Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

+18
mutinho
Branka_RHCP
Paja'95
SouL2SQueeZe
Nick The Spamlord
UkletaHolandjanka
Rhcpfun
lady.freakette
WindUpSpace
Hena
Areychs
Ercov
mary*frusciante
redrose
Ljuta Papricica
J Butterfly
peppersovka
Charlie`From`Stadium
22 posters

Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Charlie`From`Stadium 21st May 2008, 07:18

Sta ono shto vam se svidja, koja vam je omiljena pesma, kakvu poruku vidite ... i sve ostalo sto vi mislite da osecate u vezi ovog RHCP ostvarenja i ono shta on vama predstavlja.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by peppersovka 24th May 2008, 03:45

super mi je dani triologija (californication-btw-dani california)
fenomenalan je album al nekak mi ne odgovara btw na cover pjesmu
pregršt omiljenih pjesmii na tom albumu (this is the place,cabron,thear, minor thing,tayt....)
peppersovka
peppersovka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1531
Age : 31
Location : Krapina
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by J Butterfly 1st June 2008, 00:34

prema meni i mojim vrlo dragim prijateljima, ovo je najbolji album koji su izdali tokom cijele diskografije. na njemu ima puno predobrih pjesama. jednostavno najbolji...
J Butterfly
J Butterfly
Under the bridge downtown

Number of posts : 19
Age : 32
Registration date : 2008-05-31

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Guest 7th June 2008, 04:17

Ljudi, prokomentarisala sam CEO SA. I svaka pesma mi je super. To vazi i za SVE ostale pesme na SVIM albumima. :) Tako da je suvisno da komentarisem svaki album, zar ne? :lol!: Podrazumeva se da obozavam sve njihove pesme na SVIM albumima (a i ostale njihove), sve do jedne, bez izuzetaka. flower

Guest
Guest


Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Charlie`From`Stadium 7th June 2008, 04:28

A ne pazi ... radi se o tome da trebamo komentarisati kako smo mi doziveli album ... shta je ono shto ste vi osobno iz njega izvukli ... a verujemo da je mnogo razlichitih osechanja
za svakoga od nas ...

Naravno da znamo da kao velikim fanovima svaka pesma ili albumu od Peppersa
neizmerno prijaju ... ali radi se o tome kako je ko kroz sve to proshao i koje su emocije
prolazile kroz nas dok smo album ili pesmu slushali.

earthhug
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Ljuta Papricica 11th November 2008, 14:01

jos jedan izvanredan album !!! svaka pesma mi je podjednako draga, burna, emotivna, razigrana.. slusajuci pesme sa ovog albuma, vracam se u period srednje skole, inace moj omiljeni period zivota.. samim tim, ove pesme dozivljavam licno..

:guitargirl:
Ljuta Papricica
Ljuta Papricica
The wave you can't stop

Number of posts : 261
Location : Californication :)
Registration date : 2008-09-25

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by redrose 10th January 2009, 12:52

Charlie`From`Stadium wrote:A ne pazi ... radi se o tome da trebamo komentarisati kako smo mi doziveli album ... shta je ono shto ste vi osobno iz njega izvukli ... a verujemo da je mnogo razlichitih osechanja
za svakoga od nas ...

Naravno da znamo da kao velikim fanovima svaka pesma ili albumu od Peppersa
neizmerno prijaju ... ali radi se o tome kako je ko kroz sve to proshao i koje su emocije
prolazile kroz nas dok smo album ili pesmu slushali.

earthhug

Divno receno :)
Meni je ceo album divan,divan,divan... :happy:
Btw dobila sam ga od best frenda na poklon i to ga cini dodatno drazim!!
Cesto pustim samo njega da se vrti ponovo i ponovo..Malo mi je tuzan,nekako ta emocija preovladava,ali onako lepo tuzan...red hot chili tuzan...
Koncerti nakon ovog albuma,ajme predobri..
I da mnogo mi se svidja ona fotka sa devojkom,cover albuma..
redrose
redrose
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 120
Age : 33
Registration date : 2009-01-07

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by mary*frusciante 10th January 2009, 23:41

meni je ovaj album jedan od najboljih albuma, na njemu se nalaze ubedljivo najlepse pesme...neka pozitivna energija se oseca, sve mi je nekako sareno...
dok slusam pesme sa ovog albuma, masta radi 300km/h...sve izgleda bas kao u spotu o povetarcu...
sve pesme su dobre, nemoguce je izdvojiti jednu koja je najbolja...
obozavam da sviram pesme sa ovog albuma, narocito dont forget me i venice queen...
mislim da mi je ovo omiljeni album..........
flower
:treeswing:
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Ercov 31st January 2009, 22:44

Ovde sam promasio.....tipovao sam da ce Venice Queen biti veliki hit...da nema bacanja televizora bio bi ovo prilicno elegican album

Cant stop the spirits when they need you
This life is more than just a read thru
Ercov
Ercov
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Age : 53
Registration date : 2009-01-31

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Areychs 11th June 2009, 09:55

Shta josh mogu da kazhem za omiljen album? Svaka pesma je hit! :cheers:
Areychs
Areychs
Under the bridge downtown

Number of posts : 81
Age : 33
Location : Kos. Mitrovica
Registration date : 2009-05-17

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Hena 12th June 2009, 03:24

I meni je ovaj album među omiljenima. Na svakom njihovom albumu pronađem pjesmu dvije koju preskočim jer mi ne legne kako treba. Ali na ovom albumu to nije slučaj. Doslovno ima svega od prve do zadnje pjesme i bez obzira na te razlike svaka ima baš tu neku pozitivnu energiju. Taj album obožavam slušati dok se negdje vozim. Nekako me u tom trenutku ponese da bi otišla... Ma ne znam ni ja gdje.
A inače je ovo prvi njihov original album da sam kupila (a da se nisam nekim piratlukom bavila ) Shocked Sve što sam preko ljeta dobila za nekakve sladolede i gluposti sam čuvala baš za njega :rock:

Hena
Under the bridge downtown

Number of posts : 6
Age : 36
Location : Vukovar
Registration date : 2009-04-30

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by WindUpSpace 14th June 2009, 19:50

budi uspomene i osjecanja.dosta ga licno dozivljavam i naravno obozavam

WindUpSpace
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Registration date : 2009-06-14

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by lady.freakette 25th June 2009, 02:21

By the way...Hehe, a klasika! :)
By the way mi je kada tražim neke smirenije melose, ili kada čistim kuću. :lol!:

Čista koncepcija prave rock baladičnosti! Najbolje pjesme: By the way, Dosed, Don't forget me, Can't stop :rock: , On Mercury i definitivno Throw away your television, hehehe.
Cabron isprva nisam baš voljela, a sada mi je zakon! 🍌
lady.freakette
lady.freakette
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 101
Age : 34
Location : Zagreb, Hrvatska
Registration date : 2009-06-17

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Hena 25th June 2009, 03:21

Cabron= goli kuhar hahahahaha
Ali za čišćenje kuće- to si u pravu


Last edited by Hena on 28th June 2009, 00:01; edited 1 time in total

Hena
Under the bridge downtown

Number of posts : 6
Age : 36
Location : Vukovar
Registration date : 2009-04-30

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Rhcpfun 27th June 2009, 12:09

Hmmm sta reci za ovaj album? Jedan od najboljih ali ipak za nijansu losiji od Blood sugar sex magic i Californication-a... By the way Cant stop i This is the place su mi omiljene pesme na albumu svaku sam oslusao po 1000 puta:) Ali ipak ima i pesama koje mi se bas i ne svidjaju kao sto je Cabron al dobro ljudski je gresiti.... :music:
Rhcpfun
Rhcpfun
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2090
Age : 33
Location : Parallel Universe
Registration date : 2009-06-27

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by UkletaHolandjanka 25th October 2009, 07:33

meni je ovaj album jedan od najboljih.
brutalne su SVE pesme. <3

mhm
UkletaHolandjanka
UkletaHolandjanka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1485
Age : 31
Location : Sremska Mitrovica *mali Amsterdam*
Registration date : 2009-10-24

http://www.myspace.com/thugtasha

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Nick The Spamlord 3rd November 2009, 07:34

Super je album narocito mi se svidja Cant Stop cim cujem negde onaj pocetak uhhhh :D
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by SouL2SQueeZe 5th November 2009, 02:43

Meni nije najdraži album, ali definitivno nosi najviše uspomena. Za apsolutno svaku pjesmu imam neku priču, što mi je super. To je bila jedna od zabavnijih godina, a nije se slušalo skoro uopće pa ništa drugo nego By the way, tek je bio izašao, bio je savršen i svaku pjesmu smo svi obožavali. Pod mi mislim na moje tadašnje čitavo društvo. Da, bila je to dobra godina.
SouL2SQueeZe
SouL2SQueeZe
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2261
Age : 38
Location : Out of range
Registration date : 2009-09-27

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Paja'95 31st August 2011, 03:42

Volim! :srcule
Paja'95
Paja'95
Under the bridge downtown

Number of posts : 63
Age : 28
Registration date : 2010-03-17

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Branka_RHCP 6th November 2011, 07:42

Prvi put sam cula pesme sa ovog albuma, tako da mi je jedan od omiljenih. On me je uveo u RHCP svet xD earthhug
Branka_RHCP
Branka_RHCP
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1094
Age : 26
Registration date : 2011-11-06

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by mutinho 24th February 2012, 05:40

jako predobar album :),sa mnogo zanimljivih stvari.btw,cant stop,i colud die for you,carbon...uz Californication i BSSM svako nesto najbolje od njih :)) RHCP rules!
mutinho
mutinho
Under the bridge downtown

Number of posts : 99
Age : 35
Location : Stara Pazova
Registration date : 2012-01-15

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Rock Fairy 15th April 2012, 03:27

Ovaj album..je poseban,barem meni.Svaka pjesma ima posebnu priču koja me veže za određeno razdoblje.Rhcp svijet..(ili svijet glazbenih čarolija [You must be registered and logged in to see this image.] ) otkrila sam slusajuci ovaj album (mozda i prije..ali ne mogu odrediti tocnu vremensku granicu..bila sam veoma mala [You must be registered and logged in to see this image.] )..zahvaljujući mojoj sestri..(seko,hvala ti! [You must be registered and logged in to see this image.] )! Omiljenu pjesmu..nemam,sve su mi pjesme drage...Zephyr song mi je poput himne,tako je "lagana,lepršava"..možeš osjetiti taj cjeliv svake note! Voliš cijeli svijet! [You must be registered and logged in to see this image.]

:D
Rock Fairy
Rock Fairy
Under the bridge downtown

Number of posts : 2
Location : Bosna i Hercegovina
Registration date : 2011-05-05

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by miss psycho sexy 4th September 2012, 11:37

BTW mi je najdraži album. Dugo je bio Calif. na listi, ali onda sam zaključila da je BTW taj koji je obilježio moj život i gdje svaka pjesma ima za mene posebnu priču. Uglavnom mi se sa nekog albuma ne sviđa neka pjesma, ovdje mi je svaka apsolutni vrh. Još uvijek se sjećam ljeta 2002 kada sam sjedila na krevetu, listala knjižicu i pjevala svaku pjesmu, svaki stih... i danas nekad znam učiniti isto i sjetiti se tog osjećaja. Prekrasno, prekrasnoo!!
miss psycho sexy
miss psycho sexy
Under the bridge downtown

Number of posts : 68
Age : 38
Location : Split
Registration date : 2012-08-22

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Charlie`From`Stadium 4th September 2012, 23:46

Bas pre neki dan sam pricao Mastalistu, kako je ovo najbolji RHCP album. I kako je sve jedna pesma na njemu vrhunska. Da prosto covek ne moze da odredi koja je bolja od koje. Pa sam joj u tom cudjenju pustao pesme sa BTW jednu za drugom. guitar
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by rain-dance-maggie98 5th September 2012, 00:21

BTW je zaista poseban album. Svaka pjesma je tako topla i puna emocija! loveshower
rain-dance-maggie98
rain-dance-maggie98
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1648
Age : 26
Registration date : 2012-07-06

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by aivanko 5th September 2012, 01:30

Masterpiece.
aivanko
aivanko
Say it out loud I'm freaky styley And I'm proud!

Number of posts : 897
Age : 35
Location : Hrvatska
Registration date : 2011-11-01

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002) Empty Re: Vas komentar na RHCP album By the Way (Warner Bros.) (2002)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum