Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

+49
Anthony's-girl
TRECE OKO
LittlePepper
ivarhcp4ever
Dado_apa_92
dani
UkletaHolandjanka
Peppers Magik
Kei
Nick The Spamlord
SouL2SQueeZe
Tanja
idač
The Scar
Kike Flea
lady.freakette
Blackie
peppers.baby
sun child
4815162342
LuckY
SpigotBlister
Bazo
eLi_rhcp
sl0e
Ercov
mary*frusciante
*Tijana д &#
rhcpfan4ever
paprichitza
RHCP_MAN
JJ
Alice.
Ljuta Papricica
My Smile is a Rifle
Alexandra
chili4ever
chili_tapper
Venice Queen
andyRHCP
jecawaste
J Butterfly
Langel
kokica
rajkod
Pobre
RHCP dreamer
peppersovka
Charlie`From`Stadium
53 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Kei 29th December 2009, 07:43

dani wrote:Secam se da se drugarica dvoumila da li da kupi U2 "All that you can't leave behind" ili "Californication" i odlucila se za Pepperse i od tada ih slusam i uzivam.

trebala je kupiti oba albuma. xx
al neka, Peppersi su ipak Peppersi namig
Kei
Kei
Under the bridge downtown

Number of posts : 15
Age : 30
Location : Rijeka, Croatia
Registration date : 2009-04-27

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Peppers Magik 29th December 2009, 08:06

o jea \m/ pepperse nemoze niko da nam zamjeni :D
Peppers Magik
Peppers Magik
More will be revealed my friend

Number of posts : 533
Age : 28
Location : Banja Luka
Registration date : 2009-12-26

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Dado_apa_92 29th December 2009, 15:12

Auu bilo je to davno... Moji keva i cale su jos 2000 - 2001 kupili album GOld 2000 prvo sam bio ne zainteresovan i nisam ih uopste registrovao :D, posle 3 - 4 iz cista mira uzeo sam taj album i ubacio ga u liniju...Poceo je da tuce Get On Top i ja sam bio odusevljen tom pesmom znao sam da je pustim po 3 puta za redom :D, onda sam zavoleo califonicatio, my friends.. under the bridge, higher ground itd... 2005 u leto sam nasao Live At Slane Castle i odusevio sam seeeee, bezbroj puta sam ga pogledao.. i dan danas kada radim nesto na kompu pustim ga da ide u pozadini....Znam svaki deo napamet, redosled pesmi, neke pokrete njihove :D, intro u califonication je nesto najbolje sto sam cuo, i dan danas se najezim kada ga slusam :)sa slane castelom sa zavoleo Can't stop i to mi je number one pesma od njih! :)
Dado_apa_92
Dado_apa_92
Under the bridge downtown

Number of posts : 15
Age : 31
Location : Apatin - Sombor
Registration date : 2009-12-26

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by ivarhcp4ever 13th May 2010, 07:49

Ja sam počela sa 6 godina da ih slušam. Prva pesma koju sam ja,a i čitava moja porodica počeli da slušamo je bila Californication i to smo je čuli na Cetinju,na letovanju xx
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by LittlePepper 29th May 2010, 00:35

Moj tata je obožavao Pepperse ( i sad ih obožava). Kad sam bila mlađa, nisam imala pojma o čemu pevaju i slično, ali sam mnogo volela melodije i onaj funky ritam koji se provlači kroz brže pesme.. Njihov zagriženi fan sam postala kad sam imala 11 godina. Išli smo na letovanje i ja sam uzela tatin IPod na kom je bio ceo Stadium Arcadium. Nisam mogla da izvučem slušalice iz ušiju. Jadnom čoveku sam sve istrošila bateriju!!! Kad smo došli kući, polako sam počela da se upoznajem sa njihovim ostalim albumima... I.. Ostalo je istorija... :D
LittlePepper
LittlePepper
The wave you can't stop

Number of posts : 290
Age : 27
Location : Solsbury Hill
Registration date : 2010-05-29

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by TRECE OKO 11th June 2010, 02:39

Prvi put RHCP sam cuo 1999 a pesma je bila Californication.U pocetku nisam znao ko su ali kako je vreme prolazilo sve sam se vise interesovao za njih,eto posle 11 godina obozavam ih.
TRECE OKO
TRECE OKO
Under the bridge downtown

Number of posts : 81
Age : 32
Location : Srbija,Kragujevac
Registration date : 2010-02-03

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by ivarhcp4ever 11th June 2010, 06:12

TRECE OKO wrote:Prvi put RHCP sam cuo 1999 a pesma je bila Californication.U pocetku nisam znao ko su ali kako je vreme prolazilo sve sam se vise interesovao za njih,eto posle 11 godina obozavam ih.

Isti slučaj kod mene xx Samo sam ja čula Californication 2000 xx
ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 5030
Age : 29
Location : Beograd
Registration date : 2009-01-07

https://ivarhcp4ever.see.me/

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Anthony's-girl 28th August 2010, 04:53

Ja sam pocela da ih slusam 2002. Imala sam 7god. Bila sam u prvom/drugom razredu, stvarno se ne sjecam. Znam kada sam dosla iz skole, upalila TV i bio je spot 'Can't stop' i ja ono gledam zacudjeno, vidim Entonija provukuje se kroz neke zute 'cijevi'. Nista mi jasno bilo nije. Onda sam pitala svoje kako se zove grupa i itd., oni su mi rekli, i imala sam albume od njih koje sam stalno slusala pjesme sa njih ocigledno, cuvam ih i dan danas. I tako je sve pocelooo.... :) conf
Anthony's-girl
Anthony's-girl
Under the bridge downtown

Number of posts : 50
Age : 29
Location : Dolina Bogova.
Registration date : 2010-08-28

https://www.facebook.com/Cadence.Of.Her.Last.Breathh

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by slowhand 22nd November 2012, 04:25

ja sam se zaljubio u peperse kad sam prvi put odslusao slane castle...to je bila ljubav na prvi pogled...
slowhand
slowhand
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1529
Age : 36
Location : Okrug,Hobiton
Registration date : 2009-11-26

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Djole 23rd November 2012, 13:08

Iskreno, ne mogu da se setim kada sam ih prvi put čuo, ali pretpostavljam da je to bilo na TV-u i to kada je izašao Californication, dakle 98-99. Tada sam još bio u osnovnoj školi i sećam se da sam nekih godinu dana kasnije nosio gitaru u školu, jer smo vežbali za neku priredbu, pa smo drug i ja u pauzi između časova skidali taj rif iz pesme Californication i onaj iz Otherside.

Djole
Under the bridge downtown

Number of posts : 99
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 2011-06-25

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by BogdanRHCP 23rd November 2012, 13:17

pošto sam rođen 1984. moje detinjstvo u Srbiji i nije bilo baš
obećavajuće kad je muzika u pitanju. Tu je bila tv palma,pa kasnije malo
i pink i lavina turbo folka svuda oko nas! To mi se ni najmanje nije
svidelo. A družio sam se uglavnom sa starijima,koji su se skupljali tu u
kraju,i svirali gitaru na klupici. To mi se mnogo više svidelo od
druženja sa mojom generacijom koja je slušala dr igija,fanki dži i
ostale. I tako sam ja od ovih starijih slušao kako sviraju Nothing else
matters,boat on the river,i UNDER THE BRIDGE između ostalih!! koja me je posebno
zainteresovala...tako da sam se raspitivao,i saznao da je to pesma od
RHCP. naravno,odmah sam otišao ispred SKCa,i kupio
piratsku kasetu BLOOD SUGAR SEX MAGIK...i od tog trenutka,pa do danas,a i
do kraja mog života,traje i trajaće freaky styley ludilo u mojoj glavi! i da,naravno da je tu i GIVE IT AWAY,koji je u mojoj glavi zvučao otprilike...GIVRVEJ GIVRVEJ NAU...tako sami i ja pevao...
BogdanRHCP
BogdanRHCP
Under the bridge downtown

Number of posts : 11
Registration date : 2012-11-10

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by BogdanRHCP 23rd November 2012, 13:53

... sećam se da sam malo kasnije,kad sam prilično dobro kapirao njihove tekstove uživao u tome da slušam tzv. poznavaoce muzičke kako mi pričaju o UNDER THE BRIDGE,OTHERSIDE i o ostalim pesmama kako su to fenomenalne ljubavne pesme i sl.:)
i tako sa satima,stotinama sati tačnije,slušanja njih,budila se u meni želja da ih čujem uživo...ta želja je postajala neizdrživa onog trenutka kada sam odgledao SLANE CASTLE na DVDu...au,čoveče!!! nova dimenzija doživljaja muzike! ubedljivo najbolji živi nastup nekog benda u istoriji. mislim da mi je od tog trenutka uvek u mozgu bila ta želja da dođu u Srbiju,i da ih čujem uživo. volim da verujem da je ta moja opsednutost time nekako uticala na to da oni dođu te 2007.godine u Inđiju. ne možete da verujete kakva je euforija u meni bila tog jutra kad sam pročitao u novinama naslov da RHCP dolazi u Srbiju!!! pa ono ludilo kada sam išao tri meseca pre koncerta da kupim kartu...i kad sam je konačno imao u rukama. I naravno,tu je i knjiga,koja mi je dodatno pojasnila neke stvari vezane za sve njih...
BogdanRHCP
BogdanRHCP
Under the bridge downtown

Number of posts : 11
Registration date : 2012-11-10

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Nemanja Milivojevic 14th April 2013, 17:38

Cale je slusao Cepeline, Pink Floyd, Deep Purple i ostalu ekipu tako da sam to pokupio od njega. Od keve sam pokupio Balasevica, Parni Valjak i ostalu mnogobrojnu ekipu 80-ih. Rodjeni burazer je slusao Linkin Park, Limp Bizkit, Ramstajn, S.O.A.D....

Sve se to meni kao klincu svidjalo ali nikako nije mogao da mi izadje iz glave onaj spot sto je kao igrica i ima neku lepu muziku u pozadini. :) Pokojni stric mi je, srecom, radio na lokalnoj radio stanici i imao je brdo kaseta, mogao sam da slusam sta god pozelim.

Lutajuci iz pravca u pravac, trazeci ono sto najvise odgovara mom uhu, slusao sam svasta - sto ono kazu "od Silvane do Nirvane." Onda se dogodila luda voznja taksijem po ulicama LA a ja sam drmao glavom kao ona lutkica u taksiju :) Rekao sam sebi to je to, to su oni!!! By the Way mi je uzeo dusu i tada sam poceo da se transformisem u papriku.

Imao sam 12 godina i tada pocinje moja RHCPmanija. Pooceo sam da trazim sve o njima (cak sam i BRAVO kupovao zboh tekstova pesama). Oni su nesto sto se jednom u zivotu dogadja, ta muzika koju prave, te zivotne price svakog od njih, ta hemija koja vlada izmedju njih (i nas :) )....to je neverovatno. Danas jedina svtar koju ne znam su oni licno...mada imam suludi plan da u narednih nekoliko godina skupim kes i zapalim u LA i pokucam na vrata.
Nemanja Milivojevic
Nemanja Milivojevic
Under the bridge downtown

Number of posts : 85
Age : 33
Location : Trstenik, Srbija
Registration date : 2011-11-14

Back to top Go down

Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP? - Page 3 Empty Re: Kako ste i kada pocheli da slushate RHCP?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum