Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje je vase trenutno raspolozenje?

+23
angie
sl0e
sun child
Rhcpfun
little_miss_lover
boyana.777
Kike Flea
peppers.baby
lady.freakette
LuckY
RHCP_MAN
Alice.
4815162342
Negative Creep
RedHotChiliPeppers
peppersovka
*Tijana д &#
mary*frusciante
paprichitza
chili4ever
The Whistler
chili_tapper
Charlie`From`Stadium
27 posters

Page 1 of 34 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 31st January 2009, 06:01

Aaaah, ja jos gledam. A trebalo bi da ucim. Ali neka, lepo mi je. Svidjaju mi se crtezi. I ova sirena i devojka pored nje. Aaaah!
Ajd', srecno s ucenjem! :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Charlie`From`Stadium 31st January 2009, 06:22

Rasplozenje mi je raspolozeno :) svima sam na raspolaganju. :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 31st January 2009, 07:53

Ja sam se, recimo, oporavila od šoka zvanog kolokvij iz cela, ali mi je zima... i boli me želudac...
a to je sve od onog sladoleda koji sam malo prije jela... kako mi to nije trebalo...
i malo sam "tužna" jer valjda već stotu subotnju večer za redom provodim doma u svojoj sobi i društvo mi pravi tv... počinjem se osječat jadno, kao da nemam života...
ali osim toga sam dobro :lol!:

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 31st January 2009, 09:34

uff...koji dan....nikakav..jedino sam se valjda naspavala kako treba.....onda dodjem tu i vidim da nam Andjelije vishe nema...i onda sam umrla od tuge.....i josh sam tuzna.....i sve gledam,ono pishe 1 guest...i mislim jel to Andja...nije.......Andjo ako jesi,znaj da mi bash falish...... Rolling Eyes Sad Rolling Eyes

nadalje...imala sam shugavi trening koji je stvarno bio vishe nego shugav...ono nishta konkretno za 3 sata!!!...i u pon.imam lektiru...koju nisam ni napola prochitala...tako da sam stvarno sva shugava....i josh mi je hladno.....fuj.

Rolling Eyes

i da...ajde jedina dobra stvar u zadnjih 5 min je to da me Bery(pas) grije(ko radjator,chovjece)...i da sam kupila novi broj OK!a samo zato shto su se udostojili napisat 4str.o Gunsima i stavit Axlov(naaravno) poster..i ispod napisat guns n' roses.....al ajde...bar je na toj slici axl josh bio zgodan.....i naravno u clanku ima hrpa gresaka...al ajde...barem neshto..

trenutno mi je Bery najbolji prijatelj...iako cvili i proizvodi neartikulirane zvukove...al boljeg nema...
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 31st January 2009, 09:41

I wouldn't be if I didn't love you
bljah michelle ova tvoja rechenica,iz tvog potpisa me podsjetila na kondicionale...pa sam se sjetila i da sutra dobivamo rezulatate testova....uf..bolje da me nema... :jaooo:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 31st January 2009, 09:43

Ajme ljudi ne bedirajte toliko, pa bice sve ok... Svi smo u govnima al proce grouphag
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 31st January 2009, 09:52

da..moramo nekako oprat ta govna...
ko je za kupanje? :kupanje:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili4ever 31st January 2009, 13:23

JA sam super:: cancan
Evo nas u prijateljice ima vamo dosta ljudiii::::Tulum:::WOW...PRedobro je::PA došla da vam se javim ::: charlie illowfight
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Charlie`From`Stadium 31st January 2009, 21:10

Slusham Indjiju za doruchak tako da sam vishe nego raspolozen ...

Majko mila koji autro na Charlieu ... Shocked

My heart
Your skin
This love
I'm in
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 31st January 2009, 23:04

Ja sam dobro! Prošlo me svo ono loše raspoloženje od jučer i sad sam si opet super pozitivna! :)
Jedino me živcira glupi studomat jer mi još uvijek ne da da prijavim ispit, a rok za prijavu je sutra!!! :grrr:

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 31st January 2009, 23:58

A neznam Michelle, kod nas prof mora otkljucat rok u referadi, mozd vam prof nije otkljuco? A ni ne moze danas, nedjelja je.

Men je tako tako, nisam se naspavala al sam bar procitala knjigu sinoc. Imam za ucit... Sutra dva ispita.


Jedva cekam sutra u 2 da sve prodje.
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 1st February 2009, 02:23

Good morning Vietnaaaam!
Ja sam fino raspolozena. Malo me ubija u pojam sto imam gomilu iz geosa da naucim, a mrzi me. No, nije to ni vazno. Juce sam dobila gomilu leeepiih cajeva od druga, ali Sonja mi ih je maznula. Pa jedva cekam da mi ih vrati, pa da probaaam. Jeeej!
Srecno na ispitima, Majoo!

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 1st February 2009, 07:25

Majo, puno sreće sutra na ispitima!!!

Danas je bio dobar dan, tak da sam ok... bio je lijen dan, a opet sam i nešto malo "učila" tak da nije bio baš a total waste...
sad idem gledat neki film :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 1st February 2009, 09:08

Thanks ljudi, trebace mi, imam jos posla za knjizevnost a mozak mi je izgorio, dosta mi je vise, koncentracija mi je na nuli. Hrv cu past jer je ispit ogavan, 75% za prolaz a ima i negativnih bodova tak da me ceka drugi rok

Knjizevnost sam zapostavila zbog hrv tak da ni to nece bit dobro.

Life SUCKS DONKEY BALLS trenutno.
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 1st February 2009, 09:19

ajde Majo sve ce biti dobro...


evo ja se vratih sa finala rukometa....ko shto vech rekoh...na jedno oko se smijem i presretna sam...a na drugo plachem jer sam gledala kako su nashi decki(rukometashi) plakali...i bash su bili tuzni.
...Sprem je na kraju utakmice plakao na podu 5 min...a jaaadan...i josh je pred kraj tekme dobio u genitalije(jel,jaja)...i presavijao se na podu 7min...a sudci nishta...uzsh....i tako da sam bila sva jadna radi njega.......i bjesna sam na nashe navijache jer su seljaci do kraja....fuj!....i happy sam radi francuza i poljaka... :)
evo sad gledam docek na trgu...pa chu vidjet raspolozenje....
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 1st February 2009, 09:33

A bubachi mali...kako se trude biti dobre volje....aaaaawww....srcheka sve do jednog!
Onaj osmjeh-na-silu.....al vide da ih ljudi svejedno vole....buuubachi...mali!!!...covjece Pero i Ivano i Lac su bash u bedu...al ajd....srceka mala!!!!...volim ih puno!puuuno!! charlie grouphag grouphag grouphag grouphag charlie
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Charlie`From`Stadium 1st February 2009, 09:36

zao mi je za poraz ana ... ali bude josh svetskih vazno da ste vi to lepo organizovali tamo :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 1st February 2009, 09:40

Life SUCKS DONKEY BALLS trenutno.

haha, meni je tak bilo jučer...
al na kraju stvari uvijek budu dobro... imaš cijelu noć za književnost (znam, znam, jako utješno :lol!: )... i uvijek postoji drugi rok... a nikad ne znaš, možda ti se posreći, pa ispit ne bude tak težak...

Što se tiče utakmice... super su dečki, srebro, wow... ne mogu reć baš da sam pratila ovo prvenstvo, al super rezultat...

Ja sam ok... malo sam u strahu od svega kaj me čeka iduća dva tjedna, al budem ja to sve nekak sredila...

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 1st February 2009, 09:41

ajde malo su se oraspolozili....i ja skupa s njima...srceka mala..... grouphag
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 1st February 2009, 10:28

Sretna jer sam uspjela nać cd na kojem mi je Led Zeppelin nakon duge i opsežne potrage i prekopavanja i otvaranja hrpetine cd-a, jer naravno ni na jednom od onih sprženih ne piše šta je gore... al da, sad sam ga našla i slušam Since I've Been Loving You i baš mi paše to sad tak da uživam :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 1st February 2009, 11:03

ajde...good for yo michelle...:)
ja sam bash happy....krenulo mi je.....i rukometsahi su happy pa sam i ja happy...i Goran Sprem je malo bolje....pa sam i ja happy!,,,,ono sory shto meljem o rukometu,al ajde...
samo mi malo raspolozenje kvari shto moram nochas pisat lektiru,al dobro sam...uglavnom......jao kad se sjetim rukometa,,,,presretna sam!
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 1st February 2009, 11:07

Ja sam in the good mood, iako svi kazu da sam tvrdoglava mazga. U cemu je rec, slusajte zagonetku:
Imate imena 4 drzava, kada ih poredjate cine jako smislenu recenicu. Koje su to drzave?
Ja za sada imam tri. Fali mi jedna.
Ovako idu: Atribut Subjekat Predikat Objekat
Meni fali subjekat. xD
Hajmo da si igramooo. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 2nd February 2009, 01:20

Danas mi je opet neki fuj dan... raspoloženje mi je užasno promjenjivo, svi mi idu na živce i najradije bi legla na krevet i plakala od jada... al neću! Pustila sam si muziku glasno, skačem po sobi i glupiram se i to mi pomaže :)
Mrzim ovakve fuj, bljak dane

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 2nd February 2009, 02:05

Dobar dan zele vam Sonja i Anja. Javljamo se iz sobe moje malenkosti, i zelimo vam divan, suncan daan.
Elem, posto je ovo tema o nasem raspolozenju. Pa da kazemo: Mi smo..hm...fino raspolozene. Iako imam test iz matisa, i nemamo pojma. Sad inace 'UCIMO' samo da se zna. I tako. Kako ste vi ljudi? :)
Sonja: Wiii, pisicno mali noTki su nandzarasti.
Inace, lakira svoje noTke mojim lakicem, i jako je smesno. Posto Sonja nije pustila iste te noTke od seste godine (muzicar nas predani :))
P.S. Sonju mrzi da se uloguje. Ali SVE vas pozdravlja i voliiii.

''Driving that train high on cocain''
Ajte drugari, uzivajteee.
Volemo vas!

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili4ever 2nd February 2009, 03:26

Umorna sam...spava mi se:: Sad
Bila jutros u školi od jedan ipo pa u 2 za 15 na informatiku i sad idem za 10 min kući....pa cilo popodne učit...A boli me glava i čini se da me fibra vata...i još moram pisat lektiru i čitat je i učit povijest...Može li bit gore?? i vanka kiša i blato....i fujjjjj Sad
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 2nd February 2009, 03:31

i vanka kiša i blato....i fujjjjj

daaaa!
da bar malo sunca bude, a ne ovo sivilo, već je dva mjeseca stalno sivo, užasno me to počelo deprimirat... trebam sunce, svjetlost, boje... jedva čekam proljeće...

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 2nd February 2009, 06:16

ok ja,gle èuda,nemam problema sa vremenom....nego samu opet nekom svom,glasovitom estranged raspolozenju....jupi....nisam niti sretna,,,a nemam neki KONKRETNI razlog zasto sam tuzna......opet imam hrpu mikroskopskih problema...fuuuujjjjj!!!
:treeswing: :treeswing: :treeswing: :treeswing: :treeswing:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 2nd February 2009, 06:20

.nisam niti sretna,,,a nemam neki KONKRETNI razlog zasto sam tuzna.

tak sam nekak i ja danas... šta je najbolje, objektivno je danas bio dobar dan, ali svejedno sam nikakva... a čeka me učenje, to nikad ne ide ak sam ovak raspoložena...
al sad mi je malo bolje, rješavala sam neku glupost na facebooku (25 random things about you ili tak nešto) pa sam ramišljala i podsjetila sama sebe zašto se volim :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 2nd February 2009, 07:13

Meni je uzasno. Spavala sam zadnja dva dana manje od 10 sati, a zasto... Nist dobro od toga nisam dobila. Nist.

Dosli smo na hrvatski i kreten nije znao da je to JEDNOSEMESTRALNI predmet pa nam nije pripremio teorijska pitanja, PA DI TO IMA???? Bolonjeski proces traje vec 4 godine i dobro se zna da nema vise dvosemestralnih predmeta, i tu se on jos dere na nas sto smo dosli na ispit a nama u indeksu pise HRVATSKI JEZIK ZA PREVODITELJE 1. iduci semestar je 2. ono, 1 ide spred 2. Uffff kako sam ljuta! I sad moram u srijedu ic polagat teoriju ako uopce prodjem lektoriranje.....

Knjizevnost je bila jos gora, kad sam vidila kaki shotgun section je stavio... Naso je godine iz knjige koje se spominju ono, na 3 stranice, neke knjige bezvezne koje se takodjer sve skupa jednom pojavljuju u knjizi od 250 stranica. Odma nakon kolokvija sam isla kod njega na konzultacije i reko mi je da mogu izac ponovo 23ceg. Ne treba mi trojka iz knjizevnosti, hvala. Nucicu SVAKO ime i SVAKU godinu na koju naidjem sad. Pa nek stavi shotgun section onda.... Grrrrrrr :kar:

Usracu si prosjek koji navlacim vec godinama jer mi treba i za stipendiju i za dom. 4.5 moram imat da bi dobila dom direktno. Dosad sam imala 4.6 al vidim di to ide...
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 2nd February 2009, 07:20

Žao mi je što je tak loše bilo...
sad se prvo dobro naspavaj, a onda sve drugo... 23. je daleko, stigneš to do onda super naučit... na kraju će sve bit dobro, vidjet ćeš... ostat će prosjek (na kojem se, btw, divim! wow, 4.6! Svaka čast!)
a što se tiče hrvatskog, neki su ljudi jednostavno kreteni.... nema im pomoći... i onda mi normalni ispaštamo zbog toga... grrr

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 34 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum