Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje je vase trenutno raspolozenje?

+23
angie
sl0e
sun child
Rhcpfun
little_miss_lover
boyana.777
Kike Flea
peppers.baby
lady.freakette
LuckY
RHCP_MAN
Alice.
4815162342
Negative Creep
RedHotChiliPeppers
peppersovka
*Tijana д &#
mary*frusciante
paprichitza
chili4ever
The Whistler
chili_tapper
Charlie`From`Stadium
27 posters

Page 2 of 34 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 2nd February 2009, 07:26

Oh, Majo.. Koja glupost.. Pa koji je taj covek debil.. Meh, ja sa svojih 15 godina znam to, ne pitaj kako. To sad nije ni bitno.
A i cemu sve te godine? Vise se ne insistira toliko na tome, barem sam tako mislila. :/
Meh, bezveze..
A i ne brini, neces usrati. Idi sad ponovo na taj kolokvijum iz knjizevnosti, a mozda i hrvatski dobro prodje. Videcemo..
A za kakvu stipendiju? :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 2nd February 2009, 07:34

Thanks :)

Ma stvar je u tom sto u biti nemam sta ucit, imam tu jednu knjigu i 9 pjesama za procitat, teorije nist, jedna stranica male biljeznice o postmodernizmu... Al cu tu knjigu sredit...

A za prosjek... Sta se mora nije tesko. A i volim dobit dobre ocjene kad znam da sam sposobna, ono, zast nebi kad mogu? :)

Al hrvatskog me vise strah... Sumnjam da cu lektoriranje proc. Vidicu danas il sutra. Uffff nervozaaaa


Flowerchild - ma u biti nije tolko profova krivica za knjizevnost, mi smo tu knjigu obradjivali kroz seminarske radove a ovi idioti koji su radili te dijelove su jednostavno presli preko toga i nisu ni spomenili 3 najvaznije. A meni ni na kraj pameti nije bilo da bi to moglo bit...

EDIT - za drzavnu stipendiju, sad ako uspijem dobit u kategoriji za nadarene studente moram odrzavat prosjek da bi mi ostala. Ako dobijem, naravno, cudni su kriteriji ove godine
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by paprichitza 2nd February 2009, 07:39

naucices ti to do 23..... :)

meni je sutra takmicenje iz biologije, za koje sam se na znam ni kada ni kako ni zasto prijavila....a nista nisam ucila, a sad ne mogu da odustanem (ne volim da odustajem u zadnji cas)....a ne mogu za jedno vece da naucim celu knjigu.....pokusavam sad da nadjem neke testove sa takmicenja, pa da pogledam zadatke, ali nema nigde.... Sad
inace sam umorna, i bolesna, ali ce me nastavnica ubiti ako se sutra ne pojavim u skoli....i opet se ja samo zalim...sorry ljudi....
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili4ever 2nd February 2009, 07:39

Ajoooj MAjo...Tako mi ježao...Ali 4.6 prosjek:::WOW :woot: :woot: pa to je super :radost:
Ah sad potrudi se....uspjet češ vidit češ...sad izgleda sve crno ali bit će bolje kad to sve prođe :)

Ja sam ubijena ovih dana:::neznam šta mi je:::Umorna sam:::Spava mi se non stop:::Radi vrimena valjda:::NEznam ni sama:::OSječam se prehlađenom,a nisam::ČUdno..JAko čudno:::I sad moram pisat lektiru::Pročitala sam je jedva:::S tim da sam dva puta imala pauzu po po ure spavanja::ŠTa mi se događa??POstajem medvjed?? Shocked Shocked
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 2nd February 2009, 07:45

Ahaaam, razumem. Pa dobroo, nemoj se sad nervirati oko toga. Bice sve okay. I srecno sa tom stipendijom. Volela bih da je dobijes. :)
I da, sigurno stizes do 23... Samo polako.. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 2nd February 2009, 07:47

grouphag
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 2nd February 2009, 11:10

DOBILA CETIRI IZ LEKTORIRANJAAAAA!!! Shocked charlie happystars :woot: yesyes

joooj sam da ne zabrljam sad teoriju.... :woot:
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 2nd February 2009, 11:16

Wooohooo! Bravooo! Neces ti zabrljati, verujemo mi u tebe!
Jeeei! Cestitam!

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 2nd February 2009, 11:33

Hvala :D :D :D

charlie
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 3rd February 2009, 00:13

4???....daj ajde....pa to je super...!!..to che ti sad malo dignut samopuzdanje pa ches i ostalo obavit dobro.....I'm sure....

ujutro sam isha u skolu na 3 sata...pa dosla doma...pa sad opet idem na ono glupo natjecanje iz engleskog...(školsko)...konkurencija je prejaka...al nema veze....i dobili smo za vjezbu testove od prosle godine....jadno...mislim uzasno je lagano,svega 1 zadatak sa glag.vremenima...ovo ostalo je neshto a/an/the...passive...i takve dozlaboga dosadne stvari.....i nekakvi detalji,mislim bezveze....trebaju nam stavit neshto konkretno a ne spajat neka pitanja sa odgovorom......i josh je sve tolko zbunjujuche da to nije istina...ono...al ajde.....meni je bitno da danas nisam morala biti skroz u skoli....i josh sam TOLIKO pospana da je to fuj....mislim da chu presapavat danashnje popodne...ili neshto slichno...
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 3rd February 2009, 03:18

ma jupi.vratih se sa testa....užaaasss!!!!!....poprilièno teško,tj.ne teško nego su zakomplicirali do DASKE!!!...i josh smo nashi jedno 3-4 gramatièke pokreške U TESTU!....katastrofa....i prokleti djelovi kuhinje i naèini pripreme hrane...baš znaju izabrat temu zadatka...nevjerojatno....toliko sam zivèana da bi nekog mogla priklat!!!!!!
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 3rd February 2009, 03:37

Ajoj, bezveze.. A kakav vam je to test? Jeste imali i istening i speaking, i sve? Ili kako?
Nemoj da se nerviras oko toga, nije ni toliko vazno, zar ne?

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili4ever 3rd February 2009, 03:45

Uff...Ana vidim da je bilo teško...Ova moja prijateljica iz razreda je isto pisala englenski :D
Neosječam se više ako medvjed::::Danas sam super :) Dobila 5 iz biologije(test) i 5 iz englenskog(gramatika):::Tako da sam sritna radi ocjena... flower
A sad idem učit jer sutra pišem fiziku Sad wfff mrzim fiziku :grrr:

Ljudi gibam :) 🍌
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 3rd February 2009, 03:55

Flowerchild wrote:Ajoj, bezveze.. A kakav vam je to test? Jeste imali i istening i speaking, i sve? Ili kako?
Nemoj da se nerviras oko toga, nije ni toliko vazno, zar ne?
ma ne..nego dobiješ test...pismeni....od 5 stranica sa 9 zadataka...al ono nisu standardni...da staviš u glagolsko vrijeme i tako...mislim,bilo je samo 1 takav...ovo ostalo...ono nadopunjuješ tekst sa svojim rijeèima (a onda ti oni poslje kazu jesi pogodio ili ne-glupo)...pa imash kao napisane rijechi ali ih ti momorash razvrstati,posloziti u tekst i prilagoditi(npr.od glagola napravit imenicu...itd)....onda imaš nešto vezano uz hranu....tj.dijelove posuða,kuhinju....pa naèini pripreme hrane....onda si morao nešto spajati sa neèim (i još ti stave 3 odgovora viška,a svi su slièni,pa si ti misli)......ono takve idiotarije da ti mozak stane!!!...i da...pišeš 90min,kemijskom olovkom,i nesmiješ ništa pisat po testu,ispravljat,podebljavat...NIŠTA!!!!
tako da sam ja gotova sa tim glupim natjecanjima...nisam ni trbala na ovo iæ...al ajde...
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 3rd February 2009, 04:02

Ajj sjecam se, ti si osmi razred sad jel? Tako nekako je bilo i kad sam ja bila u osmom na natjecanju...

Bio je zadatak napravit imenicu od glagola compete... ja genije napisala competitiveness :lol!: tak da se ne brini, gore od toga ne mozes, smijo mi se cijeli ziri, rekla mi profa :lol!:
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 3rd February 2009, 04:07

Ahaa, znadem i te testove. Radila sam nesto slicno... A dobro, nije ni bitno. Mozda i nije bilo tako lose, sacekaj rezultate.
Majo, sta te briga, produzila si im zivot, treba da ti budu zahvalni. xD
Smeh produzava zivot. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 3rd February 2009, 04:16

competitiveness
wtf???....otkud si to iskopala????...da bash produzava....sad imam zivit 200 godina!
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 3rd February 2009, 04:20

:lol!: nisam razmisljala i bilo mi je prejednostavno napisat sam competition... Teorija zavjere i to, bila sam sigurna da su nam smjestili :)

Sto je najgore, nisam sigurna da competitiveness postoji kao rijec u engleskom...
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 3rd February 2009, 04:53

postoji....konkurentnost....naðoh na netu..
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 3rd February 2009, 05:00

[You must be registered and logged in to see this link.]

Haha, postoji, zapravo. xDD
Bila si vrlo strucna. xD

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 3rd February 2009, 05:52

Majo, bravo za 4!
Ana, ne uzrujavaj se oko natjecanja - prođeš super, ne opet dobro, manje posla i živciranja :)

Danas je najsavršeniji dan u zadnjih dugo vremena... dobila sam 2 iz CELa!!!!!!!! Nikad nisam mislila da ću bit tip osobe koji će slavit zbog dvojke, al od nas 114, 70 je palo, bile su dvije 4 oko 10 trojki i ostalo dvojke. Ja sam preeeesretna!
I uspjela sam prijavit sve ispite na studomatu!
Weeee, danas je totalno moj dan :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 3rd February 2009, 06:52

hahahaha....good for you!!!

e ljudi idem ja sad do duæana i veæ cijeli dan planiram kupit Jutarnji List jer ima neš o rukometu...i sad idem u duæan i kupim ga (zadnji primjerak,išla sam u duæan i prije al mi je falilo 13 lipa...hhehehe)...i idem vidit poster...i gledam u poster..i ugledam SEBE,frendicu,sestriènu i tatu u pozadini iza rukometaša....tako da sam sad apsolutno sretna...nije da se baš kužim...al bitno da sam ja osvanula na veeelikom posteru sa rukometnim viceprvacima svijeta!!!!
happystars happystars happystars
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili4ever 3rd February 2009, 06:59

i ugledam SEBE,frendicu,sestriènu i tatu u pozadini iza rukometaša..

Koja slučajnost:::Moram kupit Jutarnji :) :lol!: :lol!:
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 3rd February 2009, 07:21

i ugledam SEBE,frendicu,sestriènu i tatu u pozadini iza rukometaša..


Nemoj zezat!
Kako cool, sad si ovjekovjčena u tisku
:lol!:

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili_tapper 3rd February 2009, 07:30

hhehe...i još s kim!!!!!...bubachi moji maliiiii!!!!!......btw.....opet sam na rubu tuge...jer Francuzi daju intervjue sa izljevima bahatosti(standard od njih).....Ivano je josh uvjek sav jadan....svi svaljuju krivnju za poraz na Ivanovo zdravlje, Šprema i Linu.....Pero misli-ostati ili ne ostati...
Tako da....ahhh...sad svi moraju naæi neki razlog zašto je ovako a nije onako....i ako se ovako nastavi (ovakve ''analize'' neæe biti dobro........ Rolling Eyes ...bubachi moji.. :cheers:

btw....odbrojavam dane do iduæeg Europskog Rukometnog prvenstva-Austrija-19.1.2010. :cheers:
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Guest 3rd February 2009, 09:00

još uvijek sam sretna zbog svojeg dobrog dana :)
čak sam i vrijedna bila i podvlačila markerima u boji (:)) bitne stvari na handoutima iz jezičnih iz talijanskog (jer je, naime, kolokvij sutra navečer, a ja ni pipnula nisam :)), sad idem malo konkretnije proučit zadatke..
jedino kaj mi se nikak ne da učit glupu lingvistiku za talijanski... muka mi je od strukturalizma, De Saussurea (mislim da sam ga krivo napisala, al baš me boli briga), mladogramatičara, TG gramatike i Noama Chomskog (Colorless green ideas sleep furiously :)) te geolingvistike... skripta mi se smučila i ne mogu je gledat...
al svejedno, ljudi moji, ja sam prošla CEL, nema toga što ja sam ne mogu!!! Weee!
Kako je danas genijalan dan...

Guest
Guest


Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by paprichitza 3rd February 2009, 09:56

majo, cestitam :)

chili_tapper....hehehe...sto se takmicenja i debilnih pitanja tice, ja sam imala takmicenje iz biologije danas, i uradila sam katastrofalno....nije bilo nista od onoga sto sam ja ucila....tako da te razumem.....jos su svi pitali dezurnu u nasoj ucionici da im uradi pitanja i ona svima pomagala, a kad sam ja pitala, rekla mi: pa ne mogu ja da ti radim.....a inace zadatci koji su meni bili na skolskom su bili pripremljeni za republicko..... :grrr: .....

super je to za poster :)

ja sam spavala do malopre, tako da cu onda sad poceti da ucim....a i dalje mi se spava, ali ne mogu da dozvolim sebi losu ocenu iz istorije.....a u subotu takmicenje iz matisa....za koje nisam vezbala....i vec me hvata trema kad pomislim na to.....tako da se osecam kao da me je voz pregazio, a stanje ce se sutra jos pogorsati (hemija, biologija, matematika) :)
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 3rd February 2009, 22:47

Thanks ljudi, cestitam Michelle!!!

Ja ipak zbrljala teoriju, bio je pretezak, dobila sam 2 a srednja ocjena mi je 3. Idem na sljedeci rok a ova ocjena mi ostaje, jbg, idem probat.

Internet mi je crko. Dan je odvratan.
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by chili4ever 4th February 2009, 04:04

Ah....Opet kiša:::samo kiša:::
Onaj test iz geografije sam dobila 5 :)
Popodne idem u rodice tu živi priko puta:::Moram je čuvat i nju i rođaka:::
Ona ima 3 a on 2 :) bit će zabavno...Jap
:lol!: :lol!:
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by The Whistler 4th February 2009, 06:13

Kako sam... pa ja neznam sta je meni, ja trebam na neke lijekove...

Idem gledat rezultate za drzavnu stipendiju i vidim nisam dobila, bacim se u totalni bed, nazovem ex cimericu i javim joj da nismo dobile ni ja ni ona, probudim ju i bacim i nju u bed... Gledam u tu listu i vidim da na njoj pise rezultati za 2007/2008 godinu. Velikim CRNIM slovima.

Retard.

Kad sam ju nazvala ponovo prekla mi je da pojedem nest jer zvucim ko da mi je lose. :)
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Koje je vase trenutno raspolozenje? - Page 2 Empty Re: Koje je vase trenutno raspolozenje?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 34 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum