Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

+5
paprichitza
mary*frusciante
vooja
chili_tapper
Charlie`From`Stadium
9 posters

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by mary*frusciante 20th January 2009, 11:27

wow...savrseno flowerchild...mnogo mi se svidja... :)
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 21st January 2009, 02:41

Sould2Squeze, hvala ti.
Sad sam ja procitala tvoju, i mnogo mi se svidja. Svidja mi se tvoj stil pisanja, i sveee. Super je... Congrats na ovome. :)
mar*frusciante, hvala i tebi.. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 21st January 2009, 08:57

^^Hvala! :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by paprichitza 22nd January 2009, 03:36

e ovako....

flowerchild- prvi tekst mi je jako lep, od pocetka do kraja...ni meni se ne dopada deo kad prosjak umire, ali ne sam taj deo (to i se inace dopada, iako ne volim da ljudi umiru, to je u ovom tekstu bilo na savrsenom mestu)....ne dopada mi se deo posle toga, previse mi je dramatican...ali pored toga, jako mi se dopada :)

a drugi tekst je savrsenstvo.....cisto savrenstvo...o dve osobe koj se razlikuju od svoje okoline, i nalaze sebe jedno u drugom.... happystars

chili_tapper- lepo, dopada mi se, mada jeste malo predvidivo, ali nema veze, vecina tekstova i jeste takva, sto ne znaci da je to lose, ne moze da bude lose ako je dobro napisano, a meni se svidja kako je ovo napisano....i dopada mi se...

charlie- vec sam rekla da ti pises bas kako mi papricice osecamo, tako da znas da mi se dopada tekst...ko uostalom i svi sa bloga

soul2squeeze- bas dobro, svidja mi se tvoj stil pisanja..."Hladnoća. Snijeg. Hodam cestom i razmišljam o životu. Koji je smisao života? Ima li život svrhe bez ljubavi?", tako, potpuno isto imam i ja obicaj da pisem....recenice od jedne reci...to bas volim...lepo...

voojo- procitacu veceras, dugacko je, a ja sad moram da idem....

......ja pomalo pisem, na razne teme...i pokusavala da pisem knjigu par puta....posednji pokusaj je stigao do 12 strane :lol!:

mozda cu postaviti nesto, ali me je malo sramota..... Embarassed posto mi proza nije bas jaca strana
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 22nd January 2009, 03:42

Paprichitze, hvalaaaa. Znam da je ono dramaticno, previse dramaticno, ali prvi kraj mi je bio suvise nekako bajkovit, pa sam promenila. Vise je ne doradjujem. Dosadila mi je. xD
Postuj i ti nesto svoje ako budes zelela. :)
Rado cu procitati.

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by paprichitza 22nd January 2009, 05:48

pa valjda hocu......cim nadjem nesto sto me nije sramota da postavim :)
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Charlie`From`Stadium 22nd January 2009, 06:45

Hvala Paprikice :)

Ja bih voleo da prochitam ove vase nove price i pricice ali trenutno nisam tu. Da budem
tacniji, brizljiviji, potpun i razumljiv zelim da vam kazem da moram da idem. I ne znam
kada cu se vratiti, mozda nikada. (salim se ovo je samo dizanje dramatike) ...

Da li je osechate ... Charlie je izjurio iz tunela a talas ili val vatre mu je za petama ...
Samo shto nije izgoreo ... i sada u pravom smislu rechi ... Pick it up and run like hell ...

Izgoreo sam ... A joj kako je lepa ta pesma ... U njoj se svi neshto okrechu ali niko se ne
okreche iza sebe i iza onoga shto je uradio nikoga nije briga ... Okrechu se u mestu kako bi se sto brze zavrteli, kako bi shto bolje zamutili sliku sveta koji stoji ispred njih kako bi ispred sebe imali totalno zamuchenu sliku sveta i on tako mutan postaje sharan i u bojama ... :give it away:

Tako da iz nichega ja mogu napraviti dugu ...

A ako dignesh glavu prema nebu i nastavish da
se vrtish kao da se ceo svet i nebo vrti oko tebe.

So much more ... Ali ja sam prost ... da objasnim ...

Sada mozda i shvatite zashto nisam tu ...
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by chili_tapper 22nd January 2009, 08:27

ok charlie.....whAt the duck??...taman sam se oporavila od michellinog sastavka...ok.....shvatit chu da si u elementu.......hehehehh...huuhhhh...


ok......flowerchild-suuuuper!!!!......veselije od onog prvog...:)....i fora ideja...otkud si to iskopala...heheh...super je!...:):):)

michelle-woooooow.....svidja mi se nachin pisanja!!!!...i ta odvojena dogadjanja...super!....malo zbunjujuche,al super!super!...oporavljam se od dojma!
:):):):):)
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 22nd January 2009, 08:35

Baš mi je drago što vam se moje piskaranje sviđa :)
Znam da je malo zbunjujuće, al bilo mi je to baš fora, prebacivat se iz sadašnjosti u prošlost pa opet u sadašnjost :lol!:
Anyway, treba još prerada i definitivno drugi završetak jer s ovim nisam nikako zadovoljna, malo mi je prepekmezast, ali dobro, to kad ulovim vremena :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by chili4ever 22nd January 2009, 08:48

Wow ljudi...ja sam tek danas ovo sve pročitala....I mogu rechi da vam svaka čast....Morat ću još jednom pročitati da svakoga posebno komentiram jer se moram unijeti u to,a sad trenutno nemogu jer vamo moji gledaju utakmicu pa nemam koncetraciju jer mi je kompjuter u sobi :) Ja inaće pišem pjesme i to mi dobo ide...a ovako priče i to malo lošije više volim nekako zamišljat...šta ja znam...Uglavnom svi ste mi odlični....i svak je nekako posebno savršen... :cheers: happystars :eace:
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by paprichitza 23rd January 2009, 09:16

ja sam upravo dovrsila citanje voojinog blindmana i moram da kazem da mi se jaaako svidja....to je jedan od retkih tekstova u kojima mi se bas bas dopadaju opisi....miris peciva dok se cvruce vadilo iz uzarenih rerni...jako lepo...i dopada mi se deo na kraju...jako.....hoces nastaviti ovaj tekst?
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by vooja 25th January 2009, 08:02

Konacno i mene neko da prokomentarise :lol!: ...Tnx Paprichitza...Ne znam,dugo mi to tako stoji,nikako da se nakanem,trenutno se spremam za faks,pa skola itd...Fora je sto u tim opisima,koji su u delu sa Rajlijem,ne smeju da imaju boje iliti sta vidljivo,vec samo miris,oblik,osecaj...Mislim da bi ti se svideli opisi u drugoj prici..malo je dugacka ali ako budes imala vremena da je procitas bilo bi sooper :rock:
vooja
vooja
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 104
Age : 33
Location : Not any RHCP location...oh God
Registration date : 2008-12-15

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 25th January 2009, 23:26

Jaooo Vojooo, ja zaboravila da komentarisem tvoj. U stvari, bila sam ubedjena da sam vec komentarisala. Izvini.
Procitala sam samo Blindmana, a drugi nisam. Procitacem i njega.
Elem, da, opisi su odlicni. To mi malo lici na britanske pisce... Onda, svidja mi se tvoj stil pisanja. Bilo bi lepo da zavrsis ovo.
A procitacem i drugi, sigurno. Pa komentarisem i njega. :)
Congrats! :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Charlie`From`Stadium 25th January 2009, 23:31

Evo ovako

[You must be registered and logged in to see this link.]
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by vooja 25th January 2009, 23:46

Tnx :lol!: Dacu sve od sebe da nadjem vremena i smislim nastavak...
vooja
vooja
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 104
Age : 33
Location : Not any RHCP location...oh God
Registration date : 2008-12-15

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 26th January 2009, 01:30

Jeiii! I da nam ga pokazes. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by chili4ever 27th January 2009, 07:38

Ok....počinje moje malo "prozno dijelo"....ovo je sastav koji je napisan na satu hrvatskog dok su peppersi ozvanjali na slušalisama mog mobitel u jednom uhu....i dalo mi je neku dobru inspiraciju :)

Tema nam je bila: Sloboda nije samo pravo,ona je i dužnost

Svi živimo u nekom drugom svijetu,ali na istoj planeti. Svi želimo postići čuda,ali netrudimo se da bi to i ostvarili. Svi bi smo htjeli voljeti,ali samo nedopuštamo bit voljeni. Bojimo se biti slobodni. Jer,kao i svemu drugome i slobodi trebamo pridonijeti. Ptice su slobodne. Lete i neposustaju. Vukovi su slobodni. Bore se za hranu i neposustaju. A što je sa nama? Mi posustajemo ispred svakog većeg problema jer se bojimo. Kada bi se riješili problema bili bi na putu do slobode. Govore da je nemoguće izbjeći probleme,ali ja znam da je bar donekle moguće! Ljudi danasžive da bi živjeli. Mnogi nevide razlog u životu. Kako će ga i vidjeti kada se netrude?! Treba probuditi život i dati mu se. Trebamo imati maštu i snove. U svakoj osobi treba čučati dijete koje se budi. Dijete koje čovjeka opskrbljuje maštom i životom. Jer,djeca su slobodna i imaju vremena za sve. Djeca ne plaćaju i nerade. Djeca vole što postoje i zato usrećuju. Njima život ima smisla. Roditelji im daju mir i slobodu,a poslije kad roditelji ostare tada oni postaju slobodni. Dijete im se vraća i ono pokušava da se rukuju sa maštom. Iako dijete nije svijesno oni su je upoznali pojavom tog djeteta. Jer, mašta je dijete,a dijete je sloboda. Slobodan si!! Zatvori oči,otvori misli,pusti maštu i vidjet češ da je isitina!!


Mislim da ste prepoznali taj Johnov citat :) samo šta nije na englenskom i malo sam dodala,ali vidljiv je!!

Eh,moji su svi sastavi napisani slušajući peppersa...i možda baš zato ispunjuju srce...bar meni :) mislim svatko to doživljava na svoj način :) :cheers:
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 27th January 2009, 07:46

Meni se osobno ovo jako sviđa...

Svi želimo postići čuda,ali netrudimo se da bi to i ostvarili. Svi bi smo htjeli voljeti,ali samo nedopuštamo bit voljeni. Bojimo se biti slobodni. Jer,kao i svemu drugome i slobodi trebamo pridonijeti.
Ovo je jedna velika istina!

Sve u svemu, bravo, jako lijepo :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by chili4ever 27th January 2009, 07:47

Jah....Hvalaaa... :) :happy: thankyou
chili4ever
chili4ever
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3178
Age : 30
Location : In my mottled imagine world :)
Registration date : 2008-05-23

http://mladavampirica13.blog.hr

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by paprichitza 27th January 2009, 10:16

bas lepo....i potpuno istinito :) ....bas bas dobro napisano :)
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by mary*frusciante 27th January 2009, 23:30

:cheers:
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 28th January 2009, 09:04

Heeej! Ja sad procitala. Jako je lepo, kao sto je vec receno. I svidja mi se tema, poz za profesorku Hrvatskog.
I sve je tako istinito, lepo si srocila sve sto si htela da kazes.
Congrats!

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by vooja 28th January 2009, 09:13

Evo i ja sam skoro pisao temu drugu...Nije nesto,nisam se ni trudio,ali je istinita i predstavlja ono sto ja mislim o drustvu...Zvala se nestooSunce zalazi,bla bla...ma nije ni bitno :lol!:

Predvecerje.Bakarno sunce nezno ljubi horizont I tone u njegov zagrljaj.Sedim,sam,tih I skamenjen.Svet je utihnuo.
Jesmo li pocastvovani ili prokleti jer nam zivoti pripadaju ovom vremenu?Posadismo betonske divove na zelena brda,celicne zmije kroz planine,namirisasmo vazduh gnusnim otrovom koji kulja iz paklenih cevi.Vrhovi im zlokobno bodu nebo,guse ga I zaklanjaju svetlost.Svet tone u tminu.Covece,prokleta ti dusa,pohlepnim slepilom osakacena,sto nemarna zaboravi temelje svog uzdignuca.I ne boli sto materijalno prihvatismo i zaboravismo mleko kojim dojeni bejasmo u nasem zacetku,vec licimernost koja ne miruje,kao sto ne miruje ni jedno zlo.Kad kazem mleko mislim na pocetak nam svetli,duhovnost I bezvremenu mudrost antickog sveta koja bese u samoj zori naseg uzdignuca. Tako mizernom dobu,varvara obilatom,mi stvorismo misli uzvisenije no sve zgrade naseg doba.No sad prava imamo da se hvalimo duhovnoscu modernog vremena?Brujimo,lazljivi, o tome,samo uvelicavajuci hipokriziju ovog naseg prokletog drustva.Covece,lenjo zavaljeni u sopstvene sprave,digni prst i stavi ga na celo.Pokusaj da vidis sta ispod trosnog maltera gradjevina nam silnih pociva.Zarij noktima,istim onim kojim si zemlju orao,a sad celicnim celjustima ,pritiskom na dugme,istu silujes,I oseti duplje prazne,krvlju ispunjene sto poput Cele kule u njima za drugi svet vape.Jer na kostima nasih predaka,krvlju slepismo lobanje ratova nam sbicnih I glupih,nevine,za takvu sudbu neduzne.Svi o nekim vrlinama pricamo,a samo nam novac u ocima blista.Propagiramo,reklamama,bilbordima,satelitom opijemo zemlju ,,prosvetnim’’ Tv programom,o nekim vrednostima za koje ne marimo.Lazemo se I uzivamo.Svako je toga svestan no ne prestaje.a gde je u sveopstom haosu,ona csta I prosvetljena misao,one knjige,zavestanja mudraca proslosti,koje ne prihvatismo I njihov zadatak,nas zadatak napustimo?Came u tisini prasnjavih polica I sve su vise zapustene u korenje zaborava.I pogledas li ti covece iznad ove usnule zemlje senkom pokrivene,nekad u nebo?Mozes li ti da se setis svetlosti koja ispunjavah ljudski duh,ideala cistih,casnih,mudrih I princiopa koje stvarasmo,kojih se pridrzavasmo?Jer ovo sunce sto nad nama zalazi nekad je peklo glave filozofa,pisaca,pesnika I ispirisalo ih na stvaranje jedinog nacina da pobedimo smrt,a ne da joj se prepustimo,kako to sad,novcem I slavom zaslepljeni cinimo-Da stvorimo nesto vece od nas,dela koja ne umiru,vec zive u dusama drugih ljudi,ljudi posle nas.Iako ne pobedismo tu smrt koja nam vreba,sad vise no ikada,mi je ublazismo kroz secanje na dela koja stvarimo u zivotu.Plemenitost takvog cina,ukoliko je njegov cilj prenosenje mudrosti I osecanja kroz vekove,na pokoljenja,neosporiva je I sjajna.No ,kao sto rekoh noc dolazi.Zato sto taj izvor,to ljudsko duhovno Sunce,vrelo inspiracije,ideala I duhovnosti tone u more zaborava I nemarnog materijalizma.Jedina smrt velikih dela jeste sebicni zaborav ljudi.No necu dozvoliti da se to desi.Zapamticu,dok gledam apokalipsu ,Sodomu I Gomoru ljudskog drustva,reci svojih prethotnika I potruditi da dam svoj doprinos u ocuvanju ljudkosti covecanstva.Jer dok ima misli,dok se ne vratimo na pozudne I animalne instikte,postoji nada u vaskrenje,istorija nam je to vec pokazala.Zapamtimo tracak svetlosti,uhvatimo ga punim plucima I zaklopimo oci,udahnimo ga,jer noc dolazi.
Miran,setan sedim I gledam zalazak.No odlucan,tiho se nasmejem.Dodji noci,spremni smo za tebe.
vooja
vooja
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 104
Age : 33
Location : Not any RHCP location...oh God
Registration date : 2008-12-15

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by vooja 28th January 2009, 09:14

ups....Zeznuo sam pasuse...sorry
vooja
vooja
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 104
Age : 33
Location : Not any RHCP location...oh God
Registration date : 2008-12-15

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by paprichitza 28th January 2009, 09:47

fantasticno Shocked .....odlicno....i ja opet moram da pohvalim opise (koji su meni kada nesto pisem uvek predstavljali veeeeliki problem, zato sto uvek nesvesno ubacim neki klise, koji posle ne znam cime da zamenim).....

....Covece,prokleta ti dusa,pohlepnim slepilom osakacena,sto nemarna zaboravi temelje svog uzdignuca........briljantno :)
paprichitza
paprichitza
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1658
Age : 28
Location : somewhere. everywhere, anywhere...just as long as chilies are with me
Registration date : 2008-09-11

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 28th January 2009, 09:53

Ej, ovo je odlično!
Stvarno, baš je moćan ovaj tekst, tako bolno i okrutno istnit... i najvažnije od svega, natjera te na razmišljanje...
kao što rekoh - odlično :)

Moram izdvojit neke djelove koji su me se posebno dojmili :)

Jesmo li pocastvovani ili prokleti jer nam zivoti pripadaju ovom vremenu?
I ne boli sto materijalno prihvatismo i zaboravismo mleko kojim dojeni bejasmo u nasem zacetku,vec licimernost koja ne miruje,kao sto ne miruje ni jedno zlo.
Zapamtimo tracak svetlosti,uhvatimo ga punim plucima I zaklopimo oci,udahnimo ga,jer noc dolazi.

I predobar kraj:
Miran,setan sedim I gledam zalazak.No odlucan,tiho se nasmejem.Dodji noci,spremni smo za tebe.

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by chili_tapper 28th January 2009, 12:08

chili4ever....wiiiha!!!...odlichno istinito perfektan,lako chitljiv a mudar tekst....svaka cast!

voojo.....chovjece....koliko OPISA!....volim taj tekst
...brutalno istinit...na nachin koji i vrijedja i zacijeljuje na neki nachin...odlichno..... Shocked opisi Shocked
chili_tapper
chili_tapper
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2812
Age : 29
Location : my_rhcp_world_hehe
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 28th January 2009, 13:13

Vojo, ovo je ODLICNO. Kratko, a surovo istinito. Odlicno je. Ja sam citala 3 puta, i mislim da cu jos jednom.
WOW!

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by vooja 28th January 2009, 18:16

Tnx ljudi....Ne hvalite toliko uobrazicu se.....Inace drug je dobio 4....hehe :lol!:
vooja
vooja
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 104
Age : 33
Location : Not any RHCP location...oh God
Registration date : 2008-12-15

Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Guest 28th January 2009, 20:33

4 za ovo? Za kojim obrazlovenjem?

Guest
Guest


Back to top Go down

Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :) - Page 3 Empty Re: Nasa prozna dela.. ukoliko ih ima. :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum