Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

+4
alexandra kiedis
RedHeaded
Branka_RHCP
Mastaliste
8 posters

Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Mastaliste 13th April 2012, 18:25

Uvod.

Za početak se moramo izviniti našim čitaocima, zbog ovolikog kašnjenja koje se dogodilo, te ste dugo čekali na ispunjenje vaše želje da SAMO NA NAŠEM FORUMU pročitate intervju sa dragom RedHeaded.

Do kašnjenja je došlo ne jer smo obe (i gošća i autorka) lenje i neodgovorne, nego su nas usred proleća stisle obaveze, te je bilo doista teško uskladiti termine.

Intervju, koji je obavljao virtuelnim putem, satima je trajao. Od 21h pa skoro do 01.40.
Internet je bio spor, a naša gošća rada da nam fino odgovori na pitanja.


Nadamo se da ćete uživati.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Mastaliste 13th April 2012, 20:09

Intervju.

Maštalište:
Ćao, Ana. [You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded: Hello [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Dobro da smo se iskombinovale, kasnimo sa intervjuom mesecima, šta fali koji sat. [You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded: Jao da. I to zbog mene. Em se ne pojavljujem na forumu, pa ovo sad.. ah. Zao mi je. [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište:
Nema veze. Najvažnije je da smo se dogovorile. Kako si?
RedHeaded: Hvala na pitanju, dobro. Malo umorno od radnog tjedna..ali ok. Nadam se da si i ti dobro. [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Jesam, jesam. [You must be registered and logged in to see this image.]
Šta radiš baš u ovom trenutku, gde se nalaziš? [You must be registered and logged in to see this image.]

RedHeaded: Kod kuće, u svojoj sobi, na svom krevetu. Svoj na svome, kako bi se reklo. [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Odlično. Hajde nam opiši svoju sobu. Koliko je ta tvoj kutak zapravo deo
tebe same? Koliko si ti svoja u njoj. Koliko slobodna?[You must be registered and logged in to see this image.]

RedHeaded: Prostrana, šarena soba. S krevetom, velikim radnim stolom, ormarom i
vitrinom koja je doslovce pretrpana knjigama.
Već je godinama u takvu stanju ali nemam srca odložiti te knjige na tavan. Također imam i 2 fotelje koje su obično prekrivene odjećom. Grozno sam neuredna. Što još... Zidovi su narančasto-zeleni i prekriveni različitim posterima, crtarijama i ostalim mini umjetničkim instalacijama. u kutu pored
kreveta stoji vre3ća - rezidencija moga psa kada dođe u moju sobu.... I da, 4 velika prozora s pogledom na ulicu. Ima nekoliko slika čak na forumu.

Maštalište: Sama si je uređivala?
RedHeaded: Većinom. Ja sam kao hrčak. Nemam srca bacati sitnice i onda ih pokušavam uklopiti negdje,nekako...
Maštalište:
Kako ti ide to uklapanje?
I sama držim do sitnica, odlomaka života.

RedHeaded: Pa to kod mene ide u fazama. Određeno vrijeme samo nakupljam sitnice po
ladicama ormara..
Neke često ne prežive mamine mahnite nalete čišćenja
moje sobe (za nju je to samo smeće).[You must be registered and logged in to see this image.]I kada ih se dovoljno nakupi i kada uhvatim nešto slobodnog vremena
bacim se na uređivanje. Radim mozaike, ponekad složim neku sliku, ili ukrasim neki dio namještaja itd.

Maštalište: Baš lepo.[You must be registered and logged in to see this image.] I meni je važno da moj prostor bude deo mog viđenje mene, sveta, i ostalog. [You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded: Slažem se. U protivnom je samo sterilna komora. Gotovo kao bolnička.
Maštalište: Uređenje sobe, života osoben je vid življenja, i slobode.
Šta za tebe sloboda predstavlja?

RedHeaded: Mogućnost provođenja vremena onako kako ja zamislim, s kim ja zamislim ikada zamislim.
Bez pritisaka, očekivanja, rokova...
Također, izražavanje trenutnih emocija, raspoloženja, bez da se nekome moram opravdavati...
Ah, ne žude ljudi za slobodom uzaludno!

Maštalište: Iz Zagreba si. Dosta nas baš tu stiže krajem avgusta. [You must be registered and logged in to see this image.] Kaži nam nešto o Zagrebu. Zagreb koji voliš. Zagreb koji ne voliš?
RedHeaded: Zagreb koji volim je ljetni Zagreb. Kada je poluprazan, topao i kada njegovim ulicama šeću turisti s velikim ruksacima.
Zanemarivši tu ljetno razdoblje, volim prošetati gradom u jutro. Kada je još relativno miran, čist i ugodan.
Nažalost, više do izražaja dolaze stvari koje me smetaju. Smetaju mi ljudi.
Ljudi koji su sve više otuđeni i hodaju uokolo uzdignuta nosa, u najnovijoj,trendi odjeći i ne opažaju ljude oko sebe. Žao mi je što su ulice pune takvih ljudi. Također, žao mi je što je sve više siromašnih, prosjaka.
Sve u svemu, ima u gradu mnogo parkova i okupljališta za mlade alternativce pa se nadam da će vam se svidjeti grad. [You must be registered and logged in to see this image.]

Maštalište: Koje je tvoje omiljeno mesto. Gde se najfinije osećaš? (U Zagrebu).
RedHeaded: Na Zrinjevcu (park u samom središtu grada) i Tomislavcu (veliki park/zelena površina pored Zrinjevca). Za toplijeg vremena je to omiljeno okupljalište mladih. Ponekad odem onamo s prijateljima,
ponesemo gitare i zabavljamo se tokom popodneva/večeri. [You must be registered and logged in to see this image.]

Maštalište: Pomenula si prijatelje.
Kako gledaš na prijateljstvo? Šta za tebe ono znači?

RedHeaded: Pomalo sam čudna po tom pitanju (barem tako ostali kažu). NAime, imam tek nekoliko dobrih prijatelja i 1 najbolju prijateljicu.
S ostatkom jednostavno nisam na istoj valnoj duljini... Mogu površno popričati sa svakime, ali to ne nazivam prijateljstvom.
Ta 1 prijateljica je pravi dragulj! Pravo istinsko prijateljstvo koje traje već godinama!
Međusobno poštivanje iako nam se stavovi često razlikuju, zajedničko uživanje u glazbi, provodima, nezaboravna ljetovanja...
Imamo toliko zajedničkih sjećanja, nekih internih zezancija. To se zove nematerijalno bogatstvo!

Maštalište: Da, razumem šta želiš da kažeš.
Šta je ono što ne bi oprostila prijatelju?
Šta je ono preko čega ne bi prešla?

RedHeaded: Hmm, vjerojatno neka izdaja. Osobno sam jako privržena i odana pa teško da bih mogla prijeći preko toga.
Naravno, bih pokušala prijeći preko toga, izgladiti stvari nekako.. Ali ako nebi išlo...

Maštalište: Šta je ono što ti je važno kod ljudi? Pri komunikaciji.
Koja osobina ti je nekako, najvažnija? Da je uočiš kod drugih?

RedHeaded: Odmjerenost. I elokvencija.
Maštalište: Misliš li da obe osobine i sama poseduješ?
RedHeaded: Elokvenciju da. Odmjerena većinom. Ponekad me neke stvari zaista izbace iz takta.. trebam malo poraditi na tome.
Maštalište: Bogme, i sama neretko umem biti impulsivna. [You must be registered and logged in to see this image.]
Tvoje sećanje na detinjstvo. Igre koje su ti bile drage?

RedHeaded: Najljepća su mi sjećanja iz dječjeg vrtića. Najdraže igre su mi bilje igra lovice i skrivača/žmurke.
Ali znam da sam uvijek prezirala igru gumi-gumi. To su uvijek djevojčice igrale, a meni je bilo skroz glupavo.

Maštalište: Šta si najčešće bila kada si se igrala sa devojčicama?
RedHeaded:Vidjela sam ovo pitanje još prije.. i cijelo vrijeme se pokušavam sjetiti neke situacije... ali nemogu. Nisam nikada voljela biti u centru pozornosti pa pretpostavljam da sam bila u nekom neutralnom položaju.
uostalom u igrama lovice, skrivača baš i nema nekih uloga. :/

Maštalište: Šta je ono što bismo mogli videti i navesti kao tvoj zaštitni znak? Nešto po čemu te drugi uvek prepoznaju?
RedHeaded: Raps (pramen kose omotan šarenim koncima) i osmijeh.
Maštalište: Čudno, znam šta je, ali nikada nisam znala kako se to zove. [You must be registered and logged in to see this image.] Sada znam. Hvala, Ana. [You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded: Molim. [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Postoji li nešto što umeš da radiš, nešto da napraviš, u čemu si vična ili nešto tome slično a što bi iznenadilo one koji te poznaju?
RedHeaded:Dobra sam u izradi rapseva, kad smo već njih spomenuli.. I recimo da
dobro spremam kolače. To je ono čega se trenutno mogu prisjetiti.

Maštalište: Onda mi moraš napraviti jedan raps, kada dođem u Zagreb. Smem li da računam na to? [You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded: Naravno! [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Radujem se unapred. [You must be registered and logged in to see this image.]
Kad si već pomenula kolače. Kakva si inače u kuhinji? Umeš li da kuvaš nešto konkretnije?

RedHeaded: Pošto sam vegetarijanka bila sam primorana naučiti spremati nekoliko veggie jela. Povrće dobro spremam.
Inače mi je žao što nemam više vremena za kulinarstvo. Voljela bih se tome više posvetiti.

Maštalište: Reci mi nešto o svom vegetarijanstvu. Otkud da si se na to rešila? Od kada to praktikuješ, i zbog čega?
RedHeaded: Od malih nogu odrastam sa životinjama. Cijeli mali zoo vrt je prošao kroz moj dom..
Imali smo piliće, mačke, kornjače, zečeve, zamorce, ribice, odgajali smo male ptičice koje bi ispale iz gnijezda.. Osim toga, kad bi bila kod bake na selu najveći gušt bi mi bio izvoditi kravuna ispašu, brinuti oko domaćih životinja itd.
Kad bi baka namjeravala zaklati kokoš ja bih ju sakrivala od bake i molila baku da jedemo nešto drugo. [You must be registered and logged in to see this image.]
I tako, godinama sam ja htjela prestati jesti meso ali mi roditelji to nisu dopuštali. Napokon, u ljeto 2009. sam se nekako oduprla roditeljima i prestala jesti meso. Nisu baš presretni zbog toga niti dan-danas, ali
već su se priviknuli.
Nekako sam prepovezana sa životinjama i moj izbor je ne jesti ih jer mogu naći neki alternativni izvor hrane.

Maštalište: Kakav je tvoj odnos prema mlečnim proizvodima, i recimo, jajima?
RedHeaded: Da, njih jedem.Znam da životinje žive u groznim uvjetima (npr.krave u mljekarama i kokoši u
velikim peradarnicima) ali za vegansku prehranu trenutno nemam niti imam novca niti dovoljno znanja. A ona to iziskuje
.
Maštalište: Odlično što si pomenula životinje. Kojoj se najviše obraduješ. U Zoološkom vrtu? Na ulici, negde? Koja ti je nekako najdraža? [You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded: Nisam baš čest posjetitelj ZOO-a. Na ulici se najčešće naprosto rastopim
nad psima! Predivni su! I moj pas Bery me svakodnevno uveseljava. [You must be registered and logged in to see this image.] Cirkus mali.

Maštalište: Ispričaj nam najnoviju, poslednju anegdotu sa Bery-jem.[You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded: Večeras mu je ponestalo vode u njegovoj posudi (tj.posuda je duboka i njuškom više nije mogao do vode). Zubima ju je prihvatio za kraj i donio mi u sobu pokazati kako nema više vode. [You must be registered and logged in to see this image.] Naravno, ono malo vode što je ostalo na dnu je isprolijevao po putu do sobe. [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Jadniče slatko. [You must be registered and logged in to see this image.] Šarlo još nije počeo da nosi sa sobom posude. Ali kada ima vode, loče kao ludačić.[You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded: Pričekajte da malo poraste. I počne hrkati noću.[You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Hrče od prvog noćenja. :)Hrčak je, tako diše divno, da to nije moguće opisati. Ja naslonim glavu na njega, i osluškujem. Kao beba je. Mnogo je divan čak i kada spava. Ja ga stavim na krilo i ljuljuškam, a on, bebasti vrag, samo izvrne glavu. I hrče. I tako sve dok ne čuje nešto.
Onda već skače, spreman je za akciju. [You must be registered and logged in to see this image.]

RedHeaded: Hahahaha miš mali. [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Dok smo još blizu kuvanja...
Da ti se u posetu najave momci RHCP, šta bi im poslužila? Šta im skuvala?
Kakav bi im ambijent pripremila?
Da li bi sredila sobu u neredu, ili bi recimo Fli i Čed sedeli na tvojim stvarima u fotelji? [You must be registered and logged in to see this image.]

RedHeaded: Svako bi im spremila nešto vegetarijansko, tj.vegansko za Antha.
Vjerojatno bih spremila špagete u umaku od soje i povrća(tikvice,rajčica,luk..). Ambijent bi bio domaći. Onakav kakav je i kad ručam s obitelji/prijateljima. Malo bih pospremila sobu uključujući
i fotelje jer u protivnom ne bi mogli nikamo sjesti doli na pod. [You must be registered and logged in to see this image.]
Uglavnom, probala bih ih ugostiti što je bolje moguće, da se osjećaju ugodno i opušteno. [You must be registered and logged in to see this image.]

Maštalište: Šta bi im pustila od muzike?
RedHeaded: glazbu koju inače slušam (ok, naravno da im nebi pustila rhcp [You must be registered and logged in to see this image.]
). U mojoj glazbenoj kolekciji se,osim rock bendova, nađe i zanimljivih afričkih ritmova, azijske i irske tradicionalne glazbe.. valjda bi im se nešto od toga svidjelo.[You must be registered and logged in to see this image.]

Maštalište: Uh, zaista? Voliš te ritmove? Zanimljivo, veoma.
Inače, neko je pitao, ja nisam ni znala, da se baviš plesom. Da li je to i dalje tvoj hobi?

RedHeaded: Da, volim u pozadini slušati iskonsu afričku glazbu. njihovi napjevi+bubnjevi i neki neobični instrumenti - odlično mi je to! [You must be registered and logged in to see this image.]
Plesom sam se bavila dugo... Huhh cca.12 godina. Nažalost, ne bavim se time više. Plesala sam američki step i showdance. Prestala sam zbog
groznog okruženja u klubu. Društvo je postalo nepodnošljivo! Prošle
godine sam plesala irski step, no i od toga sam morala odustati jer mi
termin nije odgovarao. Trenutno sam u potrazi za nečim novim..

Maštalište: Šta bi to moglo biti?
RedHeaded: Kontracionizam je na dobrom putu da to postane! Oduševljena sam time!
Naime, radi se o spoju gimnastike i joge.
Rezultat su shavakve
akrobacije. Kako sam se godinama bavila plesom još sam poprilično
razgibana pa mi kontracionizam predstavlja svojevrsnu nadogradnju
trenutnih sposobnosti...
Jedina negativna strana je to što ne postoje
neke grupe/klubovi nego moram sama vježbati, pronalaziti vježbe i
savjete na internetu itd.

Maštalište: Reci mi, kako se opuštaš, da li si hedonista, kako ugađaš sebi?
RedHeaded: Jesam, hedonista sam. Volim dugo spavati kad nemam nekih obaveza,
prirediti si kupku i po mogućnosti biti sama doma.
Katkad samo uživam u
tišini, a katkad više volim pustiti glazbu... zavisi o trenutnom
raspoloženju. I da, obožavam održavati filmske maratone i provoditi
večeri uz zanimljive knjige.
No, za knigama najradije posežem kada sam
potpuno opuštena, bez obaveza, kada se mogu u potpunosti posvetiti
knjizi! Inače mi je žao prekidati čitanje :S

Maštalište: Šta je ono što te rastuži? Učini da budeš potištena? I kako se sa tim nosiš?
RedHeaded: Doslovce me deprimira stanje u društvu. Ima dana kada se prisiljavam
otići na neko druženje jer bih najradije ostala kod kuće i ne družila se
s tako površnim lljudima.
Često mi to teško pada, imam osjećaj da sam
kao neki otok, a oko mene more ljudi, a drugog čovjeka nigdje na vidiku!

Maštalište: Šta te ohrabruje tada, šta diže iz te faze?
RedHeaded: Glazba. I Nick Vujcic. Najbolji motivacijski govornik ikad![You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Ti i putovanja. [You must be registered and logged in to see this image.] Koje si sve zemlje obišla?
RedHeaded: Premalo njih. Mađarska, Slovenija, Austrija, Njemačka, sjeverna Italija, malo Slovačka, BiH i Alžir.
Maštalište: Koji bi neobičan strani jezik volela da govoriš. Da kažem, netipičan jezik?
RedHeaded: Gaelic (tradicionalni irski) i japanski.
Maštalište: Na čijoj si strani kada su libijski sukobi u pitanju (kad smo već kod zemalja). Traži se samo kratak odgovor. [You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded:Charlijevo pitanje. [You must be registered and logged in to see this image.] Kompleksno je, ali recimo da sam na strani naroda koji je htio promjene.
Maštalište: Čarli, ljubitelj politike, i tema nemira. [You must be registered and logged in to see this image.]Budući da si dugo na forumu, da li ti neko fali od onih koji su ranije pisali, pa su se sada izgubili?
RedHeaded:
Pa recimo da mi je žao što chili4ever češće ne dolazi. S njom sam se čak i
upoznala i vidimo se svako ljeto.. Žao mi je što su neki otišli, recimo
Soul2Squeeze ( djevojka imena Michelle), i legendarna Anđelka!
Bila je
još jedna djevojka Maja i zenimljiv dečko koji je svirao bass u jednom
bendu i studirao veterinu.. ne mogu se sada prisjetiti njihovih nickova
.
Maštalište: Meni su svejedno nepoznati, ja sam novajlija. [You must be registered and logged in to see this image.]
Kako vidiš sebe za recimo 7 godina?
RedHeaded:
Recimo da sam te sreće i radim antropološko istraživanje u Australiji!
Sretna, zadovoljna, ispunjena proučavam neku totalno novu kulturu ili još bolje, civilizaciju!

Ali to su za sad samo maštarije.[You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: A porodica, brak? Neki oblik vezivanja i posvećivanja?
RedHeaded: Nisam onaj tip djevojke koja sanja i planira svoje vjenčanje godinama
unaprijed. Više sam spontana. U braku se ne vidim, prije ću završiti u
nekom obliku stabilne veze. [You must be registered and logged in to see this image.]

A i za 7 godina ću imati tek 24. To mi je ipak prerano za obitelj, brak.
Maštalište: A kakav je tvoj odnos prema majčinstvu?
RedHeaded:
Majčinstvo. Kako godine idu, i kako se društvo mijenja to je teže biti
majka i pošteno odgojiti dijete. Tako da mi je ta uloga slična cirkuskom
balansiranju na žici. Možeš dijete odgajati po svim zakonitostima
odgoja ali ipak nešto može poći krivo i sav trud propadne. However,
voljela bih ipak jednom imat klince. I obavezno barem jedno posvojeno!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Ovo sa obavezno jednim usvojenim detetom mi beše kao da slušam Anđelinu Džoli. [You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded: Ma ja sam jedinica u obitelji i godinama sam roditelje nagovarala da
posvoje dijete pa da imam neko društvo. Posvajanje smatram vrlo
plemenitim činom. Pa reko, zašto ne. [You must be registered and logged in to see this image.]

Maštalište: Mada sada je usvajanje postalo malo stvar mode. [You must be registered and logged in to see this image.]
Takođe, biće čudno zamisliti tebe kao majku koja u slobodno vreme luta i istražuje tuđe i nepoznate kulture. [You must be registered and logged in to see this image.]

RedHeaded: Istina, ali ako ta moda rezultira manjom djece u sirotištima i sretnom djecom u udomiteljskim obiteljima - neka je moda!
Hahaha ah, to bi dijete barem imalo zanimljivo djetinjstvo i šira saznanja u odnosu na svoje vršnjake.[You must be registered and logged in to see this image.]

Maštalište: Da li, i koliko često poželiš da iskočiš iz ove kože i drugačije organizuješ život?
RedHeaded: Često. Htjela bih se drugačije školovati.
Volim učiti, ali učiti važne i
zanimljive stvari, a ne da moju znatiželju sputava ovaj krut obrazovni
sustav. Što ću biti starija to ću češće poželjeti ''iskočiti iz kože''.
Ili mi se barem tako čini...

Maštalište: Šta ustvari želiš da budeš, čime da se baviš?
Misli se na pozniji period života. Kad "porasteš".[You must be registered and logged in to see this image.]

RedHeaded: Troumim se. Biti antropolog i (putujući) istraživati čovjeka,
društva,kulture. Ili biti antropolog i raditi na ljudskim ostacima.
Forenzika je moja stara ljubav . [You must be registered and logged in to see this image.]
Treća, i najizglednija opcija je biti psiholog i raditi na području
ovisnosti. Spasiti tuđi život je definitivno jedan od najboljih
osjećaja
.
Maštalište: Veruješ li u horoskop? Šta tvoj znak o tebi govori?
RedHeaded: Vjerujem. ali samo u opise znakova. za škorpione kažu da su posesivni,
strastveni,odani, odlučni, odvažni, pronicljivi, inteligentni,
zlopamtila i osvetoljubivi..

Maštalište: Šta si od navedenog? Gde se uklapaš?
RedHeaded: Sve su mi pogodili!
Maštalište: [You must be registered and logged in to see this image.]
A jesi li zaljubljive prirode?

RedHeaded: Pa ne baš. Nekako to smatram srećom. [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Da li si trenutno zaljubljena? Emotivno ispunjena?
RedHeaded: Ne. I opet ne.
Maštalište: A kakvi ti se momci dopadaju, kakvi te privlače?
RedHeaded: Općenito, zanimjivi su mi ljudi koji imaju nešto posebno u svojoj
osobnosti, nešto što ih razlikuje od većine. A što se tiče izgleda....
neki alternativac. I sama sam takva pa su mi svi ostali bezlični i
nezanimljivi.

Maštalište: Kad smo već kod muškaraca, i tebe kao predstavnika Škorpije, hajde jedno pitanje koje bih kopirala.
Gola turobna okaljana noc i dosada. Lezis smorena i slusas Pepperse u
sobu ulazi Johnny Depp. Opisi nam malo razvoj situacije? Iskreno, razume
se
.

RedHeaded: Opet Charlie . [You must be registered and logged in to see this image.]
Vjerojatno bi u prvi tren bila potpuno šokirana i izvan sebe... Onda
bih se malo sramotila glupavim pitanjima o filmovima, ostalim glumcima
itd. Ali se nadam da bi se smirila kroz neko vrijeme i da bi povela
ugodan, prijateljski razgovor s čovjekom. Barem bi s njim imala
zajedničkih tema!
Maštalište: Pih. Tražila se iskrenost. A ti nama prodaješ priče usred noći. Hajde da
je došao na popodnevno ćaskanje. Ali usred noći... Ana, Ana... Niko ti
neće verovati. [You must be registered and logged in to see this image.]

RedHeaded: A što ste vi očekivali da ću se bacit na njega odmah? [You must be registered and logged in to see this image.] Krasno mišljenje imate o meni!
Ugl. koliko se god on savršenim činio, za takvo što ipak treba dobro upoznati osobu. [You must be registered and logged in to see this image.]

Maštalište: Čovek je došao usred noći, nisam sigurna ni da bi on tako iznebuha došao radi ćaskanja.[You must be registered and logged in to see this image.]No, dobro. Znaš valjda sama sa sobom šta bi radila u tom trenu. ;)
RedHeaded: Otprilike ono što sam i rekla. [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Priču o filmovima si pomenula kao moguću temu za razgovor sa Depom. Reci nam koji ti je film omiljen?
RedHeaded:
Zar samo 1? [You must be registered and logged in to see this image.] Hajde, recimo da je to Sweeney Todd.
Maštalište: Sledi pitanje u nekoliko mini-pitanja.
Treba da opišeš sebe:
-jednom bojom
-jednom pesmom
-jednim filmom
-jednom životinjom
-jednom voćkom
.
RedHeaded:
boja: tamnocrvena
pjesma: soul to squeeze
film: beyond borders
životinja: neka od mačaka
voćka: limeta
.
Maštalište: Opiši sebe u 7 reči.
RedHeaded: realna, komplicirana, uvrnuta/pomaknuta, odana, kreativna, vesela, tvrdoglava, tolerantna.
ups, jedna previše. izbacit ću...vesela.

Maštalište: Može i 8. Da ne cepidlačimo. [You must be registered and logged in to see this image.]
Otkud ti u RHCP svetu? Koja je prva njihova pesma koju si čula?
Da li te je baš ona pridobila?

RedHeaded: A neznam u detalje ali znam da ih je jedna cura u razredu slušala i
jednom prilikom sam ju pitala što to sluša jer mi se svidjelo.. Mislim
da je u pitanju bio Californication.. Uglavnom, svidjelo mi se, kupila
sam Bssm i Californication. I kasnije nastavila kupovati albume kako su
izlazili.
Californication me zaintrigirala, a tek kad sam čula sve ostale sam bila potpuno ''zakačena". [You must be registered and logged in to see this image.]

Maštalište: Šta je ono što ti se kod njih dopada? Šta je ono što ih prema tvom viđenju, izdvaja od drugih?
RedHeaded: Neobični stihovi, način pjevanja i glazba koja je mix različitih stilova
ih definitivno odvajaju od ostalih! Nisam sigurna koliko bendova uopće
postoji s tako raznolikim zvukom.

Maštalište: Šta bi izdvojila kao osnovni motiv njihovog postojanja, muzike, tekstova?
RedHeaded: Ljubav. Prema glazbi.
Prema djevojkama (pogotovo u textovima)[You must be registered and logged in to see this image.]. Prema obitelji, ljudima, životinjama, svijetu..

Maštalište: Šta je glavni moto tvog života, ono što te pokreće?
RedHeaded: Nemam moto. Jednostavno živim jer se jednom živi i moraš biti zadovoljan
s onim što trenutno imaš. Život je takav, čupav i dlakav ali trebaš
biti zahvalan na onome što sada imaš, ali uvijek težiti ka boljemu. :)To je za sada moja filozofija.

Maštalište: Koga bi od javnih ličnosti pozvala u ring?
RedHeaded: Jednog od braće Kličko. Obojica imaju dobar ukus u glazbi pa bih voljela malo porazgovarati s njima [You must be registered and logged in to see this image.]. [You must be registered and logged in to see this image.]
Od žena Kim Kardashian. Dosadna je.

Maštalište: Kakav je tvoj stav prema turbo folku? Da li se ga nekad slušala?
RedHeaded: Nisam ga nikada slušala, niti pjevušila, niti je ikada zauzimao memoriju
na mom Ipodu.
Taj mix tonova napravljen u glazbenom studiju bez ikakvih
instrumenata smatram ponižavajućim. Još je gori mentalitet ljudi koji
veličaju takvu vrstu glazbe.

Maštalište: Lepo sročeno, i rečeno.
Budući da višesatno vodimo razgovor, moramo ga privesti kraju.

Sledeća si ti koja vodiš intervju. Sa kim bi volela da pričaš?
RedHeaded: Nick ili Mary. Iako ima i vrlo obećavajućih novih članova koji bi bili zanimljivi za intervju. [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Slažem se. [You must be registered and logged in to see this image.]
Zlatna ribica nudi tri želje koje biraš, a koje ti ispunjava. Biraj?

RedHeaded: Onemogućavanje laganja svim ljudima na svijetu, bezbrižnost i čarobni štapić da si sama mogu ispuniti još pokoju želju. [You must be registered and logged in to see this image.]
Maštalište: Pametno i mudro.
Hajde da sada okončamo ovo, inače će svanuti. [You must be registered and logged in to see this image.]
Kojm bojom bi večeras, da možeš da biraš, obojila svoje snove?

RedHeaded: Hajmo!
Neka budu zeleni!

Maštalište: Bilo mi je mnogo lepo. Proletelo je, a nismo ni sve teme pretresle.
Ja se upućujem ka
plavičastim snovima.
Nebeskim. Vedrim. Želim takav sutrašnji dan.
RedHeaded: Da! S jednom žućkastom točkom - Suncem!
Maštalište: Topla si i puna mnogo lepe energije. Šaljem ti jedan veliki
zagrljaj. I ne zaboravi šta si obećala da ćeš mi praviti u avgustu. [You must be registered and logged in to see this image.]

RedHeaded: Hvala! [You must be registered and logged in to see this image.] Ma neću zaboraviti! Moram vas i provesti malo po Zagrebu, pokazati vam par lijepih mjesta...
I da, što se tiče smještaja. radim na tome. imat ćeš informacije do iduće subote. ok? [You must be registered and logged in to see this image.]

Maštalište: Svakako da jeste. Ti si nam glavni izvor. I pomazi kucu za mene. [You must be registered and logged in to see this image.]
RedHeaded: Ok. Hoću, vjerujem da će mu biti drago. Pomazi i ti svojeg. ;)
Maštalište: Nije moj nego naš.[You must be registered and logged in to see this image.] Hoću, čim ga vidim. Lepi zeleni snovi za Anu.
RedHeaded: Hvala Aleksandra! Laku noć i još ljepše jutro želim!
Maštalište i RedHead: [You must be registered and logged in to see this image.]

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Mastaliste 13th April 2012, 20:20

Kao što vidite, neka pitanja prosto nisu stigla da se pretresu. Recimo, za fen i mikrofon mi je baš žao, ali jednostavno, nije bilo prostora. Tek sada, kada sam sređivala intervju, videh da ono fali. A neprestano je bilo u mojoj glavi. Našla sam ga kao vrlo ludo.
Ana je bila super sagovornik, i mislim da ćete njenim odgovorima biti zadovoljni.

Nadam se da ćemo vam držati pažnju. :)

Ja sam se potrudila da budem dobar voditelj.
Veliki pozdrav.
Maštalište. [You must be registered and logged in to see this image.]

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Branka_RHCP 13th April 2012, 23:14

Odličan i vrlo slikovit intervju, uživala sam čitajući ga :)
Čestitke obema :D
Branka_RHCP
Branka_RHCP
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1094
Age : 26
Registration date : 2011-11-06

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by RedHeaded 14th April 2012, 00:10

Tek sada vidim koliko grešaka u tipkanju radim! Trebala sam pripaziti na to. Shocked
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Mastaliste 14th April 2012, 00:37

Nema veze. Ja nisam ništa htela da lektorišem, jer sam baš htela da prava ti izađeš kakva jesi.

Vidiš ti koliko je dug ovaj intervju? :)

Ponajmanje su greške važne. :)

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by RedHeaded 14th April 2012, 01:38

Da! Nije ni čudo - pa trajao je vrlo dugo! :)
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by alexandra kiedis 14th April 2012, 03:52

Zaista je vredelo čekati..
Intervju je stvarno lep..
Maštalište je bila izuzetan voditelj, a Ana je samo potvrdila ono što sam o njoj i mislila..
Uživala sam, svaka čast cure.. :)
alexandra kiedis
alexandra kiedis
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1057
Age : 31
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-12-28

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by mary*frusciante 14th April 2012, 05:19

Ah, pridružujem se čestitkama! Svaka čast, vrlo lepo! Uživala sam. :)

Ana, baš sam te takvu zamišljala! Vedra, nasmejana, raspoložena za ćaskanje. Vrlo si lepo obrazložila neke od svojih stavova (o vegetarijanstvu, o usvajanju...). Zaista, vredelo je čekati.

Maštalište, takođe, divno obavljena dužnost. Hehe, posebno mi se svideo ovaj prolog, epilog... :)

grouphag
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Tanja 15th April 2012, 05:59

odlican intervju! :)
Nisam ni primjetila da je tako dug dok sam citala, tek sada kada sam scrollovala! :)

Mastaliste je odlican sagovornik, to sam znala, ali vidi se da je i odlican voditelj! charlie

Ana, pa bas je onakva kakvom sam je zamisljala! Drago mi je zbog toga, jer imas predivnu licnost, cuvaj to!

earthhug
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by RedHeaded 15th April 2012, 06:27

Hvala ljudi earthhug tanychy
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Mastaliste 15th April 2012, 06:38

Jaoj, jesam imala tremu, priznajem.
Znala sam da ću se snaći, ali bilo je dosta pitanja, pa sam se brinula da ih ne nabacam.

A zaista jeste dug. No, ja sam zaista uživala.
Mnogo je bilo lepo pričati sa Anom. :)

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Charlie`From`Stadium 25th April 2012, 09:52

Lep je intervju, "procaskan". Jedino ne mogu da oprostim to sto nije postavljeno jedno od mojih pitanja. Koje bi svima pomrsilo racune. Steta. :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by mary*frusciante 25th April 2012, 10:41

Koje pitanje Charlie?
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by RedHeaded 25th April 2012, 10:48

Pitaj tu....sad. zabrinut
Mislim da znam o kojem je riječ namig
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Charlie`From`Stadium 25th April 2012, 11:13

Sa moje insajderske liste pitanja, namerno je izuzeto ono najskakljivije. Mastaliste ga je izuzela zbog toga sto je finansirana (strani placenik) da to obavi, na taj nacin. Instrukcije narvno dolaze sa zapada.

Charlie`From`Stadium wrote:Kako se boris sa tvojim najvecim bolom i tugom?
Kako se opustas?
Za koju stranu navijas u sukobima u Libiji? Ako je moguce bez komplikovanja i svega toga. Odaberi stranu? Samo to.
Planiras li da se jednoga dana skrasis i osnujes porodicu?
Koga bi od javnih licnosti pozvala u ring?
Kada si se kao devojcica igrala sa drugaricama najcesce si bila?
Da li ti se ostvario neki tvoj san, zelja iz detinjstva? I koji?
Delujete kao zustara devojka koja stalno trazi pravdu. Jesi li zaista takva?
Sta vise volis mikrofon ili fen za kosu? Ili mikrofen?
Sta moze najlakse da te izvede iz takta? Osim mene.
Pozelis li da nekada pobegnes iz sopstvene koze i svoj zivot organizujes drugacije?
Kakvi te momci privlace?
Kada po tebi sneg najlepse pada?
Gola turobna okaljana noc i dosada. Lezis smorena i slusas Pepperse u sobu ulazi Johnny Depp. Opisi nam malo razvoj situacije? Iskreno, razume se.
Da li voliis da taktiziras?


Na svu srecu meni to nije promaklo. I sada se moras suociti sa time. buhaha
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by RedHeaded 25th April 2012, 11:51

Ah, cim sam vidjela to pitanje, odmah me zaintrigiralo FuZzy
Nakon dugog razsmiljanja sam se ipak odlucila za fen za kosu. Naime, mikrofon ne koristim pri pjevanju jer pjevam obicno kada sam sama doma, kako drugi nebi patili
lol
I moram napomenuti da volim svoj fen za kosu jer ima veliki nastavak(ionizator) koji se dobro brine o mojim kovrcama pa ih nemoram cesljati :)

Nadam se da moj odgovor nije pomrsio previse racuna i izazvao kakav skandal! :)
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Mastaliste 12th May 2012, 01:07

I, vreme li je za novu anketu kako bismo sodredili novog sagovornika za intervju sa RedHeaded? :)

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by RedHeaded 12th May 2012, 06:52

Slazem se. Jedva cekam cancan
RedHeaded
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 2011-05-26

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Nick The Spamlord 15th May 2012, 06:54

Upravo sam procitao (bas sam brz :D ) i svidja mi se intervju. Hocu novi! :D
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Mastaliste 16th May 2012, 02:45

Toliki intervju, a ti ga prokomentarišeš jednom rečenicom. Rolling Eyes

Opraštamo ti što si toliko kasnio s ačitanjem, samo ako priznaš da si svakog dana prelazio jedno pitanje.

Mastaliste
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Nick The Spamlord 16th May 2012, 06:16

Moram da te razocaram... juce sam procitao ceo tanychy
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta) Empty Re: Intervju RedHeaded - Autor Mastaliste (sezona sesta)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum