Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995)

+4
carvelgirl
Ercov
peppersovka
Charlie`From`Stadium
8 posters

Go down

Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995) Empty Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995)

Post by Charlie`From`Stadium 21st May 2008, 08:38

Sta ono shto vam se svidja, koja vam je omiljena pesma, kakvu poruku vidite ... i sve ostalo sto vi mislite da osecate u vezi ovog RHCP ostvarenja i ono shta on vama predstavlja.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995) Empty Re: Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995)

Post by peppersovka 24th May 2008, 03:48

jedina zamjerka na tom albumu je dave navarro,ali ipak sam na neki naèini zahvalna jer su snimljene fakat dobre pjesme..
tearjerker bi izdvojila ko neki top
jedan od najboljih albuma.. sve mi se sviða osim davea
peppersovka
peppersovka
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1531
Age : 31
Location : Krapina
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995) Empty Re: Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995)

Post by Ercov 31st January 2009, 22:35

Jeste Navaro sviruckao, ali nije ni on los....Walkabout me je hipnotisala!!
Ercov
Ercov
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Age : 53
Registration date : 2009-01-31

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995) Empty Re: Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995)

Post by carvelgirl 7th February 2009, 08:44

Nikad nisam ovom albumu pruzila sansu. Ne lici mi na Pepperse. Neko me prija, nekome ne. Ja volim samo nekoliko pesama. Kao sto sam vec negde nekome rekla- mozda da je ime benda na omotu drugacije, mozda bih imala vise volje da slusam.

carvelgirl
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Location : Far Away
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995) Empty Re: Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995)

Post by peppers.baby 26th June 2009, 03:36

po meni izvrstan i ekscentrican album koji je ipak za siru publiku malo 'teze probabljiv' zbog svog mracnog i tjeskobnog ugodaja.ipak donosi izvrasna glazbena ostvarenja u vidu tearjerker ili one hot minute koja je remek-djelo na svoj nacin.jednotavno totalno nekomercijalizirano i u onom vremenu svojestveno peppersima sto ce svi pravi fanovi znati.a oni koja ga uredno ppreskacu i proglasavaju losim po meni nekuze pravu bit tog izvrsnog djela.
peppers.baby
peppers.baby
Under the bridge downtown

Number of posts : 62
Age : 31
Location : Split [*behind the sun]
Registration date : 2009-06-25

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995) Empty Re: Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995)

Post by iwanabarosrhcp 11th September 2009, 23:58

mnei je one hot minutee...extrrrraaa...stwarnoo..iako mi ne lichii na anthonijewu boju glasaa...ejj ljudi ipak su to pepperssiii ;)))) :DDD njima je swe oproshtenooo <3 <3 <3

iwanabarosrhcp
Under the bridge downtown

Number of posts : 3
Age : 29
Location : Tivat,Montenegro
Registration date : 2009-09-11

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995) Empty Re: Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995)

Post by SouL2SQueeZe 27th September 2009, 08:08

Već sam na nekoj temi napisala, ovo je bio prvi album peppersa s kojim sam ja došla u kontakt i razlog zbog kojih sam ih počela slušati. Dan danas mi je jedan od najdražih (zajedno sa BSSM i Californication). Drugačiji je, istina, ali meni se to sviđa.
Najdraže pjesme s albuma su mi Tearjerker, Transcending i One big mob. Mada, meni su apsolutno sve sa OHM savršene.
SouL2SQueeZe
SouL2SQueeZe
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2261
Age : 38
Location : Out of range
Registration date : 2009-09-27

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995) Empty Re: Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995)

Post by Nick The Spamlord 3rd November 2009, 07:30

Meni se najvise svidjaju pesem u kojima dejv ne dolazi do izrazaja narocito :D kao na primer My Friends
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995) Empty Re: Vas komentar na RHCP album One Hot Minute (Warner Bros.) (1995)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum