd January 2012, 12:14

Takodje sam uzivala. Imala sam utisak kao da sedite pored mene i razgovarate :)))
Kapljica
Kapljica
The wave you can't stop

Number of posts : 374
Registration date : 2011-07-24

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Tanja 22nd January 2012, 19:45

Razgovor je bio bas prirodan! :)

Ja sam stvaro uzivala! :)

Hvala vam i jako mi je drago da vam se svidja! illowfight
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Nick The Spamlord 23rd January 2012, 02:24

Maštalište wrote:Turska mi se čini tako našom. Valjda jer dosta toga delimo od zajedničkog životarenja.

Nikako nisam stekao takav utisak kada sam bio tamo. Prvo sto sam primetio da nisu svi nervozni kao kod nas, narocito u voznji. Ovde gledam da prezivim dok vozim, a tamo te svako pusta, niko ne svira... I tamo ljudi koje sam upoznao ne zele da po svaku cenu "nameste" nekom nesto, dok je kod nas to mnogo ljudi radi... I jos dosta toga sam primetio, ali ovo je najjaci utisak ostavilo na mene :)
Jedino je muzika ista (narodnjaci) lol


Svidja mi se intervju. Nisam preskocio deo o knjigama! yesyes
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by ivarhcp4ever 23rd January 2012, 10:07

Super intervju :) Dužina nije bitna :) Bilo je zanimljivo čitati :)
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by alexandra kiedis 23rd January 2012, 13:10

Lep intervju.. Kao kratka priča koja govori mnogo..
Uživala sam...
alexandra kiedis
alexandra kiedis
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1057
Age : 31
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-12-28

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by RHCP_MAN 24th January 2012, 02:52

Odlican intervju!
Moram priznati da je Mastaliste podigla malo svest clanovima foruma - sto se tice pismenosti i pravilnog izrazavanja. :)
Cestitke za Tanju i Mastaliste! [You must be registered and logged in to see this image.]
RHCP_MAN
RHCP_MAN
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2352
Age : 35
Location : Pancevo
Registration date : 2009-01-07

http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Branka_RHCP 24th January 2012, 04:22

RHCP_MAN wrote:
Moram priznati da je Mastaliste podigla malo svest clanovima foruma - sto se tice pismenosti i pravilnog izrazavanja. :)

Slazem se! :)

Inace, odlican intervju. Kao sto neko rece, jako prirodan i zanimljiv razgovor. Sve pohvale charlie
Branka_RHCP
Branka_RHCP
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1094
Age : 26
Registration date : 2011-11-06

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Tanja 24th January 2012, 05:22

Hvala vam! :)
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Mastaliste 25th January 2012, 02:11

Takođe se zahvaljujem. :)

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Charlie`From`Stadium 25th January 2012, 22:28

Eto, sada imamo ko ce da nam bude Milka Canic ovog naseg foruma. flower
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by mary*frusciante 26th January 2012, 00:38

Charlie`From`Stadium wrote:Eto, sada imamo ko ce da nam bude Milka Canic ovog naseg foruma. flower

Heheheheheheh plus :D
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Mastaliste 26th January 2012, 07:59

Ako vam je cilj da time smanjite moju priču na forumu, onda sam uplakana. :)

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Nick The Spamlord 31st January 2012, 08:27

Jel igramo ovo ili ne? :D
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Mastaliste 31st January 2012, 10:01

Igramo, neka neko pokrene glasanje. :)

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by mary*frusciante 5th February 2012, 08:46

Čarli, je l' možeš da pokreneš novu sezonu ove igrice? :)
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Charlie`From`Stadium 5th February 2012, 08:52

Mogu ja to.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by LuckY 9th February 2012, 04:46

Uživala sam dok sam čitala. Svaka čast tanychy i Maštalište, na pitanjima i odgovorima. :)
LuckY
LuckY
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1569
Age : 36
Location : Leskovac
Registration date : 2009-06-17

Back to top Go down

Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta) Empty Re: Intervju Maštalište - Autor Tanychy (Sezona peta)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum