Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

+7
The Whistler
Ercov
sl0e
mary*frusciante
K@MIK@ZA
Krokodil
Charlie`From`Stadium
11 posters

Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by Charlie`From`Stadium 21st May 2008, 08:41

Sta ono shto vam se svidja, koja vam je omiljena pesma, kakvu poruku vidite ... i sve ostalo sto vi mislite da osecate u vezi ovog RHCP ostvarenja i ono shta on vama predstavlja.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by Krokodil 4th June 2008, 12:14

meni se ovaj album ne svida bas, Sad : (
jedino mi je ok johny kick the hole in the sky (ako se uopce tako zove?) i obrade hendrixa ;) i mozda još par (higher ground,knock me down,subway to Venus...)
a ostale pjesme mi se ne svidaju bas nekako mi nisu bas legle,
i ne svida mi se anthov glas u s ovog albuma.. :pazi:
Krokodil
Krokodil
The wave you can't stop

Number of posts : 380
Age : 30
Location : Vukojebina
Registration date : 2008-05-22

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by K@MIK@ZA 4th August 2008, 02:31

moj omiljeni album!!!!
K@MIK@ZA
K@MIK@ZA
Under the bridge downtown

Number of posts : 11
Age : 30
Location : Three miles off the coast of Beirut
Registration date : 2008-07-30

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by mary*frusciante 29th January 2009, 11:38

jaoj, meni se bas svidja ovaj album...nekako je pun energije, bilo koju pesmu da cujem odmah refleksno krece jumping...ima dobrih pesama.. :rock:
:treeswing:
mary*frusciante
mary*frusciante
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 3160
Age : 32
Location : away&anywhere
Registration date : 2009-01-09

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by sl0e 30th January 2009, 12:32

Najjaci album Peppers-a ikada. Period! :)
sl0e
sl0e
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 149
Age : 35
Registration date : 2009-01-30

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by Charlie`From`Stadium 30th January 2009, 13:27

Da, pun strasti i onoga shto Pepperse danas chini jedinstvenim ...

Mada jos uvek jako mi je tesko da pored ostalih
fantastichnih albuma ovaj izguram na prvo mesto.

huh ... zaista tesko ...
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by Ercov 31st January 2009, 22:31

Pa ne mogu ni ja da kazem, ovaj mi je najbolji, ovaj je treci a ovaj peti.Decice, mesate kruske i jabuke.Svaki album je svoja prica i on se svrstava u diskografiju pod odredjenim brojem samo po godini izdavanja!!
Ercov
Ercov
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Age : 53
Registration date : 2009-01-31

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by The Whistler 1st February 2009, 00:10

Istina, ali albumi su se mjenjali kako su se Peppersi mjenjali a ja iskreno mogu rec da vise volim stanje u kojem su bili za vrijeme ovog albuma nego za vrijeme, npr Freaky Styleya. Ne kazem da mi FS nije dobar album al fali John, a i nisam pretjerani fan funka.

Djecica ne mjesaju kruske i jabuke, samo imaju svoje misljenje :)
The Whistler
The Whistler
More will be revealed my friend

Number of posts : 477
Location : Kroejsa
Registration date : 2009-01-08

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by sl0e 1st February 2009, 10:25

Ercov wrote:Pa ne mogu ni ja da kazem, ovaj mi je najbolji, ovaj je treci a ovaj peti.Decice, mesate kruske i jabuke.Svaki album je svoja prica i on se svrstava u diskografiju pod odredjenim brojem samo po godini izdavanja!!

Moj post je bio totalno subjektivan, ili je barem napisan u tom smislu, tako da stvarno ne znam u cemu je problem. Da - ja mogu da kazem da je, konkretno, Mother's Milk najbolji album, i time iznesem svoje misljenje... Svoje tvrdnje mogu da potkrepim argumentima, ali bi opet sve bio samo my personal taste... Tako da stvarno ne razumem Vas post... Da sam napisao - Mothers Milk je najjaci, kneal before it you maggots, tj. da sam ljudima nametao neko svoje misljenje, razumeo bih Vase postove... Ovako sam zbunjen...

Takodje, Vi ste potpuno slobodni da svoju kolekciju i diskografiju svrstate po svom sopstvenom ukusu, kao sto sam i ja slobodan da svoje diskove slozim na svoj nacin. Ja, recimo, preferiram da one diskove koje cesce slusam stavim na levu stranu police, a one druge na desnu :)
sl0e
sl0e
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 149
Age : 35
Registration date : 2009-01-30

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by Charlie`From`Stadium 1st February 2009, 10:34

sl0e wrote:
Ercov wrote:Pa ne mogu ni ja da kazem, ovaj mi je najbolji, ovaj je treci a ovaj peti.Decice, mesate kruske i jabuke.Svaki album je svoja prica i on se svrstava u diskografiju pod odredjenim brojem samo po godini izdavanja!!

Moj post je bio totalno subjektivan, ili je barem napisan u tom smislu, tako da stvarno ne znam u cemu je problem. Da - ja mogu da kazem da je, konkretno, Mother's Milk najbolji album, i time iznesem svoje misljenje... Svoje tvrdnje mogu da potkrepim argumentima, ali bi opet sve bio samo my personal taste... Tako da stvarno ne razumem Vas post... Da sam napisao - Mothers Milk je najjaci, kneal before it you maggots, tj. da sam ljudima nametao neko svoje misljenje, razumeo bih Vase postove... Ovako sam zbunjen...

Takodje, Vi ste potpuno slobodni da svoju kolekciju i diskografiju svrstate po svom sopstvenom ukusu, kao sto sam i ja slobodan da svoje diskove slozim na svoj nacin. Ja, recimo, preferiram da one diskove koje cesce slusam stavim na levu stranu police, a one druge na desnu :)

Apsolutno.




Mada meni je uzasno tesko da ga izguram na prvo mesto ispred SA, CA, BSSM ili BTW ...

Ali album koji je stvarno uzasno divan :) hehe

ja volim da kazem Pretty Little Ditty Californication pre Californicationa :)

Samo je poslushajte ima tu zicu u sebi :)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by sl0e 1st February 2009, 10:47

As i like to say - it's all about the taste :)
sl0e
sl0e
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 149
Age : 35
Registration date : 2009-01-30

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by Charlie`From`Stadium 1st February 2009, 10:55

to frazu su izmislili ljudi bez ukusa :) hehe ...

(u svakom sluchaju ja te razumem nemam problem sa tvojim stavom)
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by sl0e 1st February 2009, 10:59

i get ya, no problem :D
sl0e
sl0e
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 149
Age : 35
Registration date : 2009-01-30

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by WindUpSpace 14th June 2009, 19:46

john is in da house :D
iako JF ne voli da svira ove pjesme jer mu se ne svidja kako je zvucao ovo je jedan mocan album.vidjelo se da ce poslije ovoga doci nesto veliko

WindUpSpace
Under the bridge downtown

Number of posts : 14
Registration date : 2009-06-14

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by King_John 25th June 2009, 00:08

Dobar je ovaj albun, neka zlatna sredina, na ovom albumu su poceli malo da menjaju svoj stil nabolje(po meni) :)
King_John
King_John
Under the bridge downtown

Number of posts : 59
Age : 29
Location : Belgrade
Registration date : 2009-06-15

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by Charlie`From`Stadium 25th June 2009, 00:35

Mislim da je stvar oko promena stila ustvari muzichko odrastanje samog
benda i razvoj ka nechemu boljem.
Charlie`From`Stadium
Charlie`From`Stadium
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 6871
Age : 39
Location : Stadium
Registration date : 2008-05-20

http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by Nick The Spamlord 3rd November 2009, 07:26

Evo bas ga sad slusam :) Meni se mnogo svidja album po meni njihov najbolji ! :rock:
Nick The Spamlord
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Age : 33
Location : Green Heaven
Registration date : 2008-11-18

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by SouL2SQueeZe 6th November 2009, 01:56

Odličan album, definitivno u top 3, odmah iza OTH i BSSM. Od svih albuma, ovaj mi je najenergičniji i baš sve pjesme me nekontrolirano potiču na skakanje i plesanje. <3
SouL2SQueeZe
SouL2SQueeZe
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 2261
Age : 38
Location : Out of range
Registration date : 2009-09-27

Back to top Go down

Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989) Empty Re: Vas komentar na RHCP album Mother's Milk (EMI) (1989)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum