Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

+16
UkletaHolandjanka
Nick The Spamlord
Tanja
SouL2SQueeZe
peppers.baby
mary*frusciante
Jackie
4815162342
Negative Creep
paprichitza
My Smile is a Rifle
Sanja
Alice.
chili_tapper
chili4ever
Charlie`From`Stadium
20 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Charlie`From`Stadium 14th December 2008, 08:23

Ja nemam vere u nishta od toga gore navedenog ... josh malo pa su svi ti gore navedeni crkva, vjera, religija, vatikan, bogovi ... naneli vishe propasti, stradanja i zla ljudima nego demoni i djavoli koji i ne postoje.

ovo se odnosi na sve vere sve religije i sve crkve ultimativno
:)


Last edited by Charlie`From`Stadium on 14th December 2008, 08:35; edited 1 time in total
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili4ever 14th December 2008, 08:33

Evo ovako....Ja inache rastem u katoličkoj obitelji... svaku večer molim i sve to ali neidem u crkvu....Neznam nemam potrebe za tim!!Isto tako neidem na satove vjeronauka jer mislim da ako vjeruješ onda vjeruj srcem,a ne da moraš preko volje učit što se dogodilo adamu,gabrielu,bla,bla.bla....Tako da ostajem pri onome što volim i što mi daje mira,a to je kao što sma već rekla da se navečer pomolim i uvijek poslušam neku pjesmu od peppersa...Meni je to najdraža molitva i najdržava vjera!! loveshower :pop:
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Guest 14th December 2008, 08:37

Ja sam isto tako odgajana u katoličkoj vjeri, ali moji nikad nisu bili neki veeeliki vjernici, da su odlazili na mise i mene tjerali... ja vjerujem da postoji viša sila, da postoji Bog, ali ne vjerujem u sve stvari napisane u Bibliji i besmislice koje se propovijdaju, imam neku svoju viziju Boga u koju ja vjerujem. Isto tako ne vjerujem u institucije poput Crkve, u organizirane religije... to se tako i tako svodi na politiku. Crkva je tijekom povijesti nanjela više štete i zla svijetu od bilo kojeg "heretika", nevjernika. Vjera se svodi na odlaske u crkvu, a to je bitno samo da bi te ljudi vidjeli, da pokažeš kako si ti uzoran katolik/štagod... licemjerje je zavladalo. Ponekad se znam s mamom upustiti u rasprave oko toga, jer je ona sad, nakon dugo vremena krenula opet na mise i sl. i to upravo iz tog razloga, da se ne bi pričalo da ne ide... za mene je to licemjerje. Ja ću ići ako ću osjećati potrebu, ako ću misliti ikada da to nešto znači... ovako ne.

Guest
Guest


Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 14th December 2008, 23:29

vidi Michelle dobila si paprièicu..=)
ovako...takoðer sam odgajana u katolièkoj vjeri...moji su vjernici....tata me tjera(o) da idem u crkvu....sad,ove godine imam Krizmu (sakrament u katolièkoj crkvi) pa moram iæi svake nedjelje u crkvu i na crkveni vjeronauk....ide mi užasno na živce kad me tata tjera da idem( sad idem sama jer moram) jer bi i ja sama išla ali rjeðe...al bi otišla tu i tamo...ovo na silu mi je totalno bezveze...veæ sam par puta došla na rub da zamrzim i crkvu i sve...Al kako sad moram iæi sama...odem,poslušam...vratim se...trenutno i nemam neku potrebu za tim ali idem reda radi i znam da ima u tome nešto....U školi smo imali jednu tako dobru mladu profesoricu iz vjeronauka...skroz mlada...slušala je Pepperse,a u srednjoj školi je bila punkerica....stvarno je bila odlièna odoba...nažalost je otišla u samostan gdje se brine o nezbrinutoj djeci pa ju frendica i ja odemo posjetiti tu i tamo...ugl ona je meni okrenula viziju crkve naopaèke...i približila ju nama,mladima...tako da sad poprilièno svjetlo gledam na sve to...a što se propovijedi crkvenih tièe...nije da i ja baš u to sve vjerujem 100%...jer sam više tip od dokazan i biologije..=)....ali kako je sve to pisano u nekom prenesenom znaèenju,kakvom veæ....u glavninu toga vjerujem....eto toliko...
e da i što se drugih vjera i kultura tièe...obožavam ih prouèavati..=),,,,(to sam veæ negdje spomenula..=) :peaceman:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Alice. 21st December 2008, 21:15

Ja sam k'o i Charlie. . Apsolutno se slazem... " Bog " i crkva su samo prouzrokovali razne ratove.. Moglo je i bez njih. Mislim, ljudi su se poubijali na osnovu vere, boje koze.. Zar nije bilo mnogo lakse prihvatiti da postoje ljudi druge vere, i jednostavno ziveti u miru? Ali, ne.. Eto koja smo mi stoka.
A isti ti " veliki vernici " Boga psuju kao nenormalni.. :/
Koja je svrha?
A i, uostalom, vernici su i izmislili " Boga " i " Djavola ", tako da...
Mozda i postoji nesto, tamo negde.. Mozda. Ali to svakako NIJE " cikica sa bradom " koji te gleda odozgo :/...
Ah, da.. Evo, mene proglasise " Antihristom ", samo zato sto mi se muzicki ukus razlikuje, i jer imam neko svoje misljenje o svemu tome.. Gledam van toga, uzivam u zivotu... Za razliku od " verskih fanatika " koji paze da ne zgrese nesto.. I, gde je tu zivot? Sta, pazices nekih 70 godina da ne napravis neku gresku, da bi, kada umres, zavrsio u raju, koji i ne postoji? -.-
Ah..
Ali eto.. :/
Postujem ja sve to. Sve dok se meni misljenje takvih ljudi ne namece.. Sto se desava previse cesto, a ja zasta nemam strpljenja za takve osobe..
Takodje, kazu: " Ti si ateista, zavrsices u paklu.. ", blah.. :/
Licno mislim da, cak i da sve to postoji, ako si bio dobar covek, nece se desiti nista lose.. :/
Uostalom, tih 10 zapovesti.. Zar niko nije primetio da su to neke skroz normalne stvari? " Ne lazi" , " Ne kradi ", " Ne ubij ".. :/
Ima par gluposti, ali to je, manje - vise, normalno :/

U svakom slucaju, da ne serem vise. Ateista jesam, mada imam neke momente gde verujem.. U vile O.o
I volim da saznajem sto vise o drugim verama.. I o sektama.. Volim da sam obavestena.. Tako gradim neko svoje misljenje o svemu...
Alice.
Alice.
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 130
Age : 29
Registration date : 2008-12-20

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 21st December 2008, 23:35

Ah, da.. Evo, mene proglasise " Antihristom ", samo zato sto mi se muzicki ukus razlikuje, i jer imam neko svoje misljenje o svemu tome..
evo da komentiram samo taj dio....
jao to mene isto tako zivcira...dobro mene nisu proglasili još nièim.....al mi opæenito ide na živce kad npr.doðem na vjeronauk ili bilo gdje i onda me gledaju ko neku luðakinju samo zato što imam zeleno-crne sukavice...crveni kaput i crno-zelenu maramu...i kad me pitaju što slušam ondea me gledaju sa fucking zgražanjem...mislim to nije samo na vjeronauku da se razumijemo....al imam osijeæaj da me jaaako èudno ljudi gledaju...ili kad u npr.crvenom kaputu i u širokim hlaèama uðem u crkvu....onda se svi okrenu i bulje dok ja trežim mjesto za sjest....ahhh...onda i ja buljim u njih i tako....
A isti ti " veliki vernici " Boga psuju kao nenormalni.. :/
definitivno,,,ima svega! Rolling Eyes
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Alice. 22nd December 2008, 08:24

Apsolutno! Pa, zapitajmo se onda, kakvi su to vernici? Oni koji veru shvataju tako olako, ubijes coveka, procitas 10 puta " Oce nas " i sve ti je oprosteno? Ah...
Alice.
Alice.
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 130
Age : 29
Registration date : 2008-12-20

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Sanja 22nd December 2008, 08:54

Procitala sam jednom jedan citat koji mi se jako svideo : "Religjia je uvreda za ljudsko dostojanstvo. I sa i bez religije, i dalje bi postojali dobri ljudi koji bi cinili dobra dela, i zli ljudi koji bi cinili zlo. Ali da bi dobri ljudi cinili zlo - za to je potrebna religija".

Dakle moje misljenje je da je religija nesto stvoreno od strane ljudi iz pomalo apsurdnih razloga a do danas je toliko evoluirala i pretvorila se u nesto mocno sto izaziva strah u ljudima. A koliko ja znam poenta Hriscanstva je ljubav, a ne strah, zar ne. Sve mi je to pomalo licemerno. Da ne govorim o raznoraznim teorijama postanka sveta i koncepta greha, raja i pakla za koje ne mogu da verujem da su se odrzale u 21. veku. Nemam nista protiv ljudi koji veruju u NESTO, nekakvu silu, prirodu, nesto vece od nas...itd. ali izricito sam protiv bilo kakve organizovane religije. Dakle, religije kao institucije.
Sanja
Sanja
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 107
Age : 33
Location : Novi Sad
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Charlie`From`Stadium 22nd December 2008, 09:01

Sve se slazem. Posto sam vech u mome prvom postu rekao veoma slichnu stvar.

Jedino ...

A koliko ja znam poenta Hriscanstva je ljubav, a ne strah, zar ne.

Chak sumnjam da nisu imali ni tu poentu kada su smishljali celu stvar.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 22nd December 2008, 10:10

gle ljudi nemojte ovo krivo shvatiti al mislim da trenutno vrijeðate time ljude što u to vjeruju...pa tako i djelomièno mene...mislim da to nije u redu....to je moje mišljenje,moj stav...a vi sad recite kako vam pashe...
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Charlie`From`Stadium 22nd December 2008, 10:31

To gotovo da nije moguche ili bi bilo ekvivalentno tome kao kada bi ja sada rekao
da mene vredja to shto ti verujesh u sve to. Ali to bi naravno bilo smesno.
Nema smilsa u tome da smo ja i Sanja bilo chime uvredili nekog vernika.

Ti verujesh i obrazlazesh zashto verujesh. To ne bi smelo da vredja nijednog nevernika.

Mi ne verujemo i obrazlazemo zashto ne verujemo. To ne bi smelo da vredja nijednog vernika.

Neshto si previdela. Ozbiljno. Zao mi je.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 22nd December 2008, 10:56

ne...gle..ja znam da ako ja u nešto vjerujem da vi možete govoriti bilo što buT still ja æu u to vjerovati,,to nije vezano samo za crkvu....chalie žao mi je što æu se tebi morati usprotiviti...ali ja mislim da nisam pogriješila...
ne želim se s tom temom dovoditi u ikakve sukobe,jer je to privatna stvar i zaista bi onda bilo to da je vjera i religija samo ''kamen spoticanja''....eto tako o tome...
mislim ljudi,gledajte na to kako hoæete..i znam da æete sad reæi da od muhe radim slona itd...ali ja sam u tome odgajana..i normalno da vjerujem u to....a sad mi neki prijatelj kojeg volim (ima vas više...=) govori da je to izmišljeno...ja ne želim reæi da vi nemate pravo na svoje mišljenje i da to vaše mišljenje umanjuje npr.moju vjeru...nego je jednostavno to kao da npr. sad netko kaže da nešto npr. u vezi sa Peppersima u što vi jako i duboko vjerujete da je to laž..mislim kako bi se osijeæali....
evo nešto što mi je zapelo za oko
Da ne govorim o raznoraznim teorijama postanka sveta i koncepta greha, raja i pakla za koje ne mogu da verujem da su se odrzale u 21. veku
ehh...Sanjo,kolika je hrpa oèitih problema koji su u 21.stoljeæu... Rolling Eyes

jeste skopchali sto hochu reci...mislim stvarno ne zelim se dovoditi u sukobe jer vas previse volim...ali kako bi branila svoje svako uvjerenje tako branim i to...istina,priznajem,crkva mi nije na prvom mjestu u tim uvjerenjima,,,nego negdje po sredini...ali sve što volim i radim,huhh,,,radim sa srcem...=) Rolling Eyes
evo stvarno,ali stvarno se nadam da necete krivo pokopchati!


Last edited by chili_tapper on 22nd December 2008, 12:14; edited 1 time in total
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Charlie`From`Stadium 22nd December 2008, 11:03

Ok ... nema ovde problema ali ja nishta tebe sada ne razumem?

U shta ti verujesh? Poshto kazesh da ti je crkva na drugom mestu.

I shta te je povredilo kao vernika? A mi smo to napisali.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Alice. 22nd December 2008, 11:18

Licno mislim da ju je uvredilo to sto smo poceli da napadamo crkvu, veru, bla, bla.. Nazivajuci ih licemernim. Nju je, ja mislim, kao vernika to pogodilo :/
Ako sam pogresno shvatila - izvinjavam se.
Svejedno, ova rasprava nikuda ne vodi. Ona ce i dalje verovati, mi cemo i dalje imati svoje stavove, kao i ona... :/
A ovo mi vec lici na onu pricu o dva jarca ... Secate je se? Nemojte da se raspravljate, nikuda ne vodi, zaista..

grouphag ☮
Alice.
Alice.
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 130
Age : 29
Registration date : 2008-12-20

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 22nd December 2008, 11:22

ne...hehe...ajde da pojasnim.,...mozda bolje ovako...ako bi ja sada radila popis stvari koje volim....crkva bi bila negdje u sredini...neznam Peppersi su npr. pri vrhu....ali brnim svoj stv i o jednom,i od drugom....jel barem malo jasnije?

gle nije me ništa tako strašno povrijedilo...ali ako si ti rekao da nevjerujes,zasto onda kazes npr.

Chak sumnjam da nisu imali ni tu poentu kada su smishljali celu stvar.
mislim,ako vec i neznas nista o tome,zasto onda to sve dovodis prakticki i gotovo da to dovodis u pitanje,osnovnu zamisao nekog vjerovanja....?
gledaj Charlie...stvarno ne zelim o tome jer vidim da ja tu prakticki jedina pokusavam vama nesto objasniti...nista ne namechem...i na nista vas ne nagovaram....nego jednostavno pokusavam objasniti moje razmišljanje...neznam hochu li uspjeti....a neznam kuda ovo vodi.. Rolling Eyes
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 22nd December 2008, 11:26

ee..to chupava....ja isto mislim tako....mislim...nije da je mene to nista jako pogodilo i tako nesto...nego sam jednostavno to zamijetila....i pokusala pojasniti....al nema veze...
jao i tako mi se dize kosa na glavi i idu mi na zivce politicke prepirke i svaðe...jos mi samo vjerske fale,,,,,,hehe :lol!:
chupava....spasavas me! :kisskiss:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Charlie`From`Stadium 22nd December 2008, 11:30

Gle nije me ništa tako strašno povrijedilo...ali ako si ti rekao da nevjerujes,zasto onda kazes npr.Chak sumnjam da nisu imali ni tu poentu kada su smishljali celu stvar.

Shocked Povredilo te je zato sto ja sumnjam u sve to ? Ovo je vishe nego neverovatno ...

Pa chemu ova tema ako ja ne smem da sumnjam u sve to ... i obajshnjavam zashto.

mislim,ako vec i neznas nista o tome,zasto onda to sve dovodis prakticki i gotovo da to dovodis u pitanje,osnovnu zamisao nekog vjerovanja....?

Shocked Odakle ovo ispade kao zakljuchak. Ja mogu kao nevernik da znam vishe od nekog vernika.

U mojim postovima se jasno vidi shta gopvorim.
???
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 22nd December 2008, 11:33

I give up....nema smisla Charlie!
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Charlie`From`Stadium 22nd December 2008, 11:40

Ne razumem shta nema smila ja ovde nikada nisam nikoga ubedjivao da neveruje ili da veruje ja sam izneo svoj stav. Svako realan jasno moze da vidi da nishta nije moglo da uvredi nekoga.

Evo pregled svih mojih postova. Ti ozbiljno mislish da to shto ja sumnjam u neshto shto
neko podrzava treba da povredi tu osobu. Znam da ti je jasno da to nema smilsa.

I bzvz je shto sada ... zaobilazish to.

Forum je da se razgovara a ne da se kada nema argumenata kaze.

i give up....nema smisla Charlie!


to je veoma licemerno.

CHARLIE
Ja nemam vere u nishta od toga gore navedenog ... josh malo pa su svi ti gore navedeni crkva, vjera, religija, vatikan, bogovi ... naneli vishe propasti, stradanja i zla ljudima nego demoni i djavoli koji i ne postoje.

ovo se odnosi na sve vere sve religije i sve crkve ultimativno


CHARLIE
To gotovo da nije moguche ili bi bilo ekvivalentno tome kao kada bi ja sada rekao
da mene vredja to shto ti verujesh u sve to. Ali to bi naravno bilo smesno.
Nema smilsa u tome da smo ja i Sanja bilo chime uvredili nekog vernika.

Ti verujesh i obrazlazesh zashto verujesh. To ne bi smelo da vredja nijednog nevernika.

Mi ne verujemo i obrazlazemo zashto ne verujemo. To ne bi smelo da vredja nijednog vernika.

Neshto si previdela. Ozbiljno. Zao mi je.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 22nd December 2008, 11:47

DA ZAOBILAZIM.......charlie jer znam da cu nesto reci sto ne zelim...ja ti pokušavam nešto objasniti....al kad vidim dovraga da neide gle onda odustajem....evo sad cu pošizit...i reæi nešto što još više nema smisla...jednostavo zar nemogu niti odustati od neèega a da ne kažeš da je licemjerno....????
ako sam išta rekla koga je išta povrijedilo u ovom postu ljudi sorry....al previše vas volim pa živèanim!
sorry!sorry!sorry!
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 22nd December 2008, 12:08

Charlie,molim te...Charlie ne zelim...Charlie zasto bas zelis da josh razglabamo o tome i da to ide sve dublje i dublje...a ja lijepo znam da nitko ovdje nece odustati od svoga mishljenja...
Charlie zashto to radis?!
Gledaj ....zadnji put ti govorim...nije me nitko povrijedio sa svojim mišljenjem......o tome bi se moglo razglabati (o vjerskim stvarima) do u beskraj...neki to i rade...i troše vrijeme u ništa....molim te...nemoj mi to raditi..molim te nemoj da sada gubimo sliku jedni o drugima...nemoj....zasto si toliko uporan?!....ne razumijem....zashto...ljudi rechi cu,a mozda vech i jesam,nesto sto ne zelim,,,,ljudi ne zelim to raditi!...ne zelim da konkretno ti,Charlie gubis sliku i misljenje o meni....niti ja zelim izgubiti sliku o bilo komu!...sad che to netko protumaciti da se predajem i da odustajem jer nemam vishe argumenata...neka,mislite shto zelite...ali ja se u nepotrebne situacije ne zelim dovoditi...ne zelim na glupostima kvariti dojam o sebi i gubiti prijatelje,tj.udaljavati se od nekoga...
Sad
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by My Smile is a Rifle 22nd December 2008, 12:13

jaoj, cim sam videla ovaj topic, znala sam da ce naopako zavrsiti.
bez uvrede, al pitanje vere (ili nevere) ne treba potezati, to je licni izbor, i iznosenjem i branjenjem stavova na tu temu neizbezno ce doci do nekakvog sukoba. ja cak necu ni da se izjasnjavam, za svaki slucaj.
i charlie, ana, nemojte se prepirati, u ovakvoj situaciji nema smisla isterivati pravdu, jer ste oboje u pravu. charlie, ti imas puno pravo da ne verujes u bilo kog boga, kao sto i ana ima puno pravo da veruje, i oko toga jednostavno ne treba dizati prasinu. ako ana kaze da veruje ti charlie klimni glavom, reci ok, i idemo dalje, pogresno je ubedjivati se ko je u pravu.
i zaista, zao mi je, ali moram da se slozim sa anom oko vredjanja, mislim da je malo neukusno govoriti o veri kao da je to samo jedna velika laz i tvrditi da svi ti milioni vernika na Zemlji definitivno grese. live and let live, to je moj moto. svako ima svoj stav, tako i treba da bude, i ne treba se ubedjivati.
sto cupava kaze - prica o dva jarca, secate se?
grouphag

My Smile is a Rifle
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 131
Registration date : 2008-12-15

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 22nd December 2008, 12:24

JAO...JA SAM Stvarno na rubu...vec plaèem i tulim i tresem se....gle u potpunosti se slažem sa ovom drugom Anom(my smile is a rifle).....sve je kvragu naopako....pokusavam nesto objasniti,nesto sto mi je zapelo za oko i ispadne toliko s**nje....
.....gledajte...ja sam sad tu mogla reci sve i svasta....ali nisam jer bi me to proganjalo koliko mi je stalo do vas ljudi!.... Sad Rolling Eyes hughughug
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by My Smile is a Rifle 22nd December 2008, 12:41

nemoj uzimati ovo toliko ozbiljno, nije ovo nikakav test, ovo je samo trebalo da bude jos jedna tema za razgovor, potpuno nevino. ako si upset, bolje nemoj nista reci, ovo je ipak skakljiva tema, i ne treba zbog ovakvih razlika da se napadamo medjusobno - razliciti smo, naravno, i to je divno! nista od gore napisanog ne treba shvatati licno, kao sto smo svi vec napisali, to je samo stvar individualnog misljenja, i na to ne treba, niti se moze, uticati. earthhug

My Smile is a Rifle
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 131
Registration date : 2008-12-15

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 22nd December 2008, 12:49

Rolling Eyes
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Charlie`From`Stadium 22nd December 2008, 12:49

My Smile is a Rifle wrote:jaoj, cim sam videla ovaj topic, znala sam da ce naopako zavrsiti.
bez uvrede, al pitanje vere (ili nevere) ne treba potezati, to je licni izbor, i iznosenjem i branjenjem stavova na tu temu neizbezno ce doci do nekakvog sukoba. ja cak necu ni da se izjasnjavam, za svaki slucaj.
i charlie, ana, nemojte se prepirati, u ovakvoj situaciji nema smisla isterivati pravdu, jer ste oboje u pravu. charlie, ti imas puno pravo da ne verujes u bilo kog boga, kao sto i ana ima puno pravo da veruje, i oko toga jednostavno ne treba dizati prasinu. ako ana kaze da veruje ti charlie klimni glavom, reci ok, i idemo dalje, pogresno je ubedjivati se ko je u pravu.
i zaista, zao mi je, ali moram da se slozim sa anom oko vredjanja, mislim da je malo neukusno govoriti o veri kao da je to samo jedna velika laz i tvrditi da svi ti milioni vernika na Zemlji definitivno grese. live and let live, to je moj moto. svako ima svoj stav, tako i treba da bude, i ne treba se ubedjivati.
sto cupava kaze - prica o dva jarca, secate se?
grouphag

Ovo je totalni apsurd. Ovo je pitanje koje kao i svako treba potezati.

I mislim da pogresno gledash na stvari, ja nikoga nigde ovde nisam ubedjivao u moj stav.
Samo sam ga izneo prochitaj postove.

Mislim da je tema izvrsna.

Ja se sa Anom ne prepirem oko toga ko je u pravu vernik ili nevernik.

Vec u tome da ja u mojim postovima "prochitati ih" nisam nikoga povredio.

I prepirem se oko toga gde je ona zakljuchila da ja ne znam nishta o veri.

I neverovatno My Smile is a Rifle pa ja nigde nisam rekao da je vera laz ili nesto slichno.

Rekao sam da sumnjam. A i da sam rekao da je to zaobilazenje istine ni to nije neukusno to je mishljenje.

Prochitaj temu redom ...

moji postovi o veri

CHARLIE
Ja nemam vere u nishta od toga gore navedenog ... josh malo pa su svi ti gore navedeni crkva, vjera, religija, vatikan, bogovi ... naneli vishe propasti, stradanja i zla ljudima nego demoni i djavoli koji i ne postoje.

ovo se odnosi na sve vere sve religije i sve crkve ultimativno

CHARLIE
To gotovo da nije moguche ili bi bilo ekvivalentno tome kao kada bi ja sada rekao
da mene vredja to shto ti verujesh u sve to. Ali to bi naravno bilo smesno.
Nema smilsa u tome da smo ja i Sanja bilo chime uvredili nekog vernika.

Ti verujesh i obrazlazesh zashto verujesh. To ne bi smelo da vredja nijednog nevernika.

Mi ne verujemo i obrazlazemo zashto ne verujemo. To ne bi smelo da vredja nijednog vernika.

Neshto si previdela. Ozbiljno. Zao mi je.

Jarcevi su prelazili preko drveta ... mi smo ljudi i razgovaramo o stavovima temama, napredujemo.


Last edited by Charlie`From`Stadium on 22nd December 2008, 12:57; edited 1 time in total
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by My Smile is a Rifle 22nd December 2008, 12:57

to sam i ucinila, pre nego sto sam ista napisala, i stojim iza svega sto rekoh.

ako smatras da je vera zaobilazenje istine, onda znas koja je to istina koja se zaobilazi - prosvetli nas!

ali stvarno, ne vredi ovo nastavljati, moram se zaustaviti pre nego sto pocnem da citiram povelju o ljudskim pravima.

vrrlo skakljiva tema... :/

ajmo se smiriti, pomiriti, i da nastavimo o necemu drugom, ovo zaista nikuda ne vodi...

ne zelim da se svadjam ni sa kim!

My Smile is a Rifle
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 131
Registration date : 2008-12-15

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Charlie`From`Stadium 22nd December 2008, 12:59

Tako cinichno prosveti nas

Pa zatim.

ajmo se smiriti, pomiriti, i da nastavimo o necemu drugom, ovo zaista nikuda ne vodi...

gotovo chudesno.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by My Smile is a Rifle 22nd December 2008, 13:00

ups, izostavih deo. ne kazem ja da vi sad vredjate jedno drugo jednostavno zato sto imate razlicite stavove. stvar je samo u ophodjenju prema tim stavovima. nista drugo. to je sve. evo, necu vise.

My Smile is a Rifle
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 131
Registration date : 2008-12-15

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by chili_tapper 22nd December 2008, 13:00

Evo sada charlie i ''javno''
I did my best da nikoga ne povrijedim ni na koji nacin.ako nekoga jesam,ako sam tebe,Charlie oprosti ako jesam,ochito sam negdje krivo ukapirala... Rolling Eyes
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Vera, Religija, Crkva, Bog  i vashe mishljenje o svemu tome ? Empty Re: Vera, Religija, Crkva, Bog i vashe mishljenje o svemu tome ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum