Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

+49
Anthony's-girl
TRECE OKO
LittlePepper
ivarhcp4ever
Dado_apa_92
dani
UkletaHolandjanka
Peppers Magik
Kei
Nick The Spamlord
SouL2SQueeZe
Tanja
idač
The Scar
Kike Flea
lady.freakette
Blackie
peppers.baby
sun child
4815162342
LuckY
SpigotBlister
Bazo
eLi_rhcp
sl0e
Ercov
mary*frusciante
*Tijana д &#
rhcpfan4ever
paprichitza
RHCP_MAN
JJ
Alice.
Ljuta Papricica
My Smile is a Rifle
Alexandra
chili4ever
chili_tapper
Venice Queen
andyRHCP
jecawaste
J Butterfly
Langel
kokica
rajkod
Pobre
RHCP dreamer
peppersovka
Charlie`From`Stadium
53 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by rhcpfan4ever 11th January 2009, 08:50

prva pesma koju sam cula od njih bila je dani california.mislim,cula sam i pre,one starije hitove,ali onda nisam znala da to oni pevaju :lol!: kad je bio koncert,jedno 2-3 meseca pre koncerta u indjiji,ja sam pocela da slusam samo neke pesme od njih,uglavnom su to bile californication,by the way otherside i dani california. ali to isto nije bio prvi put da ih cujem :lol!: secam se da je bilo leto 2006. i isla sam na letovanje,i tata mi je dao svoj mp3... bilo je raznih pesama... oko 60,a na broju 38(neznam kako sam to zapamtila,ali znam da je tacno :lol!: ) bila je dani california... u pocetku mi se nije svidela,stalno sam je preskakala,posle sam je mogla vec malo poslusati,a kad sam se vracala sa letovanja kuci,vec sam je znala napamet :lol!: :rock: a kad sam dosla kuci sam skinula nekoliko pesama,tj.te koje sam navel;a pre,ali vremenom ih vise nisam slusala... Sad a onda ta dva tri meseca pre koncerta sam skontala da su to likovi koji pevaju dani california! posto nisam znala kako izgledaju,samo sam pesme cula.i onda sam ih nastavila slusati! na koncert nisam isla Sad nisam ih toliko obozavala,ali sam htela ici! i onda posto je to bilo 26.juna,ja sam bila na letovanju,i tamo sam brojala dane,da li cu stici do dana koncerta kuci,i ako sam znala da necu ici Sad i stigla sam 2 dana pre,ja mislim,i u pola 9 ili 9,ne secam se tacno,vrtela sam kanale misleci da ce prenositi live koncert :-) ali posle sam videla u novinama da su kasnili i sve to....i svuda po mom gradu su bili posteri ,bas svuda,sad kad se setim mi je zao sto nisam skinula 1 i zalepila kao poster!!!! :lol!: i onda sam ih pocela obozavati,kad je prosao koncert Sad znaci,slusam ih tek oko 2 godine,sto je jako malo u poredjenju s vama,kao i da nisam bas neki fan Sad ali nema veze,i to je nesto :lol!: imam 6 albuma,tek prosle nedelje sam bas kupila uplift moto party plan :lol!: ali imam sve pesme,osim nekoliko sa b-sidea,ali ih znam! :rock: sad tek vidim,malo sam se prevose raspisala :lol!:
rhcpfan4ever
rhcpfan4ever
The wave you can't stop

Number of posts : 261
Age : 29
Location : ~~~ ArOuNd ThE WoRld ~~~~~~!!!!!!!!!
Registration date : 2008-05-23

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by *Tijana д &# 13th January 2009, 07:19

ne znan tačno koju sam pesmu prvu zapazila...
mislin da je Can`t stop....verovatno....
tada je BTW bio aktuelan.........
bili su mi skroz nekako funky...
i uvek sam skakala uz Can`t stop...
iako ni reč engleskog tad nisam znala.. :)

i tako je krenulo,
a nikako da se završi
(nadam se da nikad ni neće)

:rock:
*Tijana д &#
*Tijana д &#
Under the bridge downtown

Number of posts : 99
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by chili_tapper 13th January 2009, 09:44

znaci,slusam ih tek oko 2 godine,sto je jako malo u poredjenju s vama,kao i da nisam bas neki fan
eee....sad mi je tlak skoèio.....
dobro zashto bi ti bila manji fan ili cak nikakav?....nema veze!....ako ih slushas samo npr.godinu dana a volish ih svim srcem (kao i oni koji ih npr.slushaju 10 godina) jednak si fan jer zauzimaju jednako prostora u tvom srcu i u srcu nekog '''veeelikog'' fana...a i u ostalom netko ih moze sluushat i duze vremena i godinama al ih neche voljeti kao npr. ti...tako da mislim da to sa godinama i vremenom slushanja nema veze!.....eventualno je netko mozda veci kolekcionar shto se tiche albuma,karat za koncete...postera....ako ih vishe slusha,tj.duze imat che mozda vishe karata za koncerte od tebe....al ja sam sigurna da cesh ti to brzo sustichi i nadoknaditi! :cheers: :yeah:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by rhcpfan4ever 17th January 2009, 11:16

nadam se,posto nemam nijednu kartu,za sada :lol!: ali albume sam vec pocela da skupljam,imam ih 6,ove stare je bas tesko naci :lol!:
rhcpfan4ever
rhcpfan4ever
The wave you can't stop

Number of posts : 261
Age : 29
Location : ~~~ ArOuNd ThE WoRld ~~~~~~!!!!!!!!!
Registration date : 2008-05-23

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by mary*frusciante 18th January 2009, 02:44

vec 7 lepih godina I can't stop addicted to their music.... :) :) :) :) :)
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Ercov 31st January 2009, 14:41

Pre celih 22 godine sam video film Thrashin, tada je sve pocelo uz Blackeyed Blonde....tada nije bilo ni interneta ni diskova, ali smo se snalazili dok jedan ortak direktno iz USA nije doneo album The Uplift Mofo Party Plan ...e onda je krenulo chad chad
Ercov
Ercov
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Age : 53
Registration date : 2009-01-31

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Charlie`From`Stadium 31st January 2009, 20:34

Znachi fascinantan nachin ... najezio sam se ...

zamislite kako postajete fan uz The Uplift Mofo Party Plan Whoa !

Zvuchi kao bajka :) fenomenalno ...
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by sl0e 1st February 2009, 11:10

Ja sam uz Peppers-e skakao i divljao, cini mi se, od kako znam za sebe. Imao sam tu srecu da pored sebe imam starijeg brata koji me je "zarazio" zvukom i energijom Peppers-a... Secam se da me je fascinirala pesma Stone Cold Bush... Secam se kako sam stajao ispred ogledala, sa stratokasterom kojeg sam jedva drzao, bacakajuci se u ritmu pesme... Sada, kada stanem pored ogledala, sa tim istim stratokasterom, pogledam sebe i vidim istog tog klinca, samo sto je mnogo visi, sa bradom i sa mnogo vise kose...

Has anything changed besides that?

Nope... I dalje se podjednako dobro bacakam sa tim stratom :)

:hendrix:
sl0e
sl0e
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 149
Age : 35
Registration date : 2009-01-30

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Charlie`From`Stadium 1st February 2009, 11:11

:) hehe zanimljiva pricha :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by eLi_rhcp 1st February 2009, 13:41

se pocna so "Give It Away"...A stvarno pi zasakav so "Otherside"...
eLi_rhcp
eLi_rhcp
Under the bridge downtown

Number of posts : 12
Age : 30
Location : ChiliPeppersland xD
Registration date : 2009-02-01

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Bazo 1st February 2009, 23:25

mnogu pocnav da gi slusam so by the way, a gi imav i prethodno slusnato so californication i give it away
Bazo
Bazo
Under the bridge downtown

Number of posts : 80
Age : 33
Location : Behind You
Registration date : 2009-01-18

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by SpigotBlister 2nd February 2009, 01:40

Pre dve godine kada mi je drugar rekao da donesem gitaru kod njega da ima nesto za mene da naucim. Pustio mi je scar tissue i tu sam se zaljubio,..... pa sam ih zavoleo i ta ljubav josh traje
SpigotBlister
SpigotBlister
Under the bridge downtown

Number of posts : 50
Age : 40
Location : Subotica
Registration date : 2009-01-07

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by LuckY 18th June 2009, 10:44

Ne sećam se baš tačno kad je počelo, ali znam da je počelo albumom One Hot Minute, brat kupio cd, i pored njega sam ja počela to da slušam. Posle sam ih stalno puštala, i tolko počela da smaram, da je on jadan prestao da ih sluša Rolling Eyes
LuckY
LuckY
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1569
Age : 36
Location : Leskovac
Registration date : 2009-06-17

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by 4815162342 18th June 2009, 10:51

Bilo je toplo,suncano popdne,zima 2006 i ja sam setao sa drugom i trazio avanturu.
Drug mi je rekao za neku pesmu,ne znam kako sve zvala,valjda snow(tada meni nepoznata),cujem nju i kazem,stani,ovo ne zvuci tako lose,ajde da cujem jos koju pesmu od njih.Youtube,enter red hot chili peppers i pustim californication, i onda se nekako ...kao da mi je poznata pesma,tako poznata,a ustvari je nikad nisam cuo,posle sve sve ostale pesme,nisam mogao da se zasitim,tako sam brzo promenio svoj zivot pomocu njih i drug se cudio,misleo je da se pravim kao ono ja sad slusam njih,neke tamo... ali posle je i njega uhvatio rhcp fever i svaki dan nam ispune ovi momci :)
eto,pisem i uzgred za FourStrings,njega nema online,nema kuci net Sad
4815162342
4815162342
More will be revealed my friend

Number of posts : 418
Age : 34
Location : Serbia - Sjenica
Registration date : 2009-06-04

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by sun child 20th June 2009, 21:57

4 ili 5 raz osnovne...

sjećam se da sam na tv-u vidjela njihov spot i pomislila : ''ajme majko! kako mogu ove narkomane uopće staviti na tv!''

i onda sam jednog dana iz čista mira skinula s neta ''throw away your television''...
i vidjela to moja sestra i rekla :''a nemoj skidat s neta, nabavit ću ti ja album''

i tak, prvi njihov album koji sam ja čula je bio ''by the way''...

i zaljubila se ja u njih :)
i ta ljubav još uvijek traje loveshower

sun child
More will be revealed my friend

Number of posts : 472
Age : 30
Registration date : 2009-06-18

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Charlie`From`Stadium 20th June 2009, 22:57

grouphag
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by peppers.baby 25th June 2009, 09:42

bilo je to kad sam imala 12 godina i cula Californication od svojih roditelja koji su oboje njihovi fanovi (: i naravno ja e svremenom zaljubila.bila totalno uzivljena i zaludena samo njih slusala,o njima pricala i to. godinama sam prerasla tu djecju uzivljenost i opsjednutost i postala zdravi i normalni fanatik s velikim postovanjem i ljubavlju prema njima.bila san i potpredsjednik hrvatskog fan cluba i na koncertu u udinama 2007.aww. :)
peppers.baby
peppers.baby
Under the bridge downtown

Number of posts : 62
Age : 31
Location : Split [*behind the sun]
Registration date : 2009-06-25

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Blackie 26th June 2009, 06:30

U sestom razredu osnovne. Sve je pocelo kada mi je drug pustio Californication.
Nastavak, i sami znate... x)
Blackie
Blackie
Under the bridge downtown

Number of posts : 33
Registration date : 2009-06-24

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by lady.freakette 26th June 2009, 06:38

Eh, isto tako... Negdje šesti razred osnovne. Prvo sam ih hvatala na tv-u, a onda kad sam dobila BTW i Californication.... :D Nije bilo kraja preslušavanju over and over again! :D
lady.freakette
lady.freakette
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 101
Age : 34
Location : Zagreb, Hrvatska
Registration date : 2009-06-17

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Kike Flea 5th July 2009, 05:48

prije kada sam pocinjao se bavit malo vise glazbom i otkrivati bendove (6- 7 razred) jos nisam aktivno slusao rhcp.. i onda sam slucajno na radiu cuo i like dirt.. i svidili su mi se uzasno! i onda sam cuo nekog u tramvaju da pusta tu pjesmu na mobitelu.. bio je stranac ali sam ga pitao koji bend svira tu pjesmu.. morao sam znati.. tada sam upoznao svoje heroje.
Kike Flea
Kike Flea
The wave you can't stop

Number of posts : 273
Age : 33
Location : Zagreb
Registration date : 2009-06-17

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by The Scar 7th July 2009, 06:03

slusam ih od prve srednje, prva pjsesma tell me baby, prvi download around the world i onda jos ostali hitovi, vrhunac negdje oko kraja prvoga do polovice drugoga razreda, i sve do otprilike prije 6 mjeseci na stanci i odmoru od rhcpa
The Scar
The Scar
The wave you can't stop

Number of posts : 243
Age : 33
Location : The city River
Registration date : 2009-07-06

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by idač 26th September 2009, 01:46

Ja zapravo ne znam kad sam ih počela slušati. Znam da sam bila mala curica kad sam prvi put čula njihove pjesme i uvijek kad su znale biti na radiju je cijela kuća pjevušila. Tak sam se navukla i negdje u 5.-6. osnovne sam ih počela intenzivno slušati i zapravo se nalaziti u njihovim stihovima. Da ne pričam o Anthonyju o kojem sam maštala dan i noć loveshower Prijatelji su mi kupovali postere i slali sve vijesti, rezali iz novina :D ja sam obljepila sobu i kaj da kažem.. bila zaluđena :D Čak sam se učlanila u fan klub i "fanovala" s drugim fanovima :D
To je trajalo sve do srednje kad sam ih na neko vrijeme skroz smetnula s uma.. alii, nikad nisam skinula plakat s zida. Onda sam ih opet počela slušati, zanimati se natrag i eto me sad tu. RHCP fan :)
Sramim se kaj nisam pročitala knjigu, al eto, počela sam opet i sad opet nemam toliko vremena. Dočekat će se valjda i Anthony toga jednom :P
idač
idač
Under the bridge downtown

Number of posts : 8
Location : Kroejša
Registration date : 2009-09-25

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Tanja 26th September 2009, 10:30

heheh ovu temu nisam prije vidjela Shocked

ovako to je bilo negdje '99 kad sam cula californication prvi put...znam da sam tu pjesmu pjevala stalno, mada nisam znala progovoriti ni rijec engleskog (zivo me zanima kako je to zvucalo msm tekst u mojoj tadasnjoj izvedbi)...sjecam se da sam samo cekala kada ce na tv biti spot i ovaj plavi cikica sto trckara unaokolo :) i to je bila prva pjesma koju sam cula i kada je prestala da se vrti an tv i ja sam prestala da ih slusam sve do 2002 i the zephyr song, ne znam zasto ali ta pjesma mi se uvuka pod kozu jednostavno sam je obozavala i tako je vesela stalno sam skaktuala uz nju i onda sam skontala pa cekaj to e onaj isti cikica iz californication i onda malo po malo sam ih slusala (tada nisam imala net pa je to bilo sta nadjem na radiju ili na vivi ) i tako sam slusala ih pomalo sve do 2004 onda sam cula Under the Bridge i bukvalno se zaljubila u tu pjesmu. Tada sam vec znala po malo engleskog i obozavala sam je....i onda sam uspjela pronaci californication, btw i bssm...i eto tako do dan danas ih obozavam.... happystars
Tanja
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Age : 32
Location : under the bridge downtown
Registration date : 2009-08-12

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by SouL2SQueeZe 27th September 2009, 06:12

Moj stariji brat je "kriv" za sve!! Kao i za veliku većinu muzike koju ja danas slušam. Kupio je One hot minute kad je izašao, ja sam dakle imala nekih 10 godina, ako se ne varam. Čula sam Airoplane i to je bilo, ljubav na prvu pjesmu. Onda sam mu stalno poskrivečki krala One hot minute i BSSM, a s godinama kako mi se muzički ukus malo počeo mjenjati, više sam mu počela krasti Freaky styley i Mother's milk loveshower i taaaaako, kad je izašao Californication onda sam mu ga kupila, da se iskupim za sve godine bjesomučnog traženja svih CD-a koje sam mu uvijek uzimala (ne samo rhcp, puno, puno toga hehe). Inače, oni su jedini bend čije doma imam sve orginale :yeah:
Stvarno sam se raspisala, dosta :cvikedance:
SouL2SQueeZe
SouL2SQueeZe
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2261
Age : 38
Location : Out of range
Registration date : 2009-09-27

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Nick The Spamlord 3rd November 2009, 07:01

Pocelo je sve davne 2000 godine :D Imao sam 10 godina i voleo sam dok se igram radim nesto da pustim TV i slusam na nekom kanalu muziku. I tako na MTV-iu bila californication odma mi se svidela cini mi se istog dana je bila je i otherside. Za neki dan opet neke tako pesme i onda sam video da se zovu Red hot chili peppers pa sam malo "raspitivao" kod odraslih za njih i ukapirao da moj otac ima BSSM cd ja poceo da slusam i onda sam naso californication i mothers milk i po ceo dan slusao.... To traje i danas :D jihajiha
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Kei 28th December 2009, 10:03

Ajme, kao da je bilo jučer, a prošlo je tako puno.
Sve je krenulo pred kraj mog petog razreda, znaši prije nekih pet-šest godina.
Bilo je ljeto već i čula sam na radiu mislim Californication.
Sva oduševljena krenula sam tražiti dalje njihove pjesme i evo, ostala zagriženi fan od tada.
Baš nedavno sam bila na tribute bandu u jednoj našoj dvorani u Rijeci i bilo je predobro!
Tad sam zapravo skužila koliko cijenim samu glazbu koju rade Peppersi i evo, ponovno su me vratili u neku euforiju oko njih, pogotovo sad kada im se bliži novi album :give it away:

Peppersi u <3 zauvijek. loveshower
Kei
Kei
Under the bridge downtown

Number of posts : 15
Age : 30
Location : Rijeka, Croatia
Registration date : 2009-04-27

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by chili4ever 29th December 2009, 02:02

Baš nedavno sam bila na tribute bandu u jednoj našoj dvorani u Rijeci i bilo je predobro!

Da bar i ja mogu tako nedi otich na neki tribute njihov bend,al da mi je blizu ;((
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Peppers Magik 29th December 2009, 02:38

huh...samo kad se sjetim kad je to bilo....sve je pocelo sa tim kada smo ja i moj naj frend (jos uvijek smo naj frendovi i nerazdvojni xD )prije neke 4 god (znaci kad sam imao 10-11 god) preturali po CD-ovima njegovog starijeg brata...bilo je tu dosta CD-ova i nismo znali sta da izaberemo i onda smo naleteli na RHCP naravno vec smo bili culi za njih ali smo mozda znali samo 2-3 pjesme...i odlucili smo da nastavimo sa preturanjem ali smo pepperse odvojili sa strane...i kasnije smo uzeli CD peppersa da napomenem album je bio Californication...i poceli da slusamo kao sto vec znamo prva numera je Around the world..i tu je ljubav pocela da cvijeta...i tako je Californication jos uvijek ostao moj omiljeni album Peppersa..eto moje price fly
Peppers Magik
Peppers Magik
More will be revealed my friend

Number of posts : 533
Age : 28
Location : Banja Luka
Registration date : 2009-12-26

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by UkletaHolandjanka 29th December 2009, 03:02

pa ja sam uvek slusala nesto usput,jer je sestra slusala..onda sam pocetkom 8. razreda uzela bas da ih slusam ;D
UkletaHolandjanka
UkletaHolandjanka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1485
Age : 31
Location : Sremska Mitrovica *mali Amsterdam*
Registration date : 2009-10-24

http://www.myspace.com/thugtasha

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by dani 29th December 2009, 03:42

"Give it away" sam cula cim je izasla iako sam tada imala bas malo godina, a intenzivno sam pocela da ih slusam kada su izdali "Californication" mada sam sam i pre toga znala poneke pesme. Secam se da se drugarica dvoumila da li da kupi U2 "All that you can't leave behind" ili "Californication" i odlucila se za Pepperse i od tada ih slusam i uzivam.
:treeswing:
dani
dani
Under the bridge downtown

Number of posts : 28
Age : 39
Registration date : 2008-12-14

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 2 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum